Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kimler, Zümrüdü Anka Detaylı Bilgileri

01.05.2019
47

Yeni sezon dizileri bir bir ortaya çıkmaya başladı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zümrüdü Anka dizisi oyuncu kadrosu yapımcısı yönetmeni senaristi ve Zümrüdü Anka dizisi ile ilgili tüm detaylı bilgileri oyuncularına ait resimleri ve karakter detaylarına bu sayfada sizler için hazırlayıp sunmaya çalışacağız. Zümrüdü Anka dizisinin konusu nedir, hangi kanalda ne zaman yayınlanacak başlama tarihi belli mi sorularına da cevap vereceğiz. Ayrıca Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor, Zümrüdü Anka dizisine oyuncu olarak nasıl katılabiliriz sorularına yanıt bu konuda olacak.

Güncelleme 2: Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kimler konumuz oldukça ilgi gördü. 2020 yılının sonunda final yapan dizinin başrol oyuncusu olan Alp Navruz yeni bir dizi ile 2021 yılında yeniden adını duyuracak. Ada masalı dizisi oyuncuları arasında olan Alp Navruz Ayça Ayşin Turan ile başrolde oynayacak. Ada masalı dizisi oyuncu kadrosu için buraya bakabilirsiniz.

Güncelleme: Zümrüdüanka dizisi yeni sezonunda kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. Zümrüdüanka dizisi yeni sezonuna Gökçe Eyüboğlu, İsmail Hacıoğlu ve Beste Ilgın İlkbahar katıldı. Yeni katılan oyuncular hakkında bilgileri paylaşalım konumuzun devamında.Alp Navruz ve Ceren Yılmaz Zümrüdü anka dizisinde

Zümrüdü Anka dizisinin Baş rolleri belli oldu: Trt ekranlarında salı günleri yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin final yapmasının ardından Alp Navruz’un hangi projede yer alacağı belli oldu. Alp Navruz, Zümrüdü Anka dizisinde Ceren Yılmaz ile birlikte başrolde yer alacak. Alp Navruz ve Ceren Yılmaz nasıl bir ikili olacak oldukça merak ediliyor. Sizler de aşağıdaki yorum kısmına Alp Navruz ve Ceren Yılmaz başrole yakışır mı bu konudaki görüşünüzü lütfen yazınız.

Zümrüdü Anka dizisi oyuncuları kimlerden oluşuyor? Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Miray Akay, Ayten Uncuoğlu, Evrim Doğan, Deniz Hamzaoğlu ve Hatice Aslan. Başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı Zümrüdü Anka dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini konumuzun devamına ekliyoruz.

Zümrüdü anka dizisinin oyuncu kadrosu

Zümrüdü Anka dizisinin yapımcısı yönetmeni senaristi kim? 2019-2020 yeni sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen Zümrüdü Anka dizisinin yapımcısını öncelikle sizlerle paylaşmak istiyorum. Zümrüdü Anka dizisinin yapımcısı Yaşar İrvül’ün patronu olduğu Pastel filmdir. Pastel film daha önce birçok dizi ve filmde adını duyurmuş başarılı yapım şirketlerinden birisidir. Zümrüdü Anka dizisinin sıra dışı konusunu pastel film tarafından güzel bir ekip ile birlikte Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya çalışacak. Zümrüdü Anka Dizisinin senaryo ekibinde ise Can Sinan yer alıyor.

Başarılı bir ekibi olan Can Sinan Zümrüdü Anka dizisinin senaryosunda bakalım izleyiciyi etkileyecek hangi dokunuşları yaptı. Zümrüdü Anka dizisinin yönetmeni kim diye merak edenlere de hemen yazalım. Diziyi yönetecek olan başarılı yönetmen aynı zamanda sinemacı olan Cemal Şan. Cemal Şan daha önce birçok dizide ve filmde kamera arkasında oldukça başarılı işler çıkarmış iyi bir yönetmen, Aşka Sürgün ve Gülizar gibi dizilerin de yönetmenliğini yapan Cemal Şan Zümrüdü Anka dizisini de başarılı bir şekilde yöneteceğine eminiz.

Zümrüdü Anka dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri Kimler?

