Teşkilat Dizisi Oyuncuları ne Kadar Maaş Alıyor Ücretleri Nedir?

07.11.2022
8.483

Tims&B imzalı Teşkilat dizisi, oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde büyük ilgi görmüştü. Teşkilat dizisinin fragmanın yayınlanmasıyla birlikte diziye duyulan merakta oldukça arttı. Teşkilat Dizisi Oyuncuları ne Kadar Maaş Alıyor Ücretleri Nedir? sorusuna yanıt bu sayfada. Yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Ketche’nin oturduğu Teşkilat dizisi, Milli istihbarat teşkilatına bağlı olarak çalışan birliğin yaşadıklarını anlatacaktır. Teşkilat dizinin oyuncularının bölüm başına alacakları ücretlerde izleyiciler tarafından merak edilmiş ve araştırılmıştır . Bizde sizler için her Pazar Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Teşkilat dizisinin ne kadar maaş aldığını sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Oyuncularının Aldığı Ücretler

Teşkilat Dizisi Ömer (Murat Yıldırım) Maaşı bölüm başı aldığı ücret: Teşkilatta Ömer karakteri Murat Yıldırım’ın bölüm başına aldığı ücret 85 bin lira diye öğrendik. Ancak bu bilgi teyit edilmedi.

Senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ve uzun zamandır izleyicilerin merakla beklediği Teşkilat dizisinin başrolünü Serdar, Zehra, Mete, Ceren, Adem, Pınar karakterleri paylaşmaktadır. Başta Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Ezgi Eyüboğlu, Yavuz Bingöl olmak üzere Teşkilat dizisinin oyuncularının aldığı maaşlar merak edilmiş ve izleyiciler tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Bizde sizler için Teşkilat dizisinde yer alan, Serdar, Ceren, Pınar, Mete, Adem gibi karakterlerin bölüm başına ne kadar maaş aldığını sizlerle paylaşacağız.Teşkilat Dizisi Oyuncularının Aldığı Ücretler

Teşkilat Dizisi Serdar (Çağlar Ertuğrul) Maaşı Ne Kadar?

7 Mart akşamı Trt 1 ekranlarında başlayacak olan Teşkilat dizisinin başrolünde yer alan Serdar Karakteri, Türk istihbaratının başarılı ajanlarından biri olan ve Mete Bey’in gözetiminde Türkiye’ye getirilerek özel olarak yetiştirilmiş birdir. Çocukluğundan beri dövüş konusunda eğitimler alan Serdar karakteri Teşkilat dizisinin başrolünde yer almaktadır. Serdar karakterine ise başarılı oyuncumuz Çağlar Ertuğrul hayat vermektedir. Teşkilat dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Çağlar Ertuğrul, Teşkilat dizisinde bölüm başına 35.000 – 40.000 arasında bir ücret almaktadır.

Teşkilat Dizisi Ceren (Ezgi Eyüboğlu) Maaşı Ne Kadar?

Teşkilat dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ceren, istihbaratın önemli ajanlarından biri olan Serdar’ın sevgilisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mutfakta oldukça başarılı olan Ceren kendi yaptığı Fransız soslarını satarak geçimini sürdürmektedir. Ceren karakterine ise güzel oyuncumuz Ezgi Eyüboğlu hayat vermektedir. Ezgi Eyüboğlu’nun Teşkilat dizisinde ne kadar maaş alacağı henüz net değildir. Ancak oyuncumuz daha önce yer aldığı dizilerde ortalama bir haftada 20.000 ile 25.000 arasında maaş almaktadır. Tahminimize göre oyuncumuz Ezgi Eyüboğlu Teşkilat dizisinde de ortalama 25.000 lira kadar maaş alacaktır.Teşkilat Dizisi Oyuncu maaşları ücretleri

Teşkilat Dizisi Mete (Mesut Akusta) Maaşı Ne Kadar?

Özel istihbarat teşkilatının başında yer alan Mete, teşkilâtın kurucusu ve yöneticisidir. Cesur bir karaktere sahip olan Mete için tek önceliği vatandır. Straterjik biri olan Mete karakterine ise başarılı oyuncumuz Mesut Akusta hayat vermektedir. Teşkilat dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Mesut Akusta’nın bölüm başına ne kadar maaş alacağı henüz bilinmemektedir. Ancak tahminlerimize göre oyuncumuz Teşkilat dizisinde yer bölüm başına 40.000 ile 45.000 arasında bir ücret alacaktır.

Teşkilat Dizisi Zehra (Deniz Baysal) Maaşı Ne Kadar?

Teşkilat dizisinin başrolünde yer alan Zehra karakteri, Her durumda sakinliğini koruyan, zeki ve güzel bir kızdır. Hayalperest biri olmayan ve gerçekçi bir kız olan Zehra, Teşkilat dizisinin ana karakterlerinden biridir. Zehra karakterine ise güzel oyuncumuz Deniz Baysal hayat vermektedir. Oyuncumuzun Teşkilat dizisinde bölüm başına ne kadar ücret alacağı henüz belli değildir. Ancak tahminlerimize göre Teşkilat dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Deniz Baysal, bölüm başında ortalama 40.000 lira kadar maaş alacaktır.

Teşkilat Dizisi Pınar (Ezgi Şenler) Maaşı Ne Kadar?

Teşkilat Dizisi Oyuncuları ne Kadar Maaş AlıyorTeşkilat dizisinin ana karakterlerinden biri olan Pınar, plastik makyaj ustasıdır ve kılık değiştirmekte üstüne yoktur. Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Pınar, daha sonra kendini ekibin içinde bulmuş ve bu işi çok sevmiştir. Pınar karakterine ise henüz sektörde yeni olan oyuncumuz Ezgi Şenler hayat vermektedir. Oyuncumuz Ezgi Şenler, henüz bu sektörde yeni olduğu için dizinin diğer ana karakterleri kadar yüksek bir ücret almamaktadır fakat oyuncumuzun aldığı ücret net bir şekilde bilinmemektedir. Ancak tahminimizce Ezgi Şenler Teşkilat dizisinde bölüm başına ortalama 25.000 lira maaş alacaktır.

Bu konumuzda sizlere Teşkilat dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Teşkilat Dizisi Oyuncuları ne Kadar Maaş Alıyor Ücretleri Nedir? konusunda yazacaklarımız bu kadar. Teşkilat Dizisi Oyuncuları Karakterleri burada..

YORUMLAR

 1. ferize dedi ki:

  Herkeze merhaba
  gūçlū oyuncu kadrosunu
  Çok beğendim
  Usta bir kadrodan oluşan ekip göz kamaştırıyor adet
  a herkez rolūnde usta olmuş ..tebrikler
  Būtūn oyuncuların çabası gayreti çok őzel ve gūzel
  Bőyle bir dizi hayalimdi gerçekten ..
  Yapımcılığında ve yayında
  Emeği geçen herkeze teşekkūrler.

 2. Anonim dedi ki:

  Güzel elektriği yüksek gözüküyor başarılar emeğimize sağlık 🧿