Afili Aşk Dizisi Oyuncuları Karakterleri Dizide Kim Kimdir?

03.05.2019
1.373

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Afilli Aşk isimli yeni dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş. 2 Mayıs 2019 Perşembe günü çekimlerine başlanan Afilli Aşk dizisinin baş rollerinde Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul yer alırken diğer oyuncu kadrosunda Uğur Uzunel, Taner Rumeli, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Serkay Tütüncü, Yılmaz Kunt, Güzide Arslan, Asena Tuğal, Zeynep Tuğçe Bayat, Ozan Dağgez, Beril Pozam ve Umut Can Ütebay yer alacak.

NOT: Afili Aşk Dizisi Oyuncuları Karakterleri Dizide Kim Kimdir? diye açtığımız konudan bir müddet sonra dizimiz final yaptı. Çağlar Ertuğrul daha sonra Teşkilat isimli TRT dizisinde başrolde oynamaya başlarken Burcu Özberk yeni sezon dizisi nedir diye merak edenler bu konumuza göz atabilirler.

Afili Aşk dizisi 12 Haziran akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen Afilli Aşk dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan kaleme alırken dizinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli yapacak. Oldukça geniş bir kadrosu olan Afili Aşk dizisinin yeni sezonda Kanal D ekranlarında oldukça yüksek bir reyting alması dizinin uzun süre devam etmesi bekleniyor. Şimdi sizlere Afilli Aşk dizisinin tüm oyuncularını ve karakterlerini kısa kısa yazmak ve resimlerle sizlere tanıtmak istiyoruz.

Afili Aşk Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afili Aşk hem konusu ile hem de oyuncuları ile göz dolduracak ve seyircinin büyük bir ilgisini çekecek gibi görünüyor. Kadrosundan birbirinden ünlü isimleri barındıran Afilli Aşk dizisinin kadrosundaki oyuncuları ve karakterlerini sizlere bir bir sıralamak istiyoruz.

Afili Aşk Ayşe Yılmaz – Burcu Özberk

Afilli Aşk dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Burcu Özberk oldukça sevimli yüzü ve daha önce oynamış olduğu dizilerdeki başarısıyla dikkat çekici oyunculardan birisi. Daha önce oynamış olduğu Güneşin Kızları dizisinde tüm Türkiye tanıdı Burcu Özberk’i. TRT ekranlarında yayınlanan Aslan ailem dizisinde yine baş rolde oynayan Burcu Özberk Afilli Aşk dizisinde Ayşe Yılmaz karakterini canlandıracak. Afilli Aşk dizisinde ağabeyinin baskıları ve evlilik hayali kurmuş olduğu sevgilisinin en yakın kız arkadaşıyla birlikte olduğunu öğrendikten sonra tüm yaşantısı alt üst olmuş güzel bir genç kızdır. Ayşe Yılmaz karakteri Afilli Aşk dizisinde böyle hüzünlü bir hikaye ile giriş yapacak ve dizi onun etrafında şekillenmeye devam edecek.

Afilli Aşk dizisinde baş rolde oynayan Burcu Özberk 12 Aralık 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş, Hacettepe Üniversitesinde Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde eğitim gördükten sonra mezun olmuştur. Burcu Özberk birçok dizide güzel rollerde oynamıştır ve izleyicinin gözünde oldukça başarılı bir oyuncudur. Sade güzelliği ve içten tavırları ile izleyenleri kendisine çeken oyuncu 2015 – 2016 yıllarında Güneşin Kızları’nda Nazlı Yılmaz rolünü oldukça başarıyla canlandırmış ve bu dizideki becerisinden sonra birçok diziden teklif gelmiştir. Burcu Özberk daha sonra 2016 yılında Şahane Damat’ta, 2017 – 2018 yıllarında TRT 1 ekranlarında pazar günleri yayınlanan Aslan Ailem’de Burcu Olgun rolünde oynamıştır. 2019 da ise Kötü Kız’da Zeynep rolünde kısa da olsa izleme şansımız oldu Ancak dizi kısa sürede Burcu Özberk yeni dizisi olan Afilli Aşk dizisinde Ayşe Yılmaz karakterini canlandıracak.

