Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı

Uzak Şehrin Masalı isimli yepyeni bir dizi Fox TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak. Özellikle yeni yeni sezon öncesinde Hercai gibi doğu kültürünü yansıtan bir dizinin çok yüksek reytinglere ulaşması Doğu dizilerine olan özlemi artırmış görünüyor. Bu nedenle Doğu kültürünü yansıtan diziler yapımcılar tarafından bir bir ön plana alınmaya başlandı bile. Uzak Şehrin Masalı dizisi de bu sebeple başlayan bir dizi oldu.

Fox TV 2021-2022 yeni sezon öncesinde perşembe günleri yayınlamış olduğu Mucize Doktor dizisini 27 Mayıs 2021 tarihinde final yaptırınca o günü boşaldı. Kanalın sağlam projeleri arasında gösterilen Uzak Şehrin Masalı oyuncu kadrosu ve karakterleri ile fark atacak görünüyor. Bizde bu konumuzda Uzak Şehrin Masalı dizisi hakkında merak edilenleri sizler için yazalım istedik. İşte kesinleşen Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncuları: Barış Kılıç ve Aslıhan Güner.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Uzak Şehrin Masalı dizisi senaryosunu Can Sinan yazıyor. Uzak Şehrin Masalı dizisi yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan yer alıyor. Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular; Barış Kılıç, Aslıhan Güner, Timur Acar, Gonca Vuslateri yer alıyor. 

Zeynep Eronat

Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncu kadrosuna Zeynep Eronat katıldı. Zeynep Eronat 1963 doğumludur. Hacettepe Üniversitesi ve Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Kapalı Çarşı, Al Yazmalım, Kızıl Elma, O Hayat Benim, Dostlar Mahallesi ve Yüzleşme dizi filmlerinde rol aldı. zeynep eronat kimdir yeni dizisi uzak sehrin masali

Barış Kılıç

Uzak Şehrin Masalı isimli yeni dizinin başrolünde Barış Kılıç yer alıyor. Son olarak Yasak Elma dizisinde Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç daha önce de sayısız dizide yer almıştı. Barış Kılıç Uzak Şehrin Masalı dizisinde Aslıhan Güner ile birlikte başrolde oynayacak. Dizinin erkek başrolü olan Barış Kılıç 25 Film ile masaya oturdu ve rolü kabul etti.Barış Kılıç Uzak Şehrin masalı

Aslıhan Güner (Umay)

Uzak Sehrin Masali Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler varSon olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde izlediğimiz Aslıhan Güner Uzak Şehrin Masalı dizisinde adı kesinleşen ilk oyuncu oldu. Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay karakterine hayat verecek olan Aslıhan Güner dizide kiminle başrolü paylaşacak ileriki günlerde kesinlik kazanacak. Aslıhan Güner yeni bir imajla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde Karadenizli ve oldukça kuralcı bir kadın olan Yıldız karakterine hayat veren Aslıhan Güner bakalım Uzak Şehrin Masalı dizisindeki Umay rolüyle izleyici tarafından beğenilecek mi..

Timur Acar

Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncu kadrosuna Timur Acar katıldı. Timur Acar 1979 Almanya doğumludur. Moda Sahnesi kurucuları arasındadır. Çakallarla Dans, Akasya Durağı, Leyla ile Mecnun, Kertenkele, Söz, İyi Aile Babası dizi filmlerinde rol aldı.  timur acar kimdir yeni dizisi uzak sehrin masali

Begüm Birgören

Uzak Şehrin Masalı dizisinden Gonca Vuslateri’nin ayrılmasının ardından diziye Begüm Birgören katıldı. Begüm Birgören Gonca Vuslateri’nin karakterini canlandıracak. Begüm Birgören kimdir? Begüm Birgören 1982 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı mezunudur. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama yüksek lisans yaptı. Kırık Kanatlar, Kara Yılan, Mert ile Gert, Ömre Bedel, Ağır Roman Yeni Dünya, Kaçak, Bir Deniz Hikayesi, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Vurgun dizi filmlerinde rol aldı. Begum birgoren yeni dizisi uzak sehrin masali

Gonca Vuslateri- Diziden Ayrıldı

Gonca Vuslateri Uzak Şehrin Masalı dizisine katıldı. Gonca Vuslateri 1986 Bursa doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. Aliye, İbreti Alem, Yalan Dünya, Anne, Tehlikeli Karım, Hedefim Sensin, Düğüm Salonu dizi filmlerinde rol aldı.  uzak sehrin masali gonca

Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncuları Aslıhan Güner dışında henüz kesinlik kazanmadığı için burada sizlere detaylarını veremiyoruz. Ancak önümüzdeki günlerde Uzak Şehrin Masalı adıyla yayınlanması beklenen ve cast çalışmalarına başlanan yeni dizinin yaz aylarında şekilleneceği ve oyuncu kadrosunun belirleneceği dile getiriliyor. Dizinin adı şimdilik Uzak Şehrin Masalı dizisi olsa da ilerleyen aylarda dizinin adının değişebileceği ve senaryoya uygun farklı bir isim olacağı düşünülüyor. Doğu illerimizde başlayıp İstanbul’da devam eden hikayelerine inat doğuda başlayıp yine doğuda devam eden bir aşk öyküsünü senaryo edinecek olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncuları belli oldukça kadrosu şekillendikçe burada sizlere yazmaya çalışacağım.

