Teşkilat Dizisi Kambur Kimdir, Amacı Nedir?

20.01.2024
513

Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile nefes kesmeye devam ediyor. Teşkilat dizisi kadrosuna yeni bir isim katıldı. İlker Aksum Teşkilat dizisinde Kambur rolünde olacak. Bizlerde Kambur kimdir, amacı ne? İlker Aksum rolü bilgilerini sizlere açıklıyoruz.

Teşkilat Dizisi Kambur Kimdir?

Trt1 in sevilen askeri dizisi Teşkilat diziye yeni oyuncular dahil ederek senaryosunu genişletiyor. Ömer Atmaca ve Teşkilat ekibinin düşmana karşı verdiği mücadele devam ederken yeni düşmanlar da ekleniyor kadroya. Dizinin kadrosuna başarılı oyuncu İlker Aksum dahil oldu. Oyuncu dizide Kambur rolünü canlandıracak. Ilker aksum teskilat dizisi

Teskilat dizisi Kambur’un amacı ne?

Dahi derecesinde bir strateji uzmanıdır ve Teşkilat’ın karşısında onların yeni düşmanı olacaktır. Kambur Kaptan’ın yönettiği Cehennem Çukuru’nda yetişen özel askerleri ordusuna dahil eder. Ömer Atmaca ile karşı karşıya gelir ve sonrasinda Kambur’un bütün amacı Ömer ve ekibi yok etmek olacaktır.

İlker Aksum (Kambur) Kimdir?

Teşkilat dizisi ekibine dahil olan usta oyuncu İlker Aksum dizide önemli bir karakteri canlandiracaktır.  Oyuncu İlker Aksum 1971 Isparta doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar bölümünde eğitim aldı.

Diriliş Ertuğrul, Ramo, 7. Koğuştaki Mucize, Edho, Nefes: Yer eksi 2, Çocuk Kalbi ve Gecenin Nakaratı son rol aldığı dizi filmlerdir. Şimdi de Teşkilat dizisinde Kambur rolünde olacaktır.

Oyuncu İlker Aksum bu zamana kadar rol aldığı tüm dizi filmlerde kendi usta oyunculuğunu göstermiştir. Teşkilat dizisinde de Ömer Atmaca’nın karşısında ve ekibi yok etmek isteyen bir düşmanı canlandıracak. Seyirciden elbette rolü gereği tepki alacaktır. Bu da onun oyunculuktaki ustalığı kanıtlar. Kendisine yeni dizisi Teşkilat’ta başarılar diliyoruz.

Teşkilat dizisine dahil olan İlker Aksum ve canlandıracağı Kambur rolü hakkında bilgileri verdik. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..