Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı

6 Yorum 86 kez izlendi

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı… Arıza dizisi hazırlıkları başladı. Arıza dizisi başrol oyuncuları netleşmeye başlıyor. Tolga Sarıtaş’ın erkek başrol olduğu belli olan dizinin kadın başrol oyuncusu ve diğer roller için oyuncu cast çalışmaları devam ediyor. Arıza dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alacak? Bilgileri konumuza ekleyeceğiz. Arıza dizisi çekimleri ağustos ortasında başlayacaktır.

Arıza dizisi yaz dizisi mi olacak yoksa yeni sezonda mı yayınlanacak bu hazırlıkların ilerleyişine bağlı diyebiliriz. Arıza dizisi senaryosunu Ozan Aksungur yazarken yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Teknik ekibi hazır olan dizinin oyuncu arama çalışmalarına başlanıyor. Arıza dizisi erkek başrol oyuncusu için anlaşma yapıldı. Arıza dizisi erkek başrol oyuncusu son zamanların en popüler oyuncularından olan Tolga Sarıtaş oldu.arıza dizisi oyuncu kadrosu bilgileri

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu

Show TV için hazırlanan Arıza dizisinde TolgaSarıtaş başrolü Ayça Ayşin Turan’la paylaşacak. Recai Karagöz’ün yöneteceği ve temmuz ortası sete çıkması planlanan O3 Medya imzalı iddialı diziyi Ozan Aksungur yazıyor. Arıza dizisi erkek başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş oldu. Yeni oyuncularla konumuz güncellenecektir.

Arıza dizisi oyuncu kadrosu;
Tolga Sarıtaş- Ali Rıza
Ayça Ayşin Tura- Halide
Pınar Deniz-
Yeşim Salkım-
Dilara Aksüyek-
Ali Seçkiner Alıcı-
Ahmet Mümtaz Taylan-
Levent Can-
Hakan Salınmış-
Yağızcan Konyalı-
Hazal Benli-
Cankat Aydos-
Cavit Çetin Güner-
Yeşim Gül-

Tolga Sarıtaş- Ali Rıza

Tolga Sarıştaş 1991 İstanbul doğumlu. Tolga Sarıtaş aslen Sivaslı. Liseden sonra tiyatroya yönelen Tolga Sarıtaş Esenyurt Belediye Tiyatrosunda görev aldı.Tolga Sarıtaş sadece tiyatro ile ilgilenmemiştir aynı zamanda müzik gruplarında baterist ve gitarist olarak yer aldı. Tolga Sarıtaş bazı dizi filmlerdeki ufak rollerinden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakterini canlandırdı. Bu rolü ile tanındı. Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu rolünü oynadı ve bu rolü ile meşhur oldu.

Arıza dizisi oyuncu kadrosu Tolga Sarıtaş’ın rol aldığı dizi filmler;
2013- 20 Dakika-Mert,
2013- Muhteşem Yüzyıl- Şehzade Cihangir,
2014- Benim Adım Gültepe-Murat,
2015- Güneşin Kızları- Ali Mertoğlu,
2015- Büyük Sorgun Kafkasya- Cemil,
2017- Söz- Yavuz Karasu,
2019- Ferhat ile Şirin- Ferhat rolünü canlandırdı.

Ayça Ayşin Turan Arıza dizisinde  Ayça Ayşin Turan- Halide

1992 Sinop doğumlu olan oyuncu Ayça Ayşin Turan 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde Gülfem rolü ile oyunculuğa adım attı. Ayça Ayşin Turan sonrasında 2014 yılında Karagül dizisinde Ada karakterini canlandırdı Bu rolü ile meşhur oldu. 2015 yılında Sevimli Tehlike filminde Zeliş karakterini oynadı. Altınsoylar ve Meryem dizilerinde başrol oynadı.

2018 yılında Netflix dizisi olan Hakan: Muhafız dizisinde başrol oyuncusu Leyla rolündeydi. 2020 yılında da Show TV de yayınlanan Zemheri dizisinde Firuzeyi canlandırdı. Ancak dizi reyting kurbanı olarak erken final yaptı. Ayça Ayşin Turan yeni sezon için Arıza dizisi ile anlaştı. Dizi de Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacak olan güzel oyuncuya bol reytingli dizi olması temennisinde bulunuyoruz.

