Yalı Çapkını Dicle (Selen Özbayrak) Bilgileri Sevgilisi

16.09.2022
1.905

Yalı Çapkını dizisi Dicle karakterini yakından tanıtacağız. Burcu Alptekin yönetmenliğinde çekilen Yalı Çapkını dizisinde yer alan Dicle karakteri de merak edildi. Bizlerde, OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosundaki Dicle karakterini yakından tanıtacağız ve Yalı Çapkını dizisi Dicle karakteri kimdir? Yalı Çapkını dizisi Dicle karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yalı Çapkını Dizisi Dicle Karakteri Kimdir?

Önümüzdeki günlerde Star Tv’de karşımıza çıkacak olan Yalı Çapkını dizisinde yer alan Dicle karakteri, dizinin ana karakterlerinden biridir. Yalı Çapkını, Dicle karakterine ise sektörde yeni olan oyuncumuz Selen Özbayrak hayat verecektir.Yalı Çapkını dizisi Dicle kimdir (Selen Özbayrak)

Yalı Çapkını Dizisi Dicle Kimdir?

Yeni sezonda yayınlanacak Yalı Çapkını dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Dicle karakterine genç oyuncumuz Selen Özbayrak hayat verecektir. Sosyal medyada da büyük ilgi gören Yalı Çapkını dizisinde yer alan Dicle karakteri kadar bu karakteri hayat verecek olan oyuncumuz Selen Özbayrak’da merak edildi ve araştırıldı. Bizlerde genç oyuncumuz Selen Özbayrak’ı yakından tanıtacağız.

Selen Özbayrak

21 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Selen Özbayrak 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Emre Ahatlı menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan genç oyuncumuz Selen Özbayrak eğitimine İstanbul Üniversitesi’nde devam etmektedir. Yalı Çapkını dizisinde Dicle karakterine hayat verecek olan oyuncumuz daha önce herhangi bir dizi, film ya da reklam projesinde yer almamıştır. Selen Özbayrak, Yalı Çapkını dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.Yalı Çapkını Dicle (Selen Özbayrak)

Selen Özbayrak Yer Aldığı Diziler

Sektörde yeni olan Selen Özbayrak daha önce herhangi bir projede yer almamıştır. Selen Özbayrak, Yalı Çapkını dizisinde hayat vereceği Dicle karakteri ile sektöre adım atacaktır ve bizler oyuncumuzun bu dizide ki performansıyla yapımcıların dikkatini çekip birçok dizide yer alacağını tahmin ediyoruz.

Selen Özbayrak Resmi İnstagram Hesabı

Yalı Çapkını dizisiyle anlaşma sağlayan Selen Özbayrak sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan genç oyuncumuz Selen Özbayrak’ın İnstagram da 12 gönderisi ve 606 takipçisi vardır. Selen Özbayrak’ın resmi İnstagram hesabı: @selenozbayrakYalı Çapkını Dicle kimdir

Selen Özbayrak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Selen Özbayrak’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. 21 yaşının içinde olan oyuncumuz evli değildir. Selen Özbayrak sektörde yeni olduğu için basına yansıyan sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı hayatında bilinen biri yoktur.

Yalı Çapkını Dizisi Dicle – Selen Özbayrak Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Selen Özbayrak kısa sürede tanınmıştır. Genç oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde oyuncumuz Selen Özbayrak’ın Yalı Çapkını dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Yalı Çapkını dizisi Dicle karakterini ve Dicle karakterini canlandıran oyuncumuz Selen Özbayrak’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.