Veda Mektubu Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri

17.02.2023
96

Veda Mektubu dizisinde çalan şarkılar, müzikler ve sözlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Most Production’un üstlendiği Veda Mektubu dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Çelebi Dikilitaş oturmaktadır. İzleyiciler Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Veda Mektubu dizisinde çalan şarkıları ve sözlerini de merak etti. Veda Mektubu Dizi müziği çalan şarkı ve türküler konumuzda. İşte Veda Mektubu dizisindeki şarkıları, müzikleri ve sözleri.

Veda Mektubu Dizisinde Çalan Müzikler

Veda Mektubu Dizisinde Calan Sarkilar Muzikler SozleriMost Production imzalı Veda Mektubu dizisinin senaryosunu Mahinur Ergun kaleme almaktadır. Veda Mektubu dizisinde çalan müzikler de merak ediliyor. Ancak Veda Mektubu dizisi henüz yayın hayatına başlamamıştır. Bundan dolayı da dizide çalan müzikler bilinmemektedir. Bizler özellikle romantik ve gerilim müziklerin çalacağını tahmin ettiğimiz Veda Mektubu başladığı zaman çalan müzikleri sizlerle paylaşacağız.

Veda Mektubu Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

Başrolünde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk ve Emre Kıvılcım’ın yer aldığı Veda Mektubu dizisi önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. İzleyiciler dizide çalan şarkıların sözlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Fakat dizi başlamadığı için dizide çalan şarkılarda bilinmemektedir. Bizler, Veda Mektubu dizisi başladığında çalan şarkıların sözlerini sayfamıza ekleyeceğiz. veda mektubu dizisi resimleri yorumları

Veda Mektubu dizisi 3 Nisan Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde Sezen Aksu’nun Yaralı şarkısı çalıyor. Mehmet yeni evlendiği Aslı’ya boşanalım diyor. Bu sahnelerde Yaralı Tepeden Tırnağa Herkes Yaralı şarkısı sözleri:
Ne zaman canın yansa bu kadar derinden
Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen
Ne inat ne gözü kara ne dayanıklı yürek
Acıyor aynı yerden her şeye rağmen

Ne akıl kâr ediyor ne fikir o sırada
Biliyorsun geçiyor zamanla ama ne fayda

Yaralı tepeden tırnağa herkes yaralı
Alışılmıyor acıya yok kaidesi kuralı
Kanayıp ne kadar tutabilirsin gül uğruna dikeni
Ne gelen anladı ne giden olanı biteni

Adıyorum aşka geri kalanımi
Suya söyledim gitti en son yalanımı
Aşkın da en hesapsız kitapsız olanını
Yaşamazsam kara kaplıya kaydedin beni.

Veda Mektubu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Veda Mektubu Jenerik Dizi Müziği

Senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Veda Mektubu dizisinde oldukça başarılı isimler yer almaktadır. Bizler Veda Mektubu dizisinde özellikle aşk ve gelim müziklerinin alacağını tahmin ediyoruz. Veda Mektubu, ilerleyen günlerde Kanal D’de yayınlanacaktır. Sizler için Veda Mektubu dizisi başladığı zaman jenerik müziğini de sayfamızdan paylaşacağız.

Veda Mektubu dizisinde çalan şarkılar, müzikler ve sözlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..