Alp Navruz Zümrüdü anka dizisinde başrolde

Alp Navruz – Serhat Demirkan

Alp Navruz, 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Alp Navruz oyunculuğa ilkokul yıllarından itibaren ilgi duyduğu tiyatro sayesinde adım atmış ve Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi başarılı isimlerden aldığı oyunculuk dersleri ile önemli bir dizi oyuncusu haline gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra modellik yapan Alp Navruz oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk dizisi Arkadaşlar İyidir’de Berke rolünde oynamıştır. 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Sinan Egemen rolüyle yıldızı parlamış ve geçtiğimiz sezondan beri TRT ekranlarında Elimi Bırakma dizisinde Cenk rolünde oynuyordu. Alp Navruz yeni dizisi Zümrüdü Anka dizisinde 2020 yılında ekrana gelecek. Alp Navruz’un yeni dizisindeki rol arkadaşı Ceren Yılmaz oldu.

Alp Navruz- Serhat Demirkan : Nevşehir’in en zengin ailelerinden olan Demirkan Ailesi’nin en büyük torunudur. Anne ve babasını daha çok küçükken kaybetti bu yüzden de amcası olan Adil Demirkan onu kendi oğlu gibi yetiştirdi. Anne ve babasının olmamasını her zaman hissetti bu yüzden de hiddetli gergin yakışıklı bir delikanlı oldu. Küçüklüğünden beri hem eğitimine devam etti hem de fabrikalarda çalıştı. Mühendislik fakültesi mezunu oldu ve holdingin bütün faaliyetlerinde söz sahibi olan yetkili oldu. Serhat’ın Suriye’de şehit düştüğü haberi gelince her şey değişir. Hayatları tamamen değişir.

Ceren Yılmaz Zümrüdü anka dizisinde baş rolde

Ceren Yılmaz- Zümrüt Kuloğlu

Ceren Yılmaz 3 Haziran 1991 yılında Samsun ilimizde doğmuştur. 25 yaşındaki güzel oyuncu Ceren Yılmaz yeni dizi oyuncularından birisi olup daha önce Filinta Bir Osmanlı polisiyesi dizisinde Hatice karakterini ve daha önce de Show tv de yayınlanan Yağmurdan Kaçarken adlı dizide 2013 yılında oynamıştır. Alp Navruz ile başrolü paylaşacak olan Ceren Yılmaz bakalım ilk baş rol deneyiminde nasıl bir oyunculuk çıkaracak izleyip göreceğiz.

Ceren Yılmaz- Zümrüt Kuloğlu:Genç ve güzel birisi. Kuloğlu ailesinin en büyük kızı. Körkuyu Mahallesi’nde yaşıyor ailesiyle birlikte. Çalışkan ailesine düşkün birisi. Tüm ailenin yükünü genç yaşına rağmen taşımaktadır. Demirkanların holdinginde çalışıyordu. Yüreğinde tarifi imkânsız bir acı taşıyordu. Serhat’a aşıktı.

gokce eyuboglu zumruduanka dizisinde

 Gökçe Eyüboğlu- Deniz

Gökçe Eyüboğlu 1983 İstanbul doğumlu. Gökçe Eyüboğlu kamu yönetimi mezunudur.  2009 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitim aldı. Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi başarılı oyunculardan sahne sanatları üzerine eğitim alırken Murat Atıl, Sungun Babacan’dan diksiyon, seslendirme eğitimleri aldı. İlk kez 2014 yılında Kadın İşi Banka Soygunu filminde rol aldı. Gökçe Eyüboğlu’nun instagram hesabı https://www.instagram.com/gokceeyuboglu/

Gökçe Eyüboğlu rol aldığı dizi filmler;
Kadın İşi Banka Soygunu,
Aşk ve Ceza,
Evli ve Öfkeli,
İmkansız Olasılık Filmi,
Kadın,
Küçük Prens Müzikali

zumruduanka cihan ismail hacioglu kim

 İsmail Hacıoğlu – Cihan

Ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu yeni sezonda Zümrüdüanka dizisi ekibine katılıyor. Zümrüdüanka dizisi 10 . bölümünden itibaren diziye girecek olan İsmail Hacıoğlu dizi de Cihan karakterini canlandıracaktır. İsmail Hacıoğlu Kimdir? 1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu İsmail Hacıoğlu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Aynı zamanda oyunlarda yer aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. Ancak ilk yıl bıraktı. İsmail Hacıoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/ismailhaciogluofficial/ Not: Zümrüdüanka dizisine 2. sezon gelen oyuncular konumuza göz atınız..

İsmail Hacıoğlu’nun rol aldığı dizi filmlerin bazıları;
2002- Koçum Benim,
2003- Bir İstanbul Masalı,
2005- Beyaz Gelincik,
2013- Osmanlı Tokadı,
2018- Mehmetçik Kutül Amare,
2019 Çocuk dizilerinde rol aldı. Sinema filmi olarak 2017 yılında rol aldığı Ayla filmi gişe rekorları kırdı ve herkes tarafından beğenilerek izlendi.

zumruduanka serhatin cocugu kim

 Beste Ilgın İlkbahar – Işık (Çocuk Oyuncu)

Zümrüdüanka dizisinde rol alan Işık adındaki çocuk oyuncunun gerçek adı Beste Ilgın İlkbahar. Beste Ilgın İlkbahar dizide çocuk oyuncu olarak Işık karakterine hayat verecek. Işık hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Zümrüdüanka dizisinde rol alan çocuk oyuncu Işık güzelliği ile dikkatleri üzerine çekti. Beste Ilgın İlkbahar Işık karakteri ile herkesin içini dağlayacak, çok acıklı bir hikayesi var çünkü.

Umut Karadağ kimdir yeni dizisi Zümrüdü Anka

Umut Karadağ- Adil Demirkan (Ayrıldı)

Umut Karadağ 1971 Ankara doğumludur. Ankara Deneme Sahnesi amatör tiyatro topluluğunda ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda tiyatro oyunculuğu ve yönetmen olarak görev yapmaktadır. Ray Yapım firmasının yöneticileri arasındadır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Umut Karadağ’ın rol aldığı dizi filmler;
2009- Es Es-Azmi
2012- Yol Ayrımı
2013- Tatar Ramazan- Abdurrahman Çavuş
2016- Kehribar- Veli Yarımcalı
2019- Halka- İskender Akay
2020-Ya İstiklal Ya Ölüm dizi filmlerinde rol aldı.
Umut Karadağ- Adil Demirkan: Adil Bey oğlu gibi bildiği yeğeni Serhat’ın Zümrüt’ü sevdiğini bilmeden ondan hoşlanır ve evlenmek ister. İyi yürekli, hakkaniyetli, vicdan sahibi biridir. Zümrüt ile evlenir ancak düğün gecesinde yeğeni çıkar gelir. Adil’in hiç bir şeyden haberi yoktur. O Zümrüt’le evlendiği gün yeğeni de dönünce çifte düğünüm var diye mutlu olur. Abisi Abbas ile anlaşamazlar. Çünkü Abbas’ın pis işleri bitmez ve sürekli şirketi zarara sokar. Abbas, Adil için hain planlar hazırlarken Adil karısı Zümrüt’ü kendine aşık etme çabasındadır. Ama Zümrüt ona karşı sürekli duvar örer.

selim bayraktar yeni dizisi zümrüdü anka oldu

Selim Bayraktar – Abbas Demirkan

Selim Bayraktar 1975 Irak doğumludur. Lisede okurken Tiyatro atölyesinde kurslara katıldı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü kazandı. Hemen atanamayınca Paris Sirki adlı sirkte palyaço olarak çalıştı. Yurtdışı turnelerinde bulundu. Balkanski kardeşlerle sirk akrobasisi ve illüzyon çalışmaları yaptı. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı. 2007 yılında Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’ndan Antalya Devlet Tiyatrosu’na atandı. Selim Bayraktar’ın rol aldığı dizi filmler; 2006 Köprü dizisi ilk ekran macerası oldu. Sonrasında Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl, Çoban Yıldızı, Görünmeyen Adam, Ufak Tefek Cinayetler, 7 Yüz, Aşk Ağlatır dizilerinde rol aldı.

Selim Bayraktar- Abbas Demirkan:  Serhat’ın büyük amcasıdır. Hem holdingin patronudur hem de Demirkan Konağı’nın. Sinsi uyanık biridir. Annesi Azimet Hanım’a saygısı var bir tek. Çevresindeki herkes onun için değersiz ve parayla hepsini satın alabileceğine inanıyor. Bu yüzden de kardeşi Adil Demirkan kardeşi ile anlaşamıyorlar. 

sebahat kumaş kimdir yeni dizisi zümrüdüanka

Sebahat Kumaş- Saniye Arsoy

1989 yılında Aydın’da doğdu. Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nde eğitimini tamamladı. Sebahat Kumaş bir dönem modellik yaptı. Arka Sıradakiler, Bahar Dalları, Adanalı, Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl, Kalbimdeki Deniz, Karagül dizilerinde rol aldı. Sebahat Kumaş şimdi de Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Zümrüdü Anka dizisinde Seniye karakterini canlandıracak.

