TV8 Gazete Magazin Sunucusu Ezgi Avcı Kimdir? Bilgileri

Tv
02.01.2022
96

Bu içeriğimizde TV8 Gazete Magazin Sunucusu Ezgi Avcı kimdir, TV 8 Gazete Magazin sunucusunun kim olduğunu sizlerle paylaşacağız. Sosyal medyada oldukça popüler olan ve en büyük magazin haber sayfaları arasında yer alan Gazete Magazin artık program olacaktır. Her pazar saat 10.15 de TV8 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Gazete Magazin programının sunucusu merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimiz de TV 8 Gazete Magazin sunucusunun kim olduğunu sizlerle paylaşacağız.

TV8 Gazete Magazin Sunucusu Kimdir?

Ezgi Avcı Gazete Magazin SunucusuSosyal medyanın en büyük magazin sayfaları arasında yer alan Gazete Magazin artık program olacak ve her pazar saat 10.15 de TV 8 ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenen Gazete Magazin programının sunucusunun kim oldu de merak edilmiş ve araştırılmıştır. TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gazete Magazin programının sunuculuğunu Ezgi Avcı üstlenecektir. Bizler de bu içeriğimizde Gazete Magazin sunucusu Ezgi Avcı’yı yakından tanıtacağız.

Ezgi Avcı Kimdir?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Avcı, 2013 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ve 3. olmuştur. Miss Turkey’den sonra profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayan Ezgi Avcı Florida’da işletme okumuştur. 2016 Survivor’da yarışan ve ünlüler takımında yer alan Ezgi Avcı, yarışmadaki başarısıyla adından sıkça söz ettirmiştir ve çeşitli programlarda sunuculuk yapmaya başlamıştır. Daha önce Magazin D ve Anadolu Efes stüdyo gibi programların sunuculuğunu üstlenen Ezgi Avcı bu sezon Gazete Magazin programı ile ekranlarda olacaktır.

Ezgi Avcı Resmi İnstagram Hesabı

Gazete Magazin programının sunuculuğunu üstlenen Ezgi Avcı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan Ezgi Avcı’nın instagram da 401 gönderisi ve 624 bin takipçisi vardır. Ezgi Avcı’nın resmi instagram hesabı: @ezg.avci TV8 Gazete Magazin Sunucusu Ezgi Avcı

Ezgi Avcı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı sunucu Ezgi Avcı’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. 26 yaşının içinde olan Ezgi Avcı evli değildir. 2020 yılında Karadağlı basketbolcu Nemanja Drusuric ile sürpriz bir şekilde evlenen Ezgi Avcı, yaklaşık 1 yıl evli kalmıştır. Çift geçinemedikleri ve fikir ayrılığı yaşadıkları için yollarını ayırmıştır. Ezgi Avcı’nın şimdilerde ise hayatında bilen biri yoktur.

TV8 Gazete Magazin Sunucusu Ezgi Avcı’nın Kıyafetleri

2013 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ezgi Avcı yarışmada 3. olmuştur. Kusursuz fiziğiyle 7 harfin yakışıklı biri olan Ezgi Avcı tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için güzel sunucu Ezgi Avcı’nın Gazete Magazin programında giydiği etek, elbise, kazak, tişört, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı çanta, küpe, yüzük, kolye, bileklik gibi tüm aksesuarları marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu içeriğimiz de TV 8 Gazete Magazin sunucusu Ezgi Avcı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..