Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı

56 Yorum 430 kez izlendi

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı… Arıza dizisi hazırlıklarını bitirdi ve Arıza dizisi başrol oyuncuları netleşti. Tolga Sarıtaş‘ın erkek başrol olduğu belli olan dizinin kadın başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan oldu. Diğer roller için oyuncu cast çalışmaları devam ediyor. Arıza dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alacak? Bilgileri konumuza ekleyeceğiz. Arıza dizisi çekimleri ağustos ortasında başlayacaktır.

Arıza dizisi oyuncu kadrosu karakterleriArıza dizisi 13 eylülde başlıyor.  Arıza dizisi senaryosunu Ozan Aksungur yazarken yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Arıza dizisi erkek başrol oyuncusu son zamanların en popüler oyuncularından olan Tolga Sarıtaş, kadın başrolü ise Ayça Ayşin Turan oldu.arıza dizisi oyuncu kadrosu bilgileri

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu

Show TV için hazırlanan Arıza dizisinde Tolga Sarıtaş başrolü Ayça Ayşin Turan’la paylaşacak. Recai Karagöz’ün yöneteceği ve temmuz sonu, ağustos başı sete çıkması planlanan O3 Medya imzalı iddialı diziyi Ozan Aksungur yazıyor. Arıza dizisi yardımcı roller ise belirlenmeye devam ediyor. Yeni oyuncularla konumuz güncellenecektir. İşte belli olan Arıza dizisi oyuncularını ve karakter bilgilerini konumuza ekliyoruz. Arıza dizisinde yer alan ve merak ettiğiniz oyuncular hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

ariza dizisi oyuncu kadrosu (1)

Arıza dizisi oyuncu kadrosu;
Tolga Sarıtaş- Ali Rıza
Ayça Ayşin Turan- Halide
Yeşim Salkım- Melek
Dilara Aksüyek-Füsun
Ali Seçkiner Alıcı-Hasan
Ahmet Mümtaz Taylan-Haşmet
Murat Daltaban- Muzaffer
Ali Rıza Kubilay-Mithat
Levent Can- Fuat Ersoy
Yağızcan Konyalı-Mert
Cavit Çetin Güner- Murat
Yeşim Gül-Rukiye
Olgun Toker-Burak
Hazal Benli-Derya
Burak Demir-
Hakan Salınmış-
Cankat Aydos-
Uygar Özçelik-
Pınar Çağlar Birdal-
Kemal Burak Alper-
Duygu Katagan-
Ergun Kuyucu-
Gökay Müftüoğlu-
Fatih Dokgöz-
Sıla Gözüm-
Ariza dizisinin oyunculari biraraya geldi

Tolga Sarıtaş- Ali Rıza

Ali Rıza Karakteri; Ali Rıza kendi halinde bir taksicidir. Hayatını annesine ve kız kardeşine adayan Ali Rıza’nın değişmesine sebep olan o gece onun canını öyle bir yakıyor ki Ali Rıza dünyayı onların başına yıkmaya söz veriyor.

ali riza kimdir Tolga Sarıştaş 1991 İstanbul doğumlu. Tolga Sarıtaş aslen Sivaslı. Liseden sonra tiyatroya yönelen Tolga Sarıtaş Esenyurt Belediye Tiyatrosunda görev aldı.Tolga Sarıtaş sadece tiyatro ile ilgilenmemiştir aynı zamanda müzik gruplarında baterist ve gitarist olarak yer aldı. Tolga Sarıtaş bazı dizi filmlerdeki ufak rollerinden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakterini canlandırdı. Bu rolü ile tanındı. Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu rolünü oynadı ve bu rolü ile meşhur oldu.

Arıza dizisi oyuncu kadrosu Tolga Sarıtaş’ın rol aldığı dizi filmler;
2013- 20 Dakika-Mert,
2013- Muhteşem Yüzyıl- Şehzade Cihangir,
2014- Benim Adım Gültepe-Murat,
2015- Güneşin Kızları- Ali Mertoğlu,
2015- Büyük Sorgun Kafkasya- Cemil,
2017- Söz- Yavuz Karasu,
2019- Ferhat ile Şirin- Ferhat rolünü canlandırdı.