Sebahat Kumaş-Saniye Arsoy:  Demirkan Holding’inde çalışmaktadır. Kardeşi Oya için tüm hayatını feda ediyor ve cefa çeken bir kadın.

Ayten Uncuoğlu- Azimet Demirkan

Ayten Uncuoğlu 1946 yılında Eskişehir’de doğdu. Usta oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konsevratuvarı Tiyatro mezunudur. Tümay Özokur ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Biz bazılarını yazalım. 1988 İlk dizisi Bir Tren Yolculuğu oldu. Sonrasında Çılgın Bediş, Dadı, Tatlı Hayat, Hürrem Sultan, Estağfirullah Yokuşu, 20 Dakika, Meryem,Avlu dizilerinde rol aldı. Şimdi de Zümrüdü Anka dizisinde Azimet karakterini canlandıracak.

Ayten Uncuoğlu- Azimet Demirkan: Demirkan Konağı’nın en yaşlısı ve ailenin anası… Azimet tüm aile fertlerinin saygı gösterdiği, Demirkanları birbirine kenetleyen, devlet gibi bir kadındı… Sert, kibirli, geleneklere sıkı sıkıya bağlı, en sevdiklerini bile ailenin köklü kurallarından muaf tutmayan bir yapıya sahipti… Onun sözünün üstüne söz söyleyecek kimse yoktu… Azimet Hanım evlat acısıyla yüreği dağlanmış bir anneydi aynı zamanda… Bu yüzden kaybettiği büyük oğlu Tahir’den yadigâr kalan torunu Serhat’a çok düşkündü. Serhat onun en büyük zaafıydı. Onu korumak için dünyaları bile yakardı…

hatice aslan kimdir zümrüdüanka

Hatice Aslan-Ülfet Kuloğlu

1962 yılında Sivas’ta doğdu. 1983 yılında Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatrosuna girdi. 1986 yılında İzmir Devlet Tiyatrosu’na tayin edildi. Sonrasında Ankara’ya geldi ve Devlet Tiyatroları oyuncularının oluşturduğu Ferhunde Hanımlar dizisinde 7 yıl boyunca Nejla’yı canlandırdı. İstanbul Devlet Tiyatrosu’na geçti ve Hürrem Sultan, Kınalı Kar ve En Son Babalar Duyar dizisinde oynadı. Tecrübeli oyuncunun rol aldığı bazı dizi filmler; Masumlar, Lale Devri, Ayrılsakta Beraberiz, İçimdeki Fırtına, Bir Deli Rüzgar, Kuzgun dizilerinde rol aldı. Şimdi de Zümrüdü Anka dizisinde Ülfet Kuloğlu karakterini canlandıracak.

Hatice Aslan- Ülfet Kuloğlu: Zümrüt’ün annesi olan Ülfet gençliğinde çok güzel ve alımlıydı. O zengin bir talip bulup evlenme hayalleri kurarken ailesi onu Rüstem’le evlendirdi. Ülfet yaşadığı fakirlikten kurtulmak için çareler aradı hep. Kızları Zümrüt’le Meliha doğunca onları zengin biriyle evlendirip sefil hayattan kurtulma hayalleri kuruyor.

serhat özcan kimdir rüstem kuloğlu

Serhat Özcan- Rüstem Kuloğlu

Serhat Özcan 1961 yılında Sinop’ta doğdu. İlk oyunculuk tecrübesi Davacı filmi olmuştur. Serhat Özcan Bir Demet Tiyatro’da Tirbüşon rolüyle tanındı meşhur oldu. Sevdim Seni Bir Kere, Lise Defteri, Cennet Mahallesi, Gönül Salıncağı,  Çakıl Taşları, Öyle Bir Geçer Zamanki, Altındağlı, Kalbim Egede Kaldı, Çoban Yıldızı ve Çukur dizilerinde rol aldı. Şimdide Zümrüdü Anka dizisinde Rüstem karakterine hayat verecek.

