Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Katılım Şartları Formu İletişim (2023-2024)

20.05.2019
9.058

Vahe Kılıçarslan 2023-2024 yılında da yine yardıma muhtaçlara yardım elini en nazik şekilde uzatmaya devam ederken evdeki mutluluk programıyla ekrana gelmeye devam ediyor. vahe Kılıçarslan ile evdeki mutluluk programı kaldığı yerden 2023-2024 yılında da devam ediyor sizlerde başvuru ve katılım formunu doldurarak programa başvurabilir ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Star TV ekranlarında pazar günleri yayınlanan Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunmuş olduğu Vahe ile Evdeki Mutluluk programı sezon finali yaparak sezonu kapatıyor. Vahe Kılıçarslan’ın harika sunumu ile 18 yıldır ekranlarda devam eden Vahe ile Evdeki Mutluluk programı tam bir efsane oldu. Bu konumuzda başvuru katılım için gereken koşulları şartları sizlere yazacağız. Gerçekten yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği ve evlerine mutluluk getirdiği program 2023-2024 sezonunda yeniden devam etmek üzere yaz tatiline girdi.

Star TV ekranlarında sevilerek izlenen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Vahe ile Evdeki Mutluluk birçok aileye dokundu ve özellikle evlerindeki eksikleri tamamlayan ve bu konuda yardım isteyen ailelere umut olan güzel dokunuşlarla evlerini güzelleştiren Vahe ile Evdeki Mutluluk programı her pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanıyor ve Vahe Kılıçarslan’ın sunumu ile evlerimize konuk oluyor. 2001 yılında başladığı yolculukta 18. yılını tamamlayan başarılı sunucu Vahe Kılıçarslan 19. yılında yine Star TV’de yeni sezonda 178. bölüm ile ekrana gelmeye devam edecek.

Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru katılım

Vahe ile Evdeki Mutluluk Programına Başvuru Katılım Formu

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Vahe Kılıçarslan sunumuyla devam etmekte olan Vahe ile evdeki mutluluk programı ülkemizin her yerine giderek o şehrin meşhur olan yöresel lezzetlerini izleyenlerine en güzel şekilde gösterip paylaşıyor. Aynı zamanda gitmiş olduğu şehirdeki bir izleyicisinin kapısını çalarak haftanın talihlisi olarak evini baştan aşağı yenileyip ihtiyaçlarını gideriyor. Gerçekten de ev yepyeni bir görünüm kazanırken Vahe Kılıçarslan’ın dokunuşu ile ev baştan aşağı yenileniyor ve dekore ediliyor. Vahe Kılıçarslan ile siz de evinizi yenilemek yeni bir dekora kavuşmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken başvuru formunu dikkatlice doldurmak.

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programına katılmak evinizi sil baştan dekore etmek isterseniz ilk önce internet sitesindeki başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmekte. Başvuru formundaki sorulara doğru ve net cevaplar vermek size olan güveni ve dönüşü hızlandıracaktır. Bu yüzden katılım formunu dikkatli bir şekilde okuyarak doğru bilgilerle ekibe göndermeniz önemle rica olunur. Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru için tıklayın >> Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Vahe Kılıçarslan Evdeki Mutluluk şartları kuralları

Vahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Formunda Dikkat edilmesi Gereken Konular:

Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru aşaması tek bir aşama olduğu için resmi site üzerinden yapılan başvurular dikkate alınmaktadır. Onun dışında yapılan hiçbir başvuru geçerli değildir. Özellikle programa katılmak için sorulan sorulara doğru ve eksiksiz yanıtlar vermeniz gerekmektedir. Başvuru sahipleri iletişim bilgilerini çok dikkatli bir şekilde okuyarak sizlere dönüş yapacak olan ekibin doğru bir telefon numarasına ulaşmasına ve mail adresinin kesinlikle kullanılabilir olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan bilgiler size ve evinize ait özel bilgileri öncelikle bu bilgileri Star tv ve program ekibi ile paylaşmayı taahhüt etmeniz gerekiyor. Çünkü özel hayatın gizliliği kanuna göre bu bilgileri sizin onayınız olmadan başkaları kullanamıyor. Aşağıdaki özel bilgileri dikkatli bir şekilde doldurmanız ve doğru bir şekilde başvuru formunu Star TV’ye göndermeniz en önemli husustur. İşte Vahe ile evdeki mutluluk için doldurmanız gereken başvuru formundaki sorular:

ADINIZ SOYADINIZ:
FOTOĞRAFINIZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:
DOĞUM TARİHİNİZ:
EĞİTİM DURUMUNUZ:
TELEFON NUMARANIZ:
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR:
ADRESİNİZ:
KİMİNLE YAŞIYORSUNUZ?
DEKORE EDİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ALANIN FOTOĞRAFI:
EVİNİZDE DEĞİŞİKLİK İSTEME SEBEBİNİZ:

Star tv Vahe ile Evdeki Mutluluk katılmak istiyorumLütfen bu sorulara samimi bir şekilde cevap vererek Vahe Kılıçarslan ve ekibinin sizin Bulunduğunuz şehre geldiğinde sizinle kolay bir şekilde iletişim kurması ve evinize geldiğinde gerçekten dekore edilmesini istediğiniz evinizin alanlarını doğru bir şekilde fotoğraflayarak ekibe ulaştırınız. Başvuru formunda yanlış bilgiler veren veya farklı resimler gönderen başvuru sahiplerinin bu programda yer alamayacağını unutmayınız.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Programının amacı hedefi nedir?

Vahe Kılıçarslan’ın sunumunu yapmış olduğu ve Türkiye’nin bütün şehirlerinin dolaşıldığı programda yarışmaya başvuran kişilerin ihtiyaçları ve evinde gerçekleştirmek istediği tadilat dikkate alınarak evlerin kapısı çalınıyor. Gerçekten de evinizin iç yapısı hoşunuza gitmiyorsa evinizin sizin için çok kıymetli olduğunu düşünerek manevi yönden evinize bağlılığınız devam ediyor ancak düzeltilmesi gereken tamir edilmesi gereken ve yeni bir dekorasyona ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız Vahe Kılıçarslan’ın bu maharetli programı tam size göre.
Evinizin yeni bir görüntüye kavuşması yıllardır oturduğunuz mekanı sıra dışı bir tarzı olmasını istiyorsanız ve bu konuda Vahe Kılıçarslan ve ekibine güveniyorsanız lütfen yarışmaya katılmak için başvuru formunu dikkatlice doldurunuz.

Vahe Kılıçarslan programına katılı mnasıl olacak

Maddi durumu yerinde olmayan veya dar gelirli diyeceğiniz aileleri ön planda tutan Vahe Kılıçarslan onlara yardımcı olarak evlerine titizlik içerisinde yenilemeye ve güzel bir dekorasyon ile yepyeni bir görünüme kavuşturmaya çalışıyor. Vahe Kılıçarslan ve ekibinin yapmış olduğu çalışmalardan sonra ailelerin çok mutlu olduğunu görmek ve gerçekten de programın adı gibi Vahe ile evdeki mutluluk programın asıl amacını oluşturuyor. Mutlu aileler görmeye ve onların yüzündeki tebessüme her şeyin feda edilebileceğini söyleyen Vahe Kılıçarslan sihirli dokunuşlarına yeni sezonda da 2022-2023 yılında yine Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Yıllardır programdaki çizgisini hiç bozmayan evdeki mutluluk çizgisini yeni sezonda da devam ettirmek isteyen Vahe Kılıçarslan sizlerden gelecek başvuruları ekibiyle birlikte itina ile kontrol ediyor. Evini yenilemek isteyeceği aileyi seçen ve iletişime geçerek onlardan randevu alan Vahe Kılıçarslan tüm olup bitenleri programında Star TV’de herkesle paylaşıyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Katılım Şartları ve Kuralları

Star TV ekranlarında Pazar günleri saat 11’de ekrana gelen Vahe ile mutluluk programa her hafta yeni bir eve konuk oluyor ve her hafta farklı bir dizayn ile izleyicilerin karşısında olmaya devam ediyor. Vahe Kılıçarslan dekorasyon konusunda oldukça iddialı olduğunu ve elinden geldikçe tüm ailelere yanıt vermeye çalıştığını ifade ederek başvuruların titizlikle değerlendirileceğini ve elinden geldikçe şartlar el verdikçe herkese yardımcı olacağını söylüyor.

Star tv Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru katılımı nasıl olacak

Vahe İle Evdeki Mutluluk programı ücretsiz mi para alınıyor mu?

Star TV’de yayınlanan Vahe ile mutluluk programına katılmak ve ekibin seçtiği başvurulardan biri olmak ve evinizin dekore edilmesi tamamen ücretsiz. Zaten yarışmanın vizyon ve misyonlarına bakacak olursak amacı dar gelirli ve durumu müsait olmayan ailelerin evlerini yenilemek ve onlara güzel bir mutluluk yaşatmak diyebiliriz. Aynı zamanda ailenin ve bulunduğu şehrin kültürünü yemeklerini de televizyona taşıyarak izleyicilere güzel bir program hazırlayan Vahe Kılıçarslan 18 yıldır bu işi başarıyla yapıyor de hiç kimseden para pul talep etmiyor. Yani tamamen ücretsiz bir şekilde, gönüllü olarak bu programı yürütüyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk programına başvuru yaptım dönüş olmadı?

Elbette programa birçok talep olduğunu ve bu taleplere yetişmenin de mümkün olmayacağını sizler de takdir edersiniz. Bu yüzden Vahe ile evdeki mutluluk programına başvurunuzu yaptıysanız ve bilgileriniz doğru olarak gönderildiyse beklemekten başka yapacağınız pek bir şey gözükmüyor. Program için yapılan yoğun başvurular nedeniyle sıranın size gelmesi biraz uzun sürebilir ancak Vahe ile evdeki mutluluk programına başvuru yaptığınız halde sizlere herhangi bir dönüş olmadı ise lütfen anlayışla karşılayarak ve binlerce başvuru yapıldığını da dikkate alarak herkese dönüş yapmanın mümkün olmadığını ve her eve dekorasyon yapmanın öyle kolay ve basit olmayacağını tahmin edersiniz ve bu konuda anlayışlı davranacağınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk yorumları bilgileri

Vahe İle Evdeki Mutluluk programı İletişim telefon WhatsApp numaraları:

Vahe ile evdeki mutluluk programına herhangi bir WhatsApp numarası bulunmasa da Program ekibine ulaşabileceğimiz başvurunuzu sorgulayacağız bir irtibat numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz telefon numarasında Vahe Kılıçarslan programına başvurunuz ve her türlü konudaki iletişim ihtiyacınız için kullanacağınız irtibat telefon numarası şöyle:
Vahe ile Evdeki Mutluluk programının irtibat numaraları; Telefon: +90 (212) 335 00 00

Vahe ile evdeki mutluluk Nerelerde hangi şehirlerde çekiliyor?

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp surmuş olduğu Vahe ile evdeki mutluluk programı Türkiye’nin birçok şehrine konuk olarak çekimlerini gerçekleştiriyor. Sadece belli bir bölgede değil bütün illerimizi dolaşan Vahe Kılıçarslan evine konuk olduğu ailenin dekor ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara mutlu huzurlu bir yuva da yaşam sunmak için elinden geleni yapıyor.

Vahe Kılıçarslan kimdir programa nasıl başvuru olacak

Vahe ile evdeki mutluluk ne zaman başlayacak 2023-2024 yeni sezon tarihi?

Vahe Kılıçarslan hazırlayıp sunduğu evdeki mutluluk isimli program genellikle Eylül ayında okulların açılması ile birlikte yayınlanmaya başlıyor. Geçtiğimiz yıllarda Kanal D’de ekrana gelen başarılı yapım 2023-2024 sezonunda Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Eylül ayında başlayacağını tahmin ettiğimiz Vahe ile evdeki mutluluk programı kesintisiz olarak her hafta yayınlanmaya devam edecek

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 2023-2024 Yeni Sezonda Star Tv de devam edecek

Vahe Kılıçarslan daha önceki programlarında zaman zaman farklı kanallarda ekrana gelmiş olsa da 2022-2023 sezonunda da yine Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Sevilerek izlenen ve yardımseverliği ile bilinen Vahe Kılıçarslan pazar günleri yayınlanan Vahe ile evdeki mutluluk programıyla 2022 ve 2023 yıllarında da kaldığı yerden pazar akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru ve katılım şartlarını okudunuz ve sizlere uygun olduğunu düşünüyorsanız lütfen başvuru formunu yukarıda paylaşmış olduğumuz detayları da dikkate alarak tam ve doğru bir şekilde program ekibine gönderiniz ve yapmış olduğunuz başvuru sonrasında gelen mesajı ve maili saklayınız.

Vahe Kılıçarslan programına başvuru nasıl

Vahe Kılıçarslan Kimdir? Vahe ile Evdeki Mutluluk Program Sunucusu

Vahe Kılıçarslan 1966 yılında İstanbul’da doğmuştur. Gerçek soyadı Papazan’dır ve Ermeni asıllı bir aileden gelmektedir. Vahe isminin anlamı ise kurtarıcı manasındadır. Vahe Kılıçarslan Marmara Üniversitesi’nde spor Akademisi’ni bitirmiş 1986 yılında askere gitmiştir. Ağrı Patnos’ta piyade komando olarak askerliğini yaptıktan sonra İstanbul Aksaray ve Çağlayan da tavuk toptancılığı yapmaya başlamış daha sonra Feriköy ve Kasımpaşa’da halk pazarlarında çalışmıştır. Annesinin de ısrarıyla mankenliğe adım atan Vahe Kılıçarslan 1989 yılında profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlamış, Neşe Erberk ajansa kayıt olmuştur. 1995 yılında Best Model 95 Türkiye yarışmasında ve 2000 yılında da magazin gazetecileri derneği tarafından yılın en iyi mankeni seçilmiş 1997 yılında Rusya’da Turkcell fuarında bir defilede cansız manken olarak durunca adı cansız mankene çıkmıştır.

Vahe Kılıçarslan daha sonra 5 saat 26 dakika hareketsiz durarak dünyada hareketsiz durma rekoru kırmıştır. 2000 yılına geldiğimizde Hülya Avşar ile birlikte Bugün benim doğum günüm adlı oyunda oynamış olan Vahe Kılıçarslan 2000 yılında hayatında bugüne kadar yaşadıklarını Gözlük adını verdiği şiir kitabında 38 şiirle yazarak aşkı ölümü ve acıyı bu kitaptaki şiirlerine taşımıştır.

Vahe Kılıçarslan programı nasıl eve davet edilir

Vahe Kılıçarslan daha sonra Vahe ile dekodizayn adlı televizyon programı ile 13 yıl boyunca 81 vilayetimizde 750 dar gelirli ailenin evini ücretsiz yenilenmiştir. Daha sonra 2014 yılında Pazar günleri saat 12’de Ye iç Mutlu Et adlı programı sunmaya başlamıştır. Vahe ile evdeki mutluluk programı ise hem Kanal D ekranlarında hem de iki sezondur Star TV ekranlarında Pazar günleri saat 12’de ekrana gelmeye devam ediyor. Yüzlerce aileye umut ışığı olan ve dekorasyonunu tamamladığı evlerde gerçekten de mutlu aileler bırakan Vahe Kılıçarslan’a bu sosyal sorumluluk projesi sebebiyle teşekkür ediyoruz. Vahe Kılıçarslan, 1989 yılında tanıştığı Mannik Kılıçarslan ile 1991 yılında evlenmiş. Melisa ve Talya adlarında iki kızı vardır.

