Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı

12.05.2020
3.510

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı… Arıza dizisi hazırlıklarını bitirdi ve Arıza dizisi başrol oyuncuları netleşti. Tolga Sarıtaş‘ın erkek başrol olduğu belli olan dizinin kadın başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan oldu. Diğer roller için oyuncu cast çalışmaları devam ediyor. Arıza dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alacak? Bilgileri konumuza ekleyeceğiz. Arıza dizisi çekimleri ağustos ortasında başlayacaktır.

Arıza dizisi oyuncu kadrosu karakterleriArıza dizisi 13 eylülde başlıyor.  Arıza dizisi senaryosunu Ozan Aksungur yazarken yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Arıza dizisi erkek başrol oyuncusu son zamanların en popüler oyuncularından olan Tolga Sarıtaş, kadın başrolü ise Ayça Ayşin Turan oldu.arıza dizisi oyuncu kadrosu bilgileri

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu

Show TV için hazırlanan Arıza dizisinde Tolga Sarıtaş başrolü Ayça Ayşin Turan’la paylaşacak. Recai Karagöz’ün yöneteceği ve temmuz sonu, ağustos başı sete çıkması planlanan O3 Medya imzalı iddialı diziyi Ozan Aksungur yazıyor. Arıza dizisi yardımcı roller ise belirlenmeye devam ediyor. Yeni oyuncularla konumuz güncellenecektir. İşte belli olan Arıza dizisi oyuncularını ve karakter bilgilerini konumuza ekliyoruz. Arıza dizisinde yer alan ve merak ettiğiniz oyuncular hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

ariza dizisi oyuncu kadrosu (1)

Arıza dizisi oyuncu kadrosu;
Tolga Sarıtaş- Ali Rıza
Ayça Ayşin Turan- Halide
Yeşim Salkım- Melek (Diziden ayrıldı!)
Dilara Aksüyek-Füsun
Ali Seçkiner Alıcı-Hasan
Ahmet Mümtaz Taylan-Haşmet
Murat Daltaban- Muzaffer
Ali Rıza Kubilay-Mithat
Levent Can- Fuat Ersoy
Yağızcan Konyalı-Mert
Cavit Çetin Güner- Murat
Yeşim Gül-Rukiye
Olgun Toker-Burak
Hazal Benli-Derya (Diziden ayrıldı!)
Burak Demir- Metin
Hakan Salınmış-
Cankat Aydos-Ferit
Uygar Özçelik-
Pınar Çağlar Gençtürk-
Kemal Burak Alper- Fikret,
Duygu Katagan- Fuat’ın Genç Karısı
Ergun Kuyucu- Sabri,
Gökay Müftüoğlu- Fatih (Diziden ayrıldı),
Fatih Dokgöz- Rıfkı
Sıla Gözüm- Aslı
Numan Çakır-
Şekip Taşpınar-
Alican Turan-
Eda Şölenci- Seda,
Rüzgar Aksoy- Balaban…

Ariza dizisinin oyunculari biraraya geldi

Tolga Sarıtaş- Ali Rıza

Ali Rıza Karakteri; Ali Rıza Altay, İstanbul’un mahalle kültürünü yitirmemiş semtinde ailesiyle yaşayan bir taksi şoförüdür. Rahmetli babasından kalma, iki katlı ahşap evlerinde kız kardeşi Nihan ve annesi Rukiye ile birlikte yaşar. Babası Mehmet Emin Bey’in erken ölümüyle birlikte, Ali Rıza, üniversite hayaline veda etmiş, ailenin geçim yükünü sırtlanmıştır. Mecbur kaldığında girdiği ufak tefek kavgalardan “façası” vardır ama hiçbir zaman beli silahlı kabadayılardan olmaya heves etmemiştir.

Onun umursadığı Thametelerin şiarıdır: “Uğrunda savaşılacak iki şey vardır: Evimiz, şerefimiz”. Ali Rıza, bu şiarla, ailesine gözü gibi bakmış, şimdi de evlat gibi sevdiği kız kardeşi Nihan’ını, can dostu Ferit’le evlendirmeye hazırlanıyordur. Ama bu günlerde, Ali Rıza’nın savunmasız bir müşterisini (Halide) zorla taksisinden indirmek isteyenlere karşı koymasıyla başlayan olaylar, Ali Rıza’nın küçük ve sıradan dünyasını tuzla buz eder. Ali Rıza, sıradan bir taksi şoförlüğünden, İstanbul’un en büyük suç krallığının tahtına yükseleceği zorunlu yolculuğuna böylece çıkar. Bundan sonra da Ali Rıza değil, “ARIZA” olarak anılacaktır…

ali riza kimdir Tolga Sarıştaş 1991 İstanbul doğumlu. Tolga Sarıtaş aslen Sivaslı. Liseden sonra tiyatroya yönelen Tolga Sarıtaş Esenyurt Belediye Tiyatrosunda görev aldı.Tolga Sarıtaş sadece tiyatro ile ilgilenmemiştir aynı zamanda müzik gruplarında baterist ve gitarist olarak yer aldı. Tolga Sarıtaş bazı dizi filmlerdeki ufak rollerinden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakterini canlandırdı. Bu rolü ile tanındı. Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu rolünü oynadı ve bu rolü ile meşhur oldu.

Arıza dizisi oyuncu kadrosu Tolga Sarıtaş’ın rol aldığı dizi filmler;
2013- 20 Dakika-Mert,
2013- Muhteşem Yüzyıl- Şehzade Cihangir,
2014- Benim Adım Gültepe-Murat,
2015- Güneşin Kızları- Ali Mertoğlu,
2015- Büyük Sorgun Kafkasya- Cemil,
2017- Söz- Yavuz Karasu,
2019- Ferhat ile Şirin- Ferhat rolünü canlandırdı.

Ayça Ayşin Turan Arıza dizisinde

 Ayça Ayşin Turan- Halide

Halide Kimdir Karakteri; Halide bir doktor ancak ailesi karanlık dünya içerisinde. Arıza dizisinde Halide içindeki yaralı gizlemeyi annesinden öğrendiğini ancak hayatın yaraları  bu şekilde iyileştirmediğini zamanla anladığını söylüyor. İstanbul’un en büyük suç krallığının tahtında oturan Haşmet Gürkan’ın kızı Halide, Van’da doktor olarak çalışmakta, sade bir hayat sürmektedir. Mizaç olarak sakin ve merhametli olsa da cesaretlidir. Halide’nin hayatı üniversitesinin 1. sınıfı bitirdiği gün, annesi ve iki abisi ile kutlamadan dönerken, ciplerinin tarandığı gün kararmıştır. Katliamdan bir tek Halide sağ çıkabilmiştir. Haşmet’in arabada bulunmaması tamamen tesadüftür.

Halide neden kendisinin sağ kaldığını, daha doğrusu sağ bırakıldığını yıllardır merak etmektedir. Katliam sırasında yüzü maskeli saldırgan, Halide’yi vurmadığı gibi, boynundan annesinin hediyesi sonsuzluk sembolü şeklindeki kolyesini çekerek almıştır. Halide, babasının 61. yaş günü için İstanbul’a yeniden geldiğinde, tüm sır perdeleri aralanmaya başlayacaktır… Halide, kendisine olan takıntısını fark ettiği Burak Ersoylu’dan kaçmak için Ali Rıza’nın taksisini çevirir. Yolunu kesen Burak Ersoylu’nun elinden onu Ali Rıza kurtaracak, bu Ali Rıza’nın A.Rıza olma yolculuğunu başlatırken, Halide ise ona aşık olacak, ve hayatının hiç bilmediği karanlık köşelerine bir yolculuğa çıkacaktır…

halide kimdir ariza 1992 Sinop doğumlu olan oyuncu Ayça Ayşin Turan 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde Gülfem rolü ile oyunculuğa adım attı. Ayça Ayşin Turan sonrasında 2014 yılında Karagül dizisinde Ada karakterini canlandırdı Bu rolü ile meşhur oldu. 2015 yılında Sevimli Tehlike filminde Zeliş karakterini oynadı. Altınsoylar ve Meryem dizilerinde başrol oynadı.

