Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kimler, Zümrüdü Anka Detaylı Bilgileri

Yeni sezon dizileri bir bir ortaya çıkmaya başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan Zümrüdü Anka dizisi oyuncu kadrosu yapımcısı yönetmeni senaristi ve Zümrüdü Anka dizisi ile ilgili tüm detaylı bilgileri oyuncularına ait resimleri ve karakter detaylarına bu sayfada sizler için hazırlayıp sunmaya çalışacağız. Zümrüdü Anka dizisinin konusu nedir, hangi kanalda ne zaman yayınlanacak başlama tarihi belli mi sorularına da cevap vereceğiz. Ayrıca Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor, Zümrüdü Anka dizisine oyuncu olarak nasıl katılabiliriz sorularına yanıt bu konuda olacak.Alp Navruz ve Ceren Yılmaz Zümrüdü anka dizisinde

Zümrüdü Anka dizisinin Baş rolleri belli oldu: Trt ekranlarında salı günleri yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin final yapmasının ardından Alp Navruz’un hangi projede yer alacağı belli oldu. Alp Navruz, Zümrüdü Anka dizisinde Ceren Yılmaz ile birlikte başrolde yer alacak. Alp Navruz ve Ceren Yılmaz nasıl bir ikili olacak oldukça merak ediliyor. Sizler de aşağıdaki yorum kısmına Alp Navruz ve Ceren Yılmaz başrole yakışır mı bu konudaki görüşünüzü lütfen yazınız.

Zümrüdü Anka dizisinin yapımcısı yönetmeni senaristi kim?

2019-2020 yeni sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen Zümrüdü Anka dizisinin yapımcısını öncelikle sizlerle paylaşmak istiyorum. Zümrüdü Anka dizisinin yapımcısı Yaşar İrvül’ün patronu olduğu Pastel filmdir. Pastel film daha önce birçok dizi ve filmde adını duyurmuş başarılı yapım şirketlerinden birisidir. Zümrüdü Anka dizisinin sıra dışı konusunu pastel film tarafından güzel bir ekip ile birlikte Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya çalışacak. Zümrüdü Anka Dizisinin senaryo ekibinde ise Can Sinan yer alıyor.

Zümrüdü Anka Dizisi yönetmeni Cemal ŞanBaşarılı bir ekibi olan Can Sinan Zümrüdü Anka dizisinin senaryosunda bakalım izleyiciyi etkileyecek hangi dokunuşları yaptı. Zümrüdü Anka dizisinin yönetmeni kim diye merak edenlere de hemen yazalım. Diziyi yönetecek olan başarılı yönetmen aynı zamanda sinemacı olan Cemal Şan. Cemal Şan daha önce birçok dizide ve filmde kamera arkasında oldukça başarılı işler çıkarmış iyi bir yönetmen, Aşka Sürgün ve Gülizar gibi dizilerin de yönetmenliğini yapan Cemal Şan Zümrüdü Anka dizisini de başarılı bir şekilde yöneteceğine eminiz.

Zümrüdü Anka dizisinin oyuncu kadrosu belli mi? Oyuncular ve karakterleri Kimler?

Alp Navruz Zümrüdü anka dizisinde başroldeAlp Navruz

Alp Navruz, 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Alp Navruz oyunculuğa ilkokul yıllarından itibaren ilgi duyduğu tiyatro sayesinde adım atmış ve Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi başarılı isimlerden aldığı oyunculuk dersleri ile önemli bir dizi oyuncusu haline gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra modellik yapan Alp Navruz oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk dizisi Arkadaşlar İyidir’de Berke rolünde oynamıştır. 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Sinan Egemen rolüyle yıldızı parlamış ve geçtiğimiz sezondan beri TRT ekranlarında Elimi Bırakma dizisinde Cenk rolünde oynuyordu. Alp Navruz yeni dizisi Zümrüdü Anka dizisinde 2020 yılında ekrana gelecek. Alp Navruz’un yeni dizisindeki rol arkadaşı Ceren Yılmaz oldu.

Ceren Yılmaz Zümrüdü anka dizisinde baş roldeCeren Yılmaz

Ceren Yılmaz 3 Haziran 1991 yılında Samsun ilimizde doğmuştur. 25 yaşındaki güzel oyuncu Ceren Yılmaz yeni dizi oyuncularından birisi olup daha önce Filinta Bir Osmanlı polisiyesi dizisinde Hatice karakterini ve daha önce de Show tv de yayınlanan Yağmurdan Kaçarken adlı dizide 2013 yılında oynamıştır. Alp Navruz ile başrolü paylaşacak olan Ceren Yılmaz bakalım ilk baş rol deneyiminde nasıl bir oyunculuk çıkaracak izleyip göreceğiz.

