Uludağ Reklam Şarkısı Aşka Extranı Kat Müziği Sözleri Buray Söylüyor

Tv
15.06.2019
16

Uludağ Gazoz yada Uludağ içecek deyince hemen güzel bir izlenim geliyor aklımıza. Son günlerde tv ekranlarında dönmeye başlayan yeni bir reklam filmi de 2019 yaz aylarında en çok tüketilen içeceklerden birisi olmaya aday olan Uludağ İçecekleri ile ilgili oldukça güzel bir reklam filmi ve şarkısıyla dillerimize de dolamaya başladı. Uludağ Reklam Şarkısı Aşka Ekstranı Kat diye devam eden müziği burada sözleriyle sizlerle paylaşacağız. Buray’ın söylediği Aşka Extranı Kat şarkısı (Uludağ Frutti Reklamı) ile gündeme geldi.

Aşka Ekstranı Kat Uludağ Reklam Filmi

Uludağ Reklam Şarkısı Aşka Ekstranı Kat – Buray söylüyor

Uludağ Reklam Şarkısı eminim hepinizin dikkatini çekmiştir. Aşka Extranı Kat şarkısını kim söylüyor (Uludağ Frutti Reklamı) seslendiren sanatçıyı merak edenler için bir kez daha yazalım: Aşka Extranı Kat şarkısını Buray seslendiriyor. Uludağ Gazoz ve Uludağ İçecekleri buzlu çay ve soğuk çay seçenekleri ile Uludağ içecekleri 2018 yılında en çok satış yapan gazoz ve içecek firması olarak dikkatlerden kaçmamıştı. Uludağ Reklam Şarkısı Aşka Ekstranı Kat diye devam eden reklam kampanyasında da oldukça güzel bir müzik ile dinleyenlerin beğenisini kazanıyor..

Uludağ Reklamı Aşka Ekstranı Kat şarkısı Sözleri Videosu

Uludağ markasının 2019 yaz aylarındaki kampanya şarkısı olan ve Aşka Ekstranı Kat diye başlayan devam eden şarkı oldukça güzel ve dinleyenlerin tamamını merak etmeye başladıkları bir şarkı. Bu nedenle burada sizlerin merak edeceği Aşka Ekstranı Kat şarkısı sözleri müziği dinle video izle diye burada reklam filmini ve müziğini sizlerle paylaşmak ve Uludağ markasının son reklamını size sunmak istiyoruz. Buray’ın söylediği Aşka Extranı Kat şarkısının sözlerini de aşağıdan bulabilirsiniz.

Uludağ reklamı Aşka Ekstranı Kat şarkısı sözleri

Aşka Extranı Kat Şarkısı Sözleri

Aşka Ekstranı Kat Uludağ reklam müziği şarkısının sözlerini buradan sizlerle paylaşmak istiyoruz. 2019 Haziran ayında televizyonda dönmeye başlayan reklam filminden sonra herkesin merak edip aratmaya başladığı bu reklam videosunu ve şarkısının sözlerini sizlerle burada paylaşıyoruz.

2019 Uludağ Furutti Reklamı Şarkısı Buray Söylüyor Aşka Extranı Kat

Sıcak değil aşk başına vurup
Extra bişey yap bak neler olur
Susma içinde kalp uyurmu
Ektra bir numara yap
Aşka Extranı Kat
Bu aşk bir kere gelir
Aşka Extranı Kat dizioyuncu.com

Uludağ frutti extra reklamı Aşka Ekstranı Kat şarkısı sözleri

Aşka Ekstranı Kat Uludağ Reklam Filmi Müziği videosu

Bir çok çeşidi olan Zengin mineralli doğal maden suyu ve meyve suyunun birleşiminden oluşan Uludağ Frutti Extra 2019 reklam filminde Tülin Şahin ile de anlaşan Uludağ markası oldukça iyi bir kampanya ile yoluna devam ediyor. Uludağ Frutti Extra koruyucu içermeyen özelliği ile tarifsiz bir lezzet sunarken meraklıları tv de çıkan Uludağ Reklam Şarkısını çok merak edip Aşka Ekstranı Kat Müziği Sözleri Videosunu aratmaya başladılar.

Uludağ Reklam Şarkısı Aşka Ekstranı Kat Müziği Sözleri Videosu

Buray Aşka Extranı Kat (Uludağ Frutti Reklamı)

Uludağ İçecek, meyveli doğal maden suyu Uludağ Frutti Extra için aşk temalı yeni bir reklam filmi yayınladı. Gençlere “Extra” anlar yaşayabilmeleri için yapmaları gereken tek şeyin harekete geçmek olduğu mesajının verildiği Güzel Sanatlar imzalı filmde şarkıcı, besteci ve aranjör Buray’ın seslendirdiği “Aşka Extra’nı Kat” şarkısı yer alıyor.Uludağ Reklam Şarkısı Aşka Extranı Kat

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Serkan dedi ki:

  Yazı başlığında reklam filmi oyuncuları diyorsunuz ama sadece Buray ın adını söylüyorsunuz. Diğer oynayanların ismi lazım bana.

  1. Oğuz dedi ki:

   reklam filmi oyuncuları yazmadık Serkan Bey, ancak bulursak yine de ekleyelim tüm oyuncuları..

 2. Esra dedi ki:

  Ben buraya ın şarkılarını ben ezberledim arkadaşlarıma ezberledim ve buraya 9zel şarkı defteri yaptım

 3. Tuğba Yeğin dedi ki:

  Buray her klipte oynasın onu çok sevdiğim için hep extra içiyorum

 4. Tuğba dedi ki:

  Hep Buray söylesin herzaman tek içeceğim olur

 5. melek akın dedi ki:

  oyuncuların isimleri ne

 6. Anonim dedi ki:

  Peki oyuncuları kim