Yan Oda Dizisi Arda Kimdir? Gürberk Polat Dizileri ve Sevgilisi

23.03.2024
405

Yan Oda dizisi Arda kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Başrolünde Şevval Sam, Caner Cindoruk, Onur Seyit Yaran ve Derya Pınar Ak’ın yer aldığı Yan Oda dizisi Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Yan Oda Arda rolünü oyuncumuz Gürberk Polat canlandıracaktır. Bizlerde Yan Oda dizisi Arda rolü ile Arda rolünü canlandıran Gürberk Polat’ı yakından tanıtacağız.

Yan Oda Dizisi Arda Rolü Kimdir?

Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönettiği Yan Oda dizisi Arda rolü, ekibe yeni dahil olmuştur. Yan Oda dizisine renk verecek bir karakter olan Arda, aynı zamanda da dengeleri değiştirecektir. Fakat, Arda rolü hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler Arda hakkında detaylı bilgilere ulaştıkça konumuzu güncelleyeceğiz.  yan oda arda kimdir

Yan Oda Dizisi Arda Rolünü Kim Canlandırıyor?

Kadroya yeni dahil olan Arda rolünü Gürberk Polat canlandıracaktır. Bizlerde Gürberk Polat’ı yakından tanıtacağız. Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi projeyle tanınmıştır? Evli mi, kiminle sevgili? Sorularını en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gürberk Polat

1997 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Gürberk Polat, 2018 yılında Geleceğin Starı yarışmasında erkekler takımında 1. Olmuştur. Özellikle bu yarışmadaki performansıyla dikkat çeken Gürberk Polat, profesyonel oyunculuğa 2019 yılında Benim Tatlı Yalanım dizisiyle adım atmıştır. We Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz kariyerindeki yükselişi Mahkum dizisiyle devam ettirmiştir. Oyuncumuz en son Güneşi Söndürmem Gerek filminde rol almıştır. gürberk polat yan oda dizisi oyuncuları

Gürberk Polat Dizileri ve Sinema Filmleri

Yan Oda (Arda, TV Dizisi 2024)
Güneşi Söndürmem Gerek (Sinema Filmi, 2024)
Maviye Sürgün (Murat, TV Dizisi 2023)
Modern Kadın ( TV Dizisi 2022)
Mahkum (Fırat’ın hapishanedeki yakın arkadaşı, TV Dizisi 2021)
Kahraman Babam (Murat, TV Dizisi 2021)
Kimya (Sinema Filmi 2021)
I am the Sea /  Ben bir  Denizim (Sinema Filmi 2020)
Babil (Mert, TV Dizisi 2020)
Kırk Yalan (Trafik Polisi, Sinema Filmi 2020)
Benim Tatlı Yalanım (TV Dizisi 2019)

Gürberk Polat İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Gürberk Polat sosyal medyayı aktif kullanan isimlerdendir. Dolayısıyla da oyuncumuzun Instagram hesabı da merak edilmiştir. Instagram’da 55.000 gönderisi ve 8000’den fazla takipçisi bulunan Gürberk Polat’ın Instagram kullanıcı adı: @gurperkp’dir. yan oda dizisi arda gürbek polat oyuncuları

Gürberk Polat Evli Mi? Kiminle Sevgili, Sevgilisi Ünlü Mü?

Genç oyuncumuz Gürberk Polat, bekardır. Gürberk Polat’ın sevgilisi de merak edilmiştir. Fakat oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bu sebeple de basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Kısacası oyuncumuz Gürberk Polat’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Gürberk Polat Kıyafetleri

Kısa sürede tanınır hale gelen yetenekli oyuncumuz Gürberk Polat, Yan Oda dizisine önemli bir karakterle dahil olmuştur. Yan Oda dizisinin sevenleri Gürberk Polat’ın kıyafet ve kombinlerini de merak etmektedir. Bizlerde okuyucularımız için Gürberk Polat’ın tüm kıyafetlerini markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Yan Oda dizisi Arda kimdir? Arda rolünü canlandıran Gürberk Polat’ı yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..