Yabani Dizisi Rüzgar Kimdir? Dizileri, Sevgilisi (Bartu Dilmen)

27.07.2023
981

Yabani dizisi Rüzgar kimdir? Rüzgar rolünü canlandıran oyuncumuz Bartu Dilmen’i yakından tanıtacağız. Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yabani dizisi NTC Medya imzalıdır. Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu Yabani dizisi Rüzgar karakterini genç oyuncumuz Bartu Dilmen canlandıracaktır. Bizlerde Yabani dizisi Rüzgar karakterini ve Rüzgar karakterine hayat veren oyunumuz Bartu Dilmen’i yakından tanıtacağız. Yabani Dizisi Oyuncuları

Yabani Dizisi Rüzgar Karakteri Kimdir?

Yabani Dizisi Rüzgar Kimdir (Bartu Dilmen)Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Yabani dizisi Rüzgar karakteri, oyuncumuz Seray Özkan’ın canlandırdığı Çağla karakterinin erkek arkadaşıdır. Fakat, Yabani dizisinin ana karakterlerinden olan Rüzgar hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler Rüzgar karakteri hakkında başka bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.

Yabani Dizisi Rüzgar Kimdir?

Rüzgar karakterini genç oyuncumuz Bartu Dilmen canlandıracaktır. Bartu Dilmen sektörde yenidir. Dolayısıyla hakkında fazla bir bilgi yoktur. Ancak bizler yine de oyuncumuz Bartu Dilmen’i yakından tanıtacağız. Bartu Dilmen kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularını en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Bartu Dilmen Kimdir?

27 yaşının içinde olan Bartu Dilmen, Bursa’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. Bartu Dilmen aynı zamanda modeldir. 2021 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve özellikle bu yarışmada birinci olması ile tanınmıştır. Daha önce Durul Bazan’dan Birebir Oyunculuk Eğitimi almıştır. Hakan Pişkin Temel Oyunculuk Atölyesi’nde ki çalışmalarda da bulunan Bartu Dilmen, Yağız Şanal ile Oyunculuk Dersleride almıştır. KazandıRio ve Yedigün markalarının reklam filmlerinde rol alan oyuncumuz İcon- Talent menajerlik şirketine bağlıdır.

Bartu Dilmen Yer Aldığı Diziler

Sporla yakından ilgilenen ve profesyonel olarak modellik yapan oyuncumuz ilk defa Yedigün ve KazandıRio markaların reklam filmlerinde yer almıştır. Oyuncumuzun daha önce rol aldığı bir dizi bulunmamaktadır. Sektörün yeni yüzlerinden olan Bartu Dilmen Yabani dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.

Bartu Dilmen Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz Bartu Dilmen, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 47 gönderisi ve 5 binden fazla takipçisi bulunan yakışıklı oyuncumuz Bartu Dilmen’in resmi Instagram hesabı: @bartudilmeen

Bartu Dilmen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Fakat Bartu Dilmen sektörde yenidir. Bundan dolayı da basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Kısacası bekar olduğunu bildiğimiz yakışıklı oyuncumuz Bartu Dilmen’in hayatında bilinen biri yoktur.

Yabani Dizisi Rüzgar – Bartu Dilmen Kıyafetleri

Aynı zamanda modellik yapan oyuncumuz en beğenilen erkek oyuncularımız arasındadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Bartu Dilmen, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. İlerleyen günlerde sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınan oyuncumuz Bartu Dilmen’in Yabani dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yabani dizisi Rüzgar kimdir? Rüzgar karakterini canlandıran oyunumuz Bartu Dilmen’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. İpek Özkan dedi ki:

    Bu çocuk daha önce sanki O kız dizisinde de oynamamışmıydı?