Yabani Dizisi Asi Kimdir? (Rojbin Erden) Bilgileri

01.07.2023
395

Yabani dizisi Asi kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Yabani dizisinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturmaktadır. Yabani dizinin yapımcılığını ise NTC Medya üstlenmiştir. Yabani dizisi Asi karakterini oyuncumuz Rojbin Erden canlandıracaktır. Bizler de bu konumuzda Yabani dizisi Asi karakterini ve Asi karakterini canlandıran oyuncumuz Rojbin Erden’i yakından tanıtacağız.

Yabani Dizisi Asi Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yabani dizisi Asi karakteri, dizinin önemli karakterlerinden biridir. Ancak Asi karakteri hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Asi karakteri, Halit Özgür Sarı’nın canlandıracağı Yaman karakterinin arkadaşıdır. Bizler Asi karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.Yabani Dizisi Asi Kimdir (Rojbin Erden

Yabani Dizisi Asi Kimdir?

Yaman’ın arkadaşı Asi karakterini oyuncumuz Rojbin Erden canlandıracaktır. Bizlere sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Rojbin Erden’i yakından tanıtacağız ve Rojbin Erden kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularını en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Rojbin Erden Kimdir?

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rojbin Erden, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Trust Menarjerlik şirketine bağlı olarak çalışan Rojbin Erden, 2021 yılında modellik yapmıştır ve freelance olarak devam etmektedir. Aynı zamanda multi çekimli projelerde fotoğraf modelliği yapan Rojbin Erden, setlerde sanat ve styling departmanlarına asistanlık yapmıştır. 2022 yılında Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmış ve özellikle dizide canlandırdığı Melek karakteri ile tanınmıştır.

Rojbin Erden’in Dizileri

2022 yılında Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Melek karakterini canlandıran oyuncumuz özellikle bu dizi ile tanınmıştır. İlk dizisi olmasına rağmen dikkatleri üzerine çekmiştir. Rojbin Erden’in daha önce GHBG’den başka rol aldığı bir dizi yada film projesi yoktur. Oyuncumuz Rojbin Erden bu sezon ise Yabani dizisi ile anlaşma sağlamıştır.

Rojbin Erden Resmi Instagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 72 gönderisi ve 50 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Rojbin Erden’in resmi instagram hesabı: @rojbinerdn

Rojbin Erden Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektöre yeni olan oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Ancak 27 yaşından içinde olan güzel oyuncumuz Rojbin Erden’in hayatında bilinen bir yoktur. Rojbin Erden’in daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bu nedenle de henüz bekar olan oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yabani Dizisi Asi – Rojbin Erden Kıyafetleri

Profesyonel olarak modellik yapan Rojbin Erden, sektörde yeni olmasına rağmen yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biridir. Bizlerde önümüzdeki günlerde oyuncumuz Rojbin Erden’in Yabani dizisinde tercih ettiği bütün kıyafetlerini, elbiselerini ve yaptığı kombinlerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Yabani dizisi Asi kimdir? Asi karakterini canlandıran oyuncumuz Rojbin Erden’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.