Yalancı Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu

Yalancı Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu… Kanal D’de yayınlanmak üzere yeni bir dizi hazırlığı içerisine girildi. Yalancı dizisi oyuncuları kimler? Yalancı dizisi oyuncularının canlandırdığı karakterler kimlerdir? Yalancı dizisinin konusu nedir? Yalancı dizisi bilgilerini konumuzun devamını sizlerle paylaşıyoruz. Güncelleme: Yaz dizisi olarak düşünülen Yalancı dizisi eylül ayına ertelenmiştir.

surec film

Yalancı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Yalancı dizisi Kanal D de yayınlanacaktır. Süreç Film imzası ile yayınlanacak olan Yalancı dizisi başrollerinde Ceren Moray ve Kadir doğulu yer alacak gibi görünüyor. Henüz görüşmelerin devam ettiği oyuncularla anlaşma sağlandığı takdirde konumuza eklenecektir. Yalancı dizisi erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu olabilir. Kadın başrol için Ceren Moray ile görüşmeler devam ediyor. Ceren Moray ve Kadir Doğulu imzaları atarsa Yalancı dizisinin başrollerini olacaktır.

Kadir Dogulu Yalanci dizisinde rol alacakmi

Kadir Doğulu

Kadir Doğulu anlaşma yapıldığı takdir de Yalancı dizisinin erkek başrol oyuncusu olacaktır. Kadir Doğulu 1982 Mersin doğumludur. İlk olarak Küçük Sırlar dizisinde başrol olmuştu. Pis Yedili, Fatih Harbiye, Sevdam Alabora, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Bana Sevmeyi Anlat, Babamın Günahları ve Vuslat dizisinde rol aldı. Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu oldu. Kadir Doğulu rol aldığı her dizi de oyunculuğunu konuşturmuş ve çok sevilmiştir. Kadir Doğulu instagram hesabı https://www.instagram.com/kadirdogulu/

ceren moray kimdir yeni dizisi yalanci

Ceren Moray

Yalancı dizisi kadın başrol oyuncusu olan Ceren Moray 1985 doğumludur. Pera Güzel Sanatlar Bölümü mezunudur. Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Nefes Nefese, Doktorlar, Kavak Yelleri, O Hayat Benim, Avlu, Öğretmen, Olağan Şüpheliler dizi filmlerinde rol aldı. Ceren Moray instagram hesabı https://www.instagram.com/sevdahanimmm/

Yalancı Dizisi Konusu Nedir?

Yalancı dizisi bir yaz dizisi olarak yayınlanması bekleniyor. Yalancı dizisinin cast çalışmaları tamamlandığında sete çıkacak ve yaz aylarına hazır edilecektir. Yalancı dizisi konusu henüz açıklandı. Yalancı dizisinin konusu belli olduğunda konumuzda sizlerle paylaşacağız. Yalancı dizisinin romantik komedi tarzında olacağını düşünüyoruz.

yalanci dizisi oyuncu kadrosu

Yalancı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Yalancı dizisi henüz yolun çok başında. Muhtemelen yaz aylarına yetişecek olan Yalancı dizisinin kesin tarihi belli değil. Yalancı dizisi oyuncu kadrosu netleştiğinde sete çıkacaktır. Sete çıktıktan ve bir süre çekim yapıldıktan sonra tanıtım fragmanı yayınlanır. Yalancı dizisi yayın tarihinin yaz sezonuna denk geleceği düşünülüyor. İlerleyen zamanlarda Yalancı dizisinin yayın tarihi kesinleşir ve bizlerde konumuzda paylaşırız. Yalancı dizisi bilgileri konusu oyuncularını konumuzda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler Yalancı dizisinin başrol oyuncuları kimler olsun istersiniz? Yalancı dizisini izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Etiketler