7. Koğuştaki Mucize Film Oyuncuları Vizyon Tarihi Tv’de İlk Hangi Kanalda?

Tv
07.06.2019
15

Son dönemde oldukça sıra dışı Kore uyarlaması dizi ve filmler çıkmaya başladı. Bunlardan birisi olan 7. Koğuştaki Mucize Film Oyuncuları kimler, Yedinci Koğuştaki Mucize Vizyon Tarihi belli mi, Yedinci Koğuştaki Mucize filmi Tv’de İlk olarak Hangi Kanalda ne zaman? yayınlanacağı oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda Yedinci Koğuştaki Mucize filminin oyuncu kadrosunu ve merak edilen tüm soruları yanıtlamak istiyoruz.

Yedinci Koğuştaki Mucize filmi Aras Bulut İynemli Nisa Sofiya Aksongur

Yedinci Koğuştaki Mucize filminden ilk kare geldi Aras Bulut İynemli Nisa Sofiya Aksongur

Son dönemde ülkemizde Kore ve Japon uyarlama diziler oldukça tutulup sevilince filmlerin de ilgi göreceği umuduyla Lanistar Media ve Motion Content Group tarafından uyarlama yeni bir film gündeme geldi ve 7. Koğuştaki Mucize Filmi için Oyuncular belli olmaya başladı. 7. Koğuştaki Mucize Filminin Başrol Oyuncuları için ilk isimler kesinleşti. Aras Bulut İynemli Deniz Baysal ve Nisa Sofia Aksungur gibi isimler baş rollerde oynayacak.

7. Koğuştaki Mucize Filmi oyuncu kadrosu karakterleri

7. Koğuştaki Mucize Filmi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin ana yapımcısı Lanistar Media şirketi oldu. Daha önce çok fazla duymadığımız ve ülkemizde ilk kez büyük bir film organizasyonu ile adını duyurmak isteyen şirket bakalım nasıl bir performans ortaya koyacak.
7. Koğuştaki Mucize Filmi Yönetmeni kim? Mehmet Ada Öztekin’in yöneteceği Kore uyarlaması olan Yedinci Koğuştaki Mucize’nin senaryosunu ise ünlü senarist Kubilay Tat yazıyor.

7. Koğuştaki Mucize Filminin Oyuncuları Kimler?

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin tüm oyuncuları henüz belli olmadı. Ancak bilinen ve yapım şirketi Lanistar Media’nın belirlediği 3 isim var baş rolleri paylaşacak. Son dönemde Çukur dizisindeki performansı ile herkesin adından sıkça söz ettiği Aras Bulut İğnemli erkek baş rolde, Mayıs ayında Star tv de final yapan Söz dizisinin kadrosunda bulunan Deniz Baysal ve çarşamba akşamları Kuzgun dizisinde rol alan Nisa Sofia Aksungur Yedinci Koğuştaki Mucize filminin ilk oyuncuları oldular. Yedinci Koğuştaki Mucize filmine yeni katılacak oyuncular olursa aşağıya ekleyeceğiz.

1- Aras Bulut İynemli (Memo rolünde)

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin baş rolünde oynayan Aras Bulut İynemli Memo karakterine hayat verecek. Filmde Memo yaşı büyük olsa da çocuk aklında bir babayı canlandıracak.. Filmde Memo’nun kızı Ova ile olan ilişkisi öyle güzeldir ki filmi izleyenler hayran kalacak. 7. Koğuştaki Mucize filminde başrolde oynayan Aras Bulut İynemli son olarak Çukur dizisinde baş rolde oynamaya ve Yamaç Koçovalı karakterine hayat vermeye devam ediyor.

Yedinci Koğuştaki Mucize Filmi Oyuncu Aras Bulut İynemli Memo rolünde

Aras Bulut İynemli Kimdir? 1990 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Beşiktaş Anadolu Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünde okumuş aynı zamanda tiyatro ve oyunculuğa merakı yüzünde çeşitli dersler almıştır. Sevilen oyuncunun ilk dizisi Arka Sokaklar olmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Mete Akarsu rolüyle herkesin dikkatini çekmiştir. Aras Bulut İynemli Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Beyazıt, İçeride dizisinde ise Umut rolünde oldukça başarılı olmuştur. Aras Bulut İynemli Hazal Kaya ile birlikte Maral dizisinde de baş rol oynamışlardır. Çukur dizisinde Yamaç rolü ise zirvesi olmuştur.

2- Deniz Baysal (Öğretmen rolünde)

7. Koğuştaki Mucize filminde kadın baş rolünde oynayan Deniz Baysal son olarak Söz dizisinde Derya Savcı karakterini canlandırmıştı. Deniz Baysal 7. Koğuştaki Mucize filminde ise bir öğretmeni canlandıracak. Deniz Baysal Kimdir? 1995 de İzmir’de doğan güzel oyuncu küçük yaşlardan itibaren oyunculuk ve tiyatro üzerine ilgi duydu, uzun yıllar tiyatrolarda oyunculuk yaptı. Tv de çeşitli reklam filmlerinde ve dizilerde bir çok rol aldı. Deniz Baysal Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun olmuştur.