Önemli duyuru: Sitemiz Vahe ile Evdeki Mutluluk programının resmi sitesi değildir. Vahe Kılıçarslan ile evdeki mutluluk programına katılmak isteyip bilgi almak isteyen ve işin nasıl olduğunu merak edenlere sadece bilgi verme amaçlı bu sayfa oluşturulmuştur. Programa başvuranlara geri dönüşler Vahe ile Evdeki Mutluluk program ekibi tarafından yapılmaktadır. Biz sadece bilgi verme amacıyla bu sayfayı oluşturarak merak edenler için başvuru ve katılım hakkında bilgiler ve detaylar sunmaya çalıştık. İnşallah gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere Vahe Kılıçarslan dekorasyonu kısmet olur. Vahe Kılıçarslan 2022-2023 sezonunda da kaldığı yerden devam ediyor. Fayda sağladığı tüm aileler adına teşekkür ederiz. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı Telefon: +90 (212) 335 00 00
Vahe ile Evdeki Mutluluk programı başvuru katılım Formu: Tıklayın
Vahe ile Evdeki Mutluluk izleyici yorumları görüşleri: Aşağı yazınız lütfen..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Ben havva diyar vahe abi bize neden gelmiyorsunus yetimim antepte gücün yok getirim buzdulablm camaslr makinesi kultuk hic birseyi yok cok zordaylm gelinde gorun yetimimi geri cevirmeyin antepte getircem göçüm gök evimi güzel edinde getirin ölümü canakale biga yolindi koyu gelin acil yetimimi geri cevirmeyin amin acil

 2. Anonim dedi ki:

  Ben havva diyar vahe abi gelin artlk yetimimi geri cevirmeyin biz cok zordaylz televizyonum kultugum camaslr makinem buzdolablm yok yani hic birseyim yok gelinde gorun ne olur yetimimi geri cevirmeyin büyünü bükük blrakmayl canakale biga yolindi koyu gelin cok zordaylmain

 3. Anonim dedi ki:

  Ben havva diyar vahi abi bir yetimimle devalarca bas vurdum evimde bozdulabl televizyon kultuk hic bir şeyim yok gelinde gorun gercek fakiri gittiginiz evler bizimkinde guzel gelin yetimimi geri cevirmeyin dayanamlyorum caresizi canakale biga

 4. Hatice dedi ki:

  İyi günler vahe bey sizi severek takip ediyorum bende mutfağım banyomu yenilemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim üç tane çocuk okutuyorum lütfen

 5. Hatice dedi ki:

  Merhaba iyi günler vahe bey sizi severek takip ediyorum bende mutfağım ve banyomu yenilemek istiyorum ben yapamıyorum üç tane çocuk okutuyorum lütfen yardımcı olun.

 6. Sevinç dedi ki:

  Form doldurduğum halde bilgi alamıyorum

 7. Hatice Özsoy dedi ki:

  Ben formu doldurmaya kalktığımda geçer li numara girin diye uyarıyor doğru girdi ğim halde bir türlü başvuru yapamıyorum ben özel eğitim öğrencileri ni n servis anneliği yapıyor um bana da mutfa k dolapları m ve banyo m çok kötü banada gelirseniz çok sevinirim yıl lar dır izleyiciniz im

 8. Nimet toptaş dedi ki:

  Sizi begeniyorum

 9. Nimet toptaş dedi ki:

  Ben engeliyim evim eski sizi cok izliyorum begeniyorum eski sobalı evde oturuyom

  1. Anonim dedi ki:

   çok bklersin sjsjj

 10. Mustafa aydar dedi ki:

  Banyom mutfagim berbat doğalgaz yok yatalak hastam var yasim 70 ev rutubet nem hersey var acil tadilat dekorasyon sart

 11. Kadriye dedi ki:

  Ben 65 yaşında yen bir mutfak istiyorum ama evimizi krediyle aldık mutfağı yaptıramadım 2 yıl öncede eşimi kaybettim yardımcı olursanız sevinirim .

 12. Leyla dedi ki:

  Ben59 yaşındayım hep şahane bir m utfağım ve banyom olsun isterim Ama maddi durumum bunu engelliyor .Acaba dedim banada dönüş olurmu olur inanç çok önemli

 13. Erzin çağıran dedi ki:

  Adım Erzin 14 yaşındayım Diyarbakır Hazro ilçesinde yaşıyorum babam çalışmıyor kasabada yaşıyor gelirimiz yok bizim mutfak,banyo ve tuvalet hiçbir Yok gelin görün hak vereceksiniz lütfen yardımcı olun birde vahe abi bana tablet lütfen yardımcı olun teşekkürler

 14. Havva diyar dedi ki:

  Ben havva diyar vahe abi evimde hic birsey yok cok zordaylm hic koylere gelmiyorsunus gitigin evler bizimkinde guzel onlarln herseyi var yetimimi geri cevirmeyin gelin artık çok zordaylm canakale biga yolindi koyu amin gelinde gorun

 15. Havva diyar dedi ki:

  Ben havva diyar biz cok fakiris evimde kultuk bozdulabl televizyon camaslr makinesi yani hic birseyim yok gelinde gorun yetimimi geri cevirmeyin benim yetimim bu fakirlikte taktir aldl ne olur vahe abi gelin cok zordayl canakale biga yolindi koyu gelin artlk dayanamlyorum yetimimi geri cevirmeyin

 16. Ali pirinç dedi ki:

  Ben kredi ile bir ev aldım, ama mutfağı ve banyo çok kütü ödemelerden dolayı yaptırmadı bu dan dolayı size baş vurmak istiyorum. Eşime sürpriz yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 17. Nebat cilkez dedi ki:

  İyi akşamlar lütfen başvurumun onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek istiyorum aradım ama bir bilgi alamadım teşekkürler

 18. Hadra ÖZKAN dedi ki:

  Programınızı severek izliyoruz.oturma odamı değiştirmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 19. Tülay yayla dedi ki:

  Ben İzmir’den kaç kere basvu yaptım şans birturlu yüzümüze gülmedi Birgün ararsınız diye hep bekliyorum lütfen bizede gelin evim çok eski yenileme durumumuz yok olsa kimsenin halkına girmek istemem zaten ararsanız çok mutlu olurum simdiden teşekürler 05413469667

 20. Mülkiye Akdeniz dedi ki:

  Merhaba Adana dan yazıyorum otizmli oğlum kardeşlerinden ayrı yatmak istiyor.Oodasını ona uygun nasıl hazırlarım bilmiyorum.Bizede yardımcı olursanız çok sevinirim oğlumda çok sevinir

 21. Binnaz islamoğlu dedi ki:

  Programınızı severek izliyorum çok beğeniyorum tebrik ederim ben rizede yaşıyorum 30yıllık evim bende değişiklik istiyorum şindiden teşekkürler

 22. Zühal çelikoğlu dedi ki:

  Programı seviyorum vahe beyinde beğenerek izliyorum ben Erzurum’da yaşıyorum bir bodrum kat al aldık borç ile fakat borçlardan evi yeniliyemiyoruz eğer banada elinizi uzatıp evimi yenilerseniz çok sevinirim başarılar diliyorum ama şöyle ben ekrana çikamam

 23. Mehtap barankoglu dedi ki:

  Baş vuru formunu doldurdum ama Bir türlü gönderilmedi kaç kere denedim

 24. Derya çetin dedi ki:

  Vahe bey ben Balıkesir Edremi,te yaşıyorm evimin solununu vebabyosunu yenilemek istiyorum eşim emekli gücümüz yetmediği için sizden yardımcı olmanızı istiyorum olursa çok sevinirim TLF no 0505 7687019

 25. SEFER dedi ki:

  Vaha bey merhabalar ben koydeki evimi tamur ettirmek istiyorum yardimci olursaniz beni ve ailemi cok mutlu edersiniz simdiden sagolun 05303145079

 26. Nurcan dedi ki:

  Merhaba vahe bey ben istanbul esenyurtta oturuyorum ismim nurcan benim annem vanda oturuyor evi tam 30 yıllık nerdeyse annem ve erkek kardeşim yanlız yaşıyor annemin durumu hiç yok ev oturulacak gibi değil ve camları hiç güvenli değil güvenlik açısından kapısı çok eski lütfen annemin evini birazda olsa yenileyebilir misiniz tek caremiz sizsiniz bir anne duasi almak cok iyi birsey allah razı sun şimdiden çok teşekkür ederim

 27. Nebat cilkez dedi ki:

  İyi günler Vahe bey başvuru formunda yazdığım gibi mutfağım çok küçük bahçesi büyük ama üstü açık yaptıramıyorum şu an çamaşır ser emiyorum çamaşırlarımi içeride kurutuyorum kronik astım hastasıyım zarar veriyor yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen

 28. Sibel zengin dedi ki:

  Oturma odamı mutfagimi ve yatak odamı yenilemek istiyorum gerçekten maddî durumum yok allah rizasi icin 2 çocuk annesiyim oğlum okul okuyo calisma odasi bile yok karnimizi zor doyuruyoruz allah rizasi icin bizede yardım edin memursunuz duyun sesimizi lütfen gerçekten çok zor durumdayız akciğer hastasiyim bu hayalimi gerçekleştirin şimdiden allah razı olsun rabbimden umut kesilmez yardımınızı bekliyorum hayırlı günler

 29. Nali akkaya dedi ki:

  Ben ordu golkoy de oturuyorum tuvalet banyo çok eski oturma odasi 12 yıllık oturulacak hali kalmadi evde 7 kişi oturuyorum durumum yok bana yardımcı olurmusunuz

 30. HATİCE ÖZKENT dedi ki:

  Merhaba ben mersinde oturuyorum evim çok tamirat isteyen bir ev müstakil maddi durumum olmadığından yaptiramiyorum eşimden dolayı emekliyim 63 yaşındayım yardımcı olursanız sevinirim beni mutlu edersiniz saygilar

 31. Gülay örs dedi ki:

  Ben çerkezköy tekirdağda oturuyom ailemle evimdeki rutubet ve değişmesi gereken yerler var lutfen bizede ulaşın ve görün her hafta beğenerek izliyoruz ve hayal kuruyoruz bizede birgün gelirsiniz diyo dua ediyoruz

 32. Makbule Atlı dedi ki:

  Evdeki mutluluk programınızı tebrik ediyorum Çok harıka bir çalışmanız var
  Sizi çalışmaları özellikle izliyorum başarılar diliyorum
  Niğde in kazası çam ardında bir aileyi çok sevindirdiniz
  Bende Nigde Bor da oturuyorum
  Maddi durum iyi olmadıgı için
  Ne evi tamir yaptırabildim nede ev alabildim badan kalma benim evimide
  Yenilerseniz çok ikrama geçer
  05347272351

 33. Emine.tezcan@gmail.com dedi ki:

  Vahe bey 7yasimda kızımla hayat müdahalesi yapıyorum evimi düzenleyecek gelirim yok yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

 34. Zeki.saray dedi ki:

  Ben ve eşim Emine saray ev eşimin ailesinin verdiği arsa üzerine 2 kat olarak inşa ettik şu an zemin katta oturuyoruz ama asıl üst katı kafasını yaptırdık içini yaptırıp kullanamıyoruz sizinde programlarınızı bizi heyecanlandırdı başvuru yaptım giresün yağlıdere AKKÖY çeğel mevki no 22/2 A tel 0536 920 51 30 0539 417 70 30

 35. Saadet yeşil dedi ki:

  Vahe bey benim mutfağımda dolapların yok bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler umarım dönüş yaparsiniz

 36. Zeynep kalaycı dedi ki:

  Vahe bey maddi durumum yok evimin hali kötü yaparsanız mutlu olurum şimdiden teşekkür ediyorum

 37. Nuray demir dedi ki:

  Vahe bey ben tek başıma çalışan bir bayanım ve ben bir ev aldım ve ev biraz eski yani 5amir gerekiyor benimde maddi durumum olmadığından tamir ettiremiyorum rica etsem bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

 38. keziban gencturk dedi ki:

  evimi su basti kendi imkanlarimla biraz yaptirdim parke nem aldi supurgeliklerimi yaptiramadim hep hayelerim yarim kaldi insallah siz tamamlarsiniz omur boyu duaci olurum yillardir sevindirip mutlu etiginiz insanlarin arasinda yer almak istiyorum insallah

 39. Hediye Kaya dedi ki:

  İstanbul’da yaşıyorum Sarıyer de yaşıyorum başvurmak istiyorum maddi durumu çok üşüyor evimin halini görseniz nasıl yaşadığımızı bile şarj kalırsanız yapmamış yapmak istiyorum hadi durumum çok düşük yapamıyorum

 40. Neşe dedi ki:

  Ben Manisa Akhisar ilçesinde oturuyorum maddi sebeplerden dolayı evime hiç birşey yaptiramiyorum başvurumu görürseniz ömür boyu duaciniz olurum mutfak ve banyom çok eski

 41. Bahar dedi ki:

  Programinizi cok begeniyorum her hafta izliyorum ben kayinvalidemin mutfagini yaptirmak istiyorum cok kotu mutfagi

 42. Nefise çalışkan dedi ki:

  Kastamonu merkez pehlivan köyü dedem Kıbrıs gazisi mutfak ve tuvaleti yaptırmanızı istiyorum hayallerime kavuşmak istiyorum

 43. Fatma günden dedi ki:

  Ben izmirin balçova da oturuyorum maddi imkansızlarindan dolayı evimi yaptıramadim bodrum katıda oturuyorum benim yazımı görürürsün inşallah eger evimi yenilerseniz size ömür boyu dua ederim

 44. Feride şık dedi ki:

  Vahe bey iyi günler 57 yaşında babamdan aldığım yetim maaşıyla yaşamaya çalışıyorum lütfen bana destek olun 1+1 yapılmasını istiyorum madi durumum yok TOKİ evinde oturuyorum

 45. Ben havva diyar dedi ki:

  Ben bir yetimimle devalarca bas vurdum ne olur gelin evimde hic birsey yok buzdulabl camaslr makinesi televizyon kultuk hic birseyim yok cok fakirim vede garibanlm hep sehirlere gidiyorsunuz hic koylere gelmiyorsunuz heyet kardeslerim allah rlsazl icin yetimimi geri cevirmeyin canakale biga yolindi kuyu gelin cok zordaylm gittiginiz evlerin herseyleri var gelin amin dayanamlyorum

 46. Zeytun dedi ki:

  Merhaba ,bende çok isterim deyişimi ,severek izliyorum sadece hayal kuruyorum , ama olmayacağını biliyorum benimki hayal işte ,olsun genede hayali güzzel, izleyerek mutlu oluyor insan, elinize yüreğinize sağlık ,bir gün güneş banada doğacak, 🙋😘 elbet.

