Yaralı Kalbim Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri (Kanal 7)

3 Yorum 34 kez okundu.

Kanal7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi daha yayınlanacak. Hint dizilerini yayınlamaya başladığı günden beri izleyen sayısında artış olan Kanal7 Hint dizileri serisine sürekli yenilerini ekliyor. İzleyenlerin beğenisini kazandıkça da yeni Hint dizileri yayınlamaya devam edecektir. Yaralı Kalbim dizisi de bu Hint dizilerinden birisi. Yaralı Kalbim dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular, daha önceki dizileri, instagram hesapları bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız. geet ve maan yarali kalbim dizisi

Yaralı Kalbim Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Yaralı Kalbim dizisinin orijinal adı Geet- Hui Sabse Parayi. Dizi 5 Nisan 2010 yılında başlayıp 14 Aralık 2011  tarihinde final yaptı. Yaralı Kalbim dizisinde yer alan oyuncuları bilgilerini ve dizinin konusunu sizlerle paylaşıyoruz. Yaralı Kalbim dizisi yönetmeni Nissar Parvez. Yaralı Kalbim dizisi 470 bölüm yayınlanmış bir Hint dizisidir.

yarali kalbim dizisi oyuncu kadrosu Yaralı Kalbim Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri;
Drashti Dhami- Geet,
Gurmeet Chaudhary- Maan Singh,
Abhinav Shukla/Samir Sharma- Dev Singh,
Karishma Randhawa / Sonali Nikam- Naintara,
Vishal Thakkar – Manav,
Piyush Sahdev- Arjun,
Suhasini Mulay/Anju Mahendru- Savitri Khuranna,
Nikunj Malik- Anwesha Singh Khurana,
Melanie Pais Nandini -Handa,
Tanushree Kaushal/Usma Bachani- Parminder rolünde yer alıyor.

yarali kalbim dizisi geet kimdir  

Drashti Dhami- Geet

Geet Kimdir Karakteri; 18 yaşında hem güzel hem genç masum bir genç kızdır. Geet genç yaşında zorla evlendirilmek istenecektir. Maan ile yaşayacağı büyük aşkın engelleri ile savaşmak zorunda kalacaktır. Maan ile başlarına gelen karmaşık olaylar onu çok zorlayacaktır. 

Drashti Dhami 1985 Mumbai doğumludur. Sosyoloji mezunudur. Muhafazakar bir aileden gelmektedir. Dans eğitmenidir. Drashti Dhami instagram hesabı https://www.instagram.com/dhamidrashti/

yarali kalbim geet kimdir rolu gercek adi

Drashti Dhami’nin rol aldığı dizi filmler;  
2010- Geet- Hui Sabse Parayi- Geet,
2012- Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon- Madhubala,
2015-Ek Tha Raja Ek Thi Rani- Gayatri Seth,
2018-Silsila Badalte Rishton Ka-Nandini Malhotra rollerini canlandırdı.

yarali kalbim dizisi maan kimdir  Gurmeet Chaudhary- Maan Singh

Maan Kimdir Karakteri; Maan başarılı hırslı yakışıklı bir gençtir. Maan Geet’i görür görmez ona aşık olur ancak o abisinin eşidir. Bu yüzden de önünde çok büyük engeller vardır bu aşkın. Abisi Dev’e karşı gelerek sevdiği kadın Geet’e kavuşabilecek mi?

Gurmeet Chaudhary 1984 Hindistan doğumlu olan oyuncu aynı zamanda dövüşçüdür. Gurmeet Chaudhary 2008 yıllarında Ramayan , Geet – Hui Sabse Parayi ve Punar Vivah’da Lord Rama’yı canlandırdı. Bu roller ile meşhur olan oyuncunun instagram hesabı https://www.instagram.com/guruchoudhary/

yarali kalbim dizisi maan gurmeet kimdir

 Gurmeet Chaudhary’ın rol aldığı dizi filmler;
2010-Geet – Hui Sabse Parayi- Maan,
2012-Punar Vivah-Yash Suraj ,
2015- Khamoşiyan- Jaidev Dhanrajgir,
2016- Wajah Tum Ho- Avukat Ranveer Bajaj,
2017- Laali Ki Shaadi Mein Laaddoo Deewana- Prens Veer,
2018- Paltan- Yüzbaşı Prithvi Singh Dagar rollerini canlandırdı.

 yarali kalbim dizisi abhinav shukla Abhinav Shukla/Samir Sharma- Dev Singh

Dev Karakteri; Yaralı Kalbim dizisinde Dev karakterini iki oyuncu canlandırmıştır. Dizi yayına başladıktan bir süre sonra Dev karakterini yeni bir oyuncu devam ettirmiştir. Dev Geet ile evlenmek ister. Dev evlidir bunu Geet’in ailesinden saklamıştır. Borçlu düzensiz bir hayatı vardır. Maan ile kardeştir. Maan’de abisi Dev gibi Geet’e aşık olacaktır.

Abhinav Shukla Hintli model ve dizi oyuncusudur. Tam bir macera tutkunudur. Dağ tırmanışı, dalma sporları ile ilgilenmektedir. Survivor Hindistan yarışmasında yarıştı.  Elektronik ve Teknoloji Mühendisliğinde eğitim aldı. Abhinav Shukla’nın instagram hesabı

abhinav shukle kimdir yarali kalbim dizisi dev

 Abhinav Shukla’nın rol aldığı dizi filmler;
2010-Geet- Dev,
2018-Silsila Badalte Rishton Ka-Rajdeep Thakur,
2019-Khatra Khatra Khatra-Kendisi,

karishma randhawa kimdir yarali kalbim natarina Karishma Randhawa / Sonali Nikam- Naintara

Naintara Karakteri Kimdir; Naintara Dev’in eşidir. Naintara kötü ve acımasız bir karakterdir. Eşinin Geet’e olan ilgisi yüzünden Geet’i düşman bilecek ve ona kötü davranacaktır. Para ve hırs uğruna bir çok kötü olaya imza atacak. Yaralı Kalbim dizisinde Naintara rolünü Sonali Nikam’da canlandırmıştır. 

Karishma Randhawa 1980 Hindistan doğumludur. Karishma Randhawa instagram hesabına ulaşılamadı. Oyuncu başarılı bir sanat hayatı sürdürdükten sonra evlenmiş ve oyunculuğu aile sorumlulukları sebebiyle bırakmıştır. Son rol aldığı dizide Yaralı Kalbim oldu.

Karishma Randhawa’nın rol aldığı dizi filmler;
2005- Rabba Ishq Na Hove-Neha,
2007-Doli Saja Ke-Riddhima,
2007-Rakhi- Cameo,
2010-Geet – Hui Sabse Parayi-Naintara (sonrasında aile sorumlulukları nedeniyle oyunculuğu bıraktı.)

vishal thakkar kimdir yarali kalbim Vishal Thakkar – Manav

Vishal Thakkar Yaralı Kalbim dizisinde Manav karakterini canlandıracak. Manav Arjun’un yakın arkadaşıdır. Anvesha’yı bir düğünde görür ve aşık olur. 2003-Munna Bhai M.B.B.S. , 2004-Tum: A Dangerous Obsession ve 2005-Tango Charlie dizi filmlerinde rol aldı.

piyush sadhev yarali kalbim arjun Piyush Sahdev- Arjun

Arjun Karakteri Kimdir: Naintara’nın kardeşi olan Arjun onun için Delhi’ye gelir. Kız kardeşine bağlı düşkün biridir ve onun istekleri için gözünü karartabilir. Kız kardeşinin eşinin onu bırakması yüzünden intikam için kollar sıvar.

Piyush Sahdev 1982 Delhi doğumludur. 2004 yılından beri dizi film sektöründe olan oyuncunun instagram hesabı https://www.instagram.com/piyushsahdev/

Piyush Sadhev’in rol aldığı dizi filmler;
2007-Har Ghar Kuch Kehta Hai- Varun,
2008-Mila De Rabba ile tanışın- Kulwant,
2010- Geet- Arjun,
2011- Mann Kee Awaaz Pratigya- Aman,
2013- Sapne Suhane Ladakpan Ke- Kabir,
2017-Devanshi- Pavan,
2019-Yeh Teri Galiyan- Bay Shekhawat rollerini canlandırdı.

Suhasini Mulay/Anju Mahendru- Savitri Khuranna yarali kalbim savitri kimdi

Nikunj Malik- Anwesha Singh Khurana, yarali kalbimAnwesha Singh Khurana

Melanie Pais Nandini –Handa, yarali kalbim handa kimdir

Tanushree Kaushal/Usma Bachani- Parminder  yarali kalbim dizisi parminder

Yaralı Kalbim dizisi konusu: 18 yaşında güzel bir genç kız olan Geet  aile tarafından zorla evlendirilmeye çalışılır. Ailesi onu isteyen kişinin başkasıyla evli olduğunu bilmez. Geet’i isteyen Dev zengin varlıklı iş adamıdır. Ancak Dev başka birisiyle evlidir. Dev sorumsuz bir adamdır. Başkası ile evli olan Dev Geet ile nasıl bir evlilik sürdürecek? Dev’in kardeşi Maan ise genç yakışıklı bir iş adamıdır. Geet’i görür görmez aşık olur. Abisinin de istediği Geet’i nasıl onun elinden alacaktır? Yaralı Kalbim dizisinde Geet ve Maan’ın imkansız aşkını izleyeceğiz.

Yaralı Kalbim Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler;

Yaralı Kalbim en güzel hint şarkılarını da sizlere dinletecek. Uygun sahnelere eklenen şarkıları  konumuza eklemeye çalışacağız. Yaralı Kalbim dizisinde dinlediğiniz ve merak ettiğiniz Hint müziklerini yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yaralı Kalbim Dizisi Tanıtım Fragmanı yayınlandı. 

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Merakla bekliyorum umarım cabucak başlar Oyuncu kadrosunu okudukdan sonra bir başka heyecanlandım 🌬

Etiketler