Teşkilat dizisi Sena kimdir? Korkutun sevgilisi (Selin genç)

28.10.2023
155

Teşkilat dizisi Sena kimdir? Sizlerle paylaşacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinin 4. Sezonu 8 Eylül’de başlayacaktır. Yapımcılığını TIMS&B Productions’un üstlendiği Teşkilat dizisi Sena karakterini oyuncumuz Selin Genç canlandırmaktadır. Bizler Teşkilat dizisi Sena karakterini ve Sena karakterini canlandıran oyuncumuz Selin Genç’i yakından tanıtacağız. Selin Genç’in canlandıracağı ‘Sena’ ailesinin zulmünden kaçan naif bir kadındır. Korkut’la yollarının kesişmesi hayatının dönüm noktası olacak fakat herkesin olduğu gibi Sena’nın da sırları vardır.

Teşkilat Dizisi Sena Karakteri Kimdir?

Sena karakteri, Teşkilat Senaryo Ekibi tarafından yazılan diziye 4. Sezonda katılmıştır. Ana karakterlerden olan Sena, tesadüfen Korkut ile tanışacaktır. İkili birbirlerine güçlü bir bağ ile bağlanacaktır. İlerleyen bölümlerde ise Sena karakteri ve Korkut sevgili olacaktır. Teşkilat dizisi Sena son bölümde Korkut’a çok bağlanmıştır. Artık onsuz hiç bişeyi düşünemez hale gelir Sena.

Teşkilat Dizisi Sena Kimdir?

Korkut’un sevgilisi Sena karakterini başarılı oyuncumuz Selin Genç canlandıracaktır. Bizlerde Selin Genç kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi diziyle tanınmıştır? İlk defa hangi dizide rol almıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları sizler için cevaplayacağız.  

Selin Genç Kimdir?

26 Haziran 1994 yılında İstanbul’da dünyaya Selin Genç, Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olmuştur. Daha sonra ise Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarında Tiyatro eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz bu dizide hayat verdiği Gükten Taşkın karakteri ile tanmıştır Aynı zamanda Akademi 35 Half Art House oyunculuk okulunda en iyi oyunculuk eğitimi alan Selin Genç, en son Yangın Günleri: Independenta dizisinde rol almıştır.

Selin Genç Yer Aldığı Diziler

2018-2022 Bir Zamanlar Çukurova – Gülten Taşkın Ciğerci
2021 Sana Söz – Bahar Atalay
2023 Yangın Günleri: Independenta
2023 Teşkilat – Sena

Selin Genç Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 82 gönderisi 333 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Selin Genç’in resmi instagram hesabı: @seliinngenc

Selin Genç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Selin Genç evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Selin Genç sektörde yenidir. Bu nedenle de basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Yani güzel oyuncumuz Selin Genç’in hayatında biri yoktur. teskilat dizisi sena kimdir

Teşkilat Dizisi Sena- Selin Genç Kıyafetleri

Teşkilat dizisine yeni katılan oyuncumuz Selin Genç, güzelliğiyle de yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kısa sürede tanınan oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde güzel oyuncumuz Selin Genç’in Teşkilat dizisinde ki tüm kıyafetlerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Teşkilat dizisi Sena kimdir? Sena karakterini canlandıran oyuncumuz Selin Genç’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..