Ya Çok Seversen Dizisi Nerede Çekiliyor? Sahil Otel Seti Adresi

04.07.2023
2.375

Kanal d ekranlarında 6 temmuz perşembe günü yayınlanacak olan ya çok seversen dizisi nerede çekiliyor merak edildi. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan gibi önemli isimlerin başrolde oynadığı ya çok seversen dizisi Akdeniz’in incisi Muğla’da çekiliyor. Muğla ilimizin merkezinde ve turistik ilçeleri olan Köyceğiz, Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Dalyan gibi turistik merkezlerde ve sahillerde çekimler devam ediyor. Not: Ya Çok Seversen Kıyafetleri

Ya çok seversen dizisi nerede çekiliyor?

Ya Çok Seversen Dizisi Nerede ÇekiliyorÜlkemizin en turistik şehirlerinden birisi olan Muğla birçok diziye ev sahipliği yapmıştı. Daha önce Star TV’de yayınlanan sefirin kızı isimli dizinin de çekimlerinin yapıldığı Muğla ilimizin farklı bölgeleri ya çok seversen dizisinin çekim mekanları oldu. Ya çok seversen dizisinin sahil ve plaj çekimleri Ortaca ilçesinde bulunan iztuzu plajında yapıldı. Dizinin sahil çekimleri ise Fethiye ve Marmaris gibi ilçelerde devam ediyor. Geçtiğimiz yıl birçok orman yangınının çevreyi tehdit ettiği bölgede bu yıl dizi çekimlerinin olması ve güzel manzaralar ile ekrana gelmesi oldukça sevindirici.

Ya çok seversen dizisi hangi sahilde plajda çekildi?

Ya Çok Seversen Dizisi hangi otelde sahilde ÇekiliyorKanal d ekranlarında 6 temmuz Perşembe günü saat 20.00’da başlayan ya çok seversen dizisinin sahil çekimleri Muğla ilimizin ilçeleri olan Marmaris ve Fethiye gibi turistik merkezlerde çekildi. Plaj çekimlerinin yanı sıra sahil boyu çekimleri ile ünlü olan Marmaris ilçesi dizinin en önemli çekim alanı oldu. Bununla birlikte oyuncuların kaldığı otel oldukça merak edildi. Her dizide olduğu gibi ya çok seversen dizisindeki otelde izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Fragmanda geçen Ocasa Otel elbette gerçek değil.

Ya çok seversen dizisi hangi otelde çekiliyor?

Ya Çok Seversen çekimleri nerede hangi deniz sahil otel neresiYa çok seversen dizisi birçok markadan sponsor aldığı gibi otel konusunda da Muğla’nın en ünlü otellerinden birisi ile reklam anlaşması yaptı. Sponsor olan otele dair bilgileri daha sonra sizlerle paylaşacağız. Ya çok seversen dizisinin çekimleri hangi otelde yapılıyor ve ya çok seversen hangi otelin sponsorluğunda çekildi gibi merak edilen sorulara kısa süre sonra yanıt vereceğiz.

Ya çok seversen dizisinin ilk bölümünü izlediniz mi, çekim yerleri ve sahilleri nasıl buldunuz beğendiniz mi yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Ya çok seversen dizisi sizce uzun soluklu olur mu, başroller uyumlu mu bu konulardaki yorumlarınızı da merak ediyoruz lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

 1. Mehmet dedi ki:

  OTELİN İSMİNİ NEDEN VERMİYORSUNUZ

  1. Anonim dedi ki:

   Kalamış Wyndham otel

   1. Serkan dedi ki:

    Holding nerde bilen varmı