Ya Çok Seversen Leyla (Hafsanur Sancaktutan) ve Ateş (Kerem Bursin) Gerçekte Sevgili Mi?

Tv
27.07.2023
784

Ya Çok Seversen Leyla (Hafsanur Sancaktutan) ve Ateş’in (Kerem Bursin) gerçek hayatta sevgili olup olmadığını açıklayacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ya Çok Seversen dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çekmiştir. Ya Çok Seversen dizisi Leyla ve Ateş’in gerçek hayatta sevgili olup olmadığı da merak edilmiştir. Bizler de Ya Çok Seversen Leyla’yı canlandıran Hafsanur Sancaktutan ve Ateş’e hayat veren Kerem Bursin’in gerçek hayatta sevgili olup olmadıklarını açıklayacağız.

Ya Çok Seversen Leyla ve Ateş Gerçekte Sevgili Mi?

Ya Çok Seversen Leyla (Hafsanur Sancaktutan) ve Ateş (Kerem Bursin) Gerçekte Sevgili Mi?Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin, son dönemin popüler oyuncuları arasındadır. İkili Ya Çok Seversen dizisinin başrol oyuncularıdır. Yıldızı parlayan iki isimin enerjisi izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Kerem Bursin ve Hafsanur Sancaktutan’ın sette birlikte eğlendikleri videoları sık sık paylaşmaları aşk dedikodularını güçlendirmiştir. İkisinin arasındaki uyum da bu dedikoduların çıkmasına sebep olmuştur. Ancak, Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin hakkında ne kadar aşk dedikodusu çıksa da ikilinin arasında bir ilişki yoktur.

Ya Çok Seversen Leyla (Hafsanur Sancaktutan) ve Ateş (Kerem Bursin) Birlikte Mi?

Özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çeken Ya Çok Seversen dizisi sosyal medyada da ilgi görmüştür. Ya Çok Seversen dizisinin başrol oyuncuları Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin çekim aralarında birlikte eğlenmekte ve çeşitli challenge yapmaktadır. Bu nedenle de ikili arasında sık sık aşk dedikodulari gündeme gelmiştir. Fakat popüler oyuncularımız Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin’in arasında bir ilişki yoktur. Kısacası Ya Çok Seversen dizisi Ateş ve Leyla gerçek hayatta birlikte değildir.

Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin Gerçek Hayatta Sevgili Mi?

Hafsanur Sancaktutan, genç yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza atmıştır. Geçtiğimiz aylarda ise sevgilisi Deniz Can Aktaş’tan ayrılmıştı. Kerem Bursin en beğenilen oyuncularımızın başında gelmektedir. Kerem Bursin, Hande Erçel’den ayrılıktan sonra herhangi bir aşk haberi ile gündeme gelmemişti. Ancak iki isimiin Ya Çok Seversen’de ki uyumları ve çok iyi anlaşmalarılarından dolayı gerçek hayatta sevgili oldukları söylenmiştir. Fakat yukarıda da belirtildiğimiz Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin sadece iyi anlaşan iki arkadaştır.

Ya Çok Seversen Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin’in gerçek hayatta sevgili olup olmadığını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..