Aldatmak Dizisi Oylum Kimdir? Feyza Sevil Güngör

10.05.2022
54

Aldatmak dizisinde yer alan Oylum karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Tims&B Productions’un üstlendiği Aldatmak dizisinin senaryosunu Ayfer Tunç kaleme almaktadır. Aldatmak dizisinin başrolünde yer alan Oylum karakteri de merak edildi. Bizlerde Aldatmak dizisinde yer alan Oylum karakterini yakından tanıtacağız ve Aldatmak dizisi Oylum karakteri kimdir? Aldatmak dizisi Oylum karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Aldatmak Dizisi Oylum Kimdir?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aldatmak dizisinin başrolünde yer alan Oylum karakteri hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler, Aldatmak dizisinin başrol oyuncusu Oylum karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Aldatmak Dizisi Oyuncu kadrosu burada. Aldatmak Dizisi Oylum Kimdir Feyza Sevil GüngörBenim Mutlu Ailem Dizisi Oylum Kimdir Feyza Sevil Güngör

Aldatmak Dizisi Oylum Kimdir?

Aldatmak dizisinin başrolünde yer alan Oylum karakterine güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör hayat verecektir. Bizlerde, sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ü yakından tanıtacağız ve Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Feyza Sevil Güngör Kimdir?

24 yaşının içinde olan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör 1997 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Ticaret Üniversitesinden mezun olan Feyza Sevil Güngör çeşitli oyunculuk eğitimleri de almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Savaşçı dizisiyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği General Kutalmış’ın kızı Ayça karakteriyle büyük beğeni toplamamıştır. Savaşçı dizisinden hemen sonra Çember ve Kuruluş Osman dizlerine dahil olan Feyza Sevil Güngör özellikle Kuruluş Osman dizisinde canlandırdığı Hera karakteri ile tanınmıştır.Feyza Sevil Güngör Hakime Dizisinde Oylum karakteri

Feyza Sevil Güngör Yer Aldığı Diziler

2022 Hakime – Oylum
2022 Kuruluş Osman – Hera
2021 Çember
2020-2021 Savaşçı – Ayça

Feyza Sevil Güngör Resmi İnstagram Hesabı

Hakime dizisinin başrolünde yer alan Feyza Sevil Güngör sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ün instagram da 50 gönderisi ve yaklaşık olarak 50 bin takipçisi vardır. Feyza Sevil Güngör’ün resmi İnstagram hesabı: @feyzasevilgungor

Feyza Sevil Güngör Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ün hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. 24 yaşındaki oyuncumuz Feyza Sevil Güngör henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ün hayatında bilinen biri yoktur.

Hakime Dizisi Oylum – Feyza Sevil Güngör Kıyafetleri

Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Feyza Sevil Güngör güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizlerde oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ün Hakime dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini. elbiselerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızda paylaşacağız.

Hakime dizisinde yer alan Oylum karakterini ve Oylum karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Feyza Sevil Güngör’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..