Yalı Çapkını Nerede Çekiliyor, Hangi Yalı Mekanlar Neresi?

Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor? Yalı Çapkını dizisi mekanlar neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Yalı Çapkını dizisinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturacaktır. Yalı Çapkını dizisi nerede çekildiği ve mekanların yerde merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor? Yalı Çapkını dizisi mekanlar neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor sorusuna cevap boğazdaki yalıdan Cumhuriyet bayramı kutlamasıyla geldi.

Yalı Çapkını dizisi Cumhuriyet bayramını yalıda kutladı

6 Ekim Yalı Çapkını dizisi 40. bölüm hangi otelde çekildi6 Ekim Yalı Çapkını dizisi 40. bölüm hangi otelde nerede çekiliyor? fragmanda yer alan tatil görüntüleri merak uyandırdı. Yalı Çapkını 40. bölüm Marmaris ilçesinde tatil görüntüleriyle ekrana gelecek. Doğuş Grubu‘na ait olan Marmaris’teki DMarisOtel‘de çekilen ve 6 Ekimde yayınlanacak tatil görüntüleri de çok merak edildi. Yalı Çapkını 40. bölüm tatil oteli Marmaris de bulunan DmarisOtel diye belirtelim.

19 Mayıs Yalı Çapkını dizisi 33. bölüm nerede çekiliyor gittikleri orman göl neresi?Yalı Çapkını 33. Bölüm orman göl nerede

yali capkini dizisi nerede eckiliyor

Yalı Çapkını Dizisi Nerede Çekiliyor?

SON DAKİKA: Yalı Çapkını dizisi çekimleri eski adı Şevket Paşa Yalısı olan yerde çekiliyor. Yalının sahibi Dilek Sabancı..  Yalı Çapkını bu yalı da çekim yapmak için Dilek Sabancı’ya aylık 600.000 ₺ verecek. Dilek Sabancı ise bu parayı Engelli Çocuklar Derneği’ne bağışlıyor. Kendisini bu kararından ötürü tebrik ederiz  👏🏻

Yalı Çapkını dizisi yılbaşı özel bölümünde Ferit Seyran’ın ailesi ve kendi ailesini başka bir evde akşam yemeğine davet etti. Tüm aile yılbaşını birlikte kutladı. Ferit Seyran’ın hayalini gerçekleştirmek için o evi ve bahçeyi öyle süsledi ki her şey mükemmeldi.  yali capkini dizisi yilbasi bolumunun cekildi ev

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalı Çapkını dizisi özellikle oyuncuları sayesinde büyük ilgi görmüştür. Yalı Çapkını dizisinin çekimleri Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan, Gaziantep ilimizde başlamıştır. Burcu Alptekin yönetmenliğinde çekilen Yalı Çapkını dizisinin çekimleri özellikle tarihi güzellikleri ile tanınan Gaziantep ilimizde çekimlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul’a taşındı.

yali capkini dizisinin cekildigi tashan nerede Yalı Çapkını dizisinde çekimlerin yapıldığı Taşhan Gaziantep’te bulunan gezi yerlerinden hanlardan birisi. Gazintep Millet Hanı.

Yalı Çapkını Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Başrolünü Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını dizisinin çekimleri Güneydoğu Anadolu Bölgemizin önemli turizm yerlerinden biri olan Gaziantep’te başlamıştır. OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisinde tarihi ve kültürel zenginliği ile tanınan Gaziantep ilimizin bir çok farklı mekanı kullanılacaktır.

yali capkini dizisi hangi konakta cekiliyor Yalı Çapkını dizisinin çekimleri Gazintep’ten sonra İstanbul’a taşınacak. İstanbul’da lüks bir evde çekimleri yapılıyor.

Yalı Çapkını Dizisi Yalı Nerede?

Yalı Çapkını dizisinin senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme almaktadır. Star Tv’de karşımıza çıkacak olan Yalı Çapkını dizisinin çekimleri Gaziantep ilimizde başlamıştır ancak yeni bölümlerinden itibaren İstanbul’da devam etmektedir.

yali capkini dizisindeki yalinin adi

İstanbul’da yer alan bu yalı boğaz manzaralı beyazlar içinde adeta boğazın incisi konumundadır.yali capkinindaki ev neresi

Yalı Çapkını dizisinin çekimlerinin yapıldığı yalının balkonunu görüyorsunuz. Önü denize açılan yalıdan tekne ile de hemen denize açılabiliyorlar. Ferit bir seferinde teknesiyle hemen denize çıkmıştı.yali capkini dizisindeki evin adi ne

Ferit yeni bölümde İstanbul’da bulunan daha önceden dedesininde çalıştığı mücevher ustası Kolsuz Usta’nın yanında çalışmaya başlar. Kolsuz Necip Usta’dan mücevher sanatını öğrenmeye çalışacak. Ferit ve Kolsuz Necip’in birlikte çalıştığı yer İstanbul’da eski hanların birisi.yali capkini feritin calistigi mucevher dukkani

Yalı Çapkını Dizisi Çekim Mekanları

Yalı Çapkını dizisinin çekim mekanları da merak edildi. Biz de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Yalı Çapkını dizisinin çekimleri tarihsel güzelliğiyle turistlerin gözde mekanı olan Gaziantep’te başlamıştır. Çekimleri Gaziantep ilimizde devam eden Yalı Çapkını dizisi başladığı zaman dizide özellikle kullanılan mekanları detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Yalı Çapkını dizisinin nerede çekildiği ve mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Yalı Çapkını Nerede Çekiliyor, Hangi Yalı Mekanlar Neresi? (7 Yorum)

  1. Dizi çok iýi oýunculari hepside mükemmel benim kendim türkmenim ve bu diziyi beğendim

  2. Gol manzarasını neresi olduğu yazmıyor devamlı aynı yorumlar yazılmış istanbul ve Gaziantep daha yokmu??