 47. Anonim dedi ki:

  Cokkkk istiyorum ama gonderemiyorum kac zamandir şans bir kere bana gulse😔

 48. Gülay Örs dedi ki:

  Merhabalar bende evimi yenilemek istiyorum rutubetli bir evim var eşim kemoterapi görüyo ve hep midesi bulaniyo evin rutubetinden ve tedavisinden dolayı lütfen bizede ulaşın selâmlar hepinize

 49. Mahmut kuzucu dedi ki:

  Merhaba Veha bey benim evim çok kötü bir halde eşyalar çok kötü bir halde maddi durumu iyi değil bize yardım edin eşim ve çocukları çok mutlu olurAdana ceyhan 05536535785

 50. Billur D. dedi ki:

  Merhaba Vahe bey başvuruda sonuca ulaşılamıyor. Bende eski eşyalarımızın yenilenmesini ve evimde bazı yerlerinin yapılmasını çok istiyorum.Maddi durumum iyi değil bu nedenle tek çarem sizsiniz lütfen bizde yardımcı olursanız çocuklarım ve ben çok mutlu oluruz.Talas Kayseri 0535 2913760

 51. Fikret sönmez dedi ki:

  Merhaba ben Antalya’dan beyenerek izliyorum sizi benim evimde eksikler çok maddi durumdan dolayı yapamıyorum lütfen babada yardımcın olun. 0507 266 39 64

 52. Nizmet dedi ki:

  Ben mersinden beyenerek izliyoruz evim çok eski yapılmasnı istiyorum bekliyorum 🤲🤲

 53. Müjde dedi ki:

  Saliufadan yaşıyorum eşam dogrudus yok. Tek hayelim bir. Yatak odası bide çocuk odasi

 54. Erbil şafak dedi ki:

  Benim evim çok eski değişmesini istiyorum ne olur sesimi duyun oğlum lan tek yaşıyorum evi. Yapma durumum yok ne olur yardım edin sayın vahe bey seni beğenerek izliyorum Rize gündoğdudan

 55. Ayfer dedi ki:

  Merhaba nasıl baş vücuda bulunacağını bilemedim bende annem için istiyorum değişimi

 56. Anonim dedi ki:

  boyle programlar beni hem uzuyo hem mutlu ediyo cok duygulaniyorum emeginize saglik daima sizin gibi insanlar boyle programlar olsun

 57. Meltem Yağmur dedi ki:

  Bende istiyorum evime buyle değişiklik

 58. Gönül Karaca dedi ki:

  36yıldır evliyim eşimin anne ve babasıyla beraber yaşıyoruz maddi olarak hic güzel bir evim olmadı size güveniyorum nolur benimde hayalimi gercekleştirin sizleri çoook ama çok seviyorum

 59. Neriman sacu dedi ki:

  Bende programinizi severek izliyorum 3 cocuk annesiyim maddi durumum olmadigi için vahe beyden yardım istiyorum maddi sıkntilardan dolayi evimi yenilemedim

 60. İlknur sarp, dedi ki:

  Bende yayınlandığı günden beri izliyom yıllar öncesinden bekarken başvurmuştum ,hiç çıkmadı ev tadilati değişim için imkanım yok sevgiler

 61. Havva diyar dedi ki:

  Vahe abi ben bir yetimimle devalarca bas vurdum evimde bozdulabl camaslr makinesi televizyon kultuk hic birsey yok gelinde gorun heyet kardeslerimev esyam olmadlgl icinmi gelmiyorsunus bende ordudaki gibi ev istiyorum canakale biga yolindi kuyu gelin zordaylm
  I

 62. Gizli dedi ki:

  Merhabalar size bende basvuru yaptim mutfagimin yenilenmesini istiyorum insaallah sıra banada gelir yorum yazan herkesin evide yapilir en kisa surede iyi gunler iki kere basvuru yaptim bekliyorum sizin dönmenizi.

 63. Cansu özel dedi ki:

  Merhaba Vahi Bey öncelikle yapmış olduğunuz program çok güzel kaç aileyi mutlu ettiniz çok ıyi bir yardım seversiniz. Ben de başvurdum gercekcekten ihtiyacım var maddi manevi büyük sıkıntılarım yapmak istediğim tabir edilmesi istediğim odalarım banyom mutfagim var çok istiyorum efendim 9 yıllık evliyim ama evimi istediğim gibi yapamadım sıkıntılarımız çok inşallah bana da bir yardım eli uzatırsınız beni ve kızlarımı sevindirirsiniz inşallah hayırlı haberlerinizi bekliyorum. Şimdiden ellerinize sağlık Allah razi olsun ♥️🌷♥️🙂

 64. Havva diyar dedi ki:

  Vahi abi ben bir yetimimle size kackere bas vurmustum evimde ne televizyon ne buzdolabl nede koltuk hic birseyim yok vahi abi ne olur eraylml geri cevirmeyin okullar aclllcak anne arkadaslarlm ogretmenlerini caglrlcak anne vahi abi bize ne zaman gelecek ne olur pogram acldlglnda gelin cok caresizim gittiginiz evler bizimkinden guzel star tivi aradlm vahi abi ne zaman aclllcak bana bilgi vermediler ne olur gelin cok caresizim yetimimi geri cevirmeyin amin canakkale biga yolindi kuyu gelin caresizim amin

 65. Yadigar kaya dedi ki:

  Ben sana mesaj gönderin biliyorum çünkü benim hiç kimsem yok bana destek çıksın vevin fotoğrafları sana çeksin ve gündür sın Vahi abim ben bir bayanım ve Tekbaşıma mücadele ediyorum hiçbir zaman derdimi kimseye söylemedim çünkü benim gücüm kalmadı artık kimsem yok fakirlık kütübirşey deyil fakat kimsesizlık çok zor işte obenim abim sizin içinden belki bir merhametli birsi çüka bilirdiye umudumla bu mesajı size günderiyorum bir düşünsene bir kadınım hiç kimsem yok te.başım sizinde annen kız kardeşın var babam bana bakıyordu oda vefat etti annem hasta ve yaşlı 89 yaşında benim gücüm kalmadı çürük hiç kardeşlerim yok kadın olduğum için gelen bana vuruyor giden bana vuruyor abim bazen ülmek istiyorum ama oğlum küçük babası yok

 66. yadigar kaya dedi ki:

  Hahi abi inşallah senin yeni poroglarınız başlarsa bizede yardımcı olmak istiyoruz abim benim hiç kimsem yok ben bir kadınım ve benim Allah tan başka hiçbir kimsm yok fakirlık kütübirşey deyil fakat kimsesizlık çok zor işte obenim abim bize yardım et Allah size hiç sizin merhamet yok çok çaresiz kaldım ben babam bana bakıyordu oda vefat etti annem hasta ve yaşlı 89 yaşında eşim vefat etti oğlum 12 yaşında babası yok hayır sever bize bakıyorlar Allah tan ülmek istiyorum ama oğlum küçük okdar çaresimki ne maddi nede manevi kimsem yok bana destek çıksın gelen bana vuruyor giden bana vuruyor kim olduğunu bilmiyorşuan fakat hahi abi porogramı bu sitede güzükkiyor

 67. Havva diyar dedi ki:

  Vahi abi neden bize gelmiyorsun gittigin evler bizim evlerden guzel ne olur pogram acldlglnda bize gelin on iki yaslndaki yetimim sizi ve ekibinizi bekliyor okul aclldlglnda ögretmenlerini ve arkadaslarlnl caglracak ne olur eraylml geri cevirmeyin iki oda birde mutvak ve birde lavabu canakale biga yolindi koyu bu mesasl vahe abiye okutun

 68. Havva diyar dedi ki:

  Vahe abi kurban bayraml bitiginde eylulde bize glirseniz bir yetimin duvaslnl allrslnlz ne olur eraylml geri cevrmeyin okul acldlglnda ogretmenimi ve arkadaslarlml caglrlcam vahi abi evimizi guzel ederse caglrlcam amin canakale biga yolindi koyu gelin iyi bayramlar bu mesasl mutlaka vahi beye okutun

 69. Havva diyar dedi ki:

  Tatil bittiginde eylul aylnda canakale biga yolundi koyu yetimim sizi bekliyor lutven gelin amin

 70. Havva diyar dedi ki:

  Vahi abi iyi bayramlar yetimimle sizi ocaktan beli gelmenizi bekliyorus neolur bayram bittigide gelin okabar madurumki iki oda birde mutvak ve birdelavabo gelirseniz eraylmln yuzunu guldureceksiniz ogretmenleri okul arkadaslarlnl cagrlcak esya yok neolur bayram bitince gelin amin bizi geri cevirmeyin bismillah amin

 71. Nurcan çinar dedi ki:

  Lütfen vahebey bizede gelin dört gözle bekliyorum ama gelmiyorsunuz bize iki yıl oldu başvuru yaptım muğla milas kultak köyü 05466184934

 72. Nurcan çinar dedi ki:

  Niye köylere gelmiyorsunuz evi kötü olanlara gitmiyorsunuz gitikleriniz bizimkinden iyi vahebey iki yılı geçti başvuru yaptım ama daha gelmediniz iki seneder bekliyorum ama yok bir dönüş muğla milas kultak köyü 05466184934

 73. Havva diyar dedi ki:

  Vahi abi yetimimle sizi ve kekibinizi bekliyorus seker bayraml ve kurban bayraml geldi siz gelmediniz hani garibanlarln vefakirlerin ve birde yetimlerin yanlndaydlnlz gelin artlk on iki yaslndaki oglum sizi bekliyor evimiz guzel olsun diyor artlk yeter gelin amin

 74. Elif çetintürk dedi ki:

  Ben 62 yaşındayım 10 yıldır alkolik olan eşimden ayrı yaşıyorum, yaşlı annem babamın evinin alt katında maaşım ve gelirim yok sağda soldan verilmiş toplama eşyalarla oturuyorum muhtarlıktan gelen yardımla geçinmeye çalışıyorum şansımı bende denemek düzgün eşyaların içinde badanalı bir evde oturmak hayalim, belki şans banada güler, Allaha emanet olun.