Bir Doğu Masalı dizisi oyuncuları kimler

Uzak Şehrin Masalı dizisi nerede çekiliyor hangi il ilçede çekim seti kuruldu?

Uzak Şehrin Masalı dizisi Kars’ta çekilecek. Kars’ta çekilecek Uzak Şehrin Masalı dizisi çekim mekanları detayları konumuza eklenecektir. Uzak Şehrin Masalı dizisinin çekimleri henüz başlamadı ancak Urfa veya Mardin gibi illerimizin birisinde çekilmesi planlanan Uzak Şehrin Masalı dizisinin Doğu kültürünü en çok yansıtan Mardin ilinde çekileceği iddia edildi. ATV ekranlarında yayınlanan, almış olduğu yüksek reyting oranlarından ve başarısından sonra doğu dizilerine ve kültürüne olan ilgi alaka oldukça artmış görülüyor. İşte bu ilgi ve alakayı Fox TV dizilerinde de göstermek isteyen Üs yapım öncülüğünde çekilecek olan Uzak Şehrin Masalı konusu elbette zor bir aşk olacak. Hercai dizisinde izlediğimiz gibi imkansıza yakın bir aşkın gerçekleşmesi için uğraşan ama bir türlü elde edilemeyen bir aşkın öyküsünü bizlere aktaracak olan Uzak Şehrin Masalı dizisi de masalsı destansı bir aşk öyküsünü konu ediniyor.

TRT son yıllarda oldukça etkili diziler yayınlamaya başladı. Diriliş Ertuğrul ile çok yüksek reyting oranlarına ulaşan TRT 1 ekranları elimi bırakma Payitaht Abdülhamid gibi dizilerle bu başarısını tescilledi ve perçinledi. Şimdi Uzak Şehrin Masalı gibi bir diziyle yine ekranların tozunu almak istiyor adeta. Özellikle hercai dizisinin göstermiş olduğu yüksek başarıdan dolayı bu dizinin de reytinglerini katlayacak çok daha kapsamlı ve görsel olarak insanları doyuran bir diziyi hedefleyen TRT1 Uzak Şehrin Masalı dizisi ile bakalım bunu başarabilecek mi izleyip göreceğiz zamanla.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin oyuncuları kimler olacak kadroda hangi isimler var?

Üs yapım tarafından tasarlanan Uzak Şehrin Masalı dizisinde henüz oyuncular için gerçekleşmiş bir senaryo bulunmasa da hangi oyunculara yönelik olabileceği az çok tahmin ediliyor. Öncelikle aşk ön planda olacağı için izleyicilere aşk duygusunu hissettirecek aşkı ve sevgiyi ön planda tutabilecek bir başrol oyuncusunun arandığı kesin. Bunun dışında bir doğu hikayesi dizisinde yer alacak oyuncular önemle seçilecek. Hatta Mardin ve Urfa gibi illerimizde oturan yaşayan ve oyunculuğa meraklı olan doğal insanların diziye dahil edilmesi düşünülüyor.

Uzak Şehrin Masalı dizisinde nasıl oyuncu olunur, Urfa ve Mardin’de dizide oynayacak oyuncu var mı?

Doğu ve Güneydoğu illerimizde yaşayan ve oyunculuğa meraklı olan yapısı uygun olan ve oyunculuk kabiliyeti becerisi olan merakı yüksek olan herkes Uzak Şehrin Masalı dizisinde oyuncu olmak için başvurabilir. Mardin ya da Urfa illerimizde oturup kendisini dizi oyuncusu olarak görebilen kendisinde bu yeteneğin olduğunu düşünen herkes Üs yapıma başvuru yaparak oyunculuk yapmak istediğini, yardımcı rollerde veya figüran olarak Uzak Şehrin Masalı dizisinde rol alabileceğinizi söyleyin ve deneme çekimleri için randevu istemeniz yeterli olacaktır. Dizilerde görev almak isteyen ve rolümün hakkını veririm diyenler lütfen başvuru yapmaktan çekinmeyin. Belki içinizdeki oyunculuk cevherini böylelikle ortaya çıkarabilirsiniz. Uzak Şehrin Masalı dizisinde oyuncu olmak istiyorsanız lütfen aşağıya yazınız, belki diğer merak edenlere yol gösterebilirsiniz.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin şarkıları müzikleri jenerik Fonları

Dizi Doğu kültürüne ait bir dizi olunca şarkıları müzikleri de oldukça ilgi çekici oluyor. özellikle doğu kültürünün mistik ortamını yansıtan, duygusal fon şarkıları oldukça ilgi alaka görüyor. Her ne kadar Uzak Şehrin Masalı dizisinin şarkılarını müziklerini yapan sanatçı belli olmasa da dizinin tanıtım fragmanı ile birlikte Uzak Şehrin Masalı dizisinin müziği Uzak Şehrin Masalı dizisinin şarkısı sizler tarafından büyük bir talep görecektir. Bu nedenle dizi ile ilgili tüm şarkıları müzikleri sizlere buradan sunmaya çalışacağız.

Bir Doğu Masalı dizisi oyuncu kadrosu

Uzak Şehrin Masalı dizisi çekim yerleri, Uzak Şehrin Masalı dizisi nerede çekiliyor?

Uzak Şehrin Masalı dizisi Kars’ta çekilecek. Doğu illerimizden Kars’ta çekilmesi planlanırken daha güçlü ve bölge turizmine daha fazla katkıda bulunması amacıyla Mardin Valiliği devreye girdi ve bu dizinin Mardin’de çekilmesi ve Mardin’deki tarihi turistik yerlerin ön plana çıkarılarak bölge turizmine katkıda bulunması hedeflendi. Önümüzdeki aylarda çekimlerine başlanacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinin sadece Mardin’de mi yoksa Urfa dışında başka yerlerde çekilip çekilmeyeceği de oldukça merak edilirken Batman Hasankeyf civarında bazı çekimlerinde olabileceği belirtiliyor. Bu konuda zamanla detaylar netleştikçe sizlere yazmaya çalışacağız.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin yapımcısı yönetmeni ve senaristi kimdir?

Üs yapımdan yeni dizi Bir Doğu Masalı

Uzak Şehrin Masalı dizisinin yapımcısının Üs Yapım olduğunu söylemiştik. Uzak Şehrin Masalı dizisi Cem Akyoldaş tarafından yönetilecek Mardin ya da Urfa’da dizi çekimleri devam edecek. Uzak Şehrin Masalı dizisinin senaristi henüz belli olmadığı için buraya yazamıyorum ancak hem senarist hem de oyuncu kadrosu kesinleştikten sonra Uzak Şehrin Masalı dizisi ile ilgili yazacak çok şeyimiz olacak. Lütfen bizi takip etmeye devam edin.

Uzak Şehrin Masalı 2021-2022 Sezonu Yayınlanacak

Uzak Şehrin Masalı dizisi çekimleri mart 2021’de yayınlanacak. Uzak Şehrin Masalı dizisi yeni sezonda Trt1 ekranlarını süsleyecek. 2021-2022 yeni sezonda yayınlanması beklenen ve güzel bir aşk öyküsünü konu edinecek olan Uzak Şehrin Masalı dizisi izleyenleri adeta kendine hayran bırakacak. Sizlerde bu güzel diziye ve sıra dışı bir aşka şahitlik etmek için Trt1’den ayrılmayın. Uzak Şehrin Masalı dizisi 2021-2022 yeni sezonda Trt1 de ekrana gelecek..

Yorum yaz

9 Yorum

 1. Avatar Zehra ALAGÖZ

  Merhaba
  Ben Kaslıyım memleketimde çekilecek olan bu filimde oynamaktan gurur duyarım ayrıca oyunculuk deneyimimde var kültürel yapıya da uygun bir yüze sahibim.

 2. Avatar Zeliha Turan

  Merhaba ben batman mardinliyim oyunculuğa çok ilgim var denemek istiyorum yaşım 15 kabul ederseniz çok sevinirim ben Mardin kültürünü çok iyi biliyorum

 3. Avatar Halil ibrahim YAŞAR

  Merhabalar Urfa’da yaşıyorum deneyimlerim var dharma cast ajansının oyuncusuyum
  Deneyimlerim
  Kavak Yelleri
  Karagül
  Can û Ceger

  • Avatar abdulbaki ısık

   merhaba hocam bende bu gun dharma cast’a uyelik sözleşmesi yaptım merak ediyorum da iş geldimi size cok kirli bilgi dolaşıyor nette acıklarsanız sevinirim

 4. Avatar Rızan güçlü

  Merhabalar diyarbakırlıyım ve istanbulda tiyatro ve oyunculuk eğitimleri aldım kendime güveniyorum ve dizide oynamak için bir şans istiyorum

  • Rızan Güçlü umarız Doğu Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda seni görürüz. Üs Yapım ile oyunculuk konusunda görüşmen gerekiyor.

Etiketler