Serhat Özcan- Rüstem Kuloğlu: Zümrüt’ün babasıdır. Yıllarca Demirkan Holdingte çalışmıştır. Kum ocaklarında geçirdiği kaza sonucu bacağı sakat kalmıştır. Karısı onu beğenmez ve çalışamadığı için kızının getirdiği paraye muhtaç olarak yaşamaktadır. Bu ona acı verir..Ülfet tarafından hor görüldüğü içinde sevgi ilgi bekliyor.

Miray Akay Zümrüdüanka meliha

Miray Akay- Meliha Kuloğlu

Miray Akay 2000 yılında Ukrayna’da doğdu. Annesi Ukrayna’lıdır. Asıl adı Myroslava Kosteva Akay’dır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitim aldı. Miray Akay üç yaşından beri oyunculuk yapmaktadır. Reklam filmleri ve kliplerle birlikte bir çok dizi filmde rol aldı. Özellikle 2014 Frankfurt Türk Film Festivali’nde Halam Geldi ve Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmlerindeki başarılı oyunuyla En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Jale Arıkan ile birlikte aldı. Miray Akay’ın rol aldığı bazı dizi filmler; 20 Dakika, Benim Adım Gültepe, Güneşin Kızları, Dayan Yüreğim, Bizim Hikaye, Servet ve Dip dizilerinde rol aldı.

Miray Akay- Meliha Kuloğlu: Zümrüt’ün kız kardeşidir. Lise son sınıf öğrencisidir ancak hiç sorumluluk almayan biridir. Annesi Ülfet’e benziyor. O da zengin olup bu fakir hayattan kurtulmak istiyor.

Elif Çakman kimdir zümrüdüanka dizisi 

Elif Çakman- Nevcihan Demirkan

Elif Çakman 1978 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü’nü kazandı. 2007 yılında Geniş Zamanlar dizisiyle ekran karşısına geçti. 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisinde 2017 yılında Çoban Yıldızı dizisinde rol aldı. Elif Çakman Star Tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu’nun paylaştığı Kardeş Çocukları dizisinde rol aldı. Elif Çakman’ın Rol Aldığı Dizi Filmler;
2007- Geniş Zamanlar,
2010- Yerden Yüksek,
2014- Kocamın Ailesi,
2014- Ulan İstanbul,
2016- Tatlı İntikam,
2017- Çoban Yıldızı,
2019-Kardeş Çocukları dizilerinde rol aldı.

Elif Çakman- Nevcihan Demirkan: Nevcihan Demirkan otoriter ve nemrut bir kadındır. Kocası Abbas’ın ona değer vermemesi ve onu başka kadınlarla aldatması sonucunda böyle kötü biri olmuştur. Abbas Nevcihan’ın üstüne Fitnat’ı kuma olarak getirir. Bu yüzden de ona ve kuması Fitnat’a kin duyar.

gökhan bekletenler kimdir zümürüdü anka dizisinde

Gökhan Bekletenler- Ömer Lütfi Bakırcı

Gökhan Bekletenler 1971 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2003 yılında ilk kez Kurşun Yarası dizisinde rol aldı. Sonrasında Hayalet, Aşka Sürgün, Kara Yılan, Elveda Rumeli dizilerinde rol aldı. Gökhan Bekletenler şimdi de Zümrüdü Anka dizisinde rol alacak. Dizi de Ömer Lütfi Bakırcı karakterini canlandıracak.

Gökhan Bekletenler – Ömer Lütfi Bakırcı:  Adil’in iş arkadaşıdır. Adil gibi merhametli adil olan birisidir. Abbas Demirkan bu yüzden onun şirkette olmasını istemez. Abbas onu şirketten göndermeye çalışsa da Adil’in sağ koludur ve Adil ona güvenir.

Pelin Abay kimdir

 Pelin Abay- Suhandan Demirkan

Pelin Abay 1993 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı, Katil Joe ve Martı gibi tiyatro oyunlarında rol aldı. 2017 yılında Martı oyunundaki performansıyla İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri’nde İsmet Küntay Özendirme Ödülü’ne layık görüldü. Pelin Abay’ın Oynadığı Diziler; 2018- Vatanım Sensin
2018- Gülizar
Pelin Abay-Suhandan Demirkan: Abbas Demirkan’ın kızıdır. Sevgiye aç büyümüş biridir. Babasının ve babaannesinin baskıcı tavrı yüzünden depresyonun eşiğinde bir kızdır. Evde bulamadığı ilgiyi sevgiyi dışarıda bulmaya kalkışıyor.