 75. Serife dedi ki:

  Sadece bunu diyebilirim hiç evi olmamis birine 73 yaşındadır annem diyaliz hastasıdır yani Dedengili evinde kalmaktadırlar bir imkan bulunursa sevinirim benimde yaptıracak imkanım yoktur Allak sizleri vesile killers ne mümkün cooook sevinirim .biz olmasakta sizin işini gücünüzü rabbim rast getirsin çok sağ olun şimdiden ben şerife Bozkurt .

 76. Sena dedi ki:

  Ben kendim için istemiyorum aslında halamın evi çok kötü bir durumda eşinin bacağı olmadığı için çalışamıyor lütfen yardim eder misiniz numaram 0552 295 87 50

 77. Muhteşem başka ne denirki dedi ki:

  Muhteşem başka ne denirki

 78. Eray kenar dedi ki:

  Ben havva diyarın oğluyum .Niye bize gelmiyorsunuz .Annem sizin gelmenizi dört gözle gelmenizi bekliyor nolursunuz bu sefere bizi geri çevirmeyin.Size kaç kere başvurduk lütfen bize gelin Vahe abi annemle sizi bekliyoruz.

 79. Deniz dedi ki:

  Masallah cok guzel evler yapıyorsunuz bende basvuru yaptım ınsallah benimde nasibim vardır ınsallah benim evimde yaparsınız Rabbım sızın gibi yardım sever insanların sayısını artırsın 😊

 80. Havva diyar dedi ki:

  Vahe abi neden bize gelmiyorsun yetimimle sizi bekliyoruz lütfen gelin çok zor durumdayım mutlaka gelin 18.30 19.00arası arayın

 81. Nahide inanoglu dedi ki:

  Merhaba ben 10 yaşında bir kızım . Her hafta sonu sizin programınız izliyorum ve çok beyeniyorum. ne olursunuz bizim evimizede gelin . Biz istanbulda oturuyoruz . Ben annemi çok seviyorum ve buyüzden onu sevindiren istiyorum. Telefon Numaramız o537 617 84 71 . Merakla aramanızı bekliyorum.

 82. Sevim alp dedi ki:

  Slm ben Esenyurt’ta arıyorum salonumu ve mutfak banyomu hiç beğenmiyorum mutsuz edio beni istediğim gibi değil sizden ricam lütfen bana dönüş yapın 05454047003 den beni arayın lutfen

 83. Özlem dedi ki:

  Ben bütün istenileni yapıyorum ama ben robot degilim butonuna basınca onaylandı işareti geliyor ama doğrulama olmadı deyip kabul etmiyor YouTube den baktım onu işaretleyince farklı resimler gelip şeç diyor ama bende olmuyor bana yardım edermisiniz

 84. Hava diyar dedi ki:

  Vahe abi niye köylere neden gelmiyorsumuz o kadar madurum ki evimde serecek kilimim bile yok . Neden gerçek garibanları gerçek garibanlara niye gelmiyorsunuz . Kurban bayramına kadar bize ulaşın . Hayırlı bayramlar .

 85. REYHAN dedi ki:

  AÇIKLAYICI VE GÜZEL BİLGİLENDİRİCİ BİR YORUMLAMA. BENİM SORUNUM BAŞVURU YAPARKEN NEDEN SÜREKLİ HATA VERMESİ

 86. Havva diyar dedi ki:

  Vahe abi neden köylere gelmiyorsunuz . Gerçek yardım yerini bulmuyor . Ben bir yetimimle elimi uzatıyorum . Niye gelmiyorsunuz . O kadar madurum ki evimde hiç bir sey yok . Artık oğlum her cumartesi pazar sizi izliyor . Anne yaptıkları evler bizim evden katkat güzel diyor . Neden bizimki kötü bize gelmiyor diyor . ÇANAKKALE Biga Yolindi Köyü yaşadığım yer TELEFON NUMARAM 05383415205 . Bu mesajı lütfen vahe abiye okutun oğlum her gün soruyor ne zaman bize sıra gelecek diye HAYIRLI RAMAZANLAR

 87. Havva diyar dedi ki:

  Ben ocağın birinde video atmstim 3 kere meswj atmistim neden bu ramazanlikta beni ceviriyosunuz yetimim seni dort gozle bekliyor

 88. Havva diyar dedi ki:

  Vahe abi niye bizi kabul etmiyorsunuz bu ramazanlıkta gelmenizi bekliyorum yetimim sizi bekliyor şeker bayramına kadar gelmiyorsanın kurba bayramına kadar gelin o kadar zordayım ki sizin gelmenizi bekliyoruz ÇANNAKKALE BİGA YOLİNDİ KÖYÜ

 89. Havva diyar dedi ki:

  Bir yetimim var gelmenizi dört gözlen bekliyor anne şeker bayramına gelmiyosa kurban bayramına kadar gelsin diyor sizi bekliyor bu ramazanlıkta bizi geri çevirmeyin çok zor durumdayım yetimim anne ne zaman gelecek diye soruyor lütfen gelin ÇANAKKALE BİGA YOLİNDİ KÖYÜ TELEFON NUMARAM 05483415205 AMA LÜTFEN GELİN ZOR DURUMDAYIM.

 90. Nazan Yetiş dedi ki:

  Başvuruyu bir türlü oluşturmuyor. Sitede bir sıkıntı mı var?

 91. Anonim dedi ki:

  Ben sevgi benek. Çok zor durumdayız gelip görmenizi acil olarak istiyorum ne olur

 92. Anonim dedi ki:

  Ben bursa gemlik ten yazıyorum gerçekten evde altı kişi yaşıyoruz evimiz çok zor durumdayız

 93. Fadime erzurumlu dedi ki:

  Abi bizim evimiz de kötü bizde yaptırmak istiyoruz ama gelirlerimiz
  Karşılamıyor sizden yardım istiyorum bizde yardım eder isiniz annem ayaklarından amalyat oldu tuvaletimiz yok perişan halde yardımlarınızı bekliyoruz

 94. ayşe seven dedi ki:

  yaptiklarinizi begeniyorum bende koydeki evimiz için yardim istiyorum bolu ömerler köyünde

 95. Betül dedi ki:

  Başvurumu yaptım.
  İnşaallah heyacanla bekliyorum.
  Benimde evimde mutluluk ol dua edrm gönülden. Allah da senin akıbetini mutlu etsin. Evleri gönülleri mutlu ettikce..Sevgiler saygılar..

