Zeytin Ağacı 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Oyuncular

Tv
31.08.2022
258

28 Temmuz 2022’de Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı büyük ilgi gördü. Bir ayda 100 milyon saat izlenme sayısına ulaşan Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonu merak edildi. Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon olacak mı, yeni sezon devam edecek mi gibi merak edilen sorulara bu sayfa da kesin yanıt vereceğiz.

Zeytin Ağacı Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonuyla büyük ses getiren Zeytin Ağacı dizisi 2. sezon onayını aldı. Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Murat Boz, Boncuk Yılmaz, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Füsun Demirel gibi oyuncuların yer aldığı Zeytin Ağacı dizisi Netflix’te en fazla izlenen diziler arasına girdi. Böylesine yüksek bir başarıyı yakalayan dizinin 2. sezonu kasım ayında çekilmeye başlanacak. Aralık 2022 ya da 2023 yılının ilk aylarında Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonu izleyiciye sunulacak. zeytin agaci dizisi 2. sezon olacak mi

Zeytin Ağacı Dizisi Yeni Sezon Tarihi

Netflix Zeytin Ağacı dizisinin ilk sezonunda yüksek izlenme oranlarına ulaşınca 2. sezonun onayını verdi. Çekimlerinin kasım ayında başlaması beklenen Zeytin Ağacı dizisi 2. sezonda kesin tarih verilmedi. Ancak dizinin yıl sonu yeni bölümleri ile Netflix’te olması bekleniyor.

Zeytin Ağacı Dizisi 2. Sezon Yeni Oyuncular Kimler?

Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Zeytin Ağacı dizisi 2. sezonu garantileyince kadrosunu daha da genişletmek ve izleyiciye daha güzel bir deneyim yaşatmak istiyor. Ayvalık’ta çekimleri yapılan Zeytin Ağacı dizisinin yine İstanbul Ayvalık arasında yeni sezon çekimlerinin olacağı ve yeni oyuncuların kadroya dahil olacağı belirtildi. Ancak Zeytin Ağacı dizisinin yeni sezon oyuncuları hakkında şimdilik herhangi bir isim zikredilmedi.

Aytaç Saşmaz – Diyar

Zeytin Ağacı dizisine 2. Sezonda katılan Diyar karakterinin ailevi sorunları vardır. Ada’yla tanıştıktan sonra hayatında önemli değişimler olacak olan Diyar’ı genç oyuncumuz Aytaç Şaşmaz canlandıracaktır. Aytaç Şaşmaz, 4 Ağustos 1998 yılında Manisa’da dünyaya geldi. Oyuncumuz kamera karşısına 19 yaşında Söz dizisiyle geçti ve dizide ki performansıyla büyük beğeni topladı. Özellikle Baht Oyunu dizisiyle tanınan Aytaç Şaşmaz en son 2022 yılında Darmaduman dizisinde rol aldı.

zeytin agaci dizisi yeni sezonu var mi ne zaman

Çocukluktan beri arkadaş olan 3 kadının etkileyici hikayesini konu alan Zeytin Ağacı dizisi aile dizilimini konu edinmesi ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Aile dizilimi konusu gerçek hayatta da olabilir mi? Bugünkü hastalıklarımızın sebebi geçmişteki atalarımızın yaralarından dolayı mı? Siz ne düşünüyorsunuz? Zeytin Ağacı dizisini siz nasıl buldunuz? Yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonu sizce daha çok izlenir mi? Siz izlemeyi düşünüyor musunuz yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Honorine dedi ki:

    Bu dizi resmen bir Harika. Tabiki 2. Sezonu dörtgözle bekliyoruz 😃💖🤩