Aile Dizisindeki Arabalar Otomobiller (Aslan’ın Kullandığı)

08.03.2023
2.164

Aile dizisindeki arabalar ve otomobilleri sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Aile dizisinin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme almaktadır. Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aile dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizide kullanılan arabaların modelini de merak etti. Bizlerde, Aile dizisindeki arabalar ve otomobillerin modellerini sizlerle paylaşacağız.Aile Dizisindeki Arabalar Otomobiller (Aslan’ın Kullandığı)

Aile Dizisindeki Araba ve Otomobiller

Aile Dizisi Aslan’ın Kullandığı Mesecedes cipYönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturduğu Aile dizisinin ilk bölümü 7 Mart Salı akşamı yayınlanmıştır. Sosyal medyada da büyük ilgi gören Aile dizisinde kullanılan arabalarda merak ediliyor. Özellikle Aslan’ın (Kıvanç Tatlıtuğ) kullandığı arabanın modeli merak edilmiştir. Bizlerde, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aile dizisinde kullanılan araba ve otomobilleri sizlerle paylaşacağız.Aile dizisinde aslan'in bindigi elektrikli araba

Aile Dizisi Aslan (Kıvanç Tatlıtuğ) Arabası

Aile dizisinin başrolünde yer alan Aslan karakterine yakışıklı oyuncumuz Kıvanç Tatlıtuğ hayat vermektedir. Ay Yapım imzalı Aile dizisinin sevenleri Aslan’ın kullandığı arabanın markasını da merak etti. Dizinin başrolünde yer alan Aslan karakterinin kullandığı arabanın markası: Mercedes G63’tür.Aile dizisi Aslanın arabası Mercedes_Benz

Aile Dizisi Otomobiller (Aslan’ın Kullandığı) daha doğrusu konağın bahçesinde bekleyen elektrikli Mercedes EQE model elektrikli bir 2022 model araç herkesin merakını cezbetti.Aile Dizisi Otomobiller (Aslan’ın Kullandığı)

Aile Dizisi Devin (Serenay Sarıkaya) Arabası

Aile dizisinin kadın başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya’dır. Serenay Sarıkaya Aile dizisinde Psikolog Devin karakterine hayat vermektedir. İzleyiciler Psikolog Devin’in arabasını da merak etti. Ancak Devin’in arabası yoktur. Bizler dizine ilerleyen bölümlerinde Devin araba alırsa eğer modelini sizlerle paylaşacağız. Aile dizisi Devin’in bindiği araba markası modeli: Peugeot yeni 408 Aile dizisi Devin'in bindiği araba Aile dizisinde Devin’in otomobili Peugeot yeni 408 rengiyle dikkat çekiyor.Aile dizisi Devin'in otomobili Peugeot yeni 408

Aile Dizisi Cihan (Nejat İşler) Arabası

Aile dizisinin ana karakterinden biri olan Cihan Soykan’a Nejat İşler hayat vermektedir. Cihan Soykan, Aslan karakterinin abisidir. Cihan Soykan’ın kullandığı araba Pikap tarzındadır. Cihan’ın Pikap tarzında ki arabasının markası ise Toyota’dır.

Aile dizisindeki arabalar ve otomobilleri sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Devinin arabasi peugout 408