Teşkilat Dizisini Nasıl Buldunuz? İzleyici Yorum ve Görüşleri

Teşkilat dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi izlediniz mi ilk yorumlarınız nedir dize hakkında görüşlerinizi almak ve sizlere detaylı bilgiler vermek amacıyla bu sayfayı oluşturduk. TRT 1 ekranlarında 7 Mart 2021 pazar akşamı başlayan teşkilat dizisi milli istihbarat teşkilatının çalışmalarını, operasyonlarını, yurtiçi ve yurtdışı işlerini kısaca anlatan bir dizi olarak ön plana çıktı. Bizde bu konumuzda teşkilat dizisini nasıl bulduğumuzu reytinglerini izlenip izlenmeyeceğini ve benzeri konuları sizler için detaylıca yazıyoruz.Teşkilat Dizisini Nasıl Buldunuz

Teşkilat dizisini nasıl buldunuz?

Öncelikle teşkilat dizisi TRT ekranlarında pazar akşamları yayınlanan tövbeler olsun dizisinin yerine başlamış aksiyon dolu sahneleriyle gözleri kamaştıran konusuyla herkesin merak ettiği kaliteli oyuncu kadrosuyla herkesin merakını uyandıran bir dizi olarak başladı. Pazar akşamları arıza kefaret menajerimi ara gibi dizilerin çok da yüksek reyting alamadığını gören TRT buraya bir iz bırakmak ve milli istihbarat teşkilatımız hakkında ipuçları barındıran güzel ve örnek olabilecek bir diziyi Türk halkının beğenisine sundu. Öncelikle Teşkilat dizisini nasıl buldunuz sorusuna oyuncu kadrosu ile başlamak gerekirse oyuncu kadrosu harikulade. Oyunculuklar gerçekten özentili bir sahne ile çekilmiş. Senaryo ise herkesin az çok merak ettiği istihbarat teşkilatımızı kapsadığı için ilgi uyandıran bir biçimde sunulmuş. Örneğin: sihaların kullanıldığı ilk dizi olacak..

Teskilat dizisi oyunculari resimleri bilgileri

Kısacası Teşkilat dizisinin kamera arkasında oldukça güçlü ve deneyimli bir kadronun bulunduğunu emek veren iyi bir ekip işi olduğunu ve çekimleriyle aksiyon sahneleriyle fragman ve görüntüleri ile herkesin merak ettiği bir dizi olduğunu hemen belirtelim. Ancak malumunuz dizilerin nasıl olduğunu genellikle izleyici kitlesinin beğenisi ortaya koyuyor. Bu sezon TRT dizileri özellikle Masumlar apartmanı, Uyanış Büyük Selçuklu ve Gönül dağı gibi diziler Türk halkından gerçekten çok güzel bir geri dönüş aldı. Reytingleri ile parmak ısırttı. Aynı başarıyı teşkilat dizisinden bekliyor muyuz belki o kadar yüksek reytingle beklemiyoruz ancak yine de pazar akşamları çok güzel bir alternatif olacağını düşünüyoruz.Teşkilat dizisini izlediniz mi beğendiniz mi

Teşkilat dizisini izlediniz mi beğendiniz mi?

Bu bölümde özellikle izleyicilerimize TRT ekranlarında 7 Mart pazar akşamı başlayan teşkilat dizisini beğendiniz mi izlediniz mi diziyi nasıl buldunuz diye sormak istiyoruz. Her ne kadar reytingler ortaya bir izlenme oranı çıkarsa da izleyen kişilerin diziyi nasıl buldukları ileriki haftada izlenip izlenmeyeceğini göstermesi açısından çok önemli. Bu nedenle teşkilat dizisini izleyen veya izlemeyi düşünen arkadaşlara özellikle sormak istiyoruz. Gerçekten de teşkilat dizisi izlemeye değer mi diziyi nasıl buldunuz beğendiniz mi lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına samimi duygular ve düşünceler ile yazınız şimdiden teşekkür ederiz.

Teskilat dizisi oyuncu kadrosu resimleri bilgileri

Merakla beklenen Teşkilat yayın hayatına 7 Mart 2021 Pazar akşamı başlıyor! Kanal diziden en az Uyanış Büyük Selçuklu etkisi yaratmasını bekliyor. Bu zamana kadar çok iyi tanıtımlar verdi dizi! Kadro mükemmel! Yüksek reytingli bir dizide yok pazar akşamları. Kimler izleyecek? Ne kadar reyting almasını bekliyorsunuz?

