Yargı Dizisi Oyuncuların Kullandığı Telefon Araba Markaları

16.10.2021
1.695

Sizler için Yargı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarını açıklayacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme almaktadır. 19 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Yargı dizisinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz paylaşmaktadır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markaları da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarını açıklayacağız.

Yargı Dizisi Oyuncularının Kullandığı Telefon Ve Araba Markaları

Yargı dizisi Ceylin ile Ilgaz’ın arabası çok merak edildi. Elektrikli bu araba Renault Zeo model.Yargı dizisi Ceylin ile Ilgazın arabası

Yargı Dizisi Oyuncuların Kullandığı TelefonlarHer Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz paylaşmaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Yargı dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarmış ve pazar gününün en çok izlenen dizilerinden biri olmuştur. 19 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Yargı dizisinin oyuncularının telefon ve araba markaları da merak edilmiştir. Bizde sizler için Yargı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarını sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) Telefon Ve Araba Markası

Yakışıklı oyuncumuz Kaan Urgancıoğlu Yargı dizisinde savcı Ilgaz karakterine hayat vermektedir. Yargı dizisinin başrolünde yer alan Ilgaz karakterinin kullandığı araba ve telefonun markası da merak edilmiştir. Yargı dizisinin başrolünde yer alan Ilgaz karakterinin kullandığı telefonun markası: Xiaomi Redmi 9a Duos‘tur. Ilgaz’ın kullandığı arabanın markası ise: Honda Crv‘dir.

Yargı Dizisi Ceylin (Pınar Deniz) Telefon Ve Araba Markası

Yargı dizisinin başrolünde yer alan Avukat Ceylin karakterine güzel oyuncumuz Pınar Deniz hayat vermektedir. Yargı dizisinin başrolünde yer alan Avukat Ceylin karakterinin bir arabası yoktur. Ceylin dizinin ilerleyen bölümlerinde araba aldığı zaman bizde arabasının markasını sizlerle paylaşacağız. Ceylin karakterinin kullandığı telefonun markası ise: Xiaomi  Redmi 9C‘dir.

Yargı Dizisi Eren (Uğur Aslan) Telefon Ve Araba Markası

Ilgaz’a ve Metin Amire sürekli destek olan komiser Eren karakterine başarılı oyuncumuz Uğur Aslan hayat vermektedir. Yargı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Eren karakterinin kullandığı telefonun ve arabanın markası da merak edilmiştir. Eren karakterinin kullandığı telefonun markası: Xiaomi  Redmi Note 8‘dir. Eren’in kullandığı arabanın markası ise: Renault Megane 4‘tür.

Yargı Dizisi İnci (Ece Yüksel) Telefon Ve Araba Markası

Yargı dizisinin ana karakterlerinden biri olan İnci karakterine güzel oyuncumuz Ece Yüksel hayat vermektedir. Ece Yüksel’in hayat verdiği İnci karakterinin herkesten gizlediği arabasının markasının ne olduğu da merak konusu olmuştur. İnci karakterinin kullandığı telefonun markası: Iphone 7 Plus’tur ve İnci’nin herkesten gizlediği arabasının markası da: Volkswagen Golf 7‘dir.

Sizler için Yargı dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba markalarını açıkladık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yargı Dizisi Oyuncuların Kullandığı Telefon markaları modellerini yazdık. Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Mesude dedi ki:

    Avukat ceylin in kullandığı arabanın markası neydi öğrenebilir miyim

  2. Nehir dedi ki:

    Ceylinin kırmızı kılıflı telefonunun markası neydi ya ilk bölümden itibaren kullandığı?