Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Final mi Yaptı?

Yorum Yap 153 kez izlendi

FOX TV de hafta içi ve hafta sonu ekrana gelen Yaparsın Aşkım programı sevilen yarışması Yaparsın Aşkım bu hafta ekrana gelmeyince 13 Ekim pazar günü herkes merak etmeye ve neden Yaparsın Aşkım yayınlanmıyor niçin program Fox TV yayın akışında yok diye meraklı sorular ardı ardına sorulmaya başlandı. Bizde bu konumuzda İlker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım programının bitip bitmediğini erken final mi değil mi neden yok ne zaman yeni bölüm yayınlanacak sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

13 Ekim Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden Yok?13 Ekim Yaparsın Aşkım var mı yok mu bitti mi final mi oldu

Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın üstlendiği Yaparsın Aşkım yaz boyunca hafta içi de yayınlanmış ancak sezon başlayınca Pazar günlerine alınmıştı. Her pazar Fox tv de yayınlanan Yaparsın Aşkım programı pazar akşamları yayınlanırken, ‘Savaşçı’nın 4. sezonu 13 Ekim pazar günü açacak olması nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak. 13 Ekim pazar akşamı Fox tv de program olmayınca Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden Yok niçin yayınlanmıyor soruları da peş peşe sorulmaya başlandı.

Yaparsın Aşkım Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Niçin Yok?

Yaparsın Aşkım programı bitmedi final de yapmadı. Ancak pazar akşamları yayınlanan program Savaşçı dizisinin yeni sezonuna başlayacak olması sebebiyle pazar günü yayın akışından çıkarıldı. 13 Ekim pazar günü Fox tv yayın akışına baktığımızda Yaparsın Aşkım programının olmadığını yerine yeni sezon Savaşçı dizisi yazdığını görüyoruz. Bu nedenle 13 Ekim pazar günü Yaparsın Aşkım var mı yok mu neden yok bitti mi soruları izleyicilerin aklına takılacaktır elbette.

Yaparsın Aşkım neden yayınlanmıyor bitti mi yayından mı kaldırıldı13 Ekim pazar Yaparsın Aşkım var mı yok mu neden yok bitti mi?

13 Ekim 2019 yani bu pazar 15.30’da tekrar bölümünün yayınlanacak olması ise yarışma için olası bir saat değişikliği ihtimalini akıllara getiriyor. Ancak yine de izleyenler saat 20.00 da yarışma yerine Savaşçı dizisini görünce şaşırıp kaldılar. Bu nedenle 13 Ekim pazar günü Yaparsın Aşkım var mı yok mu neden yok bitti mi soruları merak konusu olunca dizioyuncu.com sitesinde detaylı bilgilerle konuya vakıf oldu ve programın bitmediğini ancak Savaşçı dizisinin 4. sezonuna başlamasından dolayı gün ve saat değişikliği yaşandığını belirtelim tekrardan.

Yaparsın Aşkım Gün değiştirecek:

Yaparsın Aşkım, yeni bölümleriyle gün değişikliğine giderek FOX’ta ekrana gelmeye devam edecek. Savaşçı dizisinin pazar akşamları yeniden başlamasıyla zorunlu olarak başka bir gün yayınlanması beklenen Yaparsın Aşkım programının final yapması veya erken finale gitmesi şimdilik mümkün görünmüyor. Bu konuda fox tv ilerleyen günlerde bir açıklama yaparak 13 Ekim pazar günü yayınlanmayan Yaparsın Aşkım programının gün değişikliğini duyurması ve yeni gün ve saati hakkında yeni bir tanıtım fragmanı ile herkesi bilgilendireceğini düşünüyoruz.

13 Ekim Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden YokYaparsın Aşkım Savaşçı dizisinin 4. sezonuna başlaması ile artık pazar akşamları yayınlanmayacak.

13 Ekim Pazar Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Final mi Yaptı? sorularına yanıt veremeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle İlker Ayrık’ın sunumu ile ekrana gelen sevilen yarışma programı hakkında fikirlerinizi görüşlerinizi yorum olarak aşağıya yazın lütfen..