Ayça Ayşin turan yeni dizisi arıza

Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı dizi filmler;
2013- Dinle Sevgili- Gülfem,
2014- Karagül- Ada,
2015- Sevimli Tehlikeli- Zeliş,
2016- Altınsoylar- Burcu
2017- Meryem- Meryem,
2018- Hakan Muhafız- Leyla,
2020- Zemheri- Firuze rollerini canlandırdı.

Pınar Deniz yeni dizisi arıza Pınar Deniz

Arıza dizisi yardımcı kadın oyuncu için Pınar Deniz ile anlaşıldı. Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz 1993 Adana doğumlu. İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim aldı. Anneannesi Coronavirüsü nedeniyle vefat etti. İlk kez 2014 yılında Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırdı. Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynadı. Pınar Deniz’i meşhur eden dizi ise Vatanım Sensin oldu. Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandırdı. Pınar Deniz instagram hesabı https://www.instagram.com/pinarrdenizzz/

Arıza dizisi oyuncuları pınar deniz

Pınar Deniz’in rol aldığı dizi filmler;
2014- Sil Baştan Evrim-Evrim,
2015- Beyaz Yalan- Azra,
2016- Vatanım Sensin- Yıldız,
2018- Bir Deli Rüzgar- Gökçe,
2020- Aşk 101- Burcu karakterini canlandırdı.

 yeşim salkım kimdir yeni dizisi Arıza Yeşim Salkım

1968 İstanbul doğumlu olan Yeşim Salkım İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümü mezunudur. 1994’te ilk albümünü çıkarmıştır. 1996 yılında oyunculuk hayatı başladı. Eşkıya filminde Emel karakterini canlandırdı. Yeşim Salkım bu zamana kadar bir çok albüm çıkardı ve dizi filmlerde rol aldı.

dilara aksüyek yeni dizisi Arıza

Dilara Aksüyek

1987 İzmir Karşıyaka doğumlu olan oyuncu Dilara Aksüyek Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak 2012 yılında Evlerden Biri dizisinde Filiz karakterini canlandırdı. Dilara Aksüyek instagram hesabı https://www.instagram.com/dilaraaksuyek_/  Dilara Aksüyek’in rol aldığı dizi filmler;
2012- Evlerden Biri- Filiz,
2013- Merhamet- Şadiye,
2014- Kadim Dostum-Deniz,
2015- Muhteşem Yüzyıl- Mahfiruze Sultan,
2017-İstanbullu Gelin- İpek rolünü canlandırıyor.

arıza dizisi ali seçkiner alıcı kimdir Ali Seçkiner Alıcı

1965 doğumlu olan oyucu Ali Seçkiner Alıcı Karslıdır. Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü’nde eğitimi bitince 1989 yılına kadar müzik öğretmenliği yaptı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ile Halk Evleri Sanat Atölyelerinde ses eğitmenliği yaptı. 2000 yılında Erkoç Torun ve Nedim Yıldız’ın birlikte Üç Anadolu isimli toplulukta yer aldı. Hala Devlet Çoksesli Korosunda korist-sanatçı görevini yapıyor.  İlk kez 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisinde Eşber karakterini canlandırdı. Son olarak Fox tv de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde Şakir rolünü canlandırdı.

ahmet mümtaz taylan arıza dizisinde rol alacak

 Ahmet Mümtaz Taylan

Ahmet Mümtaz Taylan 1965 Ankara doğumlu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. Devlet Tiyatrolarında sanat yönetmeni yardımcısı, sanat yönetmenliği, genel müdür danışmanlığı yaptı. 1996 yılından itibaren çeşitli dizi filmlerde rol almıştır. Ahmet Mümtaz Taylan’ın rol aldığı dizilerin bazıları;
2010- Leyla ile Mecnun,
2011- Bahzat Ç,
2012- Kötü Yol,
2013- Bende Özledim,
2014- Güzel Köylü,
2016- Hayat Şarkısı,
2018- İnsanlık Suçu,
2019- Halka,
2020- Alef dizi filmleri rol aldığı bazı dizi filmler.

