Afili Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Mekanları Nerede?

Yorum Yap 1.625 kez izlendi

Afili Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor, Afili Aşk Seti, Afili Aşk Mekanları, Afili Aşk oyuncularını Nerede görebilirim?

Afili Aşk dizisi çekim yerleri nerelerAfili Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Mekanları Nerede? Afili Aşklar dizisi Kanal D ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak. Afili Aşk dizisi ARC Film imzası taşırken yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu üstleniyor.  Afili Aşk dizisi başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk paylaşıyor. Afili Aşk dizisi tanıtım fragmanları çok beğeni topladı. Özellikle başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un gelin ve damat olup dizinin şarkını birlikte seslendirdikleri tanıtım fragmanı çok beğenildi.

Afili Aşk dizisinin sahilde çekildiği mekanAfili Aşk dizisi başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk. Afili Aşk dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Altan Erkekli (Muhsin), Neşe Baykent (Yelda), Ozan Dağgez (Samet), Asena Tuğal (Hülya), Serkay Tütüncü (Volkan), Benian Dönmez (Melahat), Taner Rumeli (Rıza), Beril Pozam (Nazmiye), Hira Su Yıldız (Buse), Uğur Uzunel (Erkut), Güzide Arslan (Gonca), Umutcan Ütebay (Sabri), Yılmaz Kunt (Berk) ve Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda). Afili Aşk dizisi yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu yazıyor.

Afili Aşk Dizisi Konusu Nedir?

Afili Aşk dizisinin ilk adı Kötü Kız’dı. Kötü Kız adı değiştirildi ve Afili Aşk olarak kesinleşti. Afili Aşk dizisinde Ayşe dizinin baş karakteridir. Ayşe hayatı boyunca darbeler yemiş bir genç kızdır. Hayatında yediği darbelerden sonra yaşamında oluşan değişiklikler konu ediliyor. Ayşe’nin çevresinde gelişen olayların yayınlanacağı dizi de Ayşe zengin yakışıklı Kerem ile tanışınca hayatı değişir.

AFİLİ AŞK DİZİSİ OYUNCU KADROSU DİZİDE KİM KİMDİR TIKLA…

Afili Aşk dizisinde Ayşe abilerinin baskısı altında bunalmış genç ve güzel bir kızdır. Ayşe sevgilisi ile evlenip abilerinin baskısı altından kurtulmak istemektedir. Ayşe evlenmeye karar vermişken arkadaşı ile sevgilisinin kendisine ihanet ettiğine şahit olur. Dünyası başına yıkılmıştır Ayşe’nin. Hayatında güvendiği iki insan ona ihanet etmiştir. Ayşe hem abilerinden mağdur olmuş biriyken şimdi de sevgilisinin ihaneti ile darbeye uğramıştır.

Afili Aşk dizisi başrolleri selfi yaptıAyşe bu zamana kadar hep iyilik yapmış ve iyilik için mücadele etmiş biridir. Ancak sevgilisi ve arkadaşının ihanetinden sonra iyi olmanın bir faydası olmadığı düşünür ve kötü biri olmaya karar verir. Ayşe kötü kız olmaya karar verirken yapacağı ilk kötülük patronunun oğlu Kerem’e iftira atmak olacaktır. Ayşe bir iftira atar ama sonrasında iftira attığına pişman olabilir. Çünkü bu iftira sonucunda patronun oğlu Kerem ile evlenmek zorunda kalacaktır. Ayşe ve Kerem istemedikleri halde evlenirler. Sonrasında ve öncesinde ise eğlenceli anlar sizleri bekliyor.

Afili Aşk dizisinde Ayşe ve Kerem arasında geçen komik anlar sahneler seyirciyi de güldürecektir. Tam bir yaz tadında hem aşk hem kaçamak macera hepsi bu dizi de sizleri bekliyor. Afili Aşk dizisinde Ayşe’nin ve Kerem’in hikayesi anlatılacaktır. Afili Aşk düğünün yapıldığı yer de çok merak ediliyordu. Hepsi aşağıda:

Afili Aşk dizisinin çekildiği mekanlarAfili Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Mekanları?

Afili Aşk dizisi çekimleri İstanbul’a gerçekleşiyor. İstanbul’da hangi semtte çekildiği şimdilik belli değil ancak Ayşe’nin çalıştığı ve patronunun oğlu Kerem ile tanışacağı yer olan şirketin İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent olduğu söyleniyor. Diğer çekimler de İstanbul’da gerçekleşiyor ancak semt bilgileri geldikçe konumuza ekleyeceğiz.

Afili Aşk dizisi çekimleri mayıs ayının başında başladı. Çekimlerinin ardından yakın zamanda tanıtım fragmanı da yayınlandı. Afili Aşk dizisi Kanal D ekranlarında haziran ayında yayınlanmaya başlayacaktır. Afili Aşk dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanan dizilerin sezon finali yapmasının ardından boş kalan günlerden birisini dolduracak. Yaz sezonunda yayınlanan diziler arasında en çok izlenen dizi olmaya aday şimdiden. Çünkü dizinin enerjisi oldukça yüksek bunu fragmanda yayınlanan şarkıdan oyuncuların güler yüzünden genç oluşlarından anlıyoruz bence.

Afili Aşk düğünün yapıldığı yer

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Dizi Yazar