Yabani Dizisini Nasıl Buldunuz Yorumları Reytingleri

12.09.2023
114

NTC Medya yapımcılığında yayınlanan Yabani dizisi ilk bölümü ile 12 Eylül Salı akşamı yayınlanmaya başladı. Dizinin ilk bölümünden itibaren dizinin sevilip sevilmediği, ne kadar izlendiğini seyirciler merak etti. Bizlerde bu konumuzda Yabani dizisini nasıl buldunuz? Yabani dizisinin yorumları, reytingleri bu konumuzda paylaşıyoruz.

Yabani Dizisini Nasıl Buldunuz?

Çağatay Tosun yönetmenliğinde yayınlanan Yabani dizisi senaryosunu  Hilal Yıldız yazıyor. Yabani dizisi başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert yer alıyor. Dizide başrollere Bertan Asllani ve Şebnem Hassanisoughi Bilgiç. Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy gibi başarılı isimler de rol alıyor.yabani dizisi izleyici yorumları

Yabani dizisinde köklü bir aileden kaçırılıp sokakta yaşam mücadelesi ile başlayan bir hayatın malikaneye uzanma yolculuğu anlatılacak. Yeni dizi Yabani’de bir çok başarılı isimler yer alıyor. Oyuncular arasındaki uyum dizinin konusu da izlenme oranını artıracaktır. Dizinin konusu seyircinin yüreğine dokunan cinsten. Sokakta büyüyen 4 kardeş ve yürüyemeyen kardeşleri bildikleri Umut için verdikleri mücadele konu oldu diziye. Umut’un neşeli gülüşleri, sokakta büyüyen 4 kardeşin birbirine bağlı oluşu da konunun yüreklere dokunması da seyircileri etkiledi. Yabani dizisinin izlenme oranları yüksek olacaktır diye tahmin ediyoruz. yabani dizisi izleyici yorumları reytingleri

Yabani Dizisi Yorumları Reytingleri

Fox TV nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Yabanide siz seyircilerin yorumları da çok önemli. Diziyi izleyen izleyicilerimizden diziyi nasıl bulduklarını yazmalarını istiyoruz. Çünkü seyircilerin izlenme oranları ile dizi devam edecektir. Yabani dizisi reytingleri birkaç bölüm takip edilecek. Reytingleri iyi devam ederse Yabani dizisi de ekranda kalacak. Yabani dizisi izlenme oranı düşerse de yakın zamanda final yapacaktır. Siz Yabani dizisini nasıl buldunuz? Oyuncuların performansları ve konu hakkında yorumlarınızı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. melisa dedi ki:

  yabani dizisini izlemedim ama izlemek istiyorum cünki iyi bir diziye benziyor

  1. Haluk dedi ki:

   Çok ağdalı,konu çok ağır ilerliyor.
   Dolası ile bana göre çok sıkıcı.