Ayça Ayşin Turan Arıza dizisinde

 Ayça Ayşin Turan- Halide

Halide Kimdir Karakteri; Halide bir doktor ancak ailesi karanlık dünya içerisinde. Arıza dizisinde Halide içindeki yaralı gizlemeyi annesinden öğrendiğini ancak hayatın yaraları  bu şekilde iyileştirmediğini zamanla anladığını söylüyor.

halide kimdir ariza 1992 Sinop doğumlu olan oyuncu Ayça Ayşin Turan 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde Gülfem rolü ile oyunculuğa adım attı. Ayça Ayşin Turan sonrasında 2014 yılında Karagül dizisinde Ada karakterini canlandırdı Bu rolü ile meşhur oldu. 2015 yılında Sevimli Tehlike filminde Zeliş karakterini oynadı. Altınsoylar ve Meryem dizilerinde başrol oynadı.

2018 yılında Netflix dizisi olan Hakan: Muhafız dizisinde başrol oyuncusu Leyla rolündeydi. 2020 yılında da Show TV de yayınlanan Zemheri dizisinde Firuzeyi canlandırdı. Ancak dizi reyting kurbanı olarak erken final yaptı. Ayça Ayşin Turan yeni sezon için Arıza dizisi ile anlaştı. Dizi de Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacak olan güzel oyuncuya bol reytingli dizi olması temennisinde bulunuyoruz.

Ayça Ayşin turan yeni dizisi arıza

Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı dizi filmler;
2013- Dinle Sevgili- Gülfem,
2014- Karagül- Ada,
2015- Sevimli Tehlikeli- Zeliş,
2016- Altınsoylar- Burcu
2017- Meryem- Meryem,
2018- Hakan Muhafız- Leyla,
2020- Zemheri- Firuze rollerini canlandırdı.

yeşim salkım kimdir yeni dizisi Arıza

Yeşim Salkım- Melek

Melek Kimdir karakteri; Halide’nin teyzesidir. Melek Halide’nin annesinin ölümü ile birlikte melek yüzünü gömdüğünü söylüyor. Bu ailede meleklere yer yok diyor.

ariza melek kimdir 1968 İstanbul doğumlu olan Yeşim Salkım İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümü mezunudur. 1994’te ilk albümünü çıkarmıştır. 1996 yılında oyunculuk hayatı başladı. Eşkıya filminde Emel karakterini canlandırdı. Yeşim Salkım bu zamana kadar bir çok albüm çıkardı ve dizi filmlerde rol aldı.

dilara aksüyek yeni dizisi Arıza

Dilara Aksüyek- Füsun

Füsun Kimdir Karakteri; Füsun Ali Rıza’nın avukatıdır. Ali Rıza’ya aşıktır bu yüzden de onu zor durumlardan kurtarmak için ekstra çaba göstermektedir. Füsun Ali Rıza’dan beklediği ilgiyi bulamasa da vazgeçmez..

ariza dizisi fusun kimdir 1987 İzmir Karşıyaka doğumlu olan oyuncu Dilara Aksüyek Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak 2012 yılında Evlerden Biri dizisinde Filiz karakterini canlandırdı. Dilara Aksüyek instagram hesabı https://www.instagram.com/dilaraaksuyek_/  Dilara Aksüyek’in rol aldığı dizi filmler;
2012- Evlerden Biri- Filiz,
2013- Merhamet- Şadiye,
2014- Kadim Dostum-Deniz,
2015- Muhteşem Yüzyıl- Mahfiruze Sultan,
2017-İstanbullu Gelin- İpek rolünü canlandırıyor.

arıza dizisi ali seçkiner alıcı kimdir

Ali Seçkiner Alıcı- Hasan

Hasan Kimdir Karakteri; Hasan  geçmişteki kara lekeleri temizleme peşindedir ki bugünü aydınlansın. Geçmişteki olayları unutmaz ve onların intikamını alma peşindedir.

ariza hasan kimdir 1965 doğumlu olan oyucu Ali Seçkiner Alıcı Karslıdır. Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü’nde eğitimi bitince 1989 yılına kadar müzik öğretmenliği yaptı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ile Halk Evleri Sanat Atölyelerinde ses eğitmenliği yaptı. 2000 yılında Erkoç Torun ve Nedim Yıldız’ın birlikte Üç Anadolu isimli toplulukta yer aldı. Hala Devlet Çoksesli Korosunda korist-sanatçı görevini yapıyor.  İlk kez 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisinde Eşber karakterini canlandırdı. Son olarak Fox tv de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde Şakir rolünü canlandırdı.