Seçkin Özdemir 2020-2021 Yeni Sezon Dizisi Zümrüdü Anka dizisi oldu. Nevşehir ilimizde çekilecek olan dizide baş rol oynayacak olan Seçkin Özdemir bu diziyle Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.Seçkin Özdemir Zümrüdü Anka dizisinde kiminle oynayacak

Zümrüdü Anka Dizisinin oyuncu kadrosu henüz kesinleşmedi. Cast aşamasında olan Zümrüdü Anka dizisinin yakın bir zamanda pastel filmin anlaşmış olduğu isimler arasından seçimlerin yapılacağı ve kısa sürede oyuncu kadrosunun şekilleneceği açıklandı. Pastel film umarız başarılı tercihler yapar ve kaliteli bir diziyi ortaya çıkarmak için oyuncu seçimlerini doğru yapar. Zümrüdü Anka dizi oyuncularının belli olmasıyla burada sizlere detaylı bir şekilde yazacağız ve oyuncular hakkında uzun bilgileri sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda Zümrüdü Anka oyuncularının karakterlerini ve dizideki isimleri ile birlikte rollerini sizlere buradan duyuracağız. Kısacası yeni dizilerin bilgileri ve oyuncu kadrolarını sitemizde sizlere sunacağız.Zümrüdü Anka Dizisinin çekildiği yerler mekanlar

Zümrüdü Anka dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Zümrüdü Anka dizisi büyük bir aksilik olmaz ise Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Bu sezonun ulusal kanallar içerisindeki en zayıf halkası olan Kanal D Demirören grubuna satıldıktan sonra oldukça reyting kaybına uğradı ve yayınladığı diziler çok düşük reytingler alarak kısa sürede erken final yaptı. Pazartesi günleri Zalim İstanbul dizisi devam ettiği için Zümrüdü Anka’nın Pazartesi yayınlanması imkansız. Salı günleri devam eden leke dizisi düşük reytingler aldığı için kısa süre sonra final yapacak bitecektir. Çarşamba günleri Kanal D ekranlarında herhangi bir dizi yayınlanmıyor. Perşembe günü de boş geçen Kanal D Cuma günü uzun süredir ekrana gelen Arka Sokaklar dizisi ile adeta nefes alıyor. Çünkü Arka Sokaklar Kanal D ekranlarında yıllardır yüksek reytinglerle devam ediyor. Cumartesi günü Kanal D ekranlarında ikizler Memocan dizisi yayınlanıyor ancak düşük reytingler almaya başladığı için kısa sürede erken final kararı alacaktır. Pazar günleri de herhangi bir dizi yayınlanmayan Kanal D de önümüzdeki sezon dizi açığını kapatmak için Zümrüdü Anka dizisini en uygun günde yayına sürecektir.

Zümrüdü Anka Dizisi oyuncularıZümrüdü Anka dizisinin yaz ayları boyunca devam edecek olan çekimlerin ardından yeni sezonda yani 2019-2020 sezonunda yayınlanması bekleniyor ve dizinin başlama tarihi çok büyük bir değişiklik olmaz ise Eylül 2019 olarak tahmin ediliyor. Bazen diziler diğer kanallardaki dizilere göre gün değişikliği yapabiliyor veya yayınlanma tarihleri geç olabiliyor. Zümrüdü Anka dizisinin yeni sezonda Eylül ayında izleyici ile buluşması bekleniyor. Kanal D genellikle dizilerine eylül ayının başında okulların açılması ile start veriyor, Zümrüdü Anka dizisi de yeni sezonun başlamasıyla birlikte Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor, Konak ve güzel mekanlar neresi?

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanması kesinleşen Zümrüdü Anka dizisinin nerede çekildiği hangi mekanların dizinin seti olarak kullanıldığı merak konusu oldu. Biz de hemen Zümrüdü Anka dizisinin çekildiği yerleri fragmanda ve dizide gördüğünüz güzel manzaralı yerlerin nereler olduğunu yazalım: Zümrüdü Anka dizisi Kapadokya‘da çekiliyor. Kapadokya deyince akla Nevşehir Ürgüp ve Göreme gibi il ve ilçeler geliyor. Daha önce birçok dizinin çekilmiş olduğu Ürgüp ve Göreme ilçeleri gerçekten de diziler için bulunmaz bir nimet.Zümrüdü Anka Dizisi NEREDE ÇEKİLİYOR

Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinin de ilk çekildiği mekanlar olan Ürgüp, Göreme, Avanos ve Zelve gibi ilçeler Kapadokya’nın en güzel mekanlarını oluşturan adeta açık hava müzesi gibi Peri Bacaları ve kayalardaki oyma evleri ile sıra dışı bir güzelliğe sahip. Asmalı Konak dizisi de Ürgüp’te çekilmiş ve dizi tarihinin en yüksek izlenme oranlarına reytinglerine kavuşmuştu. Bakalım Zümrüdü Anka dizisi aynı başarıyı gösterecek mi, Kanal D ekranlarının hasret olduğu yüksek reytingli kaliteli bir dizi ortaya çıkacak mı bizler de çok merak ediyoruz.