Barış Küçükgüler kimdir Zümrüdü Anka dizisinde 

Barış Küçükgüler- Latif Demirkan

Barış Küçükgüler 1990 yılında İstanbul’da doğdu. İlk kez 1997 yılında Çiçek Taksi dizisi ile oyunculuğa adım attı. 1998 yılında Sarıyer Belediye Tiyatrosu bünyesinde tiyatro eğitimi aldı. Liseden sonra Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirdi. Barış Küçükgüler’in rol aldığı bazı dizi filmler;2008- Beni Unutma
2009- Aile Reisi
2010- Elde Var Hayat
2014- Boynu Bkükler
2016-Yüzyıllık Mühür dizileri son yıllarda rol aldığı diziler.

Barış Küçükgüler- Latif Demirkan: Latif Demirkan Abbas’ın oğludur. Güzel sanatlar fakültesine girmek için çalışıyor. Ancak babası tarafından hiç sevilmiyor. Babası onun mühendis olmasını istiyor.Latif sessiz sakin biriydi. Yanaşmalarının kızı Menekşe ile dertleşirken kendini iyi hissediyordu farkında olmadan ona aşık olmuştu.

Ebrar Baba- Songül Kuloğlu

İnternette fazla bilgisi bulunmayan çocuk oyuncunun ilk dizisi Zümrüdü Anka oldu. Songül Kuloğlu 6 yaşındadır. Zümrüt’ün kardeşidir. Hayat dolu bir çocuktu. Ablası Zümrüt’ün evliliği onu üzdü sonrasında ise diğer ablası Meliha evlenip evden gitti. Songül üzgün bir çocuk oldu içine kapandı ve kimseyle konuşmadı. Zümrüdüanka dizisi Ebrar Baba karakterine Songül Kuloğlu hayat veriyor.Zümrüdüanka dizisi Ebrar Baba - Songül Kuloğlu

Zümrüdü Anka dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Zümrüdü Anka dizisi Fox tv ekranlarında yayınlanacak ve 25 Ocak günü yayın hayatına başlıyor. Zümrüdü Anka dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile seyirciyi etkileyecek mi? İlerleyen bölümlerde göreceğiz.

Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor, Konak ve güzel mekanlar neresi?

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanması kesinleşen Zümrüdü Anka dizisinin nerede çekildiği hangi mekanların dizinin seti olarak kullanıldığı merak konusu oldu. Biz de hemen Zümrüdü Anka dizisinin çekildiği yerleri fragmanda ve dizide gördüğünüz güzel manzaralı yerlerin nereler olduğunu yazalım: Zümrüdü Anka dizisi Kapadokya‘da çekiliyor. Kapadokya deyince akla Nevşehir Ürgüp ve Göreme gibi il ve ilçeler geliyor. Daha önce birçok dizinin çekilmiş olduğu Ürgüp ve Göreme ilçeleri gerçekten de diziler için bulunmaz bir nimet.Zümrüdü Anka Dizisi NEREDE ÇEKİLİYOR

Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinin de ilk çekildiği mekanlar olan Ürgüp, Göreme, Avanos ve Zelve gibi ilçeler Kapadokya’nın en güzel mekanlarını oluşturan adeta açık hava müzesi gibi Peri Bacaları ve kayalardaki oyma evleri ile sıra dışı bir güzelliğe sahip. Asmalı Konak dizisi de Ürgüp’te çekilmiş ve dizi tarihinin en yüksek izlenme oranlarına reytinglerine kavuşmuştu. Bakalım Zümrüdü Anka dizisi aynı başarıyı gösterecek mi, Kanal D ekranlarının hasret olduğu yüksek reytingli kaliteli bir dizi ortaya çıkacak mı bizler de çok merak ediyoruz.Zümrüdü Anka Dizisinin çekildiği yerler mekanlar

Zümrüdü Anka dizisi izlenir mi reyting alabilir mi? Zümrüdü Anka hangi gün yayınlanacak?

