Yasak Elma 4. Sezon Başlama Tarihi (2020-2021) Ne Zaman?

Bu konumuzda Yasak Elma dizisi 4. Sezon Başlama Tarihi (2020-2021) Ne Zaman Başlayacak? konusunda detayları sizlerle paylaşacağız. Sevilen dizi 3 sezondur devam ediyor ve reytingleri çok iyi durumda. Yasak Elma dizisi 4. yeni sezonunda da Fox tv de devam edecek. Yeni sezonun başlama tarihi ise herkesin merak konusu. İşte detaylı bilgiler ile Yasak Elma dizisinin 2020-2021 sezonuna ait son tüyolar.

Yasak Elma 2020-2021 Yeni 4. Sezon ne zaman başlayacakYasak Elma Yeni Sezon Başlama Tarihi (2020-2021)

Yasak Elma dizisi son olarak 23 Mart pazartesi günü 74. bölümü ekrana getirdi ve o günden beri korona virüs nedeniyle dizi yayınlanmıyor. Seyirciler de yeni bölümleri hasretle bekliyorlar. Korona virüs hem ülkemizde hem de tüm dünyada etkisini kaybetmeye başladı. Dizi yapımcıları ve dizi oyuncuları da bunu fırsat bilip çalışmalarına yeniden başladı. Yasak Elma dizisi de sete çıkacak yakın zamanda. Dizinin başlaması ise yeni sezonda olacak.

Yasak Elma 2020-2021 Yeni Sezon başlama tarihiYasak Elma 4. Sezon 2020 Eylülde

Salgın hastalık sonrasında yeniden hazırlıklarına başlayan Yasak Elma dizisinin 4. Sezonu büyük bir aksilik olmaz ise Eylül 2020 de Fox TV de başlayacak. Dizi yaz ayları boyunca yeni oyuncular da transfer edecek. Yasak Elma’ya katılan yeni oyuncuların bilgilerine Yasak Elma dizisine Yeni Gelen Oyucular konumuzdan göz atabilirsiniz. Yeni sezonun başlaması ile birlikte Gökhan Alkan ile birlikte sürpriz bir isim daha sizleri bekliyor olacak.

Yasak Elma 4. Yeni Sezon tarihiYasak Elma 4. Sezon Kesin Başlama Tarihi Ne Zaman?

Diziler ile ilgili bilgi verirken kesin konuşmak biraz zor oluyor malum. Son salgın Covid19 bulaşıcı hastalığı bize gösterdi ki yarınımız garanti değil. Bu nedenle yarın ne getirir kimse tahmin edemiyor. Ancak önceki yıllarda Yasak Elma dizisinin başlama tarihine göre kesin bilgi olmasa da tahmini olarak bilgi verebiliriz. Bizim öngörülerimize göre Yasak Elma 4. sezona başlama tarihi 2020 yılının Eylül ayı olacak, muhtemelen de 7 Eylül 2020 Pazartesi günü. Çünkü dizi geçmiş yıllarda benzer tarihlerde başlamış.

Yasak Elma 2020-2021 Yeni SezonYasak Elma 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman başlıyor?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi dizilerin kesin başlama tarihi yeni sezon tanıtım fragmanının çıkmasıyla belli oluyor. Koronavirüsü sonrasında sezon finali çekilir mi gibi sorular vardı. Bildiğiniz gibi salgın sonrasında Ramazan ayı başladı. Diziler bayram sonrasında sezon finali çekmek isteseler de zor görünüyor. Çünkü ortalık tam anlamıyla düzelmedi. Yasak Elma  2020-2021 Sezonu başlaması 7 Eylül tarihini bulacak gibi görünüyor. Ne diyelim her şeyin hayırlısı olsun.

Bu arada dizinin en merak edilen konusu dizide oyuncuların giydikleri elbise ve kıyafetler. Yasak Elma 4. Sezon Kıyafetleri oyuncu elbiseleri konumuzda bu konuda sizlere detaylar aktarmaya görsel olarak da sizlerin aradıklarını sunmaya çalışacağız. Özellikle Şahika, Ender ve Yıldız kıyafet konusunda yeni sezonda da kendilerini göstermeye devam edecekler gibi. Sizlerde diziyle ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler