Tv8 Çarkıfelek 2024 Hostesi Duygu Çakmak Kimdir Bilgileri

Tv
15.05.2023
5.819

Çarkıfelek yarışması 2024 sezonunda da TV8 ekranlarında yayınlanacaktır. Mehmet Ali Erbil ile meşhur olan programı en son Cem Davran sunuyordu. Yeni sezonda da TV8 de Cem Davran’ın sunacağı Çarkıfelek 2024 yarışmasının yeni sezonda hostesi kim değişecek mi?  duygu çakmak çarkıfelek 2024

Tv8 Çarkıfelek 2024 Hostesi Yardımcısı Kimdir Bilgileri…

Güncelleme: Çarkıfelek yarışması 2024 sezonu sunuculuğunu Cem Davran yapıyor. Cem Davran’ın sunduğu Çarkıfelek programının hostesliğini Duygu Çakmak yapıyor.  Duygu Çakmak Çarkıfelek 2024 hostesi kimdir?  bilgilerini konumuza devam ediyoruz.

Duygu Çakmak- Çarkıfelek Hostesi

2024 TV8 de yayınlanan Çarkıfelek yarışma programı sunucusu Duygu Çakmak oldu. Duygu Çakmak 2021 yılında Miss Europe Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil etti. Miss Turkey yarışmasında üçüncü oldu. Dört yıldır profesyonel modellik yapıyor. Duygu Çakmak, dünyanın birçok yerinde de mankenlik faaliyetleri yürütüyor. İstanbul Üniversitesi halkla ilişkiler mezunu olan Çarkıfelek Duygu, Sakarya Üniversitesi İletişim Bilimleri alanında Yüksek lisansını yaptı. Duygu Çakmak sosyal medya hesabı @duygumum  çarkıfelek yeni hostesi

Çarkıfelek Önceki Sezon Bilgileri konumuzun devamındadır…

Geçtiğimiz yıldan beri Çarkıfelek programını sunmaya başlayan Emre Karayel Mayıs ayının başında son bölümleri çektikten sonra programa veda etti. Çarkıfelek programının yeni sunucusu kim olacak diye meraklı bekleyiş sona erdi. 2020 yılında Ramazan Bayramı’nda ekrana gelecek yeni bölümlerde Çarkıfelek programının yeni sunucusu onur büyüktopçu oldu. Geçtiğimiz yıllarda Yemekteyiz programı ile ön plana çıkan Onur Büyüktopçu oldukça sempatik bir sunucu. Çarkıfelek Kanal D ekranlarında Mayıs ayının sonunda başlıyor. Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile ekrana gelecek Çarkıfelek programının hostesi ise Emel Özkızıltaş olacak.

Çarkıfelek programı yıllardır bir çok sunucu ve hostes değiştirdi. Mehmet Ali Erbil ile özdeşleşen programda daha önce Tarık Tarcan da sunuculuk yapmıştı. Sonrasında bir dönem İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yaptığı programda bu sezon geçtiğimiz sezonla aynı olarak Emre Karayel yapıyor. 2023 Çarkıfelek yarışması sunucusu Emre Karayel’i geçen sezondan hatırlıyoruz. Yine de tanımayanlar için kısa bilgilerini paylaşacağız.

Kanal D Çarkıfelek 2019 Hostesi

Çarkıfelek yarışması yeni sezonda 2020 da Kanal D ekranlarında yayınlanırken geçen sezonun sunucusu ve hostesi değişmedi. Çarkıfelek programının geçen sezonki sunucusu Emre Karayel  ve hostesi yani yardımcısı olan Emel Özkızıltaş’ta görevine bu sezonda devam edecekler. Çarkıfelek yarışması ödülleri ile de yarışmacılarını memnun eden bir yarışma. Soruların bilinmesi ile puanların toplanmasının ardından puana göre çamaşır makinesi, ev eşyası, teknoloji seti, telefon gibi hediyeler veriliyor yarışma esnasında. Ancak büyük finale kalındığı takdir de asıl büyük ödüller işte orada. Rengarenk zarfların içinde bulunan ödüller büyük final sorusunun bilinmesiyle yarışmacının oluyor. Büyük final sorusu hem şaşırtıcı hem de birden çok cevabı olabiliyor son harfe kadar. O yüzden de yarışmacılara soğuk terler döktürüyor.

Çarkıfelek yarışması süresinde hostesler ve sunucuları sürekli merak konusu olmaktadır. Çarkıfelek tarihinde kimler geldi kimler geçti? Bu sezonun sunucuları Emre Karayel ve hostesi yani yardımcısı Emel Özkızıltaş kimdir bilgilerini sizlerle paylaşalım. Ayrıca Çarkıfelek yarışması sunucusu hostesi verilen araba ödülü nedir sorusuna cevap da burada..

Çarkıfelek sunucusu 2020 bilgileri

2024 Çarkıfelek sunucusu Emre Karayel Kimdir?

Çarkıfelek sunucusu olan Emre Karayel kimdir? Emre Karayel’i nereden tanıyoruz? Emre Karayel 1972 Adana doğumlu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Okulun bitmesinin ardından TRT  de çalıştı çocuk programları hazırları. İlk oyunculuk tecrübesini 2000 yılında Bizim Evin halleri dizisi ile yaşadı. 2002 yılında Kuzenlerim dizisinde rol alan Emre Karayel kendisinin tanınmasına sebep olan dizi Bir İstanbul Masalı’nda rol aldı.

Emre Karayel Erkek Tarafı, Arkadaşlar İyidir, El Değmemiş Aşk, Düğüm Salonu, Erkeklerde Ağlar projelerinde yer almıştır. Çoğu projesini yazamadık ancak çok başarılı bir oyuncusudur. Emre Karayel’in asıl ünlenmesini ve komedi oyuncusu olduğunu anlamamızı sağlayan yapım ise Demet Evgar’la birlikte oynadığı 1 Kadın 1 Erkek olmuştur. Sadece 2 oyuncu ile nasıl komedi yapılır ve bir evin halleri en komik ve doğru nasıl anlatılır bize bunu gösterdiler.

Emre Karayel geçen sezonda Çarkıfelek sunuculuğu yapmıştı ve çok beğenilmişti. Sıcak samimi tavırları, seyirci ile esprili konuşmaları herkes tarafından beğenilmişti. Çarkıfelek yarışmasına yeni bir sunum getiren Emre Karayel kendi farkını ortaya koymayı başardı. Çarkıfelek yarışmasında Emre Karayel’ e yardım edecek olan kişi bu sezonda Emel Özkızıltaş oldu.

2024 Çarkıfelek Hostesi Emel Özkızıltaş Kimdir?

Çarkıfelek yarışması hostesi olan Emel Özkızıltaş Kimdir? Emel Özkızıltaş 1986 doğumludur. Emel Özkızıltaş daha Abdullah Yıldız’ın Mektup şarkısına çektiği klipte rol almıştır. Kanal D’de yayınlanan Bugün Ne Giysem yarışmasına katılmıştır. Türkan Şoray‘ın balıkçı Azize karakteri taklidi yapar ve bununla tanınmıştır. Emel Özkızıltaş’ın asıl mesleği uçak kabin memurudur. Giyim tarz yarışmalarına katılan Emel Özkızıltaş İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Jüri üyeleri ile de tatlı bir muhabbeti olan Emel Özkızıltaş’a Nur Yerlitaş lakap olarak Zennube adını taktı.Çarkıfelek sunucusu 2020 kim

İşte Benim Stilim yarışmasında 2014 yılında birinci oldu Emel Özkızıltaş. Sonrasında All Star’ı yapıldı İşte Benim Stilim All Star yarışmasında yarıştı. Geçen sezonda Çarkıfelek hostesliği yapan Emel Özkızıltaş bu sezona da damgasını vuracaktır. Emel Özkızıltaş Çarkıfelek’e söylemleri dansları ile renk katan bir yarışmacı.

Çarkıfelek 2020 yarışmasında verilen araba markası ne?

Çarkıfelek yarışması yıllardır devam ediyor. Bu yüzden de yarışma boyunca bir çok farklı modelde araba sahibi buldu. Bu sezon hangi model araba verilecek yarışma da göreceğiz. Çarkıfelek yarışmasında önceki sezonların birisinde büyük final sorusunu doğru cevaplayarak arabayı kazanan yarışmacı Opel Corsa sahibi oluyordu. Opel Corsa’nın 4 tipi ve çok sayıda seçeneği var. Çarkıfelek 2020 sezonunda ödül edilen arabanın marka ve modeli yakında burada olacaktır. Çarkıfelek 2020 Araba markası modeli fiyatı buraya detaylıca yazılacaktır. Çarkıfelek 2020 Araba markası modeli Fiat Egea 2020 model araçtır.

Çarkıfelek 2019 Araba markası modeli fiyatı

Çarkıfelek 2020 Araba markası modeli fiyatı:

Çarkıfelek yarışmasında verilen 2020 Araba markası modeli Yarışmanın 2 Temmuz 2019 Salı günkü etabında yarışmaya Mersin’den katılan Fatma hanım finale çıkarak araba kazandı. Ödülden sonra seyircilerin en çok merak ettiği konu ise 2020 Çarkıfelek’te verilen arabanın markası oldu. Fiat Egea 2020 model araçtır. 

Çarkıfelek 2020 Hediye araba hakkında Detaylar Burada

2019 Çarkıfelek de verilen Araba markası modeli fiyatı

Çarkıfelek yarışması bilgileri bu şekilde yarışma yayına başladığı günden itibaren konumuz güncellenecektir.

Çarkıfelek yarışmasında bu zamana kadar bir çok ünlü hostes geldi geçti. Çarkıfelek yarışmasının bu zamana kadar ki hosteslerini hatırlayalım. Sizin aklınızda en çok hangisi kaldı? Yorumu aşağıdaki kısma yazınız.

Çarkıfelek’in Mehmet Ali Erbil ile çalışan ilk hostesi Özlem Yıldız oldu. Özlem Yıldız 1998 yılı başlarında Mehmet Ali Erbil ile çalıştı. Özlem Yıldız bu program ile tanındı ancak evlendikten sonra iş hayatını bıraktı.

Çarkıfelek 1998-99 sezonunda yarışma da hosteslik yapan isim Yasemin Koşal’dı. Yasemin Koşal önceleri Çarkıfelek’in ilk sunucusu olan Tarık Tarcan’a eşlik ediyordu. Sonradan Mehmet Ali Erbil ile çalıştı.

Çarkıfelek yarışmasında uzun süre hosteslik yapan isim ise Çağla Şikel. Çağla Şikel’ de Mehmet Ali Erbil’e hosteslik yapan ünlü mankenler arasında. Çağla Şikel bu programın ardından oyunculuğa geçiş yaptı. Oyunculuk ve sunuculuğu birlikte yürüten Çağla Şikel mankenliğe devam etmektedir.

Çarkıfelek yarışmasında bir dönemler Asena’da hostesli yaptı. Dansöz Asena Çarkıfelek yarışmasında Mehmet Ali Erbil’e eşlik eden ünlülerden birisi oldu.  Asena 2017 yılında Almanya da dünya evine girdi. Asena ve eşinin resmini sizlerle paylaşıyoruz.

Kanal D Çarkıfelek 2021 Hostesi Yardımcısı Kimdir Bilgilerini sizlere yazmaya çalıştık. Geçmişten günümüze ÇArkıfelekte hosteslik yapmış tüm mankenleri ve güzel sunucuları buraya yazmaya devam edeceğiz. Kanal D Çarkıfelek yarışması 2023-2024 Hostesi Yardımcısı Kimdir Bilgileri sizlere dizioyuncu.com farkıyla kaliteli şekilde sunulmaya çalışıldı. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..