1 Ocak Pazar Teşkilat Dizisi Var mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

18.12.2022
7.823
1 Ocak Pazar Teşkilat Dizisi Var mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

1 Ocak 2023 Pazar Teşkilat Dizisi Var mı yok mu? Teşkilat dizisinin 1 Ocak Pazar günü yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında bu konumuzda sizleri bilgilendireceğiz. İşte merak edilen 1 Ocak 2023 Teşkilat Dizisi Var mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman? sorusuna yanıt. 1 Ocak pazar günü yılbaşı akşamı var. Diziler genelde yeniyıl ilk hafta yayınlanmıyor.

27 Kasım Pazar Teşkilat Dizisi Var mı Yok Mu  TRT ekranlarında sevilerek izlenen Teşkilat dizisi 1 Ocak 2023 Pazar akşamı Saat 20.00 de yayınlanmayacak. Çünkü yeni yıl program tekrarı var TRT ekranlarında. Dizinin yeni bölümü başlamayınca seyirci merak etti. Teşkilat dizisi bu hafta 1 Ocakta yok mu diye merak eden seyirciler için bilgilendirme yapmak istedik.

1 Ocak Teşkilat Dizisi Var mı Yok Mu?

Teşkilat Dizisi 1 Ocak pazar günü yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. 1 Ocak 2023 pazar günü yeni yılın ilk günü. Yani Teşkilat bu hafta yok. TRT1 ekranlarında yeni yıl programının tekrarı yayınlanacak. Bu yüzden de dizinin yeni bölümleri geç başlayacak. Teşkilat dizisi saat 20.00 de başlamadığı için seyirci merak etti. Çünkü başladığı günden beri çok ara vermemişti. Saat 20.00 de başlamayan Teşkilat dizisi yeni bölümü kaçta yayınlanacak?

Teşkilat Dizisi 64. Bölüm Ne zaman?

Teşkilat dizisi 64. bölümü 1 Ocak Pazar akşamı saat 21.00 da ekranda olmayacaktır. TRT1 ekranlarının sevilen mit dizisi Teşkilat yeni sezonda kadrosuna Murat Yıldırım’ın dahil olması ile reytinglerde artış gösterdi. Murat Yıldırım ile Deniz Baysal Yurtçu arasındaki uyum seyircinin gözünden kaçmadı. Teşkilat dizisinde Zehra ve Ömer iyi bir ikili oldular. TRT1 Teşkilat dizisi 57. bölümünden Ömer ve Zehra’nın hayatını, mit teşkilatının operasyonlarını izleyeceğiz. Teşkilat dizisi yeni bölümünü büyük heyecanla izlemek isteyenler 18 Aralık Pazar Saat 20.00 da Trt1 ekranlarında olsunlar.

1 Ocak Teşkilat Dizisi Var mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman?

TRT1 de 1 Ocak pazar günü olmayacak. Bu yüzden Teşkilat dizisi reytinglerinde düşüş olmaması adına yeni bölüm olmayacak. Sonrasında Teşkilat dizisi yeni bölümünü 1 hafta sonra izleyebilirsiniz. Teşkilat dizisi yeni sezon bölümlerini nasıl buluyorsunuz? Murat Yıldırım ve Deniz Baysal Yurtçu’nun Teşkilat dizisindeki performanslarını yorumlayınız. Ayrıca yeniyıl nedeniyle dizilerin ertelenmesi sizce doğru mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. Muhammed dedi ki:

  teşkilat. 57. yeni bölüm fragmanı

 2. Gece Yağmuru dedi ki:

  İyice sıkıcı hale geldi iki kişiyle ne yapılabilir ki gecen seneki ekip çok daha başarılıydı bikaç kişi daha olsa etkili olabilir bu sene biyere varamıyor mesela Hakkı dayının oğlu istihbarat için hazırlanıyordu nerde bu gibi birkaç kişi daha olsa eski haline gelebilir bu sene sadece Ömer ve Zehra nın egosundan ibaret

 3. Anonim dedi ki:

  İyice sıkıcı hale geldi iki kişiyle ne yapılabilir ki gecen seneki ekip çok daha başarılıydı bikaç kişi daha olsa etkili olabilir bu sene biyere varamıyor mesela Hakkı dayının oğlu istihbarat için hazırlanıyordu nerde bu gibi birkaç kişi daha olsa eski haline gelebilir bu sene sadece Ömer ve Zehra nın egosundan ibaret

 4. Ilayda ursel dedi ki:

  Dizinin bi espirisi kalmadi,bitirin…ilk zamanlar kadro genisken guzeldi hiç hata yapmadan dikkatli calisiyolardi…şimdi zırt pırt zehra ömer aşkini izlemekten gina geldi

 5. Ilkay özhan dedi ki:

  Kesinlikle dogru bulmuyorum

 6. Zarif dedi ki:

  Yanlış iyci bukunu cıkardı dizinin bir hafta var bir hafta tok macdan sonra yaynlaması lazım

 7. Diyarbakır teşkilatı dedi ki:

  Google arama motoruna 11 Aralık dizi varmi yazdım, sanki haber degil dizi srnaryosunu haber yapmak saçmalığı bu olsa gerek! Bu murat Yıldırım geldi sanki mahalle teskilat dizisi, bu ne ulan adam 2. Sezonda. Ölüyot 3. Sezonda efkarli efkarli cay iciyor. Bazi şerefsizler e batti demek ki, başrol oyuncular diziden atildi !!!! Eee Yıldırım bu akp makape dizisi oldu. Mit teskilat camiden bari yayinlayin!

 8. Huriye dedi ki:

  Dünya kupası maçlarını bahane ederek bu dizinin yayınlanmaması saçmalıktan ibaret.
  Herkesin oturup dünya kupası maçlarını mı izlediğini sanıyorsunuz ?
  Erkekler izliyor peki ya bayanlar ?
  Her Allah’ın günü maç
  Yeter artık bıktık usandık!!!!!!!!!!!

 9. Bartu Güven dedi ki:

  Artık sıkmaya başladı bu teşkilat artık bitirin En çok orada bayağı bir saçmaladı artık bence bitirin lütfen rica ediyorum sizlerden bizi kırmayın artık bu teşkilat çok abarttı bitirin final yapın Ve Da Etsin Çok sıkıldık artık lütfen sesimizi duyum yapımcı yönetmen senarist lütfen Çok sıktı lütfen sizden tek ricam Teşkilatı bitirin sizden rica ediyorum lütfen sesimizi duyun

 10. Anonim dedi ki:

  Teskilat dizisi artik guzel degil ilk daha guzeldi

 11. Ahmet Akyüz trabzon dedi ki:

  Bana göre Ömer ve zehranın yanında en az 2-3 kişi daha olmalı. Sanki 2 kişiyle dünya ya kafa tutuyor gibi oluyoruz. Eski Cüneyt Arkın filmleri gibi. Daha gerçekçi olması için ekibin biraz daha kalabalık olması izlerken bizi filmin içine daha da çeker kanaatindeyim. Selamlar sevgiler.

 12. Lütfi dedi ki:

  Hollanda’dan tüm ekibe ve TRT 1 ailesine sevgiler

  1. alısa dedi ki:

   ben bu dızıyı artık hıc sevmıyorum

 13. Lütfi Erdönmez dedi ki:

  İnşallah yayınlanır zevkle izliyoruz

 14. Halil ersoy dedi ki:

  9 ocakta yayinlanir