Afili Aşk Kerem Yiğiter – Çağlar Ertuğrul

Afili Aşklar dizisi başrol oyuncusu olan Çağlar Ertuğrul Kimdir? Çağlar Ertuğrul 1987 İzmir doğumlu. Koç Üniversitesi makine mühendisliği mezunu. Üniversitesi yıllarında tiyatro ile ilgilendi. Youtube kanalından komedi tarzı eğlenceli videolar paylaşmaktadır. 2012 yılında Dağ filminde başrol oynamıştır. Bana Masal Anlatma filminde oynamıştır. Çağlar Ertuğrul Medcezir ve Benim İçin Üzülme dizilerinde rol aldı. 35 buçuk sanat evinde oyunculuk eğitim gördü. Çağlar Ertuğrul’un rol aldığı diziler; Benim İçin Üzülme, Beyaz Karanfil, Boynu Bükükler, Fazilet Hanım ve Kızları dizilerinde rol almıştır. Çağlar Ertuğrul instagram hesabı; https://www.instagram.com/caglarertugrul/

Afili Aşk dizisi başrol oyuncusu olan Çağlar Ertuğrul dizi de Kerem Yiğiter karakterini canlandırıyor. Kerem dizi de Ayşe ile aşk yaşayacak. Bize tatlı sevimli bir yaz aşkı yaz hikayesi anlatacaklar.

Afili Aşk Melahat – Benian Dönmez

Afili Aşk dizisi oyuncularından biri Benian Dönmez. Benian Dönmez Kimdir? Benian Dönmez Afili Aşk dizisinde hangi rolde oynayacak?  Benian Dönmez 1965 yılında Ankara doğumlu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu, İzmit Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrosunda görev yapmıştır. Benian Dönmez’in oynadığı diziler; Ne Seninle Ne Sensiz, Gönül Yokuşu, Hisarbuselik, 6 Mantı,Bir Yusuf Masalı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aslan Ailem dizilerinde rol almıştır.

Benian Dönmez Afili Aşk dizisinde Melahat karakterini canlandırıyor. Melehat karakteri diziye neşesi ile renk katacaktır. Benian Dönmez rol aldığı dizilerde her zaman sempatik konuşkan rollerde oynamıştır.

Afili Aşk Hülya Kimdir – Asena Tuğal

1984 doğumlu olan Asena Tuğal Kimdir? Asena Tuğal TGRT, Kanal D ve Show TV’de haber muhabirliği yaptı. 2006 Miss Turkey yarışmasında dördüncü oldu. Asena Tuğal sporla ilgilidir. Kürek sporunda yarıştı ve uluslararası derecede bir sporcudur. Siyah kuşak tekvandocudur ve Milli takım kadrosunda yer alır. Asena Tuğal bu zamana kadar Akasya Durağı, Ömre Bedel, Öğretmen Kemal, Aldırma Gönül, Tozlu Yollar, Filinta, Kertenkele Yeniden Doğuş, Lise Devriyesi dizilerinde rol aldı. Asena Tuğal instagram hesabı; https://www.instagram.com/asenatugal/

Afili Aşk dizisinde Asena Tuğal Hülya karakterini canlandıracaktır. Karakteri detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Afili Aşk Muhsin Yiğiter – Altan Erkekli

1955 İstanbul doğumlu olan Altan Erkekli 1975 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’na girdi. Birçok tiyatro oyununda yer aldı. Ana, Küçük Adam N’oldu Sana, Rumuz Goncagül, Sakıncalı Piyade, Mefisto, Akrep. Halen Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde oyunculuk Ana Sanat Dalı Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktadır. Altan Erkekli bu zamana kadar hem tiyatro hem sinema hem de dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncunun rol aldığı projelerden bazıları; Şen Yuva, Acayip Hikayeler, Kara Ekmek, Hangimiz Sevmedik, Nerdesin Birader, Mehmed Bir Cihan Fatihi, Bozkır, Vurgun dizilerinde rol aldı.

