Yaparsın Aşkım 2021 Başvurusu, Verilen Yeni Araba Markası Modeli Nedir?

Yaparsın Aşkım 2021 Başvurusu, Verilen Yeni Araba Markası Modeli Nedir? Yaparsın Aşkım 2021 programı yeni sezonda FOX ekranlarında yayınlanacak. Yaparsın Aşkın programı yaz aylarının en sevilen ve izlenen programı oldu. Yaparsın Aşkım programı yeni sezon başvuruları Foxtv resmi sitesinden yapılmaktadır. Yaparsın Aşkım programı başvuruları ile ilgili detayları sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Yaparsın Aşkın 2021 Başvurusu Nasıl Yapılır?

2021 Yaparsın Aşkım programı yaz sezonu boyunca en çok izlenen program olurken yeni sezon bölümleri de 13 Ocak 2021 tarihinde başlıyor. Böyle olunca da Yaparsın Aşkım programı yeni sezon için başvuruları merak ediliyor. Yaparsın Aşkım 2021 programı başvuruları ne zaman başlayacak? Yaparsın Aşkım programı Foxtv sayfasından yapılmaktadır. Başvuru şartları nelerdir? Konumuzun devamında detaylarını paylaşıyoruz.

İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yaptığı Yaparsın Aşkım programı en fazla başvuru alan yarışmalar arasında. Çünkü hem eşiniz ile eğlenceli bir zaman geçirip çocuklarınıza tatlı bir hatıra bırakıyorsunuz. Hem de araba kazanma şansı yakalıyorlar. Yaparsın Aşkım programında her sezon araba veriliyor. Yeni sezonda arabada değişiklik olabiliyor. Ama tatlı bir telaşla yapılan yarışmanın sonunda bir de karı-koca olarak arabayı memleketinize götürürseniz sizden şanslısı yok.

2021 Yaparsın Aşkım Yarışması Başvuru Formunda Neler Soruluyor?

Yaparsın Aşkım 2021 yarışması başvuru Foxtv resmi sitesinden yapılıyor. Başvuru da kadın ve erkek olarak formu birlikte dolduruyor. Kendilerine özel bilgileri doldurduktan sonra formu birlikte dolduruyorlar ve beraber bilgilerini yazıyorlar. Yaparsın Aşkım programında kadın yarışmacı ve partneri olan erkek oyuncu ayrı ayrı kişisel bilgilerini yazıyorlar öncelikle. Yaparsın Aşkım 2021 yarışması başvuru formu soruları;

Kadın erkek adı soyadı, yaşı, mesleği, doğum tarihi, sabıka kaydı, her hangi bir sağlık programı var mı, anne ve babanız hayatta mı, memleketiniz bu kişisel bilgiler soruluyor. Yarışma başvuru formunun devamında ise partner olarak birlikte ortak özellikler soruluyor. Partnerinizle birlikte cevaplamanız gereken sorular ise; Çocuğunuz var mı, partnerinizin yakınlık derecesi, www.dizioyuncu.com, yaşadığınız şehir, hobiler ve fobiler, ilişki de kimin sözü geçiyor gibi sorular soruluyor. Bu sorular sizleri tanımaya yönelik elbette.

Yarışma programlarında bu başvuru formlarını doğru şekilde doldurmak çok önemlidir. Doğru doldurduğunuz formlar sonucunda cevaplarınız onaylanır ise mülakata çağrılacaksınız. Bu formu doldurduktan sonra formda yer alan bilgilerin doğruluğu denetleniyor ve sizleri televizyonda görmek kanala ne gibi artı sağlar bunu değerlendiriyor yarışma programı yöneticileri. Reyting olarak avantajlı çiftleri çıkarmak ister tabi ki program yöneticileri. Bu yüzden yazdığınız bilgiler ve hayatınız biraz daha ilginçse şansınız biraz daha artacaktır.

Yaparsın Aşkım programı başvuru için TIKLAYIN…

2021 Yaparsın Aşkım programı başvuru formunu doldurdunuz ve bekleme sürecine başladınız. Bir iki hafta içerisinde size dönüş yapılacaktır eğer başvurunuz olumlu değerlendirildi ise. Başvurunuzu onayladılar ise sizi mülakata çağıracaklardır yarışma hakkında. Yüz yüze yapılan görüşme esnasında da sizi onaylarlar ise yarışmaya katılmaya hak kazandınız demektir.

Yaparsın Aşkım 2021 yarışmasında hangi model araba veriliyor?

Yaparsın Aşkım programında artık sizi ekranda görebiliriz. Yaparsın Aşkım 2021 programı İlker Ayrık’ın sunumu ile çok eğlenceli dakikalara sahne oluyor. Bu yüzden de herkes bu programa katılmak eğlenmek ve üstüne de araba kazanmak istiyor. 2021 Yaparsın Aşkım programında bu sezon Citroen Berlingo veriliyordu.

Yaparsın Aşkım 2021 yeni bölümlerinde traktör verilecek görülüyor. İlerleyen bölümlerde yine araba verilebilir. 13 Ocak 2021 yeni bölümünde Yaparsın Aşkın programında verilen traktör New Holland marka.  Ancak bu programa katılırken öncelikli amacınız eğlenmek ve güzel bir hatıra bırakmak olmalı. Sonrasında yarışma sonunda bir çift arabayı alıp memleketine götürüyor.

yaparsin askim new holland traktor veriyor

Yaparsın Aşkım programına sizde katılmak ister misiniz? Yaparsın Aşkım programına daha önce başvuru yaptınız mı? Bizden bir hatırlatma; Yaparsın Aşkım programına önceki sezonlarda başvuru yaptıysanız yeni sezonda başvurunuzu tekrarlayın ki ön sıralara çıksın başvurunuz ve şansınız artsın.

Yorum yaz

8 Yorum

 1. Avatar Sait ve gülcan

  Eşimle ben 30 senedir evliyiz katılmak istiyoruz bu yarışmayı severek izliyoruz bölümleri kacirmiyoruz

 2. Avatar Türkan Özdemir

  Biz eğlenceli ve espirili bir çiftiz mücadeleyi severiz. Bizim 3kız 1 oğlumuz var onlar için arabayı almak istiyoruz sonuna kadar mücadele ederiz lütfen bizede bir şans verin rekorları biz kıralım hayalimiz gerçek olsun ..biz SİNOP luyuz bizden kaçış yok saygılar….

 3. Avatar Türkan Özdemir

  Eşimle biz Tahinle pekmez gibiyiz ve çok eğlenceli bir çift ‘iz .Ve bu yarışmada rekorlar kırmak istiyoruz çocuklarımın hayalini gerçekleştirmek için istiyorum ve bunun için sonuna kadar şavaşırım lütfen bizede bir şans verin👨‍👩‍👧‍👦

 4. Avatar Kerime istanbullu

  Iyi akşamlar ben 2 3 kez baş vurdum ama onaylanmadı bu yarışmaya katılmayı çok istiyoruz esimle ben çok eğlenceli bir ciftik bu kez olsun bize bir şans verin sizden haber bekloyoruz

 5. Avatar Pınar güneri

  Daha önce 2 3 kez başvurdum ama dönüş olmadı lütfen dönüşünüzü bekliyorum mülakata çağırırsanız bize bu şansı verirseniz çok seviniriz.çok enterasan ve çok eğlenceli çiftiz bir kere biz noktayla virgülüz😊

Etiketler