Teşkilat dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek final yapacak?

25.03.2021
868

Teşkilat dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek final yapacak? Teşkilat dizisi TRT1 ekranlarının en iddialı dizileri arasında yer alıyor. Yayınlandığı ilk günden beri reytinglerde birinciliği kimseye bırakmayan Teşkilat dizisi kaç bölüm sürecek? Teşkilat dizisi be zaman final yapacak? Teşkilat dizisi kaçıncı bölümde biter? Teşkilat dizisi hakkında detayları konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız.

Teskilat dizisi finali ne zaman

Teşkilat Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Teşkilat dizisi yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın üstlenirken yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar yapıyor. Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda ise Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer alıyor. Teşkilat dizisi birbirinden başarılı oyunculardan oluşuyor. Konusu ile oyuncuları ile gündeme bomba gibi düşen Teşkilat dizisi seyircinin milli duygularına hitap ettiği için seyirci severek takip ediyor.

Teskilat dizisi kacinci bolumde bitecek

Teşkilat dizisi reytingleri böyle başarılı devam ederken kesin olarak söyleyebiliriz ki bu sezon sonuna kadar Teşkilat dizisi yayınlanacaktır ve yeni sezonda da devam edecektir. Teşkilat dizisinin finali söz konusu olmadığı için final tarihi vermekte yanlış olur. Diziler yayınlanmaya başlamadan kanal ile belli bir bölüm anlaşma yapılır. Bu genellikle 6-13 bölüm olur. Ancak Trt1 dizilerine sahip çıkan ve kolay kolay final yapmayan bir kanal. Bu yüzden de erken final kararı Trt1 de olmuyor. Reytinglerde birinci olan ve her bölüm reyting rekoru kıran Teşkilat dizisinin de final yapması beklenmiyor.

Teskilat dizisi erken final yapar mi bitermi

Teşkilat Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek, Final Yapacak?

Teşkilat dizisi ilk bölümünden itibaren reytinglerde 1. oluyor. Bu yüzden yakın zamanda final yapması imkansız. Teşkilat dizisinde vatan sevdası ile yoğrulmuş kahramanların hikayesi anlatılıyor. Teşkilat dizisinde Siha’larda yer alıyor. Ülkemizin böyle başarılı savunma sanayisi olduğunu gören seyirci de gurur duyarak izliyor diziyi. Teşkilat dizisinin senaryosu da oyuncu kadrosu da sağlam. Bu yüzden de yakın zamanda final yapmayacaktır.

Teşkilat dizisi kaçıncı bölümde bitecek?  Teşkilat dizisinin yakın zamanda final yapmayacağını söyleyelim. Kanal ile bölüm anlaşması yapılmadı. Çünkü reytinglerde 1. olan Teşkilat dizisi çok iddialı şekilde devam ediyor. Teşkilat dizisinin final bölüm sayısı henüz belli değildir.

Teskilat ne zaman bitecek

Teşkilat Dizisi Sezon Finali Mi Yoksa Final Mi Yapacak?

Teşkilat dizisinin 2021 sezon sonuna kadar devam edip sezon finali yapacağını söyleyelim. Yeni sezonu 2021 eylül ayında da yeni sezonu ile yayınlanmaya başlayacaktır. Teşkilat dizisi sezon finali yaparak 1. sezonu kapatacaktır. 2. sezonu eylül ayında Trt1 ekranlarında yayınlanacaktır. Teşkilat dizisini izliyor musunuz? Beğeniyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. NECUVA AVCI - İZMİR dedi ki:

  Büyük bir heyecanla izliyorum. Kadro çok başarılı. Tebrik ederim.

 2. Anonim dedi ki:

  Bu film hayattymda gördügim en iýi filmi Zehra we Serdara bayilyorum

 3. HULKI dedi ki:

  Diziyi özellikle de Hulki’yi aşık olarak izliyom

 4. Cihat dedi ki:

  Mit ti basit gosterilmesin fadi diye bir adam var kac bölümdür yakalanamyor yeni karakterler gelmesi lazım koskoca mit sonuçta

 5. Turna dedi ki:

  Cok güzel bir dizi heyecanla seyrediyoruz eşimle lutfen final yapmasin.

 6. İlknur uysal dedi ki:

  Trtdeki teşkilat çok lütfen bitmesin benerek izliyoruz hepimiz