Teşkilat dizisi hakkında izleyici yorumları

Teşkilat dizisi hakkında izleyici yorumlarıİzleyicilerimizin yorum ve görüşleri elbette diziler açısından büyük bir önem arz ediyor. Çünkü izleyenler az-çok dizilerin gelecek bölümlerde nasıl bir yol izleyeceğini tutulup tutulmayacağını, Türk halkının sevip sevmediğini az çok biliyor. Teşkilat dizisi gerek senaryosu gerek oyuncu kadrosu gerekse pazar akşamlarına yeni yeni bir soluk getirmesi nedeniyle bakalım izleyici tarafından yeteri kadar beğenilecek mi izleyici yorum ve görüşleri nasıl olacak bu konuda bizler de çok merak ediyoruz. Lütfen teşkilat dizisini nasıl bulduğunuzu yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi izlemeler dileriz. Teşkilat dizisi oyuncuları karakterleri konumuza da göz atabilirsiniz.

İlk İzlenim: Biraz önce Teşkilat dizisini 2. kez izledim. Gerçekten güzel olmuş. Sağda solda dizi arayan, yok Netflix yok bilmem ne platformu yok Exxen diye dolanıp parayla dizi izlemek isteyenlere tavsiyem kaliteyi uzakta aramayın. Hem oyunculukları hem senaryosu hem de görüntü kalitesi ve çekimleri harika olmuş. Teşkilat dizisini çok başarılı buldum. Çok iyi bir reyting alacağını düşünüyorum. Sanırım TRT Pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu, salı Masumlar Apartmanı, Cumartesi gönül dağı sonrasında Pazar gününün de birinciliğini Teşkilat dizisinin yüksek başarısı ile ele geçirecek görünüyor. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.. Peki ya siz Teşkilat dizisini nasıl buldunuz?

Yorum yaz

10 Yorum

 1. Avatar Tevfik Koray

  Diziyi severek ve beğenerek izlemekteyim fakat takas sahnesinde güzergah değiştirerek bir dünya PKK linin eline düşüp kurtulmaları o bölgeden çıkmaları Süpermen filmine benzemiş çok güzel giderken böyle abartmaniz soğutuyor diziden lütfen gerçekçi sahneler bekliyoruz

 2. ŞUNU BİR TÜRLÜ ANLAMADINIZ.Dizilerde izleyicinin gözünde kahraman yenilmez,kaybetmez.kahraman; adı üstünde yenilmeyendir.SİZ DAHA İLK BÖLÜMDE KAHRAMANLARI KÜÇÜK DÜŞÜRDÜNÜZ.KAHRAMANLARI ESİR ETTİNİZ.İNANIN ARTIK SİZİ KİMSE İZLEMEZ.KAHRAMANIM YENİLECEKSE ESİR EDİLECEKSE.BENDE GİDER BAŞKA KAHRAMAN BULURUM.Demedi demeyin,???

 3. Canm hic bir dizi çukur gibi olmaz diyosunda haftalik reytingde çukur 10 dan bile gerilerde.😂 Teskilat dizisini çok sevdim.. Serdar ve zehra çok yakisiyo ikisinide cok seviyorumm bir onceki dizilerindede ikisinide cok seviyodum. Onlar için izliyorum bu diziyi.. Zehra❤ Serdar

 4. Avatar Kim Olduğum Seni Hiç İlgilendirmez ⚡

  Çok seviyorum bu diziyi bende mite gireceğim inşAllah Allah herkesin gönlüne göre versin Amin Ecmain. Ve bu filimi sevmemin bir nedeni hiç ahlak dışı bir şey yok şükürler olsun böyle dizilerde var .

 5. Bu hızla devam ederseniz 10. Bölümü göremezsiniz bu nasıl senaryo arabaya carpiyorlar harddiski almıyorlar.berbat

 6. Avatar Yönetici

  Biraz önce Teşkilat dizisini 2. kez izledim. Gerçekten güzel olmuş. Sağda solda dizi arayan, yok Netflix yok bilmem ne platformu yok Exxen diye dolanıp parayla dizi izlemek isteyenlere tavsiyem kaliteyi uzakta aramayın. Hem oyunculukları hem senaryosu hem de görüntü kalitesi ve çekimleri harika olmuş. Teşkilat dizisini çok başarılı buldum. Çok iyi bir reyting alacağını düşünüyorum. Sanırım TRT Pazartesi Uyanış Büyük Selçuklu, salı Masumlar Apartmanı, Cumartesi gönül dağı sonrasında Pazar gününün de birinciliğini Teşkilat dizisinin yüksek başarısı ile ele geçirecek görünüyor. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.. Peki ya siz Teşkilat dizisini nasıl buldunuz?

 7. Avatar çiçekhazal

  guzel aksıyonlu heycanlı bir diziye benziyor arıza kadar guzelmı bır dızı duskunu oarak goreceğiz

 8. Avatar N. Dikuçar

  Sınalgıda fragmanını gösterdiler. Yabancı bir filmden veya diziden arakasyon olabilir gibi geldi. Öyle bir durum varsa zaten ortaya çıkar herhalde.

Etiketler