 96. Hicran dedi ki:

  Gercekmi neden bize gülmüyo ozaman

 97. Dilek dedi ki:

  Merhaba ben Dilek Gaziantep te oturuyorum evim suvasız maddi gelirimiz yok 2 oğlum 1de kızım var lütfen bir yardım yapa bilirseniz çok sevinirim

 98. Süreyya dedi ki:

  Mrh bende çok istiyorum ama benden önce 7 yaşında bir kızım var sürekli ağlayıp oda istiyor cevrdekileri görünce benim niye yok deyip ağlıyor bir anne olarak hep içime oturuyor madi durumlardan dolayı yok siz bize bir umutsunuz Allah sizlerden razı olsun inşallah mesajimi görüp okursunuz çok mutlu edersiniz bizi 😔😔😔

 99. Serpil dedi ki:

  Mrb ben 78 yasinda annem 80 yasinda babam icin 2si yanliz yasiyorlar onlar icin istiyorum salon cok eski yerler kara beton banyo tuvalette eski son gunlerini rahat yasasinlar diye istiyorum tel:05072112430

 100. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba ben annem için istiyorum madi durum kötü evi de cok eski lütfen yardımcı olabilirmisiniz form dolduramıyorum

 101. Sevil Gürtuna dedi ki:

  izmir Yeşilyurttaki evimi yenilenmesini çok istiyorum mutfağı ve kapıları kırik eşimi geçen yıl kaybettim oğlum var bu dönem çalışamıyo emekliyim ikimize anca yetiyor evimin yenilenmesinini çok istiyorum ne olur 0553 584 41 34 1968 doğumluyum

 102. Selami Ataman tel05345633456 iletişim dedi ki:

  Sayın baki kiliç Aslan yapmış olduğunuz hizmet Den çok çok teşekür ederim benim bir evim var Yozgat Sorğun dişli köyünde ben emekliyim yardimcı olursanız memnun olurum iletişim Selami Ataman tel 0534 563 3456

 103. Emine bilgiç dedi ki:

  Benim salonum eski yenilenmesini istiyorum lütfen yardım edin telefonum 05396507898

 104. Meryem koyuncu dedi ki:

  21 senelik evliyiz esim ucretli ogretmenlik yapiyo ev hanimiyim 2 kizim var esimin maasi evin genel ihtiyaclarina ancak yetiyo camlarim cok eski cerceveler emanet duruyo her cam sildigim asagi dusme korkusu yasyorm kapilarm eski boyancak mutfak dolabim boyancak en cok istedigm camlarmn degsmesi su an hava soguk evde soguk oluyo sizden cok umutluyum insallah sesimi duyurabilmisimdir

 105. Cemalettin iptaş dedi ki:

  Merhabalar ben kocaeli başiskelede tek başına yaşayan biriyim yeni evlendik ev hazır olmadığı için bir türlü tamamlayamadık ekonomik kriz nedeniyle düğünü yapamadık tek suçumuz engelliyim iş yok yasak var evimde bulaşık makine alamadım kardoba ihtiyacım var halım yok birde yatak var bazam yok sizden yardım eli istiyorum gelirsenizde cep 530 947 91 58 yinede teşekkürler saygılar abimmm

 106. Cemalettin iptaş dedi ki:

  Merhabalar ben kocaeli başiskelede tek başına yaşayan biriyim yeni evlendik ev hazır olmadığı için bir türlü tamamlayamadık ekonomik kriz nedeniyle düğünü yapamadık 8 martta düğün var maddi durum yüzünden tam olamadık engelli maaşla geçinmeye çalışıyorum evdeki eksikliği tamamlamak zor mutfakta ankestre aldık tezgah alamadık bulaşık makine alamadım kardoba ihtiyacım var halım yok birde yatak var bazam yok sizden yardım eli istiyorum gelirsenizde cep 0530 947 91 58 gelmesenizde şimdiden teşekkürler

 107. Şeyma dedi ki:

  Merhaba vahe bey annem iki yatak odamızı ve banyomuzu yaptırmayı çok istiyor ben yürüme engelliyim ona süpriz yapmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

 108. Anonim dedi ki:

  VAHE İLE teşekkür ediyoruz yardımınıza ihtiyacımız var Allah rızası için bizim evde yapmanızı istiyordu inşallah maddi durumumuz hiç yok Ne olursunuz yardımcı olun size her gün izliyoruz 0 531 399 0319 Konya Karatay hayırlı günler diliyoruz

 109. Ayşe ekiz dedi ki:

  Yıllardır küçükte olsa para biriktirmeye çalıştım çok istediğim başımı sokabileceğim kötü de olsa benim olan bir yuva sonunda aldım eski ama benim içini yaptiramiyorum lütfen banada yardımcı olurmusunuz ama benden daha ihtiyacı olanlar varsa öncelik hakkı onların olsun teşekkürler

 110. Alime AKINCI dedi ki:

  Lutfen vahe bey cok ihtiyacim var bana ulasabilirmisiniz

 111. Derya Yılmaz dedi ki:

  Mutfağım çok kötü durumda rutubetli küflü sürekli ağlıyor dolapların ardından fare çıkıyor biz köylüyüz lütfen bana yardım edin çocuklarım çok küçük çalışamıyorum eşim tarım işçisi

 112. Anonim dedi ki:

  Slm veha bey benim esyalarim cok eskimis kullanilmaz halde degistiricek gucum olmadigi icin bana yardimci olurmusunuz
  semire altunkaynak
  Instegram adresim ranaltunkaynak

 113. Anonim dedi ki:

  Merhaba veya bey benimde mutfağını kullanmıyorum çünkü dolapların yok oğlumda yiyip içiyorum eşim emekli 1000 TL kiredi ödüyoruz ne olur yardımcı olun teşekürler

 114. Zeynep dedi ki:

  Annemin mutfağının çok güzel olmasını istiyorum. Senelerdir hep komşuların verdiği dolapları kullanıyoruz lütfen beni görün yardımcı olur musunuz lütfen.

 115. Selma dedi ki:

  Lütfen bana ulaşırmısınız

 116. Selma dedi ki:

  Ben kaç defa formu doldurmak için uğraştım ama olmadı lütfen yardımcı olur musunuz

 117. Anonim dedi ki:

  Mutfak dolaplarım çok kötü mutfağımı yenilemek istiyorum ama imkanımız yok yardımcı olursanız çok amaaa çook mutlu oluruz eşim kanser hastası epilepsi hastası çalışamıyor bende ev hanımıyım ilçemize doğalgaz geldi komşularımızın hepsi bağlattı yakıyor biz bağlatıp kullanamıyoruz vahee abiiciğim lütfen bizede yardımcı olurmusun allah rızası için yalvarıyorum

 118. Anonim dedi ki:

  Mutfak dolaplarım çok kötü mutfağımı yenileme istiyorum ama imkanımız yok yardımcı olursanız çok amaaa çook mutlu oluruz

 119. Guler geyik dedi ki:

  Vahe bey herkese umut olduğunuz gibi lutfen bizede umut olun eşimin duzenli işi yok ben yilardir hayal etiğim guzelbi eve sahip olmakt istedim on yildir maddi
  Durumdan dolayi bakim yapamiyorum cok bakimsiz iki yildir komşularim doğal gaz bağlamiş ama maddi imkansizliktan biz yapamadik kişın cocuklarim cok üşüyor elektirik sobayi acmiştim cocuklarim sobayi devirmişti onlari ohalde gorunce cok icim parcalandi uzuldum elimizden bişey gelmemek biźi cok uźuyor eşim elinde geleni yapiyor ama olmuyor aĺlah rizasi icin yadim elini uzatin başvurmuştum carsizliğimıze bizim gibi zorda kalanlara yadim elini uzatink

 120. Yıldız Demir dedi ki:

  Lütfen yardım bekliyorum bizde oğlum ağır otizmli hep eşyalarım kötü

 121. Gülsüm Şirin dedi ki:

  Merhaba ben Gülsüm Şirin 4 çocuğumla beraber Ankara’ya yerleştim 3sene önce eşimden boşandım hiç durumum esyam yok ev temizliğine giderek kendi cabamla kendi emellerine durumumu geçirmeye çalışıyorum banada yardım edersiniz diye düşündüm

 122. ibrahim Turan dedi ki:

  sayın vahe bey sizin forumunuzu dolduruyorum ama gitmiyor çok zor durumdayım ihtiyacım var engelliyim evim çok soğuk rutubetli tuvalet ve lavabo tıkanıyor kirazıyım saygılarımla 05363227642

 123. Şükran Yıldız dedi ki:

  Merhabalar Vahe bey ve ekibi olarak çok güzel işler yapıyorsunuz. Severek izliyor ve sizleri tebrik ediyorum. Benim babamdan kalma bir evim var. 5 yıl önce vefat ettiğinde ev öylece kaldı ve bazı kişiler tarafından eve girilerek eşyaları talan edildi. Bende babaannemin anısına burayı varisleri den satın alarak korumak istedim. Borç harç burayı aldım ama maddi imkansizliklardan burayı toparlayıp oturulacak duruma getiremedim. 1 yıldır hizve bir şekilde duruyor. Ben 15 yıl o evde babaannemle yaşadım. Benim için manevi değeri var fakat bie şey yapamıyorum. Sizden ricam babaannemin anısına aldığım bu ev için bana yardımcı olurmusunuz. Ev Tekirdağ Çorlu ilçesinde. Ben Saray da ikamet ediyorum. Hem Trakya in bu güzel ilçesi Corluyu tanıtmış olursunuz. Çorluda Atatürk Evi ve balmumu müzesi var. Yeni açıldı ama pek fazla duyurulamadi. Sizin vasitanizla belki bu da mümkün olur. Eğer bana bu iyiliği yaparsanız çok mutlu olurum. Ben babaannemin yadigarı bu evi kullanılabilir duruma getirmeniz için size yalvarıyorum. Bir şey yapamıyorum ve çok üzülüyorum. Olumlu bir cevap verirseniz size ömür boyu dua ederim. Sizlere iyi çalışmalar. Lütfen mesajıma yanıt verirmisuniz. 🤔😢

  1. Guler geyik dedi ki:

   Vahebey herkese umut olduğunuz gibi lutfen bizede umut olun madi imkansizliktan dolayi evime bakim vere miyorum eşimin duzenli işi yok iki senedir komşularim herkes doğak gaz cekmiş biz yapamadik elekririk sobayi ac miştim cocuklarim devirmişti onlari ohalde görunce icim parcalandi cocuklar olunca cok zor eşim elinden geleni yapiyor ama olmuyor allah rizasi icin yadim edin bize ihtiyaci olan herkese0541 4980190

 124. Cengiz yıldırım dedi ki:

  Merhaba veha bey yaptığınız çok güzel bir şey sizden ben de rica etsem benim de evim için yardımcı olurmusunuz evim 1 oda bi salon mutfağı tuvaleti banyosu yok ev şuan kullanılamıycak durumda mecburen kiraya geçtim ve doğru düzgün eşyam yok hatta kiramı ödeyemez duruma geldiğim oluyor çok zor durumda yım Evimi yaparsanız çok sevinirim inanın saygılar

 125. Anonim dedi ki:

  Ben nida sizi severek izliyorum benimde mutfak ve bonyom kötü değiştirmek istiyorum

 126. Gülsen karakuş dedi ki:

  Evin tüm alanımı degisiyor.yoksa tek bir odasimi rc etsem cev alabilirmiyim.?

 127. Zeliha dedi ki:

  Ben 25 yaşındayım bizim evimiz çok kötü olmuş artık misafirlerimiz geldiğinde cekiniyoruz 5 kardeşiz 2 kardeşim feniketuru hastası babam da şeker tansiyon kalp var çalışamıyor tek bir kişi çalışıyorum anca hastane ve yemegimize az buz yetiyor keşke daha fazlasını yapabilsem lütfen bize de yardım edebilirsiniz evimizi biraz güzel olsada yeter sadece yağmur yağdığında su gelmesin biraz toplu olsa bile yeter li yardımcı olursanız çok sevinirim

 128. Hanife dedi ki:

  Programınıza başvurdum evimin mutfak dolaplarının, oturma odasının, banyomun ve oda kapılarınında maddî durumumuz olmadığı ve eski olduğu için yenilenmesini istiyorum acaba ne zaman gelebilirsiniz.

 129. Anonim dedi ki:

  Evim biraz eski olduğu İçin değişiklik olmasını istiyorum

 130. Hacer dedi ki:

  Vahi bey ben 67 yasindayim mutfagimin yapilmasini cok istiyorum esim emekli ohretmen mutfagim 25 senelik artik sandalyelere çıkıp bisey alamiyorum 4 cocuk nuyuyyim okuttuk yapacak durumumuz eher yaparsaniz size minmattar oluruz

 131. Hava bargu dedi ki:

  Ben Kayseri’de oturuyorum sizden ricam 80 yaşındaki kayinvaldemin gece kondusuna dolara etmeniz emekli maasi ile bir daire kiraladı kira ve ekstra giderlerden dolayı kendine bir şey kalmıyor istedim ki gece kondusu dekora edilirse kalan ömrünü biraz olsun rahat içinde geçirsin diye aklıma siz geldiniz başkada imkanımız yok Allah razı olsun teşekkür ederim inşallah bizede sıra gelirde ölmeden kayinvaldemde kendi evinde rahat nefes alır iyi günler teşekkür ederiz bizi bulsanizda bulmasanizda .Ya nasip diyelimtelefon

 132. Hava bargu dedi ki:

  Ben Kayseri’de oturuyorum sizden ricam 80 yaşındaki kayinvaldemin gece kondusuna dolara etmeniz emekli maasi ile bir daire kiraladı kira ve ekstra giderlerden dolayı kendine bir şey kalmıyor istedim ki gece kondusu dekora edilirse kalan ömrünü biraz olsun rahat içinde geçirsin diye aklıma siz geldiniz başkada imkanımız yok Allah razı olsun teşekkür ederim inşallah bizede sıra gelirde ölmeden kayinvaldemde kendi evinde rahat nefes alır iyi günler teşekkür ederiz bizi bulsanizda bulmasanizda .Ya nasip diyelim

 133. Tuba uysal dedi ki:

  Benim epilepsi olan bir kızım var size .onun için baş vurmak istedim Madi durumum iyi değil evimde değişiklik istedik kızımla lütfen sesimi duyun sizi hep izliyorum başarılarınız daim olsun size bursa gemlikten yazıyorum ne olur duyun sesimi

 134. Selahattin dedi ki:

  Benimmaddi durumumiyi olmadıgíndan dollari sizinprograminıza başvurdum eviminmutfak dolaplarí kırikparkelerim duzeni iyidegil duvarboyalrim iyidegil kapiboyalarim iyidegil gūcum olmadigî ici yaptiramiyorum buda dolayı size basvurdum.05428276107

 135. Tuba uysal dedi ki:

  Vaha bey lütfen bizedegelebilirmisiniz lütfen

 136. Rukiye Cumaoğlu dedi ki:

  Slm ben Rukiye biz 3 kişilik 1 aileyiz sizden kendi evim için yardım ısıtıyorum lütfen benim de sesimi duyun evim tam 50 senelik 1 evdir sadece 50 sene önce deyişmişti evim çok kırık vede yıkık sizden rica ediyorum evimi yenileyin bir müçize bekliyorum 0544 971 15 16

 137. Rukiye cumaoğlu dedi ki:

  Biz 3 kişilik 1 aileyiz ev kedimizin fakat çok eski bir ev olduğu için eve yeni bir değişiklik istiyorum mutfak ve banyo için sizden bir deyişiklik istiyorum lütfen evim tam 50 senelik ev eşyalar da tam 50 senelik sizden rica ediyorum evimin
  mutfak ve banyonun yenilenmesini istiyorum hep kırık vede yıkık

 138. mucahide kılıç dedi ki:

  ben mucahide kılıç kocaelinde darica ilçesinde oturuyorum oturdugum ev benim ama borçla aldik bir önce oturdugum ev sahibi beni cikardi bende ablamdan borc alarak ev tutum lutfen iki tane kizim var onlara birertane baza kendim ve esim icinde baza bazalarimizin raylari cikmis 10 yil once kizlarim kucukken almistik hiç bir şekilde uyuyamiyoruz rica ediyorum oncelik tanirmisiniz
  05352314176