Zümrüdü Anka dizisi izlenir mi reyting alabilir mi? Zümrüdü Anka hangi gün yayınlanacak?

Zümrüdü Anka dizisinin hangi gün yayınlanacağına dair herhangi bir bilgi şimdilik bulunmasa da Kanal D ekranlarında çarşamba perşembe cumartesi ve pazar günleri yeni diziler için oldukça uygun. Ancak bazı günlerde çok yüksek reytingli diziler olunca yeni dizilerin çok fazla şansı bulunmuyor. Örneğin çarşamba günleri yayınlanan birçok dizi Sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul gibi çok güçlü dizilerin arasında kaldığı için reyting alamayıp kısa sürede erken final kararı aldı. Bu yüzden Kanal D Zümrüdü Anka dizisi için oldukça iyi bir karar vermeli ve dizinin reyting alabileceği izlenebileceği bir güne koyarak yapımcısına ve izleyicisini mağdur etmemeli.

Zümrüdü Anka Kuşunun Hikayesi konusu: Anka kuşu efsanevi bir kuştur ve tarih öncesi dönemlerden bu güne kadar devam ede gelmiştir. Zümrüdü Anka masallara, şarkılara, sinemaya ve şiirlere konu olmuş olan bir efsane olmakla birlikte geçmiş dönemde diriliş, yeniden var oluş gibi anlamlar içermiştir. Aşka ulaşmak için mesafeler katetmek gerekir, basit zor olmayan yollarla elde edilen her şey gibi aşk da kıymetsiz olur. Zümrüdü Anka kuşu uzaklardadır ama efsaneye göre ankayı uzakta aramak çok yanlıştır. Zümrüdü Anka kuşunun hikayesinde olduğu gibi uzun yollar aşmak, sabretmek, cahaletten uzak bilgeliğe doğru uçmaktır.. Sabreden ve emek veren herkes inanışa göre kendi anka kuşunu yaratır. Zümrüdü Anka dizisi de bu bağlamda aşka ulaşmanın bir yolunu çizecek ve sabırla metanetle sevgiyle saygıyla ulaşılamaz bir aşkın öyküsünü izletecek bizlere..

Zümrüdü Anka Dizisi kadrosu yapımcısı yönetmeniZümrüdü Anka Dizisine yeni gelen katılan oyuncular ve bilgileri:

Zümrüdü Anka dizisi oldukça sevilip tutulacak bir diziye benziyor. Senarist ekibi oldukça sağlam olan Zümrüdü Anka dizisinin yapımcı firması ve yönetmeni de göz önünde bulundurulduğunda sezonun en iyi işlerinden birisi olacak diye tahmin ediyorum. Genellikle kaliteli dizilere yeni oyuncular gelir ve dizi kadrosu daha da zenginleşir. Sizler de Zümrüdü Anka dizisinin kadrosunda yer almak istiyorsanız özellikle Nevşehir, Niğde ve Kayseri civarında yaşıyorsanız Zümrüdü Anka dizisinde yan rollerde oynayabilir, figüran olarak dizide yer alabilirsiniz. Oyunculuğuna güvenen kendisini bir dizide oynayabilecek kapasitede gören herkes Kapadokya’da çekilecek olan ve pastel filmin yeni dizisi olan Zümrüdü Anka dizisinde oynamak için yapımcı firma (Pastel Film) ile görüşebilir ve kendisini ispatlama fırsatı bulabilir. Bu konuda adım atanlar ya da atmak isteyenler aşağıya yorumlarını yazabilir.

Zümrüdü Anka dizisi 2019/2020 sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan pastel filmin yeni sezon için hazırlamış olduğu ve Kapadokya’da çekilecek olan yeni dizisidir. Zümrüdü Anka dizisinin oyuncularına ve yapımcısına şimdiden başarılar diliyoruz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Ahmet sağlam

    Merhaba ben Ahmet Sağlam 17 yaşındayım 1.78 boyum 67 kiloyum esmerim siyah saçlı siyah gözlü

  2. Avatar Mustafa babaoğlu

    Sarışın normal bici da sahip 192 boylu 86 kilo da sac rengi sari göz rengi mavi olan biriyim yaş 26 çevrem de yakışıklı denilen biriyim oyuncu olmak istiyorum nevşehir merkez de kalıyorum kendime güvenim tamdir