Zümrüdü Anka Kuşunun Hikayesi konusu: Anka kuşu efsanevi bir kuştur ve tarih öncesi dönemlerden bu güne kadar devam ede gelmiştir. Zümrüdü Anka masallara, şarkılara, sinemaya ve şiirlere konu olmuş olan bir efsane olmakla birlikte geçmiş dönemde diriliş, yeniden var oluş gibi anlamlar içermiştir. Aşka ulaşmak için mesafeler katetmek gerekir, basit zor olmayan yollarla elde edilen her şey gibi aşk da kıymetsiz olur. Zümrüdü Anka kuşu uzaklardadır ama efsaneye göre ankayı uzakta aramak çok yanlıştır. Zümrüdü Anka kuşunun hikayesinde olduğu gibi uzun yollar aşmak, sabretmek, cahaletten uzak bilgeliğe doğru uçmaktır.. Sabreden ve emek veren herkes inanışa göre kendi anka kuşunu yaratır. Zümrüdü Anka dizisi de bu bağlamda aşka ulaşmanın bir yolunu çizecek ve sabırla metanetle sevgiyle saygıyla ulaşılamaz bir aşkın öyküsünü izletecek bizlere..

Zümrüdü Anka Dizisi kadrosu yapımcısı yönetmeni

Zümrüdü Anka Dizisine yeni gelen katılan oyuncular ve bilgileri:

Zümrüdü Anka dizisi oldukça sevilip tutulacak bir diziye benziyor. Senarist ekibi oldukça sağlam olan Zümrüdü Anka dizisinin yapımcı firması ve yönetmeni de göz önünde bulundurulduğunda sezonun en iyi işlerinden birisi olacak diye tahmin ediyorum. Genellikle kaliteli dizilere yeni oyuncular gelir ve dizi kadrosu daha da zenginleşir. Sizler de Zümrüdü Anka dizisinin kadrosunda yer almak istiyorsanız özellikle Nevşehir, Niğde ve Kayseri civarında yaşıyorsanız Zümrüdü Anka dizisinde yan rollerde oynayabilir, figüran olarak dizide yer alabilirsiniz. Oyunculuğuna güvenen kendisini bir dizide oynayabilecek kapasitede gören herkes Kapadokya’da çekilecek olan ve pastel filmin yeni dizisi olan Zümrüdü Anka dizisinde oynamak için yapımcı firma (Pastel Film) ile görüşebilir ve kendisini ispatlama fırsatı bulabilir. Bu konuda adım atanlar ya da atmak isteyenler aşağıya yorumlarını yazabilir.

Zümrüdü Anka dizisi  2020 sezonunda Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan pastel filmin yeni sezon için hazırlamış olduğu ve Kapadokya’da çekilecek olan yeni dizisidir. Zümrüdü Anka dizisinin oyuncularına ve yapımcısına şimdiden başarılar diliyoruz. Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor konumuzdan detayları görebilirsiniz.

Zümrüdü Anka Dizisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Zümrüdüanka Dizisi 2022-2023 de Devam Edecek mi?

Son haftalarda reytingleri düşmeye başlayan Zümrüdüanka dizisinin 2022-2023 sezonunda devam edip etmeyeceği izleyiciler tarafından merak ediliyor. Reytingleri düştüğü için kısa süre içinde bitmesi final yapması beklenen Zümrüdüanka dizisinin 2021-2022 sezonunda kısa bir süre daha devam etmesi bekleniyordu. Ancak Zümrüdüanka dizisi 2022-2023 sezonunun yarısında final yaptı ve ekrana veda etti.

YORUMLAR

 1. Gönül dedi ki:

  Zümrüdüanka bugün baktım serhat zümrude evlilik teklifi etti çok güzel romantik ayy çok seviyoruz serhat zümrud hep bakma k istin telefonda tekrari izle niyorum defalaca izlim Zümrüdüanka bölümleri devam etsin

 2. Elif dedi ki:

  Zümrüdüanka Galiba boşa yorumu yazim beni dinlermi acaba devam etsin zümrüt serhat nolur Zümrüdüanka çooooook guzel bir dizisi bitmesin

 3. Elif dedi ki:

  Fox kanali yorumu gorun nekadar istiyorum devam olsun Zümrüdüanka bitmesin zümrüt serhat çok seviyorum dizisizine çok memnun birkere bile kaçırmadım zevkle izliyorum

 4. Gulten dedi ki:

  Son yaz dizisi ne baska gun olsun Zümrüdüanka olsun final olmasin devam etsin beni kirmayin lütfen lütfen devam etsin zümrüt çok seviyoruz serhat çok seviyoruz