levent can arıza dizisinde rol alacak

 Levent Can

Levent Can 1971 İstanbul doğumlu. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol almıştır. Ezel, Senin Hikayen, Umutsuz Ev Kadınları, Kurtlar Vadisi, İçerde, Hürkuş, aşk Tesadüfleri Sever dizi filmlerinde rol aldı.

hakan salınmış kimdir arıza dizisi

 Hakan Salınmış

1964 Ankara doğumlu olan Hakan Salınmış ilk olarak 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisinde rol aldı. Sonrasında rol aldığı bazı dizi filmler; Bizim Evin Halleri, Pilli Bebek, Muhteşem Yüzyıl, Vatanım Sensin, Aslan Ailem, Tek Yürek, Jet Sosyete ve  Ramo dizileri rol aldığı bazı dizi filmler…

yağızcan konyalı arıza dizisinde rol alacak

 Yağızcan Konyalı

Yağızcan 1991 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak 2006 yılında İlk Aşk filminde rol aldı.  Kanal D’de yayımlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. Sonrasında Adı Mutluluk dizisinde oynadı. Sonra olarak 2017’de Fox TV de yayımlanan Bizim Hikaye dizisinde Rahmet Elibol karakterini canlandırdı.

Hazal benli Arıza dizisinde rol alacak

 Hazal Benli

1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Hazal Benli Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisinde yaşadı daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakterini canlandırdı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hizmetçiler dizisinde Aslı karakterine hayat verdi. Hazal Benli instagram hesabı https://www.instagram.com/benlihazal/

arıza dzisi cankat aydos kimdir

 Cankat Aydos

Cankat Aydos 1992 Ankara doğumludur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Üniversite okurken Kanal d de yayınlanan Kayıp dizisinde rol aldı.  Behzat Ç, Bir Deli Sevda, İnsanlık Suçu, Arkadaşlar İyidir, Maral, Karışık Kaset, Hayati ve Diğerleri dizilerinde rol aldı.

Cavit Cetin Guner Ariza dizisinde Cavit Çetin Güner – Murat

Cavit Çetin Güner, 21 Şubat 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuş bir dizi oyuncusudur. Aslen Bursalı olan Cavit Çetin Güner Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur. İlk dizisi Hayat Bilgisi olan oyuncumuz daha sonra Ödünç Hayat, Yalancı Yarim, Annem, Leyla ile Mecnun, Ustura Kemal, Stajyer Mafya, Yasak Elma, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almıştır. Cavit Çetin Güner Arıza dizisinin oyuncu kadrosuna Murat karakteri olarak dahil oldu.

Yesim Gul yeni dizisi ariza Yeşim Gül- Tolga Sarıtaş’ın Annesi Rolünde

Yeşim Gül 1966 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Yeşim Gül tiyatro ve seslendirme sanatçısıdır. İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev yapmaktadır. Yeşim Gül instagram hesabı https://www.instagram.com/yesimguloffical/ Yeşim Gül ‘ün rol aldığı dizi filmler;
2002- Bizim Evin Halleri-Fidan,
2012-Dila Hanım- Eren,
2016- Aşk Yalanı Sever,
2016- Cesur Yürek- Güler,
2017- Dolunay- Leman,
2019- Yüzleşme- Seher rolünü canlandırdı.

Arıza dizisi Show TV de yayınlanacak.  Hazırlıkları devam eden Arıza dizisi oyuncu kadrosuna yeni dahil olan oyuncuları bu konumuza ekleyeceğiz. Arıza dizisinin kadın başrol oyuncusu sizce kim olmalı? Arıza dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum ve hayranınım bende dizideki patnerini ve oyuncu kadrosunu çok beğendim çok başarılı ve usta oyuncular var diziyi merakla bekliyorum.

  2. Maviş iyiki doğdun diziyi merakla bekliyorum Ayça Ayşin Turan ile patner olmanız çok sevindirdi beni patner olmanızı çok istiyordum uzun zamandan beri inşallah doğrudur.

  3. Gerçekten Tolga Sarıtaş’ın patneri Ayça Ayşin Turan mı olursa çok güzel olurlar inşallah gerçek hayattada sevgili olurlar ne yakışırlar ne yakışırlar👍👌

Etiketler