Yasak Elma 7. Sezon Başlama Tarihi (2023-2024) Ne Zaman?

27.04.2022
230

Bu konumuzda Yasak Elma 7. Sezon Başlama Tarihi (2023-2024) Ne Zaman? sorusuna yanıt vereceğiz. Dizi 7. sezonda da devam kararı aldı. Oldukça yüksek reyting oranları sonrasında yapımcı YAsak Elma dizisinin 2023-24 yıllarında da devam etmesini karalaştırdı. Yasak Elma 7. Sezon Başlama Tarihi Eylül 2023 olacak.

Yasak Elma 2020-2021 Yeni 4. Sezon ne zaman başlayacak

Yasak Elma Yeni Sezon Başlama Tarihi (2023-2024)

Yasak Elma dizisi son olarak 23 Mart pazartesi günü 74. bölümü ekrana getirdi ve o günden beri korona virüs nedeniyle dizi yayınlanmıyor. Seyirciler de yeni bölümleri hasretle bekliyorlar. Korona virüs hem ülkemizde hem de tüm dünyada etkisini kaybetmeye başladı. Dizi yapımcıları ve dizi oyuncuları da bunu fırsat bilip çalışmalarına yeniden başladı. Yasak Elma dizisi de sete çıkacak yakın zamanda. Dizinin başlaması ise yeni sezonda olacak.

Yasak Elma 2020-2021 Yeni Sezon başlama tarihi

Yasak Elma 7. Sezon 2023 Eylülde

Salgın hastalık sonrasında yeniden hazırlıklarına başlayan Yasak Elma dizisinin 4. Sezonu büyük bir aksilik olmaz ise Eylül 2023 de Fox TV de başlayacak. Dizi yaz ayları boyunca yeni oyuncular da transfer edecek. Yasak Elma’ya katılan yeni oyuncuların bilgilerine Yasak Elma dizisine Yeni Gelen Oyucular konumuzdan göz atabilirsiniz. Yeni sezonun başlaması ile birlikte Gökhan Alkan ile birlikte sürpriz bir isim daha sizleri bekliyor olacak.

Yasak Elma 4. Yeni Sezon tarihi

Yasak Elma 7. Sezon Kesin Başlama Tarihi Ne Zaman?

Diziler ile ilgili bilgi verirken kesin konuşmak biraz zor oluyor malum. Son salgın Covid19 bulaşıcı hastalığı bize gösterdi ki yarınımız garanti değil. Bu nedenle yarın ne getirir kimse tahmin edemiyor. Ancak önceki yıllarda Yasak Elma dizisinin başlama tarihine göre kesin bilgi olmasa da tahmini olarak bilgi verebiliriz. Bizim öngörülerimize göre Yasak Elma 7. sezona başlama tarihi 2023 yılının Eylül ayı olacak, muhtemelen de 10 Eylül 2023 Pazartesi günü. Çünkü dizi geçmiş yıllarda benzer tarihlerde başlamış.

Yasak Elma 2020-2021 Yeni Sezon

Yasak Elma 2023-2024 Yeni Sezon Ne Zaman başlıyor?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi dizilerin kesin başlama tarihi yeni sezon tanıtım fragmanının çıkmasıyla belli oluyor. Koronavirüsü sonrasında sezon finali çekilir mi gibi sorular vardı. Bildiğiniz gibi salgın sonrasında Ramazan ayı başladı. Diziler bayram sonrasında sezon finali çekmek isteseler de zor görünüyor. Çünkü ortalık tam anlamıyla düzelmedi. Yasak Elma  2023-2024 Sezonu başlaması 10 Eylül tarihini bulacak gibi görünüyor. Ne diyelim her şeyin hayırlısı olsun.

Bu arada dizinin en merak edilen konusu dizide oyuncuların giydikleri elbise ve kıyafetler. Yasak Elma 6. Sezon Kıyafetleri oyuncu elbiseleri konumuzda bu konuda sizlere detaylar aktarmaya görsel olarak da sizlerin aradıklarını sunmaya çalışacağız. Özellikle Şahika, Ender ve Yıldız kıyafet konusunda yeni sezonda da kendilerini göstermeye devam edecekler gibi. Sizlerde diziyle ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Irmak dedi ki:

    Ben bu diziyi çooooook seviyorum 2022 yılında n olur devam etsin

    1. Anonim dedi ki:

      Lütfen oynasın😭