2018 yılında Netflix dizisi olan Hakan: Muhafız dizisinde başrol oyuncusu Leyla rolündeydi. 2020 yılında da Show TV de yayınlanan Zemheri dizisinde Firuzeyi canlandırdı. Ancak dizi reyting kurbanı olarak erken final yaptı. Ayça Ayşin Turan yeni sezon için Arıza dizisi ile anlaştı. Dizi de Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacak olan güzel oyuncuya bol reytingli dizi olması temennisinde bulunuyoruz.

Ayça Ayşin turan yeni dizisi arıza

Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı dizi filmler;
2013- Dinle Sevgili- Gülfem,
2014- Karagül- Ada,
2015- Sevimli Tehlikeli- Zeliş,
2016- Altınsoylar- Burcu
2017- Meryem- Meryem,
2018- Hakan Muhafız- Leyla,
2020- Zemheri- Firuze rollerini canlandırdı.

Yeşim Salkım- Melek

Melek Kimdir karakteri; Halide’nin teyzesidir. Melek Halide’nin annesinin ölümü ile birlikte melek yüzünü gömdüğünü söylüyor. Bu ailede meleklere yer yok diyor. Melek, Haşmet Gürkan’ın rahmetli eşi Hatice’nin kız kardeşidir. Mithat’la evlilikleri, bir aşk evliliği değildir ancak zamanla birbirlerine alışırlar. Yıllarca ablası ve eniştesinin evliliklerinde şahit olduğu, saygılı ve sevgili evlilik yaşantısını, kendine örnek alarak Mithat’ın bürokratik çevresine kolayca adapte olmuştur.

yeşim salkım kimdir yeni dizisi Arıza

Melek tam bu dünyanın bütün kurallarına alıştığını ve artık korkmadığını hissettiği noktada, kader kendisine acı bir oyun oynar. Ablası ve iki yeğeni katledilir. Katliamdan sadece en küçük yeğeni Halide sağ çıkmıştır. Melek yıkılır ve Halide’ye sıkı sıkı sarılır. Ablası ve iki yeğeninin ölümünden, Haşmet’i sorumlu tutar. Mithat’ın, Ali Rıza denen taksiciyi kullanmasıyla bir şans elde ettiklerini düşünen Melek, kocasını sonuna kadar destekler. Fuat’ın yok olması ve Mithat’ın hak ettiğini alması gerektiğine tüm kalbi ile inanır.

ariza melek kimdir 1968 İstanbul doğumlu olan Yeşim Salkım İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümü mezunudur. 1994’te ilk albümünü çıkarmıştır. 1996 yılında oyunculuk hayatı başladı. Eşkıya filminde Emel karakterini canlandırdı. Yeşim Salkım bu zamana kadar bir çok albüm çıkardı ve dizi filmlerde rol aldı.

dilara aksüyek yeni dizisi Arıza

Dilara Aksüyek- Füsun Yılmaz

Füsun Kimdir Karakteri; Füsun Ali Rıza’nın avukatıdır. Ali Rıza’ya aşıktır bu yüzden de onu zor durumlardan kurtarmak için ekstra çaba göstermektedir. Füsun Ali Rıza’dan beklediği ilgiyi bulamasa da vazgeçmez..Füsun, Ali Rıza’nın mahallesinde yaşayan, 25 yaşlarında, bir avukattır. Uzun zamandır Ali Rıza’ya hayrandır ve onunla evlilik hayalleri kurmaktadır. Bunu başta Ali Rıza’nın ablası Emine olmak üzere, mahallede fark etmeyen yoktur. Ali Rıza ise, pek oralı görünmemekte, Füsun’un imalarını anlamamazlıktan gelmektedir.

arıza dizisi ali seçkiner alıcı kimdir

Ali Rıza’nın başına gelen talihsiz olayla birlite, Füsun davayı üstlenir ve varını yoğunu bu davayı kazanmaya adar. Sevdiği adamın kalbinde açılan yarayı adaletle sağaltacak, o kalbe girmek için bu yolu kullanacaktır. Ancak, Burak Ersoylu’nun serbest kalmasıyla birlikte, Füsun’un Ali Rıza’ya dair umutları da suya düşmektedir. Bir yandan Halide ve Ali Rıza’nın yakınlaşmalarını kaygıyla izlemektedir. Füsun, tüm hırsıyla Ali Rıza’yı Halide’ye ve Halide’nin dünyasına kaptırmamak için elinden geleni yaparken, Burak’ın ağabeyi Murat Ersoylu ile yolları kesişecek, Ali Rıza için çıktığı bu yolda, bambaşka bir dünyanın kapısından girecek, ve hem planları hem de kendisi değişecektir.

ariza dizisi fusun kimdir 1987 İzmir Karşıyaka doğumlu olan oyuncu Dilara Aksüyek Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak 2012 yılında Evlerden Biri dizisinde Filiz karakterini canlandırdı. Dilara Aksüyek instagram hesabı https://www.instagram.com/dilaraaksuyek_/  Dilara Aksüyek’in rol aldığı dizi filmler;
2012- Evlerden Biri- Filiz,
2013- Merhamet- Şadiye,
2014- Kadim Dostum-Deniz,
2015- Muhteşem Yüzyıl- Mahfiruze Sultan,
2017-İstanbullu Gelin- İpek rolünü canlandırıyor.

Ali Seçkiner Alıcı- Hasan Kırbaş

Hasan Kimdir Karakteri; Hasan  geçmişteki kara lekeleri temizleme peşindedir ki bugünü aydınlansın. Geçmişteki olayları unutmaz ve onların intikamını alma peşindedir. Hasan 50’li yaşlarında, eski kulağı kesiklerden, şimdi bir tövbekar ve Ali Rıza’nın çalıştığı taksi durağının kahyasıdır. Hasan henüz genç bir delikanlıyken, pavyon fedaisi olarak girdiği yerde, kısa sürede namlı ve belalı bir tetikçiye dönüşmüştür, ömrünün 16 senesini çeşitli cezaevlerinde geçirmiştir, ancak bu cezalar onu ıslah etmek yerine daha çok öfkelendirmiştir.

Elim bir hadise, Hasan’ın yaşadığı hayatla acı bir şekilde yüzleşmesine sebep olmuş, Hasan herşeyi geride bırakarak bir taksi durağında kahyalığa başlamıştır. Hasan kısa sürede mahallenin sevilen ve saygı duyulan abisine dönüşür. Mahallenin genç delikanlılarına, kendi düştüğü yola düşmemeleri için öğütler vererek, onları kötü alemlerden koruyarak, diyetini ödemeye çalışır Hasan. Yağız bir delikanlı olan Ali Rıza’nın, potansiyelini fark etmiş ve onu bir nevi korumasına almak için, çalıştığı durakta işe başlatmıştır. Ali Rıza, İstanbul’un namlı mafya babalarıyla savaşa girdiğinde, ona akıl vermeye ve yol göstermeye çalışan da yine Hasan olacaktır.

ariza hasan kimdir 1965 doğumlu olan oyucu Ali Seçkiner Alıcı Karslıdır. Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü’nde eğitimi bitince 1989 yılına kadar müzik öğretmenliği yaptı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ile Halk Evleri Sanat Atölyelerinde ses eğitmenliği yaptı. 2000 yılında Erkoç Torun ve Nedim Yıldız’ın birlikte Üç Anadolu isimli toplulukta yer aldı. Hala Devlet Çoksesli Korosunda korist-sanatçı görevini yapıyor.  İlk kez 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisinde Eşber karakterini canlandırdı. Son olarak Fox tv de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde Şakir rolünü canlandırdı.