Altan Erkekli Afili Aşk dizisinde  Muhsin Yiğiter rolünü canlandıracaktır. Başrol oyuncusu Kerem’in babasını canlandıracaktır.

Afili Aşk Ayça – Zeynep Tuğçe Bayat

Zeynep Tuğçe Bayat’ta Afili Aşk dizisi kadrosundaki yerini aldı. Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir? Zeynep Tuğçe Bayat 1990 Mersin doğumludur. Bu zamana kadar çok projede yer almasa da oynadığı her rolde kendini göstermeyi ve tanıtmayı başardı. Zeynep Tuğçe Bayat Yıldız Masalı, Çilek Kokusu, Seviyor Sevmiyor dizilerinde rol aldı.  Zeynep Tuğçe Bayat Afili Aşk dizisinde de Ayça karakterini canlandıracak. Ayça karakteri de renkli bir simadır.

Afili Aşk Erkut – Uğur Uzunel

Uğur Uzunel’de Afili Aşk kadrosunda yer alıyor. En son Aşk ve Mavi dizisinde rol alan Uğur Uzunel yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Uğur Uzunel Kimdir? Uğur Uzunel 1988 İzmir doğumlu. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almaya başladı. İzmir’de Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı. Rol aldığı Anthony Neilson’un Penetratör adlı tiyatro oyununda Stuttgart’ta düzenlenen tiyatro festivalinde iki ödül sahibi oldu. Uğur Uzunel’in rol aldığı diziler; Şeref Meselesi, Aşk ve Mavi, Halka dizilerinde rol aldı.

Uğur Uzunel Afili Aşk dizisinde Erkut karakterini canlandıracaktır. Uğur Uzunel yeni dizisinde karakteri nasıl olacak? Bilgileri sizlerle…

Afili Aşk Samet – Ozan Dağgez

Afili Aşk dizisi kadrosunda yer alan bir diğer oyuncu da Ozan Dağgez oldu. Ozan Dağgez 1982 doğumlu. Ozan Dağgez bir yıl süreyle Amerika’da Castro Valley School’da eğitim almıştır. Burada drama eğitimi de almıştır. Ozan Dağgez Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu Ozan Dağgez’in rol aldığı projeler; Kızlar Yurdu, Aşk Yeniden, Sana Mecburum, Muhteşem Yüzyıl, Araf Zamanıi Alın Yazım dizilerinde rol aldı.

Ozan Dağgez Afili Aşk dizisinde Samet karakterini canlandıracak. Samet Afili Aşk dizisi başrolü olan Kerem’in abisidir. 

Afili Aşk Rıza – Taner Rumeli

Afili Aşk dizisinde katılan bir diğer oyuncusu da Taner Rumeli oldu. Taner Rumeli Kimdir, daha önce hangi projelerde yer aldı? Taner Rumeli 1985 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Tiyatro bölümü mezunudur. Oyuncunun rol aldığı projeler Unutma Beni, Öyle Bir Geçer Zamanki, İnadına Yaşamak, Anasının Oğlu, Asla Vazgeçmem, Kalbimin Sultanı dizilerinde rol aldı.

Afili Aşk dizisinde Taner Rumeli Rıza karakterini oynayacaktır? Rıza nasıl biri kimdir? Bilgileri güncellenecektir.

Afili Aşk Sertaç Çekerek – Serkay Tütüncü

Afili Aşk dizisinde rol alacak olan Serkay Tütüncü Kimdir? Serkay Tütütncü 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Genç dinamik ve uzun boylu olan Serkay Tütüncü 9 yıl boyunca İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor Kulüplerinde amatör olarak futbolculuk yapmıştır. Bizlerin Serkay Tütüncü’yü tanıması Survivor yarışması ile olmuştur. Serkay Tütüncü İnsanlık Suçu dizisinde de rol almıştır. Yeni dizisi Afili Aşk dizisinde de Sertaç karakterini canlandıracaktır. Survivor yarışmasında uzun saçlı haline göre aşağıdaki fotoğrafta farklı bir tarz da görülüyor.

