22 Nisan Kardeşlerim Dizisi Var mı Yeni bölüm olacak mı?

31.03.2023
11.152

Bu konumuzda 22 Nisan Cumartesi Kardeşlerim dizisi var mı yok mu? Kardeşlerim dizisi bayramdan sonra yayınlanacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Senaryosunu Gül Abus Sermenci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisi bilgileri konumuzda.

22 Nisan 2022 Kardeşlerim Dizisi Var Mı yok mu?

Başrollerini Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Kardeşlerim dizisinin sevenleri dizinin 22 Nisan cumartesi günü yayınlanıp yayınlanmayacağını merak etmiştir. Dizi 22 Nisan yayınlanmayacak. (Bayram nedeniyle) Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü 29 nisan cumartesi Atv ekranlarında olacaktır. kardeslerim dizisi 31 aralik var mi yok mu

Kardeşlerim Dizisi 2023 Deprem sonrası Yayınlanacak Mı?

Yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği Kardeşlerim dizisinin senaryosunu Gül Abus Sermenci kaleme almaktadır. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinden itibaren her Cumartesi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeyi başaran Kardeşlerim dizisi aldığı reytinglerle cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olmuştur. Dram, gençlik ve aşk türündeki Kardeşlerim dizisi Yılbaşı haftası yayınlanmayacaktır. 25 Şubat 2022 Kardeşlerim ekranda olmayacak. Dizinin yeni bölümü 25 Şubat 2023 cumartesi günü ekranlarda olacak ve deprem ve sonrasında milli yas haftası yayınlanmayacaktır.

Kardeşlerim dizisi 25 Şubat 2022 Cumartesi yayınlanmayacak ve sonraki hafta olan 4 Mart 2023 pazar akşamı yayınlanacak. Ancak Atv haber akışına devam ederse 18 Şubat Cumartesi’de yayında olmayabilir. Kardeşlerim dizisinin 25 Şubat cumartesi yayınlanmamasının sebebi ise depremdir. kardeslerim 31 aralk 2022 var mi

Kardeşlerim Dizisi 22 Nisan 2023 var mı yok mu?

Kardeşlerim dizisinin 22 Nisan cumartesi ekrana gelmemesi sonrasında Kardeşlerim dizisi 22 Nisan cumartesi var mı yok mu olacak mı soruları da merak etti izleyici. Kardeşlerim dizisinin 25 Şubat 2023 Cumartesi gününden itibaren yeni bölümleri ekrana gelecek. Son dakika gelişmesi olur ve 18 Şubat Cumartesi Kardeşlerim dizisi yayınlanmazsa buradan duyuracağız. 22 Nisan Cumartesi Kardeşlerim Dizisi Var mı yok mu sizlerle paylaşacağız.

Sizlerde Kardeşlerim dizisi hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 22 Nisan Cumartesi 2023 Kardeşlerim Dizisi Var mı yok mu sorusunun cevabı ile de konumuzu güncelleyeceğiz. Kardeşlerim Dizisine Yeni Gelen Oyuncular burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Aýtäç dedi ki:

  Kardeslerim dizisinde tolga ismile rol alan tolga depremde olmusmi

 2. FURY~SERTAÇ dedi ki:

  25 Şubat cumartesi günü kardeşlerim varmı yokmu

 3. Anonim dedi ki:

  25 Şubat cumartesi günü kardeşlerim varmı yokmu

 4. Anonim dedi ki:

  Kardeslerim varmy bu hafta gecmis olsun turkiye

 5. İpek ozgul dedi ki:

  Yarın kardeslirim olsun

 6. umut dedi ki:

  18 şubat 2023 kardeşlerim varmı

  1. Yönetici dedi ki:

   Maalesef yok bu hafta.

   1. Mergen dedi ki:

    25 şubatda varmi hocam

 7. Aýse dedi ki:

  kardeslerim dizisini cook sewiyorum omerinde hayraniyim sewiyorum onu susenlede barissinlar artik ya

 8. M???? dedi ki:

  Tolganın hastasıyım o çok yakışıklıya hele bu yeni sezonda iyi birisi olmuş dahada diziye bir renk katmış seni seviyorum Tolga.

  1. Enka dedi ki:

   kardeşlerim tolga depremde öldümi😢

 9. nazi. dedi ki:

  Çok guzel kardeslerim dizisi.Cok seviyorum severek izliyorum.