Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Final mi Yaptı?

Tv
08.10.2019
105

FOX TV de hafta içi ve hafta sonu ekrana gelen Yaparsın Aşkım programı sevilen yarışması Yaparsın Aşkım bu hafta ekrana gelmeyince 13 Ekim pazar günü herkes merak etmeye ve neden Yaparsın Aşkım yayınlanmıyor niçin program Fox TV yayın akışında yok diye meraklı sorular ardı ardına sorulmaya başlandı. Bizde bu konumuzda İlker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım programının bitip bitmediğini erken final mi değil mi neden yok ne zaman yeni bölüm yayınlanacak sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

13 Ekim Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden Yok?13 Ekim Yaparsın Aşkım var mı yok mu bitti mi final mi oldu

Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın üstlendiği Yaparsın Aşkım yaz boyunca hafta içi de yayınlanmış ancak sezon başlayınca Pazar günlerine alınmıştı. Her pazar Fox tv de yayınlanan Yaparsın Aşkım programı pazar akşamları yayınlanırken, ‘Savaşçı’nın 4. sezonu 13 Ekim pazar günü açacak olması nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak. 13 Ekim pazar akşamı Fox tv de program olmayınca Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden Yok niçin yayınlanmıyor soruları da peş peşe sorulmaya başlandı.

Yaparsın Aşkım Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Niçin Yok?

Yaparsın Aşkım programı bitmedi final de yapmadı. Ancak pazar akşamları yayınlanan program Savaşçı dizisinin yeni sezonuna başlayacak olması sebebiyle pazar günü yayın akışından çıkarıldı. 13 Ekim pazar günü Fox tv yayın akışına baktığımızda Yaparsın Aşkım programının olmadığını yerine yeni sezon Savaşçı dizisi yazdığını görüyoruz. Bu nedenle 13 Ekim pazar günü Yaparsın Aşkım var mı yok mu neden yok bitti mi soruları izleyicilerin aklına takılacaktır elbette.

Yaparsın Aşkım neden yayınlanmıyor bitti mi yayından mı kaldırıldı13 Ekim pazar Yaparsın Aşkım var mı yok mu neden yok bitti mi?

13 Ekim 2019 yani bu pazar 15.30’da tekrar bölümünün yayınlanacak olması ise yarışma için olası bir saat değişikliği ihtimalini akıllara getiriyor. Ancak yine de izleyenler saat 20.00 da yarışma yerine Savaşçı dizisini görünce şaşırıp kaldılar. Bu nedenle 13 Ekim pazar günü Yaparsın Aşkım var mı yok mu neden yok bitti mi soruları merak konusu olunca dizioyuncu.com sitesinde detaylı bilgilerle konuya vakıf oldu ve programın bitmediğini ancak Savaşçı dizisinin 4. sezonuna başlamasından dolayı gün ve saat değişikliği yaşandığını belirtelim tekrardan.

Yaparsın Aşkım Gün değiştirecek:

Yaparsın Aşkım, yeni bölümleriyle gün değişikliğine giderek FOX’ta ekrana gelmeye devam edecek. Savaşçı dizisinin pazar akşamları yeniden başlamasıyla zorunlu olarak başka bir gün yayınlanması beklenen Yaparsın Aşkım programının final yapması veya erken finale gitmesi şimdilik mümkün görünmüyor. Bu konuda fox tv ilerleyen günlerde bir açıklama yaparak 13 Ekim pazar günü yayınlanmayan Yaparsın Aşkım programının gün değişikliğini duyurması ve yeni gün ve saati hakkında yeni bir tanıtım fragmanı ile herkesi bilgilendireceğini düşünüyoruz.

13 Ekim Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden YokYaparsın Aşkım Savaşçı dizisinin 4. sezonuna başlaması ile artık pazar akşamları yayınlanmayacak.

13 Ekim Pazar Yaparsın Aşkım Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor, Final mi Yaptı? sorularına yanıt veremeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle İlker Ayrık’ın sunumu ile ekrana gelen sevilen yarışma programı hakkında fikirlerinizi görüşlerinizi yorum olarak aşağıya yazın lütfen..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Tülin dedi ki:

  Yaparsın aşkım lütfen yeniden yayınlansın ailece izlenebilir program neden kaldırıldı anlamak mümkün değil

 2. Abdullah dedi ki:

  Çok güzel bir programdı lütfen yeni bölümlerini yayınlayın çok güzel bir programdı ailecek izliyorduk ve peki yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak yaparsın aşkımın lütfen googleye yazın

 3. Melike güler dedi ki:

  Yaparsın askim ne zaman basliyicak başlasın bitmesin

 4. asu dedi ki:

  yaparsın aşkımın yeniden yayınlanmasını kanal yöneticilerinden rica ediyorum…

 5. Ayşe dedi ki:

  Yaparsın aşkım neden yok? Olsun artık. Olmayacaksa da bilgi verilsin.