Afili Aşk Berk – Yılmaz Kunt

Afili Aşk dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Yılmaz Kunt kimdir? Yılmaz Kunt 1994 Ankara doğumludur. Ankara Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2015 yılında Best Model Of Turker yarışmasını kazandı. Ardından Dünya modellik yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Yarışmanın ardından bir süre modellik yapan Yılmaz Kunt sonrasında oyunculuğa geçti.  Yılmaz Kunt hangi dizilerde oynadı? Gülümse Yeter dizisinde rol aldı. Afili Aşk onun 2. dizi projesi olacak. Yılmaz Kunt Afili Aşk dizisinde Berk karakterini canlandıracaktır. Yakışıklılığı ile kendinden söz ettireceği kesin olan oyuncuya başarılar dileriz.

Afili Aşk Gonca Durmaz – Güzide Arslan

Güzide Arslan’da Afili Aşk dizisinde rol aldı. Güzide Arslan Kimdir? Daha önce oynadığı diziler neler? Güzide Arslan 1992 Ankara doğumlu. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Güzide Arslan’ın ilk dizi projesi O Hayat Benim’dir. 2015 yılında Evli ve Öfkeli, Günebakan, Gamsız Hayat, Lise Devriyesi, Payitaht Abdülhamit dizilerinde rol almıştır. Güzide Arslan’ın yeni dizisi olan Afili Aşk dizisinde Gonca Durmaz karakterini canlandıracaktır.

Afili Aşk Yelda Yiğiter – Neşe Baykent

Afili Aşk dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Neşe Baykent kimdir? Neşe Baykent 1975 İzmir doğumludur. Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Tecrübeli oyuncu Neşe Baykent’in rol aldığı projeler ; Kara Sevda ve Şahin Tepesi. Neşe Baykent Afili Aşk dizisinde Yelda Yiğiter rolünde olacaktır. Başrol olan Kerem’in annesi rolünde olacaktır muhtemelen.

Afili Aşk Sabri – Umutcan Ütebay

Afili Aşk dizisi kadrosuna dahil olan son oyuncu ile Umutcan Ütebay oldu. Umutcan Ütebay Kimdir? Umutcan Ütebay 1994 doğumludur. Tiyatro oyunlarında yer alan Umut Ütebay’ın tiyatro oyunları şuan sahneleniyor hala. Umutcan Ütebay tv ekranları için yeni bir isim. Afili Aşk dizisi Umutcan Ütebay’ın ilk dizi projesi. Kendini tanıtmak için mükemmel bir fırsat. Umutcan Ütebay Afili Aşk dizisinde Sabri karakterini canlandıracaktır. 

Afili Aşk dizisi oyuncuları yeni gelenler

Afili Aşk dizisine sürekli yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Şirkette çalışan kızlardan biri son haftalarda oldukça dikkat çekmeye başladı. İşte Afili Aşk dizisine yeni gelen oyuncular, Afili Aşka yeni giren karakterler:Afili Aşk dizisi oyuncuları yeni gelenler

Afili Aşk dizisi fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ayşe ve Yiğit stüdyodalar. Ayşe şarkı söylüyor. Yiğit ise dayanamayıp stüdyoya giriyor ona eşlik ediyor. Eğlenceli bir dizi olacağı fragmandaki 2 dakikadan anlaşılıyor aslında. Afili Aşk dizisine başarılar diliyoruz. Oyuncu kadrosu detaylı bilgileri yukarıda sizlerle paylaşıldı. Afili Aşk dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Afili Aşk Dizisi 2022-20232 De Yayınlanacak Mı?

Afili Aşk dizisi 2022 yaz sezonunda Kanal d ekranlarında tekrar bölümleri ile yayınlanabilir. Ancak yeni bölümlerinin başlaması pek mümkün görünmüyor. Afili Aşk dizisinin ancak tekrar bölümleri Kanal D de yaz aylarında yayınlanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.