7. Koğuştaki Mucize Filmi Deniz Baysal Öğretmen rolü

Deniz Baysal ismini tüm Türkiye Kaçak Gelinler dizisinde canlandırmış olduğu Kainat karakteri ile tanımıştır. Deniz Baysal  daha sonra Sevda Kuşun Kanadında, Rüzgarın Kalbi ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi oldukça uzun süre yayınına devam eden dizilerde rol alan başarılı isim son olarak Söz dizisinde Derya Savcı olarak rol aldı. 7. Koğuştaki Mucize filminde ise Aras Bulut İynemli ile birlikte baş rollerde oynayacak olan Deniz Baysal’a başarılar dileriz.

3- Nisa Sofia Aksungur (Ova rolünde)

Ova, 7. Koğuştaki Mucize filminde Memo’nun  kızı rolündeki Ova’yı canlandıracak. Ova oldukça zeki sevecen ve tatlı bir kızdır. Babasını çok seven Ova babası Memo ile çok iyi anlaşmaktadır. Ta ki hayatlarına bir öğretmen (Deniz Baysal) girene dek. Nisa Sofia Aksungur Ova rolüyle 7. Koğuştaki Mucize filminde babası Memo ile harikalar yaratacak.

Nisa Sofia Aksungur Kimdir? 2011 yılında İstanbul’da doğan Nisa Sofia Aksungur, 8 yaşındadır. Leyla Şirin oyuncu ajansına bağlı olarak çalışan ve son dönemde oynadığı dizilerde çok beğenilen Nisa Sofia Aksungur ilkokul 3. sınıfa gitmektedir. Nisa Sofia Aksungur Uğur Derin Dondurucu, Fiat, Samsung reklam filmlerinde rol almış ancak onu herkesin tanıdığı dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem dizinde Hanzade rolü olmuştur.

Yedinci Koğuştaki Mucize Filmi Nisa Sofia Aksungur Ova rolüTrt1 de günlük yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde Asya karakterini başarıyla canlandıran Nisa Sofia Aksungur, Atv de pazar akşamları yayınlanan Ağlama Anne dizisinde Alya rolünü başarıyla canlandırmış bu dizinin erken final yapması sonrasında ise Star tv de ekrana gelen Kuzgun dizisinde Burcu Biricik’in çocukluğunu oynayan oyuncu olmuştur. Nisa Sofia Aksungur 7. Koğuştaki Mucize filminde Ova karakterinde oynayacak.

7. Koğuştaki Mucize filmi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe?

7. Koğuştaki Mucize filmi çekimlerinin nerede olduğu oldukça merak edildi. Ülkemizde son dönemde bir çok dizinin de kapısını çaldığı Muğla’da yapılacak olan çekimler oldukça renkli ve güzel manzaraları beraberinde sunacak izleyenlerine.  7. Koğuştaki Mucize filmi çekim mekanlarının diğer bir merkezi de İstanbul olacak Üsküdar ve Alibey köy civarındaki çekimlere yakın çevredeki oyuncu olmak isteyenler de filmde yer bulabilir. 7. Koğuştaki Mucize filminde oyuncu olmak istiyorsanız yapımcı firma ile irtibata geçebilir ve aşağıya yorumlarınızı yazabilirsiniz.

7. Koğuştaki Mucize filmi Nerede Çekiliyor

7. Koğuştaki Mucize filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman İlk hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yedinci Koğuştaki Mucize filminin vizyon tarihi şimdiden belli oldu. Yedinci Koğuştaki Mucize filminin beyaz perde de yayınlanacağı ve sinema severlerle buluşacağı tarih 11 Ekim 2019 olacak. Yedinci Koğuştaki Mucize filmi vizyona 11 Ekimde başlarken gişe hasılatının gösterime gireceği günden itibaren takip edilerek Avrupa da da gişeye sunulması bekleniyor. Yedinci Koğuştaki Mucize filminin tv de ilk olarak Fox tv ya da Show tv de ekrana geleceği ancak yayın tarihinin belli olmadığını şimdiden belirtelim.

Yedinci Koğuştaki Mucize filmiyle ilgili tüm merak ettiklerinizi bizlere aşağıdaki yorum kısmına sorular yazarak sorabilirsiniz. Yedinci Koğuştaki Mucize filminde Oyuncu Olmak için lütfen dikkatlice bağlantıyı takip ediniz..

Oyuncu Olmak İçin Ne Gerekir, Nasıl Oyuncu Olunur Şartları Nedir?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Aylin dedi ki:

    7. Koğuştaki mucize filimi
    Avrupa sinamasina 11. Ekimde olcakmi cok istiyoruz

  2. fatihli rizeli dedi ki:

    hangi sinemada oynicak bilen varmı*?