Yargı Dizisi Mercan (Yaren Vera Salma)

02.10.2023
130

Yargı dizisi Mercan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi Ay Yapım imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Yargı dizisi Mercan karakteri de merak edilmiştir. Mercan karakterine çocuk oyuncumuz Yaren Vera Salma hayat verecektir. Bizlerde Yargı dizisi Mercan karakterini ve Mercan karakterini canlandıran oyuncumuz Yaren Vera Salma’yı yakından tanıtacağız.

Yargı Dizisi Mercan Karakteri Kimdir?

Mercan karakteri, beş yıllık zaman atlaması yaşanan Yargı dizisine yeni katılmıştır. Diziye renk verecek bir karakter olan Mercan, Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Ilgaz karakterinin ve Pınar Deniz’in hayat verdiği Ceylin’in kızıdır. Bizler Mercan karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sayfamıza ekleyeceğiz.Yargı Dizisi Ceylin ve ılgazın kızı Mercan

Yargı Dizisi Mercan Karakterini Kim Canlandırıyor?

Ceylin ve Ilgaz’ın kızı Mercan karakterini oyuncumuz Yaren Vera Salma canlandıracaktır. Yargı dizisinin izleyicileri tarafından Mercan’ı canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde Yaren Vera Salma’yı yakından tanıtacağız. Yaren Vera Salma kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizi ve filmlerde rol almıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yaren Vera Salma Kimdir? (Yargı Dizisi Mercan Karakteri)

31 Ocak 2019 yılında dünyaya gelen çocuk oyuncumuz Yaren Vera Salma, dört yaşının içindedir. Hande Aytar menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan çocuk oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Sadakatsiz dizisiyle geçmiştir. Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile dikkatleri üzerine çeken çocuk oyuncumuz hemen sonra Rüyanda Görürsün filminde de rol almıştır. Bu sezon Yargı dizisi ile ekranlarda olan Yaren Vera Salma, Mercan karakterini canlandırmaktadır.Yargı Dizisi Mercan (Yaren Vera Salma)

Yaren Vera Salma’nın Rol Aldığı Dizi ve Film Projeleri

Yargı – Mercan – Dizi (2023)
Rüyanda Görürsün – Film (2022)
Sadakatsiz – Zeynep – dizi (2021 – 2022)

Yaren Vera Salma Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı da merak edilmiştir. Yaren Vera Salma henüz dört yaşında olduğu için Instagram hesabı ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. Instagram’da 179 gönderisi ve 44 binden fazla takipçisi bulunan çocuk oyuncumuz Yaren Vera Salma’nın resmi Instagram hesabı: @yaren_vera_salma

Yaren Vera Salma Kıyafetleri (Yargı Dizisi Mercan Karakteri)

Kanal D’nin reyting rekortmeni Yargı’ya yeni dahil olan Yaren Vera Salma’nın giydiği kıyafetler özellikle ebeveynler tarafından merak edilmektedir. Bizler de önümüzdeki günlerde çocuk oyuncumuz Yaren Vera Salma’nın Yargı dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Yargı dizisi Mercan kimdir? Mercan karakterini canlandıran oyuncumuz Yaren Vera Salma’yı yakından tanıttık. Sizlerde çocuk oyuncumuz Yaren Vera Salma ve Yargı dizisinde ki rolü Mercan hakkında merak ettiklerinizi, konumuz hakkındaki tüm görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..