ahmet mümtaz taylan arıza dizisinde rol alacak

 Ahmet Mümtaz Taylan- Haşmet

Haşmet Kimdir Karakteri; Haşmet eşinin vefatının ardından karanlık alemleri bırakmak istemiş köşesine çekilmiştir. Ancak çakallar meydana indi ve Haşmet’i rahat bırakmıyorlar. Haşmet ise sadece Halide’nin babası olmak istemektedir.

ariza hasmet kimdir Ahmet Mümtaz Taylan 1965 Ankara doğumlu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. Devlet Tiyatrolarında sanat yönetmeni yardımcısı, sanat yönetmenliği, genel müdür danışmanlığı yaptı. 1996 yılından itibaren çeşitli dizi filmlerde rol almıştır. Ahmet Mümtaz Taylan’ın rol aldığı dizilerin bazıları;
2010- Leyla ile Mecnun,
2011- Bahzat Ç,
2012- Kötü Yol,
2013- Bende Özledim,
2014- Güzel Köylü,
2016- Hayat Şarkısı,
2018- İnsanlık Suçu,
2019- Halka,
2020- Alef dizi filmleri rol aldığı bazı dizi filmler.

levent can arıza dizisinde rol alacak

 Levent Can – Fuat Ersoylu

Fuat Ersoylu Kimdir Karakteri; Fuat Ersoylu ailesinin ve karanlık dünyanın lideri olmak istemektedir. İktidarın hem cennet hem cehennem olduğunun farkındadır. 

ariza fuat kimdir Levent Can 1971 İstanbul doğumlu. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol almıştır. Ezel, Senin Hikayen, Umutsuz Ev Kadınları, Kurtlar Vadisi, İçerde, Hürkuş, aşk Tesadüfleri Sever dizi filmlerinde rol aldı.

yağızcan konyalı arıza dizisinde rol alacak

 Yağızcan Konyalı- Mert

Mert Kimdir Karakteri; Mert çevresindekilerin onu intikam peşinde olduğunu zannettiklerini söylüyor. Mert ise sadece ödeşmek için çabaladığını anlatıyor.

ariza mert kimdir Yağızcan 1991 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak 2006 yılında İlk Aşk filminde rol aldı.  Kanal D’de yayımlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. Sonrasında Adı Mutluluk dizisinde oynadı. Sonra olarak 2017’de Fox TV de yayımlanan Bizim Hikaye dizisinde Rahmet Elibol karakterini canlandırdı.

Hazal benli Arıza dizisinde rol alacak

 Hazal Benli -Derya

Derya Kimdir karakteri; Derya hayat yolunda giderken çok fazla kurcalamamanın doğru olduğunu savunuyor. Derya bana dokunmayan yılan bin yaşasın tavrında biridir.

ariza derya kimdir 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Hazal Benli Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisinde yaşadı daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakterini canlandırdı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hizmetçiler dizisinde Aslı karakterine hayat verdi. Hazal Benli instagram hesabı https://www.instagram.com/benlihazal/

Cavit Cetin Guner Ariza dizisinde 

Cavit Çetin Güner – Murat

Murat Kimdir Karakteri; Murat Fuat’ın oğludur. Murat babasından sadece soyadını aldığını vicdanını ondan almadığını söylüyor.

ariza murat kimdir Cavit Çetin Güner, 21 Şubat 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuş bir dizi oyuncusudur. Aslen Bursalı olan Cavit Çetin Güner Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur. İlk dizisi Hayat Bilgisi olan oyuncumuz daha sonra Ödünç Hayat, Yalancı Yarim, Annem, Leyla ile Mecnun, Ustura Kemal, Stajyer Mafya, Yasak Elma, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almıştır. Cavit Çetin Güner Arıza dizisinin oyuncu kadrosuna Murat karakteri olarak dahil oldu.

