Yalı Çapkını Ferit Ölecek Mi Hastalığı Nedir?

28.10.2022
2.851

Yalı Çapkını Ferit diziden çıkacak mı? Yalı Çapkını Ferit Ölecek Mi Hastalığı Nedir? merak edildi. Yalı Çapkını Ferit diziden ayrılır mı son gelen haberler  konumuzda..

Yalı Çapkını dizisi son bölümünde Ferit baygınlık geçirdi. Bu yüzden Ferit’in hastalığı nedir? Ferit’in birden kötüleşmesi ve bayılması seyirciyi de şaşırttı. Ferit ölecek mi, sorusunu seyirci sordu. Bizler de Ferit ölecek mi hastalığın ne sorusunu cevaplayalım. yali capkini ferit olecek mi diziden cikti mi

Yalı Çapkını Ferit’in Hastalığı Ne?

Seyran’ın eski sevgilisi Ferit’in dedesinin yanına gitti. Ferit Seyran’ı kurtarmak için eski lise arkadaşı olduğunu söyledi. Sonrasında odalarına geldiklerinde Ferit fenalaştı ve baygınlık geçirdi. Ferit bayılınca Seyran çok korktu. oyuncu Ferit neden bayıldı gizli bir hastalığı var mı?

Ferit şeker hastası. Bu yüzden insülin iğnesi vurulması gerekiyor. Odaya geldiğinde dedesinin yaşattığı panikle şekeri düştü. Kısa bir baygınlık geçirse de Seyran’ın üzüldüğünü görünce bu durumu abarttı. Ancak insülin iğnesi arabada olduğu için şoförünün gelmesi gerekiyordu. Seyran şoförü aradı ve insülin iğnesini odaya getirmesini istedi. İnsülin iğnesi vurulduğunda Ferit kendine geldi. Sahnenin sonunda Ferit’in Seyran’ın kendisi ile ilgilenmesini istediği için olayı abarttığı anlaşıldı. Evet Ferit şeker hastası ancak insülin iğnesini düzenli kullandığında bir sorun olmayacaktır. yali capkini feritin hastaligi ne

Yalı Çapkını Dizisi Ferit Ölecek mi?

Star TV’de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Ferit ölmeyecek. Ferit dizinin erkek başrol oyuncusu ancak ara sıra bu şeker hastalığı yüzünden aksiyonlu sahneler izleyebiliriz. Ferit Seyran’ın kendisiyle ilgilenmesini istediği için sık sık bu numaraya başvurabilir. Yalı Çapkını dizisinde Ferit dizide ölmeyecek. Başrol oyuncuları Seyran ve Ferit’in uyumu göz dolduruyor. İkili çok seviliyor. Bu durum reytingleri de etkiliyor. Yalı Çapkını dizisi reytinglerde üst sıralara adım adım yükseliyor.

Star TV Yalı Çapkını dizisinde Ferit’in oyunculuğunu nasıl buldunuz? Yalı Çapkını dizisinde Seyran ve Ferit’i beğeniyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yalı Çapkını Ferit diziden çıkacak mı?

Yalı Çapkını dizisinde Ferit diziden çıkacak mı çok merak edildi. Yalı Çapkını Ferit diziden ayrılıyor mu? sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizinin yeni bölümünde bu hafta Ferit ülkeyi terk etmeye karar verir ve Pelin onu ikna edemez ancak Seyran’ı bir şansı vardı. Hayranları sevilen oyuncu Mert Ramazan Demir’in diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ediyor. İşte, Yalı Çapkını Ferit diziden ayrılıyor mu?

YORUMLAR

 1. Sema dedi ki:

  Pelin Yusuf evlendirin Yusuf bebekleri olsun

 2. Sema dedi ki:

  Seyran Ferit ikisini Pelin bebek sahte Pelin defolup gitsin seyran Ferit rahat bırakın

 3. Sema dedi ki:

  Berbat dizi güzel diyir ifakat diziden çıksın istemiyoruz Kaya diziden çıksın istemiyoruz Pelin diziden çıksın istemiyoruz çok kütü oynuyorsunuz

 4. Anonim dedi ki:

  İfakat istemiyoruz Pelin gitsin annesi gitsin Tarık gitsin Yusuf gitsin

 5. ... dedi ki:

  Evet yalı capkını cook guzel bır dızı bende sevdım

 6. Anonim dedi ki:

  izleyin çok güzel

 7. Ada dedi ki:

  Çok güzel dizi