Yandaki Oda Şelale Kimdir? Verda’nın Kızı (Elif Uslusoy)

Tv
16.01.2024
97

Yandaki Oda Şelale kimdir? Verda’nın kızını yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Losruvalu’nın oturduğu Yandaki Oda dizisinin senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme almaktadır. Verda’nın kızı Şelale karakterini oyuncumuz Elif Uslusoy canlandıracaktır. Bizlerde Yandaki Oda Şelale karakterini ve Şelale’yi canlandıran oyuncumuz Elif Uslusoy’u yakından tanıtacağız.

Yandaki Oda Şelale Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Yandaki Oda dizisi Şelale karakteri, Şevval Sam’ın canlandırdığı Verda rolünün kızıdır. Şelale karakteri, annesinin yeni eşi Fikret’in evinde onlarla beraber yaşmaktadır. Şelale’nin odasıyla Fikret’in oğlu Taylan’ın odası yan yanadır. İkili arasında büyük bir nefret olasa da bu nefret zamanla aşka dönülecektir.Elif Uslusoy Yan Oda dizisinde Şelale

Yandaki Oda Şelale Karakterini Kim Canlandırıyor?

Taylan’la partner olan Şelale karakterine Elif Uslusoy hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Elif Uslusoy’u yakından tanıtacağız. Elif Uslusoy kimdir? Daha önce hangi projelerde rol almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? İnstagram kullanıcı adı nedir? Sorularını sizler için cevaplayacağız.

Elif Uslusoy Kimdir?

29 Eylül 1997 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Elif Uslusoy, lise eğitimini, İzmir Amerikan Kültür Koleji’nde almıştır. Üniversite için ise İstanbul’a gelmiş ve İstanbul Teknik üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa Canan karakterini canlandırdığı Kardeşlerim dizisi ile geçen oyuncumuz Unit Talanet Management menajerlik şirketine bağlıdır. Çeşitli atölyelerde oyunculuk eğitimi alan Elif Uslusoy, en son Veda Mektubu’nda rol almıştır.Yan Oda Şelale Kimdir Verda’nın Kızı (Elif Uslusoy)

Elif Uslusoy’un Dizileri ve Film Projeleri

2024 Yandaki Oda – Şelale – Tv Dizisi
2023 Veda Mektubu – Mina – Tv Dizisi
2021 Kardeşlerim – Canan – Tv Dizisi

Elif Uslusoy İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Genç oyuncumuz sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır. Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Elif Uslusoy’un 100 gönderisi ve 26.000’den fazla takipçisi bulunmaktadır. Elif Uslusoy’un Instagram kullanıcı adı: @elifuslusoy’dur.

Elif Uslusoy Evli Mi? Kiminle Sevgili, Sevgilisi de Ünlü Mü?

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz bekardır. Merak eden okuyucularımız için Elif Uslusoy’un sevgilisini araştırdık. Fakat oyuncumuz yukarıda belirttiğimiz gibi sektörde yenidir. Yani genç oyuncumuz Elif Uslusoy’un basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Kısacası oyuncumuz Elif Uslusoy’un bilinen bir sevgilisi yoktur.

Elif Uslusoy Kıyafetleri ve Elbise Markaları (Yandaki Oda Şelale Karakteri)

Kısa sürede tanınır hale gelen oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de izleyicilerin ve yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Genç oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde Şelale karakterinin bütün kıyafetleri ile elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Yandaki Oda Şelale kimdir? Şelale’yi canlandıran oyuncumuz Elif Uslusoy’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..