Zeytin Ağacı Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu

26.06.2022
2.715

Zeytin Ağacı dizisi oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını OGM Pictuıres’ın üstlendiği Zeytin Ağacı dizisinin, yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin oturmaktadır. Dijital bir platform olan Netflix’te izleyici karşısına çıkacak olan Zeytin Ağacı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve dizinin konusu da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Zeytin Ağacı dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.Zeytin agaci dizisi oyunculari tam kadro

Zeytin Ağacı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ada (Tuba Büyüküstün)
Sevgi (Boncuk Yılmaz)
Leyla (Seda Bakan)
Zaman (Fırat Tanış)
Toprak (Murat Boz)
Füsun Demirel
Rıza Kocaoğlu
Serkan AltunorakZeytin Ağacı Dizisi Oyuncu kadrosu bilgileri

Ada (Tuba Büyüküstün)

Zeytin Ağacı dizisinin başrolünde yer alan Tuğba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı Bölümünden mezun olan Tuğba Büyüküstün Üniversite yıllarında reklam filmlerinde oynayarak sektöre adım atmıştır. 2003 yılında Sultan Makamı dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Tuğba Büyüküstün daha önce Asi, Çemberimde Gül Oya, Gönül Çelen, 20 Dakika, Sefirin Kızı gibi projelerde de yer almıştır.Zeytin Ağacı Dizisi kadrosunda hangi oyuncular var

Sevgi (Boncuk Yılmaz)

Zeytin Ağacı dizisinin başrol oyuncusu Boncuk Yılmaz, 31 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olan Boncuk Yılmaz kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Nihal karakterini canlandırdığı Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak filmiyle geçmiş ve filmdeki performansıyla Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü”nü almıştır. Boncuk Yılmaz daha önce Çukur, Sıla, Haneler, Böyle Bitmesin gibi projelerde de yer almıştır.

Leyla (Seda Bakan)

Zeytin Ağacı Dizisi Oyuncuları kimlerZeytin Ağacı dizisinin başrolünde yer alan Leyla karakterini oyuncumuz Seda Bakan canlandıracaktır. 10 Ekim 1985 yılında Gebze de dünyaya gelen Seda Bakan, Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunudur. Kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Sana Mecburum isimli projeyle geçen oyuncumuz özellikle Kardeş Payı dizisindeki performans ile tanınmıştır. Seda Bakan daha önce Geniş Aile, Mucize Doktor, Umut, Kara Bela, Şen Yuva, Adanalı, Arif V 216 gibi projelerde de yer almıştır.

Zaman (Fırat Tanış)

5 Mayıs 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Fırat Tanış, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Yeditepe İstanbul dizisi ile geçen oyununuz daha önce Sır Çocukları, Tramvay, Beyaz Melek, Dilber’in Sekiz Günü, Adem ile Havva, Felek Ne Demek, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Aşka Sürgün, Ihlamurlar Altında, Menekşe ile Halil, Geniş Aile gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Zeytin Ağacı Dizisi Oyuncu kadrosu karakterler

Toprak (Murat Boz)

7 Mart 1980 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen Murat Boz, İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesinde eğitimine devam etmiştir. Üniversite yıllarında bir çok şarkıcıya vokalistlik yapan Murat Boz Kalamam Arkadaş, Uçurum, Adını Bilen Yazsın, Sevgilim, Janti gibi şarkıları çıkarmıştır. O Ses Türkiye yarışmasının jürisi olan Murat Boz 2008 yılında Avrupa Yakası dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır ve Zeytin Ağa dizisinde Toprak rolünü canlandıracaktır.

Füsun Demirel

20 Ağustos 1958 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz Füsun Demirel, Perugia Yabancılar Üniversitesi ve Roma Dramatik Sanatlar Akademisi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 1980’de Almanya Berlin Kollektiv Theater’da Zengin Mutfağı oyunuyla sanat hayatına adım atan oyuncumuz özellikle Züğürt Ağa, Uçurtmayı Vurmasınlar, Büyük Adam Küçük Aşk, Sıdıka ve Şaşıfelek Çıkmazı gibi projeler sayesinde tanınmıştır. Füsun Demirel kamera karşısına en son Beni Çok Sev dizisiyle geçmiştir.Zeytin Ağacı Dizisi Oyuncuları kadrosu tarihi

Rıza Kocaoğlu

19 Mart 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Bana Şans Dile filmiyle geçen Rıza Kocaoğlu, aynı yıl Yeni Hayat isimli projede de yer almıştır. Daha önce İçerde, Karadayı, Kuzey Güney, Ezel, Elif, Organize İşler, Elveda Rumeli gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Aliço karakterini canlandırdığı Çukur dizisiyle geçmiştir.

Serkan Altunorak

24 Aralık 1976 yılında Ankara’da dünyaya gelen Serkan Altunorak, Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Güzel Sanatlar Bölümünde eğitim alan Serkan Altunorak, kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Ayrılsakta Beraberiz isimli dizi ile geçmiştir. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Bora Göktaş karakterini canlandırdığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle geçmiştir.

Zeytin Ağacı Dizisinin Konusu

Ada, Sevgi ve Leyla üniversite tanınışmış ve yıllar geçmesine rağmen bağlarını koparmamıştır. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise çalışıp kariyer yapmamış ve eşi ile oğluyla yaşamına devam etmektedir. Ancak bu üçünün aralarındaki bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmamıştır. Leyla’dan kendisini Zaman isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da bu 3 arkadaş birlikte yola koyulur ve Zeytin Ağacı dizisinde bu olanlar anlatılacaktır.

Zeytin Ağacı dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?