Yesim Gul yeni dizisi ariza

Yeşim Gül- Rukiye

Rukiye Kimdir Karakteri; Ali Rıza’nın annesidir. Cennet ona göre çocuklarıdır. Çocuklarına göre annesi. Ancak ikisininde dünyasını cehenneme çevirdiler.

ariza dizisi rukiye kimdir Yeşim Gül 1966 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Yeşim Gül tiyatro ve seslendirme sanatçısıdır. İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev yapmaktadır. Yeşim Gül instagram hesabı https://www.instagram.com/yesimguloffical/ Yeşim Gül ‘ün rol aldığı dizi filmler;
2002- Bizim Evin Halleri-Fidan,
2012-Dila Hanım- Eren,
2016- Aşk Yalanı Sever,
2016- Cesur Yürek- Güler,
2017- Dolunay- Leman,
2019- Yüzleşme- Seher rolünü canlandırdı.

  olgun toker yeni dizisi ariza   

Olgun Toker- Burak

Burak Kimdir Karakteri; Burak Ersoylu ailesinin varisidir. Babasının varisidir ve her koşulda kazanmak için her türlü kötülüğe başvurur. 

ariza Burak kimdir Olgun Toker 1986 Mersin doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. 2010 yılında ilk kez Saklı Hayatlar filminde rol aldı. Sonrasında Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın, Küçük Esnaf sinema filmlerinde oynadı. Olgun Toker’in rol aldığı diziler Benim Adım Gültepe, Karadayı, Şeref Meselesi, Hayat Şarkısı, Bir Aile Hikayesi. Olgun Toker’in instagram hesabı https://www.instagram.com/olguntoker/

Murat Daltaban kimdir yeni dizisi ariza

 Murat Daltaban- Muzaffer

Muzaffer Kimdir Karakteri; Muzaffer devlet-i ebed müddettir. Murat Daltaban’ın canlandırdığı Muzaffer karakteri devlet için iktidar için çabalayan biridir.

ariza dizisi muzaffer kimdir 1966 Ankara doğumlu olan oyuncu Murat Daltaban ODTÜ Maden Mühendisliği’nde okudu. 1992’de Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda çalıştı. Fatmagül’ün Suçu Ne, Ağır Roman, Şubat, Eski Hikaye, Poyraz Karayel, Kördüğüm, Kardeş Çocukları dizi filmleri son zamanlarda rol aldığı projeler. Murat Daltaban instagram hesabı https://www.instagram.com/muratdaltaban/

ali riza kubilay kimdir yeni dizisi ariza

Ali Rıza Kubilay- Mithat

Mithat Kimdir Karakteri; Mithat Melek’in kocasıdır. Tahta geçmek için oyuncu koşullara göre oynayacaksın. Kurallar bu almede geçerli değil diyor.

ariza mithat kimdiri karakteri 1977 Ankara doğumlu olan Ali Rıza Kubilay 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde Yüksek Lisans yaptı. Bakırköy Belediye Tiyatroları kadrolu sanatçısıdır. Ali Rıza Kubilay’ın rol aldığı dizi filmler; Rüya Gibi, Nazlı Yarim, Keşanlı Ali Destanı, Arkadaşlar İyidir, Kurşun dizilerinde rol aldı. Ali Rıza Kubilay’ın instagram hesabı https://www.instagram.com/alirizakubilay/

arıza dzisi cankat aydos kimdir

 Cankat Aydos

Cankat Aydos 1992 Ankara doğumludur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Üniversite okurken Kanal d de yayınlanan Kayıp dizisinde rol aldı.  Behzat Ç, Bir Deli Sevda, İnsanlık Suçu, Arkadaşlar İyidir, Maral, Karışık Kaset, Hayati ve Diğerleri dizilerinde rol aldı.

uygar ozcelik kimdir yeni dizisi ariza

 Uygar Özçelik-

1983 doğumlu olan oyuncu Hacetepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Uygar Özçelik Kaybolan Yıllar dizisi ile profesyonel oyunculuğa başladı. Genco, 7 Yüz, Şeref Meselesi, 8. Gün dizilerinde rol aldı. Uygar Özçelik instagram hesabı https://www.instagram.com/uygarozcelik/

pinar caglar gencturk birdal yeni dizisi ariza

 Pınar Çağlar Gençtürk-

Pınar Çağlar Gençtürk 1982 İzmit doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu. Kadir Has Üniversitesinde Film ve Drama Yüksek Lisansını tamamladı. Yedi Kocalı Hürmüz filmi ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı. 2019 yılında Kadın dizisinde Kadın doktor karakterini canlandırdı. Pınar Çağlar Birdal’ın önceki soyadı Gençtürk’tü. Evlilik sebebiyle değişiklik olmuş olabilir.

