Yabani Dizisi Nerede, Hangi İl ve İlçede Çekiliyor? Çekim Yerleri

14.08.2023
401

Yabani dizisi nerede, hangi il ve ilçede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Yabani dizisi Eylül ayında Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Yabani dizisinin nerede çekildiği ve çekim yerleri de merak edilmiştir. Bizlerde Yabani dizisinin hangi il ve ilçede çekildiğini, çekim yerleri ile mekanlarını sizlerle paylaşacağız.

Yabani Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Yabani dizisi, şüphesiz bu sezonun en iddialı dizileri arasındadır. Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Yabani dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı diğer birçok dizide olduğu gibi Yabani dizisinin çekimlerinde de İstanbul tercih edilmiştir. Fox Tv’de yayınlanacak olan Yabani dizisinin çekimleri için İstanbul’un bir çok farklı semtine gidilmektedir. Yabani Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri:

Yabani Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Yabani Dizisi Nerede ÇekiliyorYönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu Yabani dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Yabani dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı burası tercih edilmiştir. Yabani dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi kullanılacaktır. Hikaye belirli bir semtte geçmeyecektir.

Yabani Dizisi Çekim Yerleri

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas’ın yer aldığı Yabani dizisinin çekimi için İstanbul tercih edilmiştir. Şu an ülkemizdeki dizlerin geneli İstanbul’da çekilmektedir. Yabani’de İstanbul’da çekilen diziler arasına girmiştir. Ancak Yabani dizisinin hikayesinden dolayı, çekimler belirli semtlerde geçmeyecektir. Dizinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi tercih edilecektir. Ancak bizler yine de Yabani dizisi başladığı zaman dizinin çekim yerlerini detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yabani Dizisi Çekim Mekanları

Yabani dizisinde köklü aileden kaçırılan bir çocuk sokaklara düşecektir. Bu çocuğun yıllar sonra evine dönmesi ve kendini yeniden var etme mücadelesini anlatılacaktır. Anlatılan bu etkileyici hikaye ise İstanbul’da geçmektedir. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliğide dizinin burada çekilme nedenleri arasındadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Yabani dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı mekanı tercih edilecektir. Bizler bu mekanlar net bir şekilde belli olunca sayfamıza ekleyeceğiz.

Yabani dizisi nerede, hangi il ve ilçede çekiliyor? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Lakap: ünlülerle fotoğraf çek çekilmek isteyen KişiAd: Efe dedi ki:

    Bence açık adresini vermeliydiniz ki biz de gidip fotoğraf çekinelim bir dahakine açık adresi verin bu nedir ya cevap bekliyorum???