 Ahmet Mümtaz Taylan- Haşmet

Haşmet Kimdir Karakteri; Haşmet eşinin vefatının ardından karanlık alemleri bırakmak istemiş köşesine çekilmiştir. Ancak çakallar meydana indi ve Haşmet’i rahat bırakmıyorlar. Haşmet ise sadece Halide’nin babası olmak istemektedir. Haşmet 1959 ‘da Trabzon’un Yoroz mahallesinde doğmuş, küçük yaşta babasıyla kaçak hayatı yaşamış, düşmanlarının evlerini yakmasıyla bilenmiş, intikamını alıp hapse girmiştir. Haşmet için maphus hem okul, hem de Can Dostum dediği İshak’la tanıştığı yerdir. Afla cezaevinden çıkıp İstanbul’a gelir, İshak’la birlikte yepyeni bir hayat kurar. Ama tek bir şeyden hiç şaşmaz: Sadakat! Yeraltı dünyası, borsadan ve tefecilikten cebini doldurmakla meşgulken, Haşmet, aynı gün ayrı yerlerde yıldırım hızıyla çok kanlı bir dizi operasyon yapar.

ahmet mümtaz taylan arıza dizisinde rol alacak

Bu operasyon sonucu İstanbul’un yeraltı dünyasının haritası tamamen değişir ve Haşmet şehrin kralı olur… Haşmet, yıllar sonra, dostu İsak’ın ve çocuklarının öldürüldüğü ve ailenin çok zor durumda kaldığı haberini alır almaz, sevgili dostu İsak’ın oğlu Fuat’ı himayesine alır. Ama Fuat, bu iyiliğe Haşmet’in ailesini katledip, kral tahtına kurularak cevap verecektir. Fuat, ihanetini Haşmet’in rakiplerine yıkmayı başarmış, sırrını yıllarca saklamıştır. Ama bu sır, Fuat’ın oğlu Burak’ın Haşmet’in kızı Halide’ye olan zaafıyla ortaya dökülmek için gün sayıyordur… Haşmet Gürkan, el etek çektiği karanlık aleme yeniden girecek, kaybettiği oğullarının yerine Ali Rıza’yı koyacak ve bu yolculukta Ali Rıza ile birlikte yürüyecektir.

ariza hasmet kimdir Ahmet Mümtaz Taylan 1965 Ankara doğumlu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. Devlet Tiyatrolarında sanat yönetmeni yardımcısı, sanat yönetmenliği, genel müdür danışmanlığı yaptı. 1996 yılından itibaren çeşitli dizi filmlerde rol almıştır. Ahmet Mümtaz Taylan’ın rol aldığı dizilerin bazıları;
2010- Leyla ile Mecnun,
2011- Bahzat Ç,
2012- Kötü Yol,
2013- Bende Özledim,
2014- Güzel Köylü,
2016- Hayat Şarkısı,
2018- İnsanlık Suçu,
2019- Halka,
2020- Alef dizi filmleri rol aldığı bazı dizi filmler.

 Levent Can – Fuat Ersoylu

Fuat Ersoylu Kimdir Karakteri; Fuat Ersoylu ailesinin ve karanlık dünyanın lideri olmak istemektedir. İktidarın hem cennet hem cehennem olduğunun farkındadır. Fuat Ersoylu, İstanbul’un suç krallığını bir konsorsiyumda birleştirmiş ve tahtına kurulmuştur. Buraya kolay gelmemiştir. Babası, İshak Karadeniz üzerinden kaçakçılık yaparken, sefer dönüşü, öldürülür. Genç Fuat’a babasının eski dostu, zamanın kralı Haşmet Gürkan, sahip çıkar. Fuat Ersoylu’nun kralın tahtına giden yolculuğu böyle başlar. Haşmet Gürkan, ona “oğlum” dese de yerini bırakacağı kişi, öz oğludur. Ama Fuat kuru sevgi değil, tahtı istemektedir. Bundan sonra seçimi bellidir: İhanet…

levent can arıza dizisinde rol alacak

Fuat, günü geldiğinde, Haşmet Gürkan’ın ailesini iki oğluna katlettirip, suçu en büyük rakiplerine atar. İntikam için Haşmet’ten icazet alıp, rakipleri de temizleyip, tahta kurulur. Ama o katliam Burak’ı bir psikopata, Murat’ı ise, vicdan yükünü taşıyamayan alkolik bir adama çevirir. Fuat’ın büyük sınavı ise, veliahtı olarak gördüğü Burak Ersoylu’nun Haşmet’in kızına olan saplantılı aşkı nedeniyle tüm krallığı tehlikeye atacak olan A. Rıza’yı başlarına bela etmesi olacaktır.

ariza fuat kimdir Levent Can 1971 İstanbul doğumlu. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol almıştır. Ezel, Senin Hikayen, Umutsuz Ev Kadınları, Kurtlar Vadisi, İçerde, Hürkuş, aşk Tesadüfleri Sever dizi filmlerinde rol aldı.

 Yağızcan Konyalı- Mert

Mert Kimdir Karakteri; Mert çevresindekilerin onu intikam peşinde olduğunu zannettiklerini söylüyor. Mert ise sadece ödeşmek için çabaladığını anlatıyor. Mert; Ali Rıza’nın küçük kardeşidir. Henüz 10 yaşındayken babasını kaybetmiş olan Mert, Ali Rıza’nın sayesinde babasızlığını hissetmemiş olsa da, hiçbir zaman Ali Rıza kadar tertipli, disiplinli ve çalışkan bir genç olmamıştır. En az ağabeyi kadar zekidir, pek üzerinde durmadan mühendislik fakültesini kazanmış kolayca mezun olmuştur. Ailesine ve ağabeyine karşı saygısını her zaman korumuş bir çocuktur; ancak Ali Rıza’nın aksine aza kanaat etmez hem ailesi hem kendisi için daha iyisini ister, bulmaya çalışır.

yağızcan konyalı arıza dizisinde rol alacak

Hayatta en değer verdiği varlık ikizi Nihan’dır. Onu gözü gibi korur. Nihan onun hem kardeşi, hem de en yakın sırdaşı ve arkadaşıdır. Mert’in hesapsız, dizginlenemez tavrı Nihan’ın ölümünden sonra artarak devam edecektir. Mert ufak çaplı bir çetenin önce parçası, sonra lideri olacaktır. Güçlendikçe daha fazlasını ister, ta ki yeterince güçlenip Nihan’ın intikamını alana kadar durmayacaktır. Mert Ali Rıza’nın zayıf karnı en büyük zaafı olarak varlığına devam edecektir, Ali Rıza Nihan’ın ölümüne mani olamamıştır ancak Mert’in savrulmasının önüne geçmek için elinden geleni yapacaktır.

ariza mert kimdir Yağızcan 1991 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak 2006 yılında İlk Aşk filminde rol aldı.  Kanal D’de yayımlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. Sonrasında Adı Mutluluk dizisinde oynadı. Sonra olarak 2017’de Fox TV de yayımlanan Bizim Hikaye dizisinde Rahmet Elibol karakterini canlandırdı.

 Hazal Benli -Derya

Derya Kimdir karakteri; Derya hayat yolunda giderken çok fazla kurcalamamanın doğru olduğunu savunuyor. Derya bana dokunmayan yılan bin yaşasın tavrında biridir. Derya, Halide’nin teyzesi, Melek’in 20’li yaşlarının sonlarındaki kızıdır. Derya, ailesinin zenginliği sayesinde, refah içinde, şımarık bir çocukluk yaşamıştır. Hem annesinin, hem de babasının gözbebeğidir. Derslerinde çok başarılı olmadığı için, üniversiteyi özel okulda, işletme eğitimi alarak bitirir. Çalışmayı hiç düşünmemiştir.

Hazal benli Arıza dizisinde rol alacak

Sık sık yurt dışı gezilerine giden, alışveriş yapmayı çok seven, fiziğine ve görünümüne oldukça özen gösteren Derya, babasının Haşmet ve Fuat’la yaptığı kirli işlerin farkındadır ve bundan hiç rahatsızlık duymaz, onun için aslolan yaşam standardını korumak ve sahip olduğu zenginliği sürdürebilmektir. Halide’yi yürekten sever ve gizliden ona hayrandır. Ancak ailesinin çıkarları söz konusu olduğunda, Halide’yi dahi tehlikeye atmaya çekinmeyecektir.

ariza derya kimdir 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Hazal Benli Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini Deniz Yıldızı dizisinde yaşadı daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakterini canlandırdı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hizmetçiler dizisinde Aslı karakterine hayat verdi. Hazal Benli instagram hesabı https://www.instagram.com/benlihazal/

Cavit Cetin Guner Ariza dizisinde 

Cavit Çetin Güner – Murat Ersoylu

Murat Kimdir Karakteri; Murat Fuat’ın oğludur. Murat babasından sadece soyadını aldığını vicdanını ondan almadığını söylüyor. Murat Ersoylu, Fuat’ın ilk erkek çocuğudur. Kardeşi Burak’ın aksine, annesinin halinden çocuk aklıyla kendisini suçlar. Annesini sever ama bundan da suçluluk duyar. Annesinin ölümünden kısa bir süre sonra, babasının yıllardır planını kurduğu katliamı, zorla onlara işletmesi ile, Murat’ın içindeki yara derinleşir.