Kemal Burak Alper-

kemal burak alper kimdir

Duygu Katagan-

ariza dizisi duygu katagan

Ergun Kuyucu-

ergun kuyucu kimdir ariza dizisi

Gökay Müftüoğlu-

gokay muftuoglu kimdir ariza dizisi

Fatih Dokgöz-

ariza dizisi fatih dokgoz

Sıla Gözüm-

ariza dizisi sila gozum kimdir

Pınar Deniz (Dizide yer almayacak! Anlaşma sağlanmadı.)

Arıza dizisi yardımcı kadın oyuncu için Pınar Deniz ile anlaşıldı. Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz 1993 Adana doğumlu. İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim aldı. Anneannesi Coronavirüsü nedeniyle vefat etti. İlk kez 2014 yılında Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırdı. Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynadı. Pınar Deniz’i meşhur eden dizi ise Vatanım Sensin oldu. Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandırdı. Pınar Deniz instagram hesabı https://www.instagram.com/pinarrdenizzz/

Arıza dizisi oyuncuları pınar deniz

Pınar Deniz’in rol aldığı dizi filmler;
2014- Sil Baştan Evrim-Evrim,
2015- Beyaz Yalan- Azra,
2016- Vatanım Sensin- Yıldız,
2018- Bir Deli Rüzgar- Gökçe,
2020- Aşk 101- Burcu karakterini canlandırdı.

burak demir kimdir ariza dizisi

 Burak Demir

3 Kasım 1978 yılında Ankara’da doğdu. İlk kez Bizim Evin Halleri adlı dizide rol aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hüseyin Çavuş karakteriyle tanınmıştır. Burak Demir bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Burak Demir rol aldığı dizi filmler;
2005- İffet- Tetikçi,
2007- Genco-Tarkan,
2010- Farklı Desenler-Şeref Efegil,
2013- Muhteşem Yüzyıl- Hüseyin Çavuş,
2014- Arka Sokaklar-Sidar,
2017- Şevkat Yerimdar- Niko,
2018- Diriliş Ertuğrul-Turgut Alp,
2019- Kızım-Burak Göktürk,
2019- Sevgili Geçmiş-Okan rolünü canlandırdı.

Arıza Dizisi Konusu: Ali Rıza ailesine düşkün, hayatını sevdiklerine adamış biridir. Hayatı Halide ile karşılaşınca değişmeye başlar. Halide başarılı bir doktorken aynı zamanda babasının karanlık dünyasından uzak durmaya çalışmaktadır.

Arıza dizisi Show TV de yayınlanacak.  Hazırlıkları devam eden Arıza dizisi oyuncu kadrosuna yeni dahil olan oyuncuları bu konumuza ekleyeceğiz. Arıza dizisinin kadın başrol oyuncusu sizce kim olmalı? Arıza dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Yorum yaz

56 Yorum

 1. Yine harika bölüm izlettiğiniz için A.RIZA ekibine teşekkür ediyorum başarılar Tolga çok seviyorum seni❤️

 2. Tolga sarıtaş💕Ayça Ayşin Turan ne güzel görünüyorsunuz bencede oyunculuklar harika Tolga başta olmak üzere herkes çok iyi seviliyorsunuz

 3. Avatar Oyunculuksa işte bu

  Tolga yine oyunculuğunu konuşturmuşsun Tolga’nın Ayça’ya bakışlarına bittim resmen muhteşem ötesi çiftim benim şunuda söylemeliyim bütün oyuncular rollerini öyle güzel benimsemişlerki buram buram oyunculuk koktu bu akşam belki bu sizlere az ama daha fazlasını hak ediyorsunuz👏👏👏👏👏👏

