Teşkilat Scarlet Kimdir? Kıyafetleri, Sevgilisi (Ebru Şam)

29.10.2023
1.420

Teşkilat Scarlet kimdir? Sizlerle paylaşacağız. TRT’nin en çok izlenen dizilerinden olan Teşkilat TIMS&B Productions imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Burak Arlıer’in oturduğu Teşkilat dizisi Scarlet karakterine oyuncumuz Ebru Şam hayat verecektir. Bizlerde Teşkilat dizisi Scarlet karakterini ve Scarlet’ı canlandıran başarılı oyuncumuz Ebru Şam’ı yakından tanıtacağız. Ebru Şam, dizide Şirketle bağlantılı üst düzey bir ajan olan Scarlett’e hayat verecek. Çeşitli istihbarat örgütleriyle yakın ilişkilere sahip olan Scarlett, babasının para gücü sayesinde birçok kişiyi kendi safına çekebiliyor.

Teşkilat Scarlet Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Teşkilat Yazı Grubu’nun yazdığı, Teşkilat dizisi Scarlet karakteri 82. Bölümde izleyici karşısına çıkacaktır. Sonradan dahil olan Scarlet, ana karakterlerdendir. Dizide ki dengeleri değiştirecektir. Birleşmiş Milletler Görevlisi Scarlet karakteri, son derece manipülatif biridir.teşkilat dizisi scarlet kimdir

Teşkilat Scarlet Karakterini Kim Canlandırıyor?

Birleşmiş Milletler Görevlisi Scarlet karakterine başarılı oyuncumuz Ebru Şam hayat verecektir. Bizlerde Teşkilat dizisinin izleyicileri için Ebru Şam kimdir? Daha önce hangi dizilerde ve fimlerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, Sevgilisi kim? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ebru Şam Kimdir? Teşkilat Scarlet Karakteri

18 Ağustos 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelen Ebru Şam, 2009 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve birinci olmuştur. Güzelliğini herkese kanıtlayan Ebru Şam, daha sonra ise profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlamıştır. 2010 yılında Adanalı dizisi ile oyunculuğa adım atan Ebru Şam, nikah çekmeyi başarmış aynı yıl Doktorlar dizisinde rol almıştır. B2d İstanbul menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son 2023 yılında 2023 #adaleTT dizisinde rol almıştır.

Ebru Şam’ın Rol Aldığı Diziler ve Filmler Neler?

2010 Adanalı – Esra Şahin – Tv Dizisi
2010 Doktorlar – Tv Dizisi
2011 Rengarenk – Kendisi – Konuk Oyuncu – Tv Dizisi
2011 Gecekondu – Kendisi – Konuk – Tv Dizisi
2013-2014 Fatih Harbiye – Özlem – Tv Dizisi
2022 Mükemmel Eşleşme – Ece – Tv Dizisi
2023 #adaleTT – Semra – İnternet Dizisi
2023 Teşkilat – Scarlet – Tv Dizisi

Ebru Şam Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram’da 71 gönderisi ve yaklaşık olarak 50 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Ebru Şam’ın Instagram kullanıcı adı: @ebru_sam’dır. teşkilat dizisi scarlet bilgileri kimdir

Ebru Şam Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Daha önce profesyonel olarak mankenlik yapan oyuncumuz Ebru Şam’ın sevgilisi de merak edilmektedir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Ebru Şam’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bu sebeple de bekar olduğu bilinen oyuncumuz Ebru Şam’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Ebru Şam Kıyafetleri ve Kombinleri (Teşkilat Scarlet Karakteri)

Eski Türkiye güzeli oyuncumuz Ebru Şam, güzelliğini herkese kanıtlamıştır. Daha önce de mankenlik yapan Ebru Şam kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Güzel oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Bizler de ilerleyen günlerde Ebru Şam’ın Teşkilat dizisindeki tüm kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Teşkilat Scarlet kimdir? Scarlet karakterini canlandıran oyuncumuz Ebru Şam’ı yakından tanıttık. Sizlerde Ebru Şam ve Teşkilat dizisinde ki rolü Scarlet hakkında merak ettiklerinizi, konumuz hakkındaki tüm düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..