Tv8 Gel Konuşalım Sunucuları Konukları İletişim Whatsapp

Tv
12.10.2023
337

Tv8 Gel Konuşalım sunucuları, konukları kimdir? WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. 2017 – 2020 yılları arasında yayınlanan Gel Konuşalım programı üç yılın ardından tekrar izleyiciyle buluşacaktır. Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak olan Gel Konuşalım programını Demet Akalın ve Jess Molho sunacaktır. Bizlerde, pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 12.45’te TV8’de karşımıza çıkacak olan Gel Konuşalım programının sunucularını, gelen konuklarını ve WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Tv8 Gel Konuşalım Sunucuları Kimdir?

Üç yıl sonra yeniden karşımıza çıkacak olan Gel Konuşalım programı Tv8’de yayınlanacaktır. Hafta içi 12.45’te başlayacak olan Gel Konuşalım’ın sunucuları belli olmuştur. Gel Konuşalım programını Demet Akalın ile Jess Molho sunacaktır. Bizlerde Gel Konuşalım programıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan Demet Akalın ve Jess Molho’yu yakından tanıtacağız.Tv8 Gel Konuşalım Sunucuları Konukları

Tv8 Gel Konuşalım Sunucusu Demet Akalın Kimdir?

Gel Konuşalım programının sunusucu Demet Akalın, 23 Nisan 1972 yılında Gölcük’te dünyaya gelmiştir. Kariyerine mankenlikle başlayan Demet Akalın, aynı anda sakıcılık yapmaya başlamıştır. Özellikle Aşkın Açamadığı Kapı şarkısıyla tanınmıştır. Ülkemizin en çok tanınan pop sanatçılarının başında gelen Demet Akalın, bugüne kadar bir çok ödüle de layık görülmüştür. Bir dönem profesyonel olarak dans eden sanatçımız daha önce İlahi Adalet, Tecrübe, Bebek, Aferersin, Çalkala gibi en çok dinlenen şarkıları çıkarmıştır.

Tv8 Gel Konuşalım Sunucusu Jess Molho Kimdir?

Gel Konuşalım diğer sunucusu ise Jess Molho’dur. 4 Ekim 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Jess Molho, Lisesinde ki eğitimden sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra ise Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünde de yüksek lisans yapmıştır. 1994 yılında sunuculuğa adım atan Jess Molho, daha önce Sihirli Annem, Çocuklar Duymasın, Dadı, Yaprak Dökümü, Mahşer, Sardunya Sokak, Acayip Hikayeler, Kardeş Payı, Köstebekgiller gibi dizlerde rol almıştır.

Tv8 Gel Konuşalım Konukları

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv8’de yayınlanacak olan Gel Konuşalım programı Demet Akalın ile Jess Molho’nun sunumuyla ekranlara gelecektir. Seyirciler programa gelecek olan konukları da merak etmiştir. Fakat programa gelecek konuk isimler belli değildir. Gel Konuşalım programına her bölümde olmasa da sık sık ünlü isimler konuk olacaktır.

Tv8 Gel Konuşalım WhatsApp İletişim Bilgileri

Gel Konuşalım programının WhatsApp iletişim bilgileri de merak edilmiştir. Gel Konuşalım programı Tv8’de yayınlanacaktır. Tv8 kanalının Telefon numarası: 0(212) 304 88 88 ; Faks: 0(212) 304 88 80 ve Mail adresi: izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr.’tir. Sizler bu şekilde Tv8’le dolayısıyla Gel Konuşalım programı ile iletişime geçebilirsiniz. Programda siz izleyicilerin görüşlerine, fikirlerine ve gelen konuklara soracağınız sorular ise @gelkonusalimtv instagram adresinden ulaşacaklardır.

Tv8 Gel Konuşalım sunucuları, konukları kimdir? WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Canan dedi ki:

  Demet ve kesin programı bitti mi neden yok

 2. gülay kulaberoğlu dedi ki:

  dünyanın en zengin çocuklarını tanıtırken,hiç mi aklınıza gelmiyor Filistin çocukları..Katiller o ülke çocuklarının ağaları.! En azından bi duyarlılık gösterip vurgusunu yapsaydınız.!!!

 3. Nurettin GÜNEŞ dedi ki:

  Bülent hanım 70 li yıllardan Göztepeden,Oray sitesinden
  arkadaşıyım Nurettin GÜNEŞ
  yıllardır görüşemiyoruz sürekli
  takip ediyorum çok selamlar.
  tel. Num.05353547855

 4. Fırat dedi ki:

  Esra Tokelli
  Efsane bir ev hanımının inancı ve çalışma azminin neler yapabileceğini gösterdin
  Tebrik ediyorum Allah yolunu açık etsin

 5. Ayşe Seyrek dedi ki:

  Hayırlı uğurlu olsun gayet güzeller.

 6. Hatice dedi ki:

  Gel konuşalım güzel deyil başka kanallarda gördüğümüz haberleri gösterip birde ikinizin sohbeti böyle kakara kikiri olmadı demet 👎👎👎😔😔😔👎

 7. Hatice dedi ki:

  Bir iki izlediğiniz haberler ikisinin sohbeti birde araya konuk buda programmi gel konuşalım kötü kötü 👎👎👎😔 düzeltin