Yaratılan Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Netflix)

10.01.2022
2.122

Yaratılan dizisi yapımcılığını O3 Medya üstlenirken yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak üstleniyor.  8 bölümden oluşan Yaratılan dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak Alef’in yeni sezonunda yer alan Taner Ölmez ile Erkan Kolçak Köstendil yer alacak. Yaratılan dizisi konusu oyuncu kadrosu bilgileri konumuzun devamında sizlerle. Yaratılan Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Netflix)

Yaratılan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Netflix yeni dizileri seyirci karşısına çıkarmaya devam ederken Yaratılan dizisi oyuncuları da netleşiyor. Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisiyle televizyon seyircisinin karşısına çıkmıştı. Dizinin ardından Ece Ceşmioğlu ile evlenen oyuncunun yeni projesi Yaratılan oldu. Taner Ölmez Alef dizisinin 2. sezonu Alef:Mal-i Hülya ile anlaştı. İki dizide de performans sergileyecek.

Yaratılan dizisinin çekimleri İstanbul ve Bursa’da yapılacak. Dizi Netflix’te yayınlanacak. Taner Ölmez, 03 Medya’nın Netflix’e çekeceği yeni dizisinde başrol oynayacak. Çukur dizisinde Vartolu karakteri ile akıllara kazınan Erkan Kolçak Köstendil Yaratılan dizisinde rol alacak.

Taner Ölmez

Yaratılan dizisi başrol erkek oyuncusu Taner Ölmek kimdir? Taner Ölmez 1986 Tunceli doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. İstanbulun Altınları, Kapalı Çarşı, Medcezir, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Mucize Doktor, Kadın, Alef, Hakan Muhafız dizi filmlerinde rol aldı. Taner Ölmez instagramı taner_olmez taner olmez yaratilan dizisi

Erkan Kolçak Köstendil

Yaratılan dizisi başrol oyuncusu olan Erkan Kolçak Köstendil kimdir? 1983 Bursa doğumludur. Ulan İstanbul dizisi ile tanındı. Yılan Hikayesi, Kurtlar Vadisi Pusu, Sakarya Fırat, Babalar ve Evlatlar, Çukur, Çarpışma, Yeşil Vadinin Kızı dizilerinde rol aldı. Erkan Kolçak Köstendil instagramı hesabı erkankeka erkan kolcak kostendil kimdir yaratilan dizisi

Yaratılan Dizisi Konusu

Yaratılan dizisi Netflix te yayınlanacak. Yaratılan dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olurken konusu ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Yaratılan dizisi konusu açıklandığında konumuza ekleyeceğiz. Yaratılan dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Başka hangi oyuncuları dizi de görmek istersiniz?

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.