Aldatmak Dizisi Selçuk Kimdir? Tolga’nın Arkadaşı (Tarık Ündüz)

25.04.2023
642

Aldatmak dizisi Selçuk kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Aldatmak dizisinin başrolünde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu ve Cem Bender yer almaktadır. TIMS&B Productions imzalı Aldatmak dizisi Selçuk karakterine oyuncumuz Tarık Ündüz hayat verecektir. Bizlerde yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Aldatmak dizisi Selçuk karakterini ve Selçuk karakterini canlandıran oyuncumuz Tarık Ündüz’ü yakından tanıtacağız.

Aldatmak Dizisi Selçuk Karakteri Kimdir?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aldatmak dizisi Selçuk karakteri, Caner Şahin’in canlandırdığı Tolga karakterinin arkadaşıdır. Fakat Tolga’nın okuldan arkadaşı olan Selçuk karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Selçuk karakterine ise yetenekli oyuncumuz Tarık Ündüz hayat verecektir.  

Aldatmak Dizisi Selçuk Kimdir?

Aldatmak dizisine yeni dahil olan Selçuk karakterini oyuncumuz Tarık Ündüz canlandıracaktır. Geniş izleyici kitlesi olan Aldatmak’ın sevenleri Tarık Ündüz’ü de merak etti. Bizlerde Tarık Ündüz kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Tarık Ündüz Kimdir?

4 Temmuz 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tarık Ündüz, usta tiyatrocu merhum Gazanfer Özcan’ın torunudur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tarık Ündüz, kamera karşısına ilk defa 1990 yılında Kuruntu Ailesi dizisi ile geçmiş. İlk dizisi olmasına rağmen başrol olarak yer alan oyuncumuz özellikle Akasya Durağı dizisiyle tanınmıştır. Günfer Günaydın menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son 2022 yılında Kasaba Doktoru dizisinde rol almıştır.

Tarık Ündüz Yer Aldığı Diziler

1990 Kuruntu Ailesi – Hüsnü Tarık
1994-1997 Hüsnü Bey Amca
1997-1998 Bizim Kuruntu Ailesi
2001 Huzursuzlar
2009 İstanbul Çocukları – Atakan
2011-2012 Akasya Durağı – Emre Öztürk
2014 Not Defteri – Ufuk Şanoğlu
2015 Yaz’ın Öyküsü – Ferhat
2019 Jet Sosyete – Hakan (Konuk oyuncu)
2021 Zaman Dökümü – Kağan Yılmaz
2022 Seni Kalbime Sakladım – Canberk
2022-2023 Kasaba Doktoru – Mustafa
2023 Aldatmak – Selçuk

Tarık Ündüz Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 78 gönderisi ve 15 bin takipçisi bulunan oyuncu nasılsın Tarık Ündüz’ün resmi Instagram hesabı: @tarikunduz tarik unduz aldatmak dizisinde selcuk rolunde

Tarık Ündüz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Seyirciler oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Başarılı oyuncumuz Tarık Ündüz, 21 Ocak 2021 tarihinde 816 adında Styling şirketinin ortağı Burcu Çam ile dünya evine girmiştir.

Aldatmak Dizisi Selçuk – Tarık Ündüz Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Tarık Ündüz, yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ülkemizin en beğenilen erkek oyuncularının başında gelmektedir. Tarık Ündüz, tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Tarık Ündüz’ün Aldatmak dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Aldatmak dizisi Selçuk kimdir? Selçuk karakterini canlandıran Tarık Ündüz’ü yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.