Murat, Burak’ın nasıl bu kadar yüzsüz ve hissiz olduğunu ve yaşanan bunca olaydan sonra nasıl hala Halide’nin peşinde olduğunu anlayamamaktadır. Ancak Halide’nin katliamı öğrenmesi, Burak’ın yeniden masum kanı dökmesi ve Ali Rıza’nın acısı, Murat’ın vicdanı uyandıracak, alkolle boğulamayacak kadar sesini açacaktır. Murat henüz vicdanının sesini dinleyecek kadar güçlü değildir henüz, bunu zamanla öğrenmesi gerekecektir…

ariza murat kimdir Cavit Çetin Güner, 21 Şubat 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuş bir dizi oyuncusudur. Aslen Bursalı olan Cavit Çetin Güner Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur. İlk dizisi Hayat Bilgisi olan oyuncumuz daha sonra Ödünç Hayat, Yalancı Yarim, Annem, Leyla ile Mecnun, Ustura Kemal, Stajyer Mafya, Yasak Elma, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol almıştır. Cavit Çetin Güner Arıza dizisinin oyuncu kadrosuna Murat karakteri olarak dahil oldu.

Yeşim Gül- Rukiye

Rukiye Kimdir Karakteri; Ali Rıza’nın annesidir. Cennet ona göre çocuklarıdır. Çocuklarına göre annesi. Ancak ikisininde dünyasını cehenneme çevirdiler. Rukiye Düzce doğumlu, dört çocuk annesi dul bir kadındır. Çerkez’dir. Dimdik duran, dimdik bakan, heybetli ve vakur duruşuyla etkileyici bir görüntüsü vardır. Sağlık Meslek Lisesi mezunudur. Devlet Demir Yollarında çalışan rahmetli kocası, aslında devletin istihbarat birimlerinden birinde çalışırken, ilk karısı ve iki çocuğu öldürülmüş, bunun üzerine Mehmet Emin, kuralları çiğneyerek katilleri vurmuştur. Bu olaydan sonra istifa eden Mehmet Emin Bey, toparlanmak için ata toprağı Düzce’ye gider, 2 yıl sonra Rukiye ile evlenir ve İstanbul’a taşınırılar.

Yesim Gul yeni dizisi ariza

Rukiye fakir fukaranın yardımına koşar, iğneci gibi para almaz ve mahallenin saygısını kazanır. Ailesine ve içlerindeki cevhere inanan Rukiye’nin en büyük yanlışı, değişime direnmesidir. Oysa hayat değişmektedir. İlk dalgayı, Nihan’ın vurulmasıyla yaşar. Kızının cenazesinde Emine’ye tutunur ama yalpalamaz. Gözyaşları akar ama bağırmaz, … Her şeye neden olan o kız, Halide, geldiğinde, onu kovmaz, ama elini vermez. Vakur, acılı ve ön yargılıdır. Rukiye, Allah’a yakarırken, “özlerini hatırlat Ya Rab” diye dua eder. İnanır ki, sudaki söğüt, bedendeki kalp çürümez”.

ariza dizisi rukiye kimdir Yeşim Gül 1966 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Yeşim Gül tiyatro ve seslendirme sanatçısıdır. İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev yapmaktadır. Yeşim Gül instagram hesabı https://www.instagram.com/yesimguloffical/ Yeşim Gül ‘ün rol aldığı dizi filmler;
2002- Bizim Evin Halleri-Fidan,
2012-Dila Hanım- Eren,
2016- Aşk Yalanı Sever,
2016- Cesur Yürek- Güler,
2017- Dolunay- Leman,
2019- Yüzleşme- Seher rolünü canlandırdı.

  olgun toker yeni dizisi ariza   

Olgun Toker- Burak Ersoylu

Burak Kimdir Karakteri; Burak Ersoylu ailesinin varisidir. Babasının varisidir ve her koşulda kazanmak için her türlü kötülüğe başvurur. Burak Ersoylu, Suç dünyasının kralı, Fuat Ersoylu’nun ikinci oğlu ve veliahtıdır. Babası henüz bugünkü ihtişamlı Fuat Ersoylu değil, Haşmet Gürkan’ın “yanında” emir kuludur. Burak’ın kaderini babasının Haşmet Gürkan olmak hırsı belirler. Annelerinin depresyona ve sonra kansere dönüşen derdi de bu hırsın bedelidir. Burak’ta anne sütünün, sevgi ve şefkatinin eksikliği, koskocaman bir boşluk yaratmıştır. Bu boşlukla Burak, zamanla psikopat ve saplantılı bir karaktere dönüşür.

fBu saplantının adı Haşmet Gürkan’ın kızı Halide’dir. Fuat Ersoylu, Halide’nin ailesini katlettiğinde, Burak Halide’yi sağ bırakmış, ondan ilk kez bir şey alabilmek için kolyesini koparıp almış, ve bunu sır gibi saklamıştır. Halide’ye kaşı duyduğu şeye aşk dese de Burak, aşkı tanımayacak kadar hissizdir ve çok zekidir. Zekasının ve yeteneklerinin düşmanı ise yine kendi öfkesi ve narsisizmidir. İstediği her şeye sahip olmaya alışmış, suç krallığının varisi, Burak Ersoylu, Halide’nin onu kesin olarak reddetmesiyle egosunda açılan “yarayla” büyük hatalar yapacak, kendisine A.Rıza diye bir düşman yaratacak ve o düşmanın başını ezmek için, babasının bile sonunda yarattığından korkacağı bir canavara dönüşecektir…

ariza Burak kimdir Olgun Toker 1986 Mersin doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. 2010 yılında ilk kez Saklı Hayatlar filminde rol aldı. Sonrasında Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın, Küçük Esnaf sinema filmlerinde oynadı. Olgun Toker’in rol aldığı diziler Benim Adım Gültepe, Karadayı, Şeref Meselesi, Hayat Şarkısı, Bir Aile Hikayesi. Olgun Toker’in instagram hesabı https://www.instagram.com/olguntoker/

Murat Daltaban kimdir yeni dizisi ariza

 Murat Daltaban- Muzaffer Cura

Muzaffer Kimdir Karakteri; Muzaffer devlet-i ebed müddettir. Murat Daltaban’ın canlandırdığı Muzaffer karakteri devlet için iktidar için çabalayan biridir. Muzaffer 50’li yaşlarının başlarında kurt bir istihbaratçıdır. Paravan olarak müze müdürlüğü görevi yürütmektedir. Onun için asıl olan devletin bekasıdır! Bu uğurda kendi canı dahil feda etmeyeceği hiçbir şey, hiç kimse yoktur. Mehmet Emin ağabeyinin oğlu Ali Rıza’yı kalpten sever. Nihan’ın ölümünden sonra Ali Rıza’nın girdiği yolu tasvip etmese de, bir müddet sonra Ali Rıza’dan faydalanabileceğini fark edecektir. Ali Rıza’yı zamanla değiştirecek, bir devlet adamı titizliğinde hareket etmesini sağlayacaktır Muzaffer, ancak bu kanlı suç şebekesi ile mücadele ederken Muzaffer de değişecektir.

ariza dizisi muzaffer kimdir 1966 Ankara doğumlu olan oyuncu Murat Daltaban ODTÜ Maden Mühendisliği’nde okudu. 1992’de Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda çalıştı. Fatmagül’ün Suçu Ne, Ağır Roman, Şubat, Eski Hikaye, Poyraz Karayel, Kördüğüm, Kardeş Çocukları dizi filmleri son zamanlarda rol aldığı projeler. Murat Daltaban instagram hesabı https://www.instagram.com/muratdaltaban/

ali riza kubilay kimdir yeni dizisi ariza

Ali Rıza Kubilay- Mithat Tekinoğlu

Mithat Kimdir Karakteri; Mithat Melek’in kocasıdır. Tahta geçmek için oyuncu koşullara göre oynayacaksın. Kurallar bu almede geçerli değil diyor. Mithat 50’li yaşlarının ortalarında, eski bir bürokrattır. Haşmet, zamanında serserilerin elinden aldığı ve sevdiği bu delikanlıyı, eğitim hayatı boyunca yalnız bırakmamış, yoksul bir çocukluk geçiren Mithat da, Haşmet’in babacan tavrından oldukça etkilenip, genç yaşta onun etkisi altına girmiştir. Dışarıdan bakıldığında, bir mafya üyesi profilinden oldukça uzaktır Mithat. Aldığı eğitim, içerisinde yetiştiği bürokrasinin havasını taşır. Görenler onun tam bir İstanbul beyefendisi olduğunu düşünür.

Melek’le evlilikleri aşk evliliği olmasa da, zamanla birbirlerine alışırlar. Haşmet’in ailesi katledildiğinde, Mithat elbet üzülmüştür ancak bir yandan da, artık sıranın ona geldiğini hissettiğinden, bir tarafı sevinmiştir. Ancak Haşmet, Mithat’ın bütün planlarını bozar ve yıllardır emek vererek kurduğu suç örgütünün yeni lideri olarak, Fuat’ı ilan eder. Bu gelişme, hem Mithat’ı, hem de ablasını kaybetmenin acısını, kocasının yeni lider olması ile bir nebze de olsa telafi edebileceğini düşünen Melek’i, sonsuz öfkelendirmiştir.

ariza mithat kimdiri karakteri 1977 Ankara doğumlu olan Ali Rıza Kubilay 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde Yüksek Lisans yaptı. Bakırköy Belediye Tiyatroları kadrolu sanatçısıdır. Ali Rıza Kubilay’ın rol aldığı dizi filmler; Rüya Gibi, Nazlı Yarim, Keşanlı Ali Destanı, Arkadaşlar İyidir, Kurşun dizilerinde rol aldı. Ali Rıza Kubilay’ın instagram hesabı https://www.instagram.com/alirizakubilay/

arıza dzisi cankat aydos kimdir

 Cankat Aydos- Ferit

Cankat Aydos Arıza dizisinde Ferit rolünü canlandıracaktır. Cankat Aydos 1992 Ankara doğumludur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Üniversite okurken Kanal d de yayınlanan Kayıp dizisinde rol aldı.  Behzat Ç, Bir Deli Sevda, İnsanlık Suçu, Arkadaşlar İyidir, Maral, Karışık Kaset, Hayati ve Diğerleri dizilerinde rol aldı.

uygar ozcelik kimdir yeni dizisi ariza

 Uygar Özçelik-

1983 doğumlu olan oyuncu Hacetepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Uygar Özçelik Kaybolan Yıllar dizisi ile profesyonel oyunculuğa başladı. Genco, 7 Yüz, Şeref Meselesi, 8. Gün dizilerinde rol aldı. Uygar Özçelik instagram hesabı https://www.instagram.com/uygarozcelik/

pinar caglar gencturk birdal yeni dizisi ariza

 Pınar Çağlar Gençtürk-

Pınar Çağlar Gençtürk 1982 İzmit doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu. Kadir Has Üniversitesinde Film ve Drama Yüksek Lisansını tamamladı. Yedi Kocalı Hürmüz filmi ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı. 2019 yılında Kadın dizisinde Kadın doktor karakterini canlandırdı. Pınar Çağlar Birdal’ın önceki soyadı Gençtürk’tü. Evlilik sebebiyle değişiklik olmuş olabilir.

Kemal Burak Alper-

kemal burak alper kimdir

Duygu Katagan-

ariza dizisi duygu katagan

Ergun Kuyucu- Sabri

ergun kuyucu kimdir ariza dizisi

Gökay Müftüoğlu- Fatih

Arıza dizisinde ilk bölümden itibaren rol alan Gökay Müftüoğlu Arıza dizisinden ayrıldı. Arıza dizisinde Fatih rolünü canlandıran oyuncu mahallenin delikanlılarından biriydi. Ali Rıza’nın yakın arkadaşı olan Fatih yeni bölümden itibaren dizide rol almayacak.

gokay muftuoglu kimdir ariza dizisi

Fatih Dokgöz-Rıfkı

ariza dizisi fatih dokgoz

Sıla Gözüm- Aslı

ariza dizisi sila gozum kimdir

Numan Çakır-

  ariza dizisi numan cakir kimdir
Şekip Taşpınar-

ariza dizisi sekip taspinar kimdir bilgileri

Alican Turan-

ariza dizisi oguz alican turan kimdir

Eda Şölenci- Seda

Arıza dizisi kadrosuna katılan isim Eda Şölenci. Eda Şölenci Arıza dizisinde Seda rolünü canlandıracak. Eda Şölenci 1996 İzmir doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İlk kez Adı Efsane dizisinde Çiler rolüyle tanındı. Aşk Ağlatır, Aslan Ailem, Adı Efsane, Güneşin Kızları dizi filmlerinde rol aldı. Eda Şölenci instagram hesabı https://www.instagram.com/edasolenci/

Eda Sokenci Ariza dizisi seda

Muharrem Özcan- Safir

Arıza dizisi yeni bölümünde Muharrem Özcan Safir rolü ile diziye katıldı. Muharrem Özcan İhtiyar’ın en güvendiği insan olan Safir’i canlandıracaktır. Muharrem Özcan 9 Eylül Üniversitesi mezunudur. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır. Arıza dizisinde de Safir karakteri ile rol alacaktır.

Muharrem Ozcan ariza dizisi

Mert Altınışık

Arıza dizisine yeni bölümünde Mert Altınışık dahil oldu. Mert Altınışık 1986 İstanbul doğumludur. Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Mert Altınışık Türkan, Kavak Yelleri, Firar, Beni Affet, Meryem ve Yasak Elma dizilerinde rol aldı.  Yasak Elma dizisinden yakın zamanda ayrılan oyuncu Arıza dizisine dahil oldu. Mert Altınışık instagram hesabı https://www.instagram.com/mertaltinisik_/

mert altinisik ariza dizisi

Pınar Deniz (Dizide yer almayacak! Anlaşma sağlanmadı.)

Arıza dizisi yardımcı kadın oyuncu için Pınar Deniz ile anlaşıldı. Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz 1993 Adana doğumlu. İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim aldı. Anneannesi Coronavirüsü nedeniyle vefat etti. İlk kez 2014 yılında Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırdı. Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynadı. Pınar Deniz’i meşhur eden dizi ise Vatanım Sensin oldu. Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandırdı. Pınar Deniz instagram hesabı https://www.instagram.com/pinarrdenizzz/

burak demir kimdir ariza dizisi

 Burak Demir- Metin

Burak Demir Arıza dizisinde Metin rolünü canlandırıyor. 3 Kasım 1978 yılında Ankara’da doğdu. İlk kez Bizim Evin Halleri adlı dizide rol aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hüseyin Çavuş karakteriyle tanınmıştır. Burak Demir bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Burak Demir rol aldığı dizi filmler;
2005- İffet- Tetikçi,
2007- Genco-Tarkan,
2010- Farklı Desenler-Şeref Efegil,
2013- Muhteşem Yüzyıl- Hüseyin Çavuş,
2014- Arka Sokaklar-Sidar,
2017- Şevkat Yerimdar- Niko,
2018- Diriliş Ertuğrul-Turgut Alp,
2019- Kızım-Burak Göktürk,
2019- Sevgili Geçmiş-Okan rolünü canlandırdı.

Hasan Üner- Remzi

hasan uner kimdir ariza dizisi

Mesut Özkeçeci

ariza dizisi mesut ozkececi

Nursel Köse (Diziden ayrıldı)

Arıza dizisi oyuncu kadrosuna katılan Nursel Köse kimdir? Nursel Köse Arıza dizisinde kilit bir kadın rolünü canlandıracaktır. 1961 Malatya doğumlu olan Nursel Köse son olarak Güvercin dizisinde rol almıştı. Aktör, komedyen, yazar olarak üniversitedeyken de çalıştı. Tiyatro yazarlığı yaptı oyunculuğu da. Nursel Köse’nin rol aldığı dizi filmler; Kış Masalı, Al Yazmalım, Paramparça, Avlu, Güvercin dizi filmlerinde rol aldı. Nursel Köse’nin en güzel fotoğrafları için instagram hesabı https://www.instagram.com/nursel_kose/

nursel kose ariza dizisindeki rolu

Rüzgar Aksoy- Balaban

Arıza dizisine Balaban rolü ile dahil olan Rüzgar Aksoy kimdir? 1981 İstanbul doğumlu olan oyuncu ilk kez Adanalı dizisinde rol aldı. Kara Sevda, Yüz yüze, Koca Koca Yalanlar, Bir Zamanlar Çukurova ve Ramo dizi filmlerinde rol aldı. Rüzgar Aksoy instagram hesabı https://www.instagram.com/ruzgaraksoy/

Ruzgar Aksoy Ariza dizisi kadrosunda

Cem Kurtoğlu – Ali Rıza’nın Babası

Cem Kurtoğlu Arıza dizisine Ali Rıza’nın Babası karakteriyle katıldı. Nisan ayının sonunda final yapması beklenen dizide geçmişin açığa çıkacağını hemen belirtelim. Ali Rıza’nın Babası da geçmişte olup bitenlerin aydınlanmasında önemli bir karakter olarak rol alacak. Cem Kurtoğlu Arıza dizisi bitene kadar dizide Ali Rıza’nın Babası rolünde olacak.Arıza Ali Rıza'nın Babası Cem Kurtoğlu

Arıza Dizisi Konusu: Ali Rıza ailesine düşkün, hayatını sevdiklerine adamış biridir. Hayatı Halide ile karşılaşınca değişmeye başlar. Halide başarılı bir doktorken aynı zamanda babasının karanlık dünyasından uzak durmaya çalışmaktadır.

Arıza dizisi Show TV de yayınlanacak.  Hazırlıkları devam eden Arıza dizisi oyuncu kadrosuna yeni dahil olan oyuncuları bu konumuza ekleyeceğiz. Arıza dizisinin kadın başrol oyuncusu sizce kim olmalı? Arıza dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR

 1. #Arıza dedi ki:

  Çok özledim dizimizi keşke yeniden başlasa

 2. Anonim dedi ki:

  İnşallah aynı kadroyla bir daha dizi çekilir

 3. Mine dedi ki:

  Tolga seni bekliyorum ekranda

 4. Gül dedi ki:

  Ali Rıza ve Halide gibi bir çifte nasıl kıydınız inşallah bu kadroyla yeni bir dizi çekilir

 5. ARHAL💕 dedi ki:

  Yakışıklılar yakışlısı Ali Rıza, güzeller güzeli Halide ve tatlımı tatlı kızları Nihan çok güzel görünüyordunuz dün akşam ekranda Arhal💕çiftine bir şans daha verilse olmaz mı😍🙏

 6. Betül dedi ki:

  Dizi yine harikaydı keşke final olmasaydı Tolga sarıtaş seni yine bekleyeceğim bencede bir insana baba olmak bu kadar mı yakışır seni çok seviyorum Tolga💞

 7. Mine dedi ki:

  Arıza dizisinin 31.bölüm fragmanını istiyoruz.

 8. #Arıza dedi ki:

  Harika bir bölümdü her güzel şeyin bir sonu var ama çok erken oldu inşallah aynı kadroyla bir dizi çekersiniz Tolga ve Ayça tekrardan partner olursunuz çok yakışıyorsunuz uyumunuz harika Tolga sana birşey söyleyeyim mi baba olmak sana çok ama çok yakıştı bütün ekibe bu muhteşem bölümü çektiğiniz için teşekkürler👏❤️

 9. A❤️R❤️I❤️Z❤️A dedi ki:

  Show tv hangi dizini final yaparsan yap umrumda değil ama Arıza dizisine dokunma 30.bölüm fragmanında final yazmasın ne olur

 10. Büşra dedi ki:

  Ne olur final etmeyin dizimizi çok güzel izleyenleri üzmeyin

 11. Arha💕 dedi ki:

  Arıza dizisi çok güzeldi Tolga Sarıtaş oyunculuğu diye bir gerçek var birazda olsa
  Arhal💕sahnesi görmek güzeldi halide’nin ali rıza’dan bebek haberini duysaydık derya’dan değil senaristin işine karışmak istemem o daha iyi bilir

 12. #ÇıkmazSokak dedi ki:

  Harika bir bölüm daha inşallah bu dizi final olmaz lütfen 30.bölüm fragmanına bakmak istemiyorum o lanet yazıyı görürüm diye yalan olsa keşke😔😭

 13. Anonim dedi ki:

  Tolga sarıtaş şu silah senden başka kimseye yakışmıyor🔫👍

 14. Deste dedi ki:

  Bencede senarist seninde arıza çıkarıp güzel dizimizi final yerine devam ettirmelisin duy sesimizi

 15. Maviş dedi ki:

  Tolga her pazar seni ekranda görmek muhteşem birşey oyunculuğun şahane senarist lütfen sende bitiyor dizinin kaderi final yapıyorum ayağına gidip arıza ekibine ters köşe yapta final yapma izleyenler sevinsin senaristin dediği olur lütfen arıza dizisi finali hiç haketmiyor

 16. Mine dedi ki:

  Dizinin 28.bölümü muhteşem ötesiydi kısacası kusursuzdu👍👌lütfen final yapmayın

 17. Anonim dedi ki:

  Ne olur arıza dizisi final olmasın Ayça Ayşin Turan başka dizide yer alacakmış lütfen Tolga ile Ayça’yı ayırmayın çok yakıştırıyorum ikisinide birbirine ne kötü reytingli diziler final yapmıyor arıza dizisi yapacak reytingler fena değil birinciye olabilirsiniz lütfen lütfen lütfen🙏🙏🙏

 18. Büşra dedi ki:

  Final olmasın arıza dizisi ne olur tek sevdiğim dizi

 19. Anonim dedi ki:

  Efsanesin sen Arıza

 20. Anonim dedi ki:

  Arıza dizisi final olmasın ne olur çok güzel bir dizi şimdi gölgeler kim onu merak ediyorum

 21. Destan dedi ki:

  Dizinin son sahnesi ne idi öyle çok güzeldi Ali rıza ve balabanın sahnesi efsaneydi inşallah balaban çıkmaz diziden birde Tolga sarıtaş ve cem kurtoğlu birgün inşallah baba oğul rolünde görürüz

 22. Anonim dedi ki:

  Ali Rıza gibi birinin başa geçirilmesi gerekirken Burak’ın başa geçirilmesi oldu mu aslında reytingler yüksek gelir fakat tam alışıyoruz diziye hop senaryo değişiyor birde ölen karakterlerin çok üstünde duruyorsunuz bırakın bunları kaç ay geçti dizi çok güzel final olmasını istemiyorum

 23. #KocaBirYalan dedi ki:

  Yine muhteşem bir bölümdü final olmasın dizi Tolga seni çok seviyorum

 24. ARHAL💕 dedi ki:

  Ne finali biz daha Arhal💕 doyamadık ne kadar istemiştim Tolga ve Ayça’nın partner olmasını olmaz final anlamam kabul etmiyorum👎👎👎

 25. Anonim dedi ki:

  Tolga bu hafta oyunculuğunu konuşturacaksın yine ne olur final olmasın dizi
  Ali Rıza_ferit_Aslan harika üçlüm benim Arıza dizisi pazar günü saat:20:00 Show tv de herkes izlesin bu muhteşem dizi final olmasın yerine hiçbir dizi gelemez

 26. Mihra nur dedi ki:

  Lütfen pazar günü dizimizi tv den izleyip reytingleri artsın yoksa bu muhteşem kadroya yazık olacak dizinin bitmesini istemiyorum duyun sesimizi pazar gününü Arıza dizisi olmadan kabul edemem

 27. Mihra nur dedi ki:

  Tolga sarıtaş ve cem kurtoğlu benzerliği diziye baba karakteri o kadar yakıştıki inşallah final yapmaz dizimiz bu bir şaka olur yoksa diziyi sevenleri üzersiniz teşkilat dizisi Arıza dizisinin tırnağı olamaz.

 28. Anonim dedi ki:

  Ali Rıza Altay’ın babası Mehmet Emin Altay’ı çok yakıştırdım diziye gözler mavi aynı Ali Rıza gibi şimdiden hoşgeldin diziye

 29. Deste dedi ki:

  Tolga ile Ayça’yı birbirlerine çok yakıştırıyorum 44.altın kelebek ödül töreninde en iyi erkek oyuncu Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan sunucuydu Tolga ödülü almaya gelince Ayça’ya nazikçe elini verince çarpılmıştım resmen ne geceydi resmen büyülenmiştim bu ikiliye istediğim oldu ve yıllar sonra istediğim oldu çok yakışıyorsunuz hemde çok

 30. Anonim dedi ki:

  Gerçekten dizi final mi yapıyor geçen hafta reytingler kötüydü evet ama bu hafta reytingler iyi sizleri çok seviyorum arıza ekibi

 31. Büşra dedi ki:

  Reytinglerde yükselmişiz eninde sonunda pazar Arıza dizisinin olacak

 32. Anonim dedi ki:

  Bakalım Ali Rıza Altay’ın babası kim? çok merak ediyorum gelecek olan oyuncuyu

 33. Maviş dedi ki:

  Tolga gözlerine ve oyunculuğuna hayranım

 34. #GerçeğiBilsem dedi ki:

  Dizi yine harikaydı teşkilat gibi saçma bir dizi yüzünden Arıza gibi muhteşem bir kadrosu olan dizinin final yapmasını istemiyorum inşallah yarın Arıza dizisi reytinglerde birinci olur Allah dualarımı kabul eder de teşkilat dizisi final yapar Arıza dizisi f_i_n_a_l o_l_m_a_s_ı_n lütfen böyle bir kadro böyle oyunculuklar böyle dizi yok🤲🙏

 35. Arhal💕 dedi ki:

  Ali Rıza Altay💕Halide Gürkan ama ya kıyamam bu çifte

 36. Mine dedi ki:

  Ne olur final olmasın dizimiz pazar günü ne izleyeceğiz reyting anlamam kime göre yapılıyor bu reytingler anlamadım güzelim dizi sizin reyting anlayışınız yüzünden bitmesini istemiyorum?

 37. Aylin dedi ki:

  Aslında dizi harikaydı Tolga Sarıtaş’tan sonra mert Altınışık’ın aksiyon sahneleri mükemmeldi insanlar diziden ne anlar benim için hala pazar gününün tek sahibi A.rıza

 38. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bir bölümdü niye bu kadar düştü reytinglerde

 39. #Tekbaşına dedi ki:

  Ah Tolga ah bu akşam izlediğim neydi öyle⭐⭐⭐⭐⭐

 40. Betül dedi ki:

  Mert Altınışık hoş geldin Arıza dizisine Tolga ile muhteşem ikili olacaksınız

 41. Anonim dedi ki:

  Teşkilat dizisine sesleniyorum bu silah tek bir kişinin eline yakışıyor Tolga’nın yani Ali Rıza Altay🔫

 42. Begüm dedi ki:

  Bencede Tolga Sarıtaş’a birisi söylesin bu kadar güzel oynamak zorundamısın.

 43. Mine dedi ki:

  Tolga o nasıl oyunculuk
  Tolga💣seni çok çok çok çok çok seviyorum❤️

 44. Anonim dedi ki:

  Pazar gününün tek birincisi var A.rıza dizisi başka dizi tanımıyorum Tolga ve Ayça oyunculuğu harika

 45. Doğa dedi ki:

  Ali Rıza’ya çok üzüldüm annesi Bergüzal’le de çok üzüldüm inşallah ne Mert’e nede Haşmet ağa ya birşey olmaz çok güzel bir bölümdü.

 46. Anonim dedi ki:

  Tolga sarıtaş bütün ödülleri kapına yığsalar bu oyunculuğun hakkı ödenmez🏆🥇

 47. #GeçmişinPeşinde dedi ki:

  Muhteşem bir bölüm daha aksiyonun kralı Tolga o nasıl oyunculuk öyle aksiyonu başka oynadın kardeşi vurulduktan sonra kenara çekildikten sonra çoçuk gibi üzülmesi mahvetti beni her rolün hakkını verdin ruhunla oynadın resmen

 48. Arhal💕 dedi ki:

  Tolga💕Ayça uyumu ve oyunculuğu muhteşem

 49. Mine dedi ki:

  Desenize pazar günü yine Tolga sarıtaş oyunculuğunu konuşturacak👍👌👏

 50. Gül dedi ki:

  Tolga sarıtaş💘cankat Aydos muhteşemsiniz sizleri çok seviyorum.

 51. Anonim dedi ki:

  Muhteşem bir bölümdü bütün oyuncular çok iyiydi fakat Tolga sarıtaş oyunculuğunla yaktın geçtin resmen

 52. Anonim dedi ki:

  Dövüş sahneleri bir kişiye bu kadar mı yakışır E_F_S_A_N_E_S_İ_N Ali Rıza Altay

  1. Anonim dedi ki:

   Namı değer A.RIZA demeyi unutmuşsun

 53. Arhal hayranı💕 dedi ki:

  Güzel çiftim benim Haşmet ağa alacağın olsun bu akşam beni çok üzdün:(

 54. Anonim dedi ki:

  Ali Rıza kılıç olmaktan niye çıkarıldı onu anlamadım Burak’ı hemen başa geçmesi bir tuhaf birde Ali Rıza’nın korsonsiyumdaki koltuklarında herkesin oturuyor bir tek Ali Rıza’nın oturmaması hep ayakta kalması bari bir kere otursaydı.

 55. Defne dedi ki:

  Yine yaptın yapacağını Tolga oyunculuğunu resmen konuşturdun👏👏😘

 56. Mine dedi ki:

  Tolga sarıtaş harika bir oyuncusun😇👑

 57. Anonim dedi ki:

  Dizi güzel olmaya başladı Ali Rıza ve Halide mükemmel olduğu kadar Ali Rıza ve Ferit aksiyonda muhteşem ikili oldu Tolga zaten aksiyonda mükemmel yeni gelen oyuncularda çok iyi👌👏

 58. öner dedi ki:

  Bencede baydi artik, burak asagi, burak yukari bende dizi de cikmali artik….. Fuat yaptiklarinin hesabini vermelidir…..

 59. Anonim dedi ki:

  Bence senaryo biraz sallanıyor ne yapsam sadece burak izliyoruz konu yok burak var burak burak burak merak edecek bi şey yok ,oyunculara söz yok senaryo fantastik babalara toplantılara kadınlar karışıyor

 60. Azize dedi ki:

  Son zamanlarda izlediğim en iyi dizilerden biri konusu farklı oyunculuklar muhteşem beğenerek izlenilecek bir dizi

 61. Anonim dedi ki:

  Beğenerek izliyorum. Her hafta sonu pazarı iple çekiyorum.
  Emeği geçen tüm oyunculara başarılarının devamını diliyorum. Herkese ayrı ayrı tşk ediyorum.
  👋👋👋👋👋👋👋👋👋
  ARİF OKÇU

 62. Nesrin dedi ki:

  Diziye bayıldım Tolga sarıtaş muhteşem bir oyuncusun

 63. #sözümdendönmem dedi ki:

  Efsane diziler arasına geçti bile
  A❤️R❤️I❤️Z❤️A

 64. Anonim dedi ki:

  Bu gün günlerden tabiki A.rıza günü

 65. Ismayil dedi ki:

  Bir sozle efsane bir dizi.Basarlar Cox sevilen oyuncular.👍

 66. #Dönüşyok dedi ki:

  Yine yine harika bir bölümdü Tolga💘Ayça uyumu dedik bile

 67. 👏💞 dedi ki:

  Tolga sarıtaş sen e_f_s_a_n_e_s_i_n💞

 68. Arhal❤️ dedi ki:

  Çok güzel bir bölüm daha Tolga harika bir oyuncusun

 69. MERT HAKAN YANDAS dedi ki:

  COK BASARILI BIR DIZI

 70. Anonim dedi ki:

  Bu akşam mekanın sahibi Arıza günü

 71. Esra dedi ki:

  Dizi çok güzel Tolga Ayça uyumu harika bekleyip duruyorum diziyi

 72. Arhal❤️ dedi ki:

  Biran önce pazar günü gelsede güzel dizimizi izlesek çok güzel dizi🥇

 73. Anonim dedi ki:

  Yine harika bölüm izlettiğiniz için A.RIZA ekibine teşekkür ediyorum başarılar Tolga çok seviyorum seni❤️

 74. Zirveye adım adım dedi ki:

  Reytinglerde dizimiz uçuyor resmen pazar günü bizim olacak

 75. Ayla dedi ki:

  Tolga sarıtaş💕Ayça Ayşin Turan ne güzel görünüyorsunuz bencede oyunculuklar harika Tolga başta olmak üzere herkes çok iyi seviliyorsunuz

 76. Oyunculuksa işte bu dedi ki:

  Tolga yine oyunculuğunu konuşturmuşsun Tolga’nın Ayça’ya bakışlarına bittim resmen muhteşem ötesi çiftim benim şunuda söylemeliyim bütün oyuncular rollerini öyle güzel benimsemişlerki buram buram oyunculuk koktu bu akşam belki bu sizlere az ama daha fazlasını hak ediyorsunuz👏👏👏👏👏👏

 77. Anonim dedi ki:

  Umarım film tutar başarılar Tolga ve Ayça💙 sarışıın😉

 78. Ali Rıza&Halide dedi ki:

  Yine yakacaksınız ortalığı💘

 79. A.RIZA dedi ki:

  Bu akşam A.RIZA ve Tolga Sarıtaş gecesi👑💗

 80. Anonim dedi ki:

  Dizinin kadrosu çok güzel herkes ayrı bir yetenek maşallah

 81. Atilla kaytan dedi ki:

  Baş roldeki Ali Rıza ya sönük bile kalmış baş röl adam gerçekten güzel rölünü icra ediyor yapıyor ve seyrettiriyor dizi kendini gerçekten harika bir dizi pazarı iple çekiyoruz dizide rol alan bütün oyunculara slm

 82. Betül dedi ki:

  Tolga sarıtaş seni çok seviyorum dizinde bol şans😍😘

 83. 👍 dedi ki:

  #Benim adım Ali Rıza gelemem hiç haksızlığa söyleyen güzel söylemiş👍

 84. Deste dedi ki:

  Tolga sarıtaş sen muhteşem bir detaysın herşeyin en iyisisin çünki sen alıştırdın 😇

 85. Davut biçer dedi ki:

  Harika bir filmdi Tolga Sarıtaşı tekrardan ekranda görmek çok iyi

 86. 👍👌🌺🌼 dedi ki:

  Pazar gününün biran önce gelmesini çok istiyorum A.RIZA var

 87. Ali Rıza💕Halide dedi ki:

  Çok yakışıyorsunuz👁️‍🗨️

 88. Mine dedi ki:

  Tolga sen nasıl bir oyuncusun öyle👑🏆🔥

 89. Anonim dedi ki:

  Dizimiz reytinglerede güzel başladı

 90. Maviş dedi ki:

  Tolga sarıtaş oyunculuğu diyorum ve susuyorum😍😘👏

 91. Çok güzeldi dedi ki:

  Tolga seni ekranda görmek çok güzel o maviş gözler, o muhteşem gülüşler, o sempatik hallerin, o muhteşem oyunculuğun beni bedenden aldı resmen ekrana yapıştım seni çok özlemiştim Tolga diğer oyuncularda resmen döktürdü dizinin müziklerinede bayıldım dizinin görselliğide çok güzeldi senarist, yönetmen ve diğer ekip anca bir dizi bu kadar güzel çekilir nasıl bitti dizi anlayamadım bu akşam izlettiğiniz bu muhteşem bölüm için bütün emeği geçen herkese teşekkür ediyorum hak ettiğinizi alırsınız inşallah reytinglerde çünki çok hak ediyorsunuz (Amin)👏

 92. ❤️👏 dedi ki:

  Tolga❤️Ayça harika bir çift oldunuz bütün oyuncular bu kadar mı güzel oynar tek kelimeyle muhteşemdiniz👏

 93. Mine💕 dedi ki:

  Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum diziye reytinglerde başarılar diliyorum bütün kategorilerde birinci çıkar inşallah sen benim gönlümün birincisisin💕

 94. Anonim dedi ki:

  A.RIZA dizi ekibine ve bütün oyunculara bu akşam şans diliyorum bol reyting alırsınız reytinglerde uçarsınız inşallah

 95. Net yani dedi ki:

  Tolga Sarıtaş Berk Oktay’ı her yerde yer kısacası Ayça ile çok yakışıyorsunuz Tolga👏❣️

 96. Sevtap dedi ki:

  Tolga seni çok seviyorum💗
  Tolga&Ayça 👩‍❤️‍💋‍👩 uyumu muhteşem olmuş çok yakışıyorsunuz hemde çok dizinin reytingleri bol olur inşallah şimdiden pazar gününkü yapımlara geçmiş olsun💣

 97. A.RIZA dedi ki:

  13 Eylül Pazar A.RIZA dizisinin reytingi bol olsun iyi şanslar

 98. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 dedi ki:

  Dizinin fragmanı yine yıkılıyor bütün ekibe ve bütün oyuncular süper tolga yine döktürmüşsün resmen👍👍👍👍👍👍👍👍💕

 99. HALE dedi ki:

  TOLGA SARITAŞ MUH_TE_ŞEM_SİN❣️

 100. Anonim dedi ki:

  Muhteşem bir fragman daha oyuncular şahane Tolga sarıtaş efsanesin bunu bil

 101. ❤️TolAy❤️ dedi ki:

  Muhteşem bir çift oldunuz dizi çok güzel olacak

 102. Selvi dedi ki:

  Tolga seni çok seviyorum patnerin Ayça Ayşin Turan olmasına çok sevindim muhteşem bir çift oldunuz mavişimiz bir taneydi iki oldu iyi mi bence çok güzel oldu çok güzel görünüyorsunuz fragman efsane bütün oyuncularda öyle

 103. Mine dedi ki:

  Tolga sarıtaş çok yakışıklısın seni ve o maviş maviş bakan gözleri ekranda görmeyi özlemişim çünki ekrana çok yakışıyorsun çok benim için bir dizide Tolga Sarıtaş varsa geçmiş olsun herkese reytinginiz bol olur inşallah (Amin)👁️‍🗨️💕

 104. Selvi dedi ki:

  “Arıza” dizisinin fragmanı çok güzel olmuş Tolga senin için fragmanı izleyip duruyorum çünki seni çok seviyorum bende
  Tolga❤️Ayça ikilisine bayıldım fragman tamamda
  Ali Rıza❤️Halide bu muhteşem çiftin kısaltılması nasıl olacak bende tüm ekibe iyi reytingler diliyorum 🤲👍

 105. 👏 dedi ki:

  Dizinin fragmanı çok güzel ya izleyip duruyorum inşallah reytinginiz şimdiden bol olur👏

 106. asal dedi ki:

  merhaba ban iran dan tolga saritas i cok severim

 107. Sizi çok yakıştıran dedi ki:

  Tolga💘Ayça her halinize düşüyorum🌺🐞

 108. ❤️A❤️R❤️I❤️Z❤️A❤️ dedi ki:

  ❤️A❤️R❤️I❤️Z❤️A❤️

 109. Taner dedi ki:

  Pınar çağlar gençtürk’ü pınar çağlar birdal olarak yazmışsınız, kaynak doğru değil.

 110. Anonim dedi ki:

  Tolga❤️Ayça bencede çok güzel görünüyorsunuz ya ve çok tatlısınız yerim sizi ben birde muhteşemsiniz

 111. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 dedi ki:

  Tolga sarıtaş bu nasıl yakışıklılık ve Ayça Ayşin Turan bu nasıl güzellik maşallah ikinizede fotoğraflarınıza bayıldım dört gözle bekliyorum diziyi💕

 112. Gül dedi ki:

  Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum ve hayranınım bende dizideki patnerini ve oyuncu kadrosunu çok beğendim çok başarılı ve usta oyuncular var diziyi merakla bekliyorum.

 113. Anonim dedi ki:

  Arıza dizisinin kadrosu mükemmel olmuş👍👌

 114. Mine dedi ki:

  Tolga Sarıtaş seni çok seviyorum patnerin Ayça Ayşin Turan olmasına çok sevindim.

 115. Kader dedi ki:

  Bütün güzel bayanlar Arıza dizisinde toplanmış resmen

 116. 🎂💖 dedi ki:

  Maviş iyiki doğdun diziyi merakla bekliyorum Ayça Ayşin Turan ile patner olmanız çok sevindirdi beni patner olmanızı çok istiyordum uzun zamandan beri inşallah doğrudur.

 117. Anonim dedi ki:

  Gerçekten Tolga Sarıtaş’ın patneri Ayça Ayşin Turan mı olursa çok güzel olurlar inşallah gerçek hayattada sevgili olurlar ne yakışırlar ne yakışırlar👍👌