 4. Avatar Atilla kaytan

  Baş roldeki Ali Rıza ya sönük bile kalmış baş röl adam gerçekten güzel rölünü icra ediyor yapıyor ve seyrettiriyor dizi kendini gerçekten harika bir dizi pazarı iple çekiyoruz dizide rol alan bütün oyunculara slm

 5. Avatar Çok güzeldi

  Tolga seni ekranda görmek çok güzel o maviş gözler, o muhteşem gülüşler, o sempatik hallerin, o muhteşem oyunculuğun beni bedenden aldı resmen ekrana yapıştım seni çok özlemiştim Tolga diğer oyuncularda resmen döktürdü dizinin müziklerinede bayıldım dizinin görselliğide çok güzeldi senarist, yönetmen ve diğer ekip anca bir dizi bu kadar güzel çekilir nasıl bitti dizi anlayamadım bu akşam izlettiğiniz bu muhteşem bölüm için bütün emeği geçen herkese teşekkür ediyorum hak ettiğinizi alırsınız inşallah reytinglerde çünki çok hak ediyorsunuz (Amin)👏

 6. Tolga❤️Ayça harika bir çift oldunuz bütün oyuncular bu kadar mı güzel oynar tek kelimeyle muhteşemdiniz👏

 7. Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum diziye reytinglerde başarılar diliyorum bütün kategorilerde birinci çıkar inşallah sen benim gönlümün birincisisin💕

 8. A.RIZA dizi ekibine ve bütün oyunculara bu akşam şans diliyorum bol reyting alırsınız reytinglerde uçarsınız inşallah

 9. Tolga Sarıtaş Berk Oktay’ı her yerde yer kısacası Ayça ile çok yakışıyorsunuz Tolga👏❣️

 10. Tolga seni çok seviyorum💗
  Tolga&Ayça 👩‍❤️‍💋‍👩 uyumu muhteşem olmuş çok yakışıyorsunuz hemde çok dizinin reytingleri bol olur inşallah şimdiden pazar gününkü yapımlara geçmiş olsun💣

 11. Avatar 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Dizinin fragmanı yine yıkılıyor bütün ekibe ve bütün oyuncular süper tolga yine döktürmüşsün resmen👍👍👍👍👍👍👍👍💕

 12. Tolga seni çok seviyorum patnerin Ayça Ayşin Turan olmasına çok sevindim muhteşem bir çift oldunuz mavişimiz bir taneydi iki oldu iyi mi bence çok güzel oldu çok güzel görünüyorsunuz fragman efsane bütün oyuncularda öyle

 13. Tolga sarıtaş çok yakışıklısın seni ve o maviş maviş bakan gözleri ekranda görmeyi özlemişim çünki ekrana çok yakışıyorsun çok benim için bir dizide Tolga Sarıtaş varsa geçmiş olsun herkese reytinginiz bol olur inşallah (Amin)👁️‍🗨️💕

 14. “Arıza” dizisinin fragmanı çok güzel olmuş Tolga senin için fragmanı izleyip duruyorum çünki seni çok seviyorum bende
  Tolga❤️Ayça ikilisine bayıldım fragman tamamda
  Ali Rıza❤️Halide bu muhteşem çiftin kısaltılması nasıl olacak bende tüm ekibe iyi reytingler diliyorum 🤲👍

 15. Tolga❤️Ayça bencede çok güzel görünüyorsunuz ya ve çok tatlısınız yerim sizi ben birde muhteşemsiniz

 16. Avatar 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Tolga sarıtaş bu nasıl yakışıklılık ve Ayça Ayşin Turan bu nasıl güzellik maşallah ikinizede fotoğraflarınıza bayıldım dört gözle bekliyorum diziyi💕

 17. Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum ve hayranınım bende dizideki patnerini ve oyuncu kadrosunu çok beğendim çok başarılı ve usta oyuncular var diziyi merakla bekliyorum.

 18. Maviş iyiki doğdun diziyi merakla bekliyorum Ayça Ayşin Turan ile patner olmanız çok sevindirdi beni patner olmanızı çok istiyordum uzun zamandan beri inşallah doğrudur.

 19. Gerçekten Tolga Sarıtaş’ın patneri Ayça Ayşin Turan mı olursa çok güzel olurlar inşallah gerçek hayattada sevgili olurlar ne yakışırlar ne yakışırlar👍👌

Etiketler