 5. Ayşe dedi ki:

  Fox kanali Zümrüdüanka yönetmeni nolur bitmesin zümrüt serhat çok seviyorum

 6. Zeliha dedi ki:

  Zümrüdüanka final olursa çok üzülürum bitmesin nolur Zümrüdüanka çooooook seviyoruz devami istiyorum

 7. Gul dedi ki:

  Suhanda çok seviyoruz

 8. Zeynep dedi ki:

  Zümrüdüanka devamı istiyorum ailece izleyiruz hiç kaçırmadan fox kanali Zümrüdüanka bitmesin nolur çok seviyoruz serhat zümrud seviyiruz

 9. Elif dedi ki:

  Zümrüt bitmesin nolur Zümrüdüanka çooooook guzel bir dizisi bitmesin çok seviyoruz serhat zümrud seviyiruz bitmesin

 10. Elif dedi ki:

  Zümrüdüanka çooooook guzel bir dizisi bitmesin nolur Zümrüdüanka bitmesin serhat zümrud bibirine çok yakışıyor çooook seviyoruz serhat zümrud seviyiruz nolur final yapmasin lutfen bu dizisi çok seviyorum devam etsin

 11. İpek dedi ki:

  Başrol kadın oyuncu Serhat’ın yanına uygun değil keşke onu değiştirseydiniz onun haricinde kadro iyi Alp nevruz zaten tek başına bile seyredilir Hatice aslan da çok abartı rol yapıyor saçma ve eğreti duruyor o çırtlak sesiyle lütfen biraz. Normale çevirin onu başarılar

 12. Anonim dedi ki:

  Kadın oyuncu olmamış Serhat’ın yanınayakışmıyor çok uyuz biri Hatice aslanda çok abartı yol yapıyor onu biraz frenlemek lazım çok saçma ve eğreti duruyor keşke başrol zümrüdü oynayan oyuncuyu değiştirseydiniz onunla olmaz

 13. sema dedi ki:

  Masalla enfes bi film baş roller muhteşem serhat ve zümrüt muhteşem nefes tutarak izliyorum harikasiniz ya

 14. sayfa dedi ki:

  zumrudu anka guzel bir dızı fakat kadın oyuncu değiştirilirse iğyi olur olmamış zaten amacaıyla evlendi tekrar yiğenı falan sıkıcı

 15. saadet dedi ki:

  zümrütün annesinin o abartılı oyunu kızıma zengin koca buldum diye o nasıl oynamadır öyle kız annesi böylemi olurmu kusura bakmayın finale gideceksiniz hiçççç begenmedim

 16. ismet yaşar dedi ki:

  ya bu nasil bi filim kusura bakmayin hiç olmamaış ya elinizde imkan elimde olsaydı hiç yönetmen değilim sizde daha iyi filim çekecektim bn bn bu keltos katilere benziyor siz bunu iyi adam olarak gösteriyorsunuz kardeşi onun yerine girseydi belki daha iyi olurdu ama bn hiç beğenmedim kusura bakmayın

 17. çiçek hazal dedi ki:

  zumrudu anak guzel bir dizi gıbı fakat Kadın oyuncu yakışammaış alp navruz yanına elimi bırakma dizsinden sonra beğebdik ekranlarda gormek isteriz . zumrudu ankda guzel olacak gibi zaten kapadokyanın gizemli havası cekiyor sadece kadın oyuncu olmammış

 18. Mustafa Yıldız dedi ki:

  Sarısın uzun saçlı yeşil gözlü 180 boy biraz kilo var şansımı denemek isterim

 19. Ugur dedi ki:

  Baba bizede yol verin en guzel şekilde oynariz rolumuzu 05345868228

 20. Ahmet sağlam dedi ki:

  Merhaba ben Ahmet Sağlam 17 yaşındayım 1.78 boyum 67 kiloyum esmerim siyah saçlı siyah gözlü

 21. Mustafa babaoğlu dedi ki:

  Sarışın normal bici da sahip 192 boylu 86 kilo da sac rengi sari göz rengi mavi olan biriyim yaş 26 çevrem de yakışıklı denilen biriyim oyuncu olmak istiyorum nevşehir merkez de kalıyorum kendime güvenim tamdir

  1. Mustafa babaoğlu dedi ki:

   Bana ulaşmak isterseniz çok memnun olurum cep;0543 398 79 53 oyunculardan neyim eksik ki