Ufuklar ve Sınırlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (TRT Tabii)

03.11.2023
520

Ufuklar ve Sınırlar dizisi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Mustafa Kara’nın oturduğu Ufuklar ve Sınırlar dizisinin senaryosunu Akın Aksu kaleme alacaktır. Yapımcılığını ise Medya Fikir Kulübü üstlenmiştir. TRT Tabii’de yayınlanacak olan Ufuklar ve Sınırlar dizisinin oyuncularının ve konusunu da merak edilmiştir. Bizlerde Ufuklar ve Sınırlar dizisinin oyuncularını ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Ufuklar ve Sınırlar Dizisi Oyuncuları

Ufuklar ve Sınırlar Dizisi Oyuncu kadrosu karakterleriAli İpin (Nedim)
Kaan Taşaner (Barış)
Tuba Ünsal (Irmak)
Serhat Tutumluer (Saygın)
Seda Akman (Meray)
Özlem Conker (Ülkü)
Serkan Ercan (Emir)
Ozan Çelik (Kerim)
Sema Şimşek (Pelin)

Ali İpin (Nedim)

Ufuklar ve Sınırlar Dizisi Oyuncuları Ali İpin Nedim21 Aralık 1955 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ali İpin Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyunlarında yönetmen yardımcılığı yapan Ali İpin, ilk defa 2020 yılında Samyeli isimli projeyle kamera karşısına geçmiştir. Oyuncumuz daha önce Hanım Köylü, Baba Ocağı, Asmalı Konak, Aliye, Kuzey Rüzgarı, Cennet Mahallesi, Yaprak Dökümü, Kurtlar Vadisi, Güzel Köylü gibi yapımlarla da izleyici karşısına geçmiştir.

Kaan Taşaner (Barış)

23 Nisan 1979 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2004’te Büyük Buluşma dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Diriliş Ertuğrul dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Kaan Taşaner daha önce Kayıp, Kuzey Güney, Gecenin Ucunda, Şahin Tepesi, Fatmagül’ün Suçu Ne? Gibi projelerde de yer almıştır.Ufuklar ve Sınırlar Dizisi Oyuncu kadrosu Kaan Taşaner

Tuba Ünsal (Irmak)

7 Aralık 1981 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü’nün birinci sınıfında bırakmış ve 1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katılmıştır. Daha sonra ise profesyonel mankenlik kariyerine başlamıştır. 1992 yılında Mahallenin Muhtarları filmiyle oyuncu adım atan Tuba Ünsal daha önce Ayşecik, Karaoğlan, Çılgın Dershane, Beni Unutma, Türkler Çıldırmış Olmalı, Gecenin Ucunda gibi projelerde de yer almıştır.Tuba Ünsal Ufuklar ve Sınırlar Dizisi kadrosunda

Serhat Tutumluer (Saygın)

25 Haziran 1972 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Üniversiteye, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde başlayan Serhat Tutumluer, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Serhat Tutumluer, İstanbul’da kurucularından biri olduğu Talimhane Tiyatrosu’nda oyunlar oynamaktadır. Oyuncumuz daha önce Filinta, Umutsuz Ev Kadınları, Vatanım Sensin, Hercai gibi dizilerde yer almıştır.

Seda Akman (Meray)

13 Ocak 1978 yılında Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi’nde diksiyon ve oyunculuk üzerine üç aylık bir kurs gören Seda Akman daha sonra Kanal 6’da Jetset programını sunmuştur. 1998’de Miss Palmolive seçilmiştir. Daha sonra 23 ülke güzelinin katıldığı Miss Intercontinental yarışmasında 4. Olmuştur. Aynı zamanda sunuculuk yapan oyuncumuz 1999’da Best Fotomodel seçilmiştir. Seda Akman daha önce, Aşk ve Mavi, Hakim, Taçsız Prenses, Kalp Atışı gibi dizilerde de rol almıştır.

Özlem Conker (Ülkü)

Özlem Conker Ufuklar ve Sınırlar Dizisinde1 Temmuz 1973 yılında Ankara’da doğmuştur. Sektöre reklam filmleri ile adım atan Özlem Conker, 1996 yılında Metin Özülkü’nün Seninle Olmak Var Ya şarkısının video klibinde oynayarak profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Bizim Ev, Aynalı Tahir, Bıçak Sırtı, Sensin Olmaz, Aşk ve Ceza, Karagül, Payitaht Abdülhamit, Kınalı Kar, Beyaz Savaş, Ömre Bedel, Bahar Dalları, Rüyalarda Buluşuruz gibi başarılı projelerde rol alan oyuncumuz kamera karşısına en son Ufuklar ve Sınırlar dizisiyle geçmiştir.

Serkan Ercan (Emir)

13 Eylül 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculukla lise yıllarında tanışmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan Serkan Ercan, ilk defa 2001’de Şellale filminde yer almıştır. 1999 yılında Kaçış Programını sunan oyuncumuz, 2008 ve 2010 yıllarında en başarılı erkek oyuncu ödülünü almıştır. Serkan Ercan aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Daha önce ise Ateş Kuşları, Bir Aile Hikayesi, Bizim İçin Şampiyon, Yılan Hikayesi gibi projelerde de rol almıştır.

Ozan Çelik (Kerim)

36 yaşından içinde olan oyuncumuz Ozan Çelik, 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Ankara Sanat Tiyatrosu’yla oyunculuğa adım atan Ozan Çelik, kamera karşısına ilk defa 2013 yılında vizyona giren Sivas isimli filmle geçmiştir. Ozan Çelik, aynı zamanda tiyatro oyunlarında ışık operatörlüğü de yapmaktadır. Ozan Çelik daha önce Dünya Hali, Erşan Kuneri, Kardeşler, Bizim İçin Şampiyon gibi projelerde yer almıştır.

Sema Şimşek (Pelin)

26 Şubat 1976 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Sekiz yaşında Türkiye’ye dönen Sema Şimşek, Mimar Sinan Üniversitesini kazanmıştır. Ancak maddi sıkıntılardan dolayı okuyamamıştır. Daha önce profesyonel olarak mankenlik yapan Sema Şimşek, 1994’te Best Model Of Turkey 1. Seçilmiştir. 2002’de Azad dizisiyle oyunculuğa atan Sema Şimşek özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile tanınmıştır. Oyuncumuz daha önce Savaşçı, Avlu, Destan, Sıfırıncı Gün gibi dizilerde de yer almıştır.

Ufuklar ve Sınırlar Dizisi Konusu

TRT’nin dijital platformu Tabii’de izleyici karşısına çıkacak olan Ufuklar ve Sınırlar dizisinin konusu da merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ufuklar ve Sınırlar dizisinde Cihangir’deki oyuncuların dünyasını anlatılacaktır. Bizler, Ufuklar ve Sınırlar dizisinin konusu hakkında daha detaylı bilgiler ulaştıkça konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Ufuklar ve Sınırlar dizisi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.