Yaz Şarkısı Dizi Yorumları Reytingleri Nasıl Buldunuz İzlenir mi?

25.06.2023
570

Fox TV ekranlarında 2023 yaz aylarına damga vuracak dizilerden birisi de yaz şarkısı. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş, Efekan Can ve Mustafa Mert Koç gibi isimlerin yer aldığı Yaz şarkısı dizisi bu yaz en çok izlenen dizilerden biri olmak için yola koyuldu. Hem enerjisi hem de gençler üzerindeki etkisiyle oyuncular Yaz şarkısı dizisinin yüksek reytinglere ulaşmasına katkı sağlayacak görünüyor. Biz de bu sayfada Yaz şarkısı dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi izlediniz mi, Yaz şarkısı reyting sonuçları ve izlenme oranlarını sizler için derledik. Yaz Şarkısı Dizisi nerede çekiliyor?

Yaz şarkısı dizisini nasıl buldunuz?

Yaz Şarkısı Dizisi Yorumları ReytingleriÖncelikle Yaz şarkısı isimli dizi 2023 yılının yaz aylarında yayınlanan en güzel dizilerden biri olduğunu belirtelim. Bu güzelliği sadece oyuncu kadrosundan dolayı değil aynı zamanda senaryonun akıcılığı oyuncuların yüksek enerjisi ve çekimlerin yüksek kaliteli olmasından dolayı söylüyoruz. Zaten dizinin tanıtım fragmanını izleyenler dizi hakkında az çok düşünceleri bildirmiştir. Yaz şarkısı dizisini nasıl buldunuz sorusuna elbette birkaç bölüm izlemeden çok detaylı yazmak objektif olmaz. Ancak dizinin bu sezona damga vuran dizilerden biri olacağına inanıyoruz. Asıl önemli olan izleyicilerin Yaz şarkısı dizisi hakkındaki görüşleri. Yaz şarkısı dizisini siz nasıl buldunuz yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına bekliyoruz.

Yaz şarkısı dizisi yorumları izleyici görüşleri

FOX TV’de yayınlanan Yaz şarkısı dizisini nasıl buldunuz ilk bölümü beğendiniz mi yeni bölümlerde nasıl bir beklentiniz var bu konular elbette herkes tarafından merak ediliyor. Yaz şarkısı dizisinin hem enerjisi hem müzikleri hem çekim kalitesi bizim çok hoşumuza gitti. Dizi adeta akıp gidiyor. İzleyiciyi kendisine çeken senaryosu su gibi akan bu dizi yüksek reyting oranlarına ulaşabilir. Lütfen yaz şarkısı dizisini izlediyseniz bu konudaki yorum ve görüşlerinizi samimi duygularla aşağıya yazınız.Yaz Şarkısı Dizisini Nasıl Buldunuz

Yaz şarkısı izlenme oranları reyting sonuçları

Yaz şarkısı dizisi ne kadar izlendi reyting oranları yeterli mi bu konuları merak eden izleyicilerimizi de hemen burada yanıt verelim. Yaz şarkısı dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Fragmanlardan izlediğimiz kadarıyla yüksek reyting oranlarına ulaşması beklenen dizi en az 8 bölüm sürecek. Bölüm sayısı yüksek reytingler devam ederse yeni sezonda da artarak devam edecek. Yaz şarkısı dizisinin reyting sonuçlarına güncel olarak bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Lütfen sizler de yaz şarkısı dizisinin reytinglerini nasıl bulduğunuzu, diziyi izleyip izlemediğinizi aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. İsim vermek istemiyorum dedi ki:

  Çok güzel neden final

 2. yazkem dedi ki:

  yaz kemalla yakışıyor ve çok uyumlu dizinin senaryosu bile kemalla yaz diye yazıldı yazkem harikalar muratla sadece arkadaş olarak yakışıyorlar

 3. Zeynoo dedi ki:

  Yaz murat olmalı

 4. Ayşe dedi ki:

  Bence Yaz Muratla olmalı izleyici Murat’ı daha çok sevdi.

 5. Anonim dedi ki:

  Avukat Aslı diksiyon dersi aldı mı? Ağzını toplayarak konuşmayı öğretin.

 6. Anonim dedi ki:

  Biz dizyi çok beğendik ve izlemeye devam edicez