Yargı Dizisi 4. Sezon Devam Edecek mi? Kaç Sezon Sürecek

11.02.2024
228

Bu haberimizde Yargı dizisi 4. sezon devam edecek mi? Kaç sezon sürecek? Ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisinin 4. sezon devam edip etmeyeceği ve kaç sezon süreceği de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde 19 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Yargı dizisinin 4. sezon devam edip etmeyeceğini, ne zaman final yapacağını ve kaç sezon süreceğini sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi 4. Sezon Devam Edecek Mi?

Yargı Dizisi 2. Sezon devam edecek miBaşrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı Yargı dizisi 19 Eylül 2021 tarihinden itibaren her Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme almaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Yargı dizisinin izleyicileri tarafından dizinin ikinci sezonu devam edip etmeyeceği de merak edilmiştir. Aldığı reytingler ile pazar gününü zirvede tamamlayan Yargı dizisinin yapımcıları, dizinin hikayesinin tek sezonluk olduğunu ve 4. sezon devam etmeyeceğini söylemiştir.

Yargı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Yargı dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Dram, psikolojik gerilim ve polisiye türündeki Yargı dizisi kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve pazar gününün en çok izlenen dizisi haline gelmiştir. Sosyal medyada da en çok konuşulan konu haline gelen Yargı dizisinin hikayesi tek sezonlukdur. Yani Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi bu sezon bitecektir. Dizinin kaç bölüm sürecek hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır ancak bizler Yargı dizisinin ortalama 50 bölüm süreceğini tahmin etmekteyiz.Yargı Dizisi Yeni 2. Sezon devam edecek mi

Yargı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Bir cinayet davasında yolları kesişen Savcı Ilgaz ve Avukat Ceylin’in yaşadıklarını anlatan Yargı dizisi 19 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Her Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Azeri eteklerle her hafta yükselişe geçen ve pazar gününün en çok izlenen dizilerinden biri haline gelen Yargı dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilmiştir. Dizinin ne zaman final yapacağı hakkında kesin bir bilgi yoktur ancak dizinin yapımcıları dizinin hikayesinin tek sezonluk olduğunu ve 4. Sezon devam etmeyeceğini söylemiştir. Bizler Yargı dizisinin 2022 yılının Haziran ayında final yapacağını tahmin etmekteyiz.

Yargı Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Her Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz paylaşmaktadır. Özellikle başrol oyuncularının uyumu sayesinde dikkat çeken Yargı dizisi aldığı reytinglerle her hafta yükselişe geçmiş ve pazar günün en çok izlenen dizisi haline gelmiştir. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Yayınlandığı gün sosyal medyada en çok konuşulan konu haline gelen Yargı dizisinin yapımcıları, dizinin hikayesini tek sezonluk olduğunu ve yeni sezonda yayınlanmayacağını belirtmişlerdir. Yani, Yargı dizisi yeni sezonda ekranlarda olmayacaktır.

Bu haberimizde sizler için Yargı dizisi 4. sezon devam edecek mi? Kaç sezon sürecek? Ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yargı Dizisi 4. Sezon devam edecek mi YENİ SEZON olacak mı detayları yazdık.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Yabancı dedi ki:

  Dizi hem türk hem de yabancı izleyiciler için çok faydalı dır, oyuncuları süper, Kaan Urgancıoğlu harika, pozitifliği bazen mide bulandırıcı ))) ama sevindirici dir ve Türkiye’de böyle insanların çok olması beni mutlu ediyor. Dizi, müreffeh bir Türkiye’nin diğer tarafında neler olduğunu gösteriyor. Devam etsin !!!

 2. Teşkilat hayranı dedi ki:

  Bence bitsin kötü bir dizi tek kelimeyle berbat.Teşkilat çok daha iyi ve bu kötü dizi teşkilata rakip.

  1. Anonim dedi ki:

   Hair bitmesin
   Sizi mukemel

  2. Anonim dedi ki:

   Teşkilat berbat bu film

 3. Jeylin dedi ki:

  Yargı dizi devam edsin çünkü bu dizi çok iyi muhteşem kanal D beren diziden bu bizi iyi cumartesi günü verse çok iyi olurdu ama iyi dizi

 4. Erkan dedi ki:

  reyting süper devam etmeli arka sokak neyi eksik

  1. EFSANE dedi ki:

   Arka sokaklar bitmez yargi biter yargi 16 sezon surmez

 5. Anonim dedi ki:

  reyting yüksekse 2 sezon olmalı