 6. Anonim dedi ki:

  Lütfen artık yeniden başa0sın biz bu programı severek izliyorduk inanın eski bölümlerini tekrar tekrar izleyerek hepsini ezberledik lütfen artık başlasın

 7. AHMET DÖŞEMECİLER dedi ki:

  bize her şeyi alacağımızı vereceğimizi ekonomiyi işsizliği kısacası bütün dertlerimizi unutturan programı neden kaldırdınız büyük bir keyifle izliyorduk lütfen tekrar yayına koyun teşekkürler

 8. serkan dedi ki:

  maıl fox ızlenen tek programı war onuda yayınlamıyor

 9. Anonim dedi ki:

  Yaparsın Aşkım çok sevilen bir yarışma lütfen devam. İlker Ayrık en iyi sunucu

 10. Anonim dedi ki:

  Hızlı bir şekilde ilker ayrık yaparsın aşkımı görmek istiyoruz bir an önce televizyona döner misiniz yapımcılarina rica ediyoruz genç lerle genç ligimizi yaşamak istiyoruz çok mutsuzuz izleyecek eğlenceli hiç bir şey yok

 11. Anonim dedi ki:

  Çok Severek izlediğim bir yarışma.. Tekrarlarını bile izliyoruz. Yeni bölümlerini ve ilker beyi en kisa zamanda ekranlarda görmek üzere.

 12. özlem dedi ki:

  Çok seviyoruz bir an önce başlamasını bekliyoruz dört gözle🥰

 13. Semra bandirma dedi ki:

  Tekrarını bile izlediğim tek program lütfen bitmesin.yüzümüzü güldüren ilker ayrık neler devam et.

 14. Anonim dedi ki:

  Tekrarını bile izlediğim tek program lütfen bitmesin.yüzümüzü güldüren ilker ayrık neler devam et.

 15. Güler kınık dedi ki:

  Tek seyrettiğim yarışma programı. Lütfen bitmesin. Saçma ,sapan dizilerden bıktık.

  1. Canan buran dedi ki:

   Lütfen tekrar başlasın severek izliyoruz yaparsın aşkımı ilker ayrılıkla çok seviyoruz programı

 16. Cenap dedi ki:

  Savaşçı dizisini kimse izlemiyor uyuşturucu kullanan kişilerden asker mi olur yuh size ya yaparsın aşkım 10 kat daha iyi bırakın bu normal hayatta uyuşturucu içip yargılanıp bize kahraman diye göstermeyi şehitlerimize günah ya dizideki oyunculara bak uyuşturucuyla yargılanan eşine darp eden hala davaları devem ediyor KALDRIN bu rezaleti ey yapımcııı

 17. Aysegul kizilelma dedi ki:

  Yeniden yayina koyun izlemek istiyoruz

 18. Anonim dedi ki:

  Yaparsin askimi izlemek istiyoruz

 19. Tugba dedi ki:

  Cumartesi akşamları mucize doktorun tekrari yerine yaparsın aşkımı getirin bence..bunu da mı ben akıl etcem😋

 20. Fahrettin GÜLSEVER dedi ki:

  Bu güzel programın tekrar yayına girmesini istirham ediyoruz sayın fix tv yöneticilerinin dikkatine.

 21. Serdar küçük dedi ki:

  Böylesine sevilen bir yarışmanın yayından kaldırılması akıl kârı değil. Ailece severek izliyorduk. En kısa zamanda ekranlara tekrar dönmesi dileğiyle…

 22. es dedi ki:

  Severek izliyoruz dogal sunucumuz Hemserim Ilker Beyi ve programinizi . Devamini bekliyoru, iyi yayinlar.

 23. Anonim dedi ki:

  En çok severek izlediğim program bitmesini istemiyorum tekrarlarını bile izliyorum ne olur bitmesin

 24. neslihan dedi ki:

  yaparsın aşkım başka kanala transfer olmuş deniliyor doğrumu

 25. SEDA dedi ki:

  Kesinlikle tekrar yayınlanmalı bitmemeli tv ye eğlence samimi getiren tek yarışma programı sakın bitmesinnnnn

 26. Şefika dedi ki:

  Eskilerinide yayınlasınlar severek izliyoruz

 27. Selma dedi ki:

  Çok eğlenceli bir program en kısa zamanda yayınlanmasını istiyoruz teşekkür ederim