Yargı dizisi oyuncuları ne kadar kazanıyor maaş ücret bilgisi

31.10.2021
6.226

Sizler için Yargı dizisinin oyuncularının ne kadar maaş aldığını açıklayacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisi 19 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Yargı dizisinin senaryosunu ise Selma Ergenekon kaleme almaktadır. Dram, gerilim ve polisiye türündeki Yargı dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinin izleyicileri tarafından dizinin oyuncuların aldığı ücretler de merak edilmiştir. Bizde sizler için Yargı dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığını açıklayacağız. yargi dizisi ucretleri

Yargı Dizisi Oyuncu Ücretleri Maaşları

Her Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Pazar günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yargı dizisinin başrollerini ise Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu paylaşmaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Yargı dizisinin oyuncularının aldığı ücretler de merak edilmiştir. Bizde sizler için Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin başta başrol oyuncuları olmak üzere dizinin oyuncularının bölüm başına aldığı ücretleri, maaşı sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Ceylin Erguvan (Pınar Deniz) Maaşı

Yargı dizisinin başrolünde yer alan Avukat Ceylin Erguvan karakterine güzel oyuncumuz Pınar Deniz hayat vermektedir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan 27 yaşındaki oyuncumuz Pınar Deniz’in Yargı dizisinde bölüm başına ne kadar ücret aldığı hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz’in dizide bir bölüm başına ortalama 45 ile 50 bin arasında bir ücret aldığını tahmin etmekteyiz.

Yargı Dizisi Ilgaz Kaya (Kaan Urgancıoğlu) Maaşı

Kanal D’nin reyting rekortmeni Yargı dizisinin başrolünde yer alan Savcı Ilgaz Kaya karakterine yakışıklı oyuncumuz Kaan Urgancıoğlu hayat vermektedir. Aldığı reytingler ile adından sıkça söz ettiren Yargı dizisinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu’nun dizide bölüm başına ne kadar ücret aldığı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Bizler yakışıklı oyuncumuz Kaan Urgancıoğlu’nun Yargı dizisinde bölüm başına ortalama 50 bin tl bir ücret aldığını tahmin etmekteyiz.

Yargı Dizisi İnci Erguvan (Ece Yüksel) Maaşı

Yargı dizisinin ana karakterlerinden biri olan ve Avukat Ceylin’in kardeşi olan İnci Erguvan karakterine oyuncumuz Ece Yüksel hayat vermektedir. Pazar gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Yargı dizisinde hikaye İnci karakteri üzerinden devam etmektedir. Izleyiciler tarafından İnci karakterini canlandıran oyuncumuz Ece Yüksel’in aldığı maaş da merak edilmiştir. Ece Yüksel’in bölüm başına aldığı ücret hakkında net bir bilgi yoktur ancak bizler Ece Yüksel’in Yargı dizisinde bölüm başına 10- 15 bin tl arasında bir maaş aldığını tahmin ediyoruz. Yargı dizisi oyuncuları ne kadar kazanıyor

Yargı Dizisi Neva ( Başak Gümülcinelioğlu) Maaşı

Ilgaz’ın eski nişanlısı olan ve Savcı Pars’ın kardeşi olan hakim Neva karakterini güzel oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu hayat vermektedir. Sen Çal Kapımı dizisiyle yıldızı parlayan oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nun Yargı dizisinde aldığı ücrette merak edilmiştir. Ancak Yargı dizisinde hakim Neva karakterini canlandıran oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nun aldığı ücret hakkında herhangi bir bilgi yoktur. Bizler oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nun Yargı dizisinde bölüm başına ortalama 15 bin tl maaş aldığını tahmin etmekteyiz.

Sizler için Yargı dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar ücret, maaş aldığını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.