Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri

Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri, Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Oyuncu kadrosu nerede çekiliyor bilgiler burada.

15.04.2022
320

Allah Yazdıysa Bozsun filmin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Barış Yön’ün oturduğu Allah Yazdıysa Bozsun filminin senaryosunu Gökçe Tezdoğan ve Gökhan Yıldız ikilisi kaleme almıştır. 13 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek olan Allah Yazdıysa Bozsun filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, filmin çekim yerleri ve konusu da merak edildi. Bizlerde, Allah Yazdıysa Bozsun filmin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Oyuncu Kadrosu

Allah Yazdıysa Bozsun Filmi OyuncularıGonca Vuslateri
Burak Yamantürk
Öznur Serçeler
Pelin Öztekin
Emre Dinler
Nursel İdiz
Köksal Engür
Walison Fonseca

Gonca Vuslateri

Allah Yazdıysa Bozsun filminin başrolünde yer alan Gonca Vuslateri, 2 Eylül 1986 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. İlkokuldan beri oyunculuk eğitimleri alan Gonca Vuslateri, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Ruhsar isimli diziyle geçen oyuncumuz ilk projesi olmasına rağmen dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncumuz özellikle Yalan Dünya dizisinideki performansı ile tanınır hale gelmiş ve bir çok farklı kategoride ödüller almıştır.Gonca Vuslateri Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Oyuncu kadrosunda

Burak Yamantürk

Allah Yazdıysa Bozsun filminin başrolünde yer alan oyuncumuz Burak Yamantürk, 23 Aralık 1983 yılında Kocaeli de dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında vizyona giren Ayhan Hanım sinema filmi ile geçen ve ilk projesi olmasına rağmen başrol olarak yar almıştır. Oyuncumuz Burak Yamantürk daha önce Tatar Ramazan, Veda, Acı Aşk, İçimdeki Fırtına, Böcek, Sevgilisi Geçmiş, Kayıt Dışı, Ya İstiklal Ya Ölüm, Elbet Bir Gün, Kuş Uçuşu, Hayat Yolunda gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Burak Yamantürk Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Oyuncu kadrosunda

Öznur Serçeler

Allah Yazdıysa Bozsun filminin başrol oyuncusu Öznur Serçeler, 1 Ocak 1987 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Mersin Üniversitesi Konservatuvarından mezun olan Öznur Serçeler, daha sonra Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde müzik eğitimi almıştır. 2007 yılında Dünya Gençlik Orkestrası projesine katılan ve Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede sahne alan Öznur Serçeler özellikle, Dolunay dizisinde hayat verdiği Fatoş karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Pelin Öztekin

4 Temmuz 1987 yılında İzmit’te dünyaya gelen oyuncumuz Pelin Öztekin, Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılından Hayat Bilgisi isimli diziyle geçen oyuncumuz 2008- 2010 yılları arasında Çok Güzel Hareketler Bunlar ekininde yer almış ve bu şekilde tanınır hale gelmiştir. Merhum sanatçı Rasim Öztekin’in kızı olan Pelin Öztekin daha önce Koca Koca Yalanlar, Çatı Katı Aşk, Doksanlar, Aşk Ağlatır, Yuvamdaki Düşman gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Emre Dinler

1995 yılında Hatay’da dünyaya gelen Emre Dinler, 2013 yılında Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında 3.cü olmuştur. Daha sonra profesyonel olarak modellik yapmaya başlayan Emre Dinler 2018 yılında oyuncu olmaya karar vermiştir. Kamera karşısına ilk defa Söz dizisiyle geçen ve dizide canlandırdığı Tahir karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz aynı yıl Gülperi dizisinde de yer almıştır. Emre Dinler, özellikle kamera karşısına en son geçtiği dizi olan Yasak Elma dizisiyle tanınmıştır.

Nursel İdiz

6 Ekim 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Nursel İdiz, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1987 yılında vizyona giren Gece Yolculuğu isimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz daha önce Harem, İlişki Durumu: Evli, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz, Yalan Dünya, Şöhret, Şeytan Sofrası gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Köksal Engür

5 Mart 1946 yılında Kars’ta dünyaya gelen oyuncumuz Köksal Engür, sanat hayatına 1956 yılında TRT Ankara Radyosu, Çocuk Saati programında kısa radyo tiyatrolarıyla başlamıştır. Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Köksal Engür, kamera karşısına ilk defa 1988 yılında Keşanlı Ali Destanı dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Köksal Engür, daha önce Baba, Kırmızı Oda, Şahane Damat, Beş Kardeş, Kurtlar Vadisi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Walison Fonseca

Allah Yazdıysa Bozsun filminde yer alan Walison Fonseca, 1986 Brezilya Santos’ta dünyaya gelmiştir. Modellik yapan Walison Fonseca’nın aynı zamanda Import Export yapan bir firması vardır. 20 yılı aşkın süredir aşçılık yapan Walison Fonseca, 2020 yılında MasterChef Türkiye yarışmasına katılmıştır. Yarışmada ki başarısı ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Walison Fonseca aynı zamanda aktörlükte yapmaktadır ve Walison Fonseca’nın ülkemizde oyuncu olarak yer alacağı ilk proje Allah Yazdıysa Bozsun’dur.

Allah Yazdıysa Bozsun Filminin Konusu

Başrollerini Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk ve Öznur Serçeler’in paylaştığı Allah Yazdıysa Bozsun filminin konusuda merak edildi. Irmak, aşkta yüzü gülmeden 30’lu yaşlarına gelen genç bir kadındır. Onun hayatı, ilk defa kaldığı bir evde yastığının altına anahtar koymasıyla bambaşka bir hal alır. Rüyasında arkadaşının nişanlısıyla evlendiğini gören Irmak, bu rüyayı aklından çıkarmaya çalışır ve Allah Yazdıysa Bozsun filminde de bu olaylar anlatılacaktır.

Allah Yazdıysa Bozsun Filmi Çekim Yerleri

13 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek olan Allah Yazdıysa Bozsun filminin çekim yerleri de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Lara Yapım imzalı Allah Yazdıysa Bozsun filminin çekimleri 14 Temmuz’da İstanbul’da başlamıştır. Büyük ilgi görmesi beklenilen filmin çekimleri İstanbul’da başlamış ve burada tamamlanmıştır.

Allah Yazdıysa Bozsun filmin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. 2023 yılında yeni çıkacak diziler